Greek GSX-R forum
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_l10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_c10Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Αλλαγη μπουζι?

Πήγαινε κάτω 
+6
stavrosrodo
andreasarxo
Cube Capacity
lakisman46
mistiriodis_tsantakias
stam911
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη μπουζι?   Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 01 Νοε 2010, 12:23

stam911 έγραψε:
Eυχαριστω πολυ για τις πληροφοριες παλικαρια να στε καλα! περιμενω τα μπουζι γιατι εδω στην πατρα δεν τα εχουν ετοιμοπαραδοταSmile

φιλε μου για πες μου λιγο τιμη. γτ και εγω σε λιγο παω για αλλαγη.
οσο για το φιλτρο που ελεγες ειναι ευκολο. αν θελεις λεπτομερειες πες μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλαγη μπουζι?   Αλλαγη μπουζι? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 01 Νοε 2010, 13:05

landen έγραψε:
andreasarxo έγραψε:
πρωτο και κυριοτερο φιλε μου ειναι τα λαδια. εγω το δικο μου το ειχα παρει με 11.000 χλμ και ο εμπορας μου ειπε οτι αλλαξε λαδια και σε ενα μηνα μεσα χτυπισε μπιελα. γυρο στα 1500 χλμ ειχα προλαβει να κανω... Evil or Very Mad

τα λαδια πανω απολα!!

α, και το μοτερ το πληρωσα εγω...ουτε ευρο ο μαλακεμπορας

φιλε μου περιπου το ιδιο επαθα και εγω. οταν ειχα παρει το 636. ελεγε αυτος λαδια φιλτρα αερος λαδιου ολα ειναι καινοργια..
λεω... ναιιι... αλλαξε και τακακια μπρος πισω γτ ηταν .... βεβαια εγω δεν το πιστεψα για τα λαδια για αυτα π ελεγε. μετα απο καμια βδομαδα παω και του λεω ξερεις μ καλο τροπο να αλλαξουμε τα λαδια ετσι για ν νιωθω καλα. τα βγαζουμε και ηταν νερο.... φυσικα δεν πληρωσα τπτ!! (ευτυχως) ε μετα οταν εβγλα και το φιλτρο αερα. ειδα μεσα δεινοσαυρους. εκεινο ομως το πληρωσα εγω. fotia .
αυτο που με νευριασε περισσοτερο ηταν που ο παλιος ιδιοκτητης ηταν εκει κ οταν τον ρωτουσα κατι με ελεγε ολα ολα ειναι οκ μην ανησυχεις. ο παλιο βλακας. fotia

Δυστυχως στην Ελλαδα του 2010 πρεπει ακομη να ειμαστε επιφυλακτικοι απεναντι στους εμπορους αλλα και στους ιδιωτες! Απο την μια ψωνιζουμε μεσω ιντερνετ με σχεδον απολυτη ασφαλεια και απο την αλλη δεν μπορουμε να εμπιστευτουμε κανεναν συμπατριωτη μας και το κακο ειναι οτι "μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα". Αν καποιος ειναι τιμιος δηλαδη μπορει να τον θεωρησουμε και μαλακα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αλλαγη μπουζι?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» αλλαγη μπουζι σε 1000 κ8
» μπουζι για κ6 1000
» Διαφορα στα μπουζι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com