Greek GSX-R forum
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
JIMK7
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
nasos-v
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
T.R.E
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
kostaskr6
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
Leroy
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
ripper
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_l10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_c10ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Poll_r10 

 

 ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα

Πήγαινε κάτω 
+28
gianni
GSX-R 1000
AggelosK8
Tiroris
stavrosrodo
okeanos
Kydo
T.R.E
Κωσταςηρακλειο
nktr
taurus
κολτρέϊν
Agelosgm
chris gixxer!
kahi
JIMK7
kontos 750
teo46
karagio
opoulian
TheVeteran
mike
gostrider
hellrider
papagym
mistiriodis_tsantakias
HUMANGOUS
nasos-v
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΔευ 11 Οκτ 2010, 11:39

Η ΤΕΑΜ 65 διοργανώνει την Κυριακή 31 Οκτωβριου
TRACK DAY στην πίστα των Μεγάρων.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
......
- 08:00 : ΕΝΑΡΞΗ
- 08:00 - 09:00 : ΕΓΓΡΑΦΕΣ - ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ GROUP - ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ
- 09:00 - 13:00 : ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΩΝ ΑΝΑ GROUP ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ
- 13:00 - 13:30 : ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
- 13:30 - ΕΩΣ ΤΗΝ ΔΥΣΗ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ : ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΩΝ ΑΝΑ
GROUP ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ

ΠΑΡΟΧΕΣ:

- ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΑΓΩΓΗΣ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗΣ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ, ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗ ΤΙΜΗ.

- ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΝΑΒΑΤΗ (Κατόπιν συννενόησης).

- ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΓΟΡΑΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ.

- ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ TRACK DAY ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΠΛΟΗΓΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ. ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ
ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΔΟΘΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΤΗΣ ΤΕΑΜ 65.

- ΜΕΤΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΚΡΙΤΕΣ,ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΥΠΑΡΞΗ 2 ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ,ΟΧΗΜΑ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ:

Γενική είσοδος: 60€


Πληροφορίες και κρατήσεις θέσεων στα τηλ:

TEAM 65: 6930 490783-85 και 6948 300366


Στο Site : http://www.supersportfans.gr/
E-mail : supersport.fans@yahoo.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 11:04

Με την αγορά και τοποθέτηση στην πίστα, ενός set ελαστικών Michelin power one ή slik σας κάνουμε ΔΩΡΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ !!! Στο TRACK DAY της 31/10/2010 στα Μέγαρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
HUMANGOUS
Normal gixxer
Normal gixxer
HUMANGOUS


Άντρας Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 19:52

την θελω την ζωη μου φιλε μου.....αν ειναι να την χασω για να γλυτωσω τα 60 ευρω του σοφουλη....να ζειτε να τα χαιρεστε τα michelin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 03:26

ΑΧΑΧΑΧΑΧα γαμισε ΧΑΧΑΧΑα αρε humangous μαρεσει οταν τα λενε χιμα κ τσουβαλατα ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 09:03

τωρα αυτα για τα μισεμελ?????


φιλε δεν τα πουλαω εγω......... ουτε λαστιχαδικο εχω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 09:28

Naso θα είμαι στις 31. Ελπίζω να είσαι και εσύ γιατί έχουμε δουλειά! If you know what I mean... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hellrider
Normal gixxer
Normal gixxer
hellrider


Άντρας Όνομα: : ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Αγωνιζόμενος : ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/03/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 10:57

μηχανακια νοικιαζουνε???γιατι εχω παθει στερηση... Twisted Evil Mad ..... fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 12:00

naso δεν νομιζο να το ανεφερε σε εσενα το σχολιο ;P
ρε αλεξη ελα να το φτιαξουμε μαζι το πιπινισου ρε να προλαβεις να μπεις ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 18:19

papagym έγραψε:
Naso θα είμαι στις 31. Ελπίζω να είσαι και εσύ γιατί έχουμε δουλειά! If you know what I mean... Rolling Eyes


κωστα εχω κανονισει να παω σερρες! bounce bounce bounce

αν ομωςο καιρος μας τα χαλασει και παιζει να εχει τιποτα ποταμια παλι στην 5 και στην 11

δεν θα ανεβω οποτε θα ερθω μεγαρα!!

οτι θες τηλ ..οταν ερθει το μπιχλιμπίδι file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
gostrider
Normal gixxer
Normal gixxer
gostrider


Θηλυκό Όνομα: : gostrider
Τόπος : κυψελη αθηνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Αγωνιζόμενος : μακαρι....!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 02/03/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 19:40

Εγω παντως εχω ειδη κλησει θεση πρωτα ο......καιρος χαχα!! Οσοι πιστοι θα τα πουμε εκει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 13:48

HUMANGOUS έγραψε:
την θελω την ζωη μου φιλε μου.....αν ειναι να την χασω για να γλυτωσω τα 60 ευρω του σοφουλη....να ζειτε να τα χαιρεστε τα michelin
τοαο χαλια το μισελεν ρε φιλαρακο
φιλε μου να φανταστω οτι εχεις δοκιμασει ολα τα λαστιχα της αγορας κ σου φανικε το χειροτερο ετσι ?


φιλικα παντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 14:52

ασχετο μιχαλη αλλα κ εγω πιστευο οτι ειναι απο της χηροτερες γομες που κυκλοφορουνε ....αλλα ολα αυτα ειναι κ καθρα τη σου αρεσει ...γιατι ολα κρατανε ,αλλα λιγο παραπανο αλλα λιγο παρακατο , πεζει ρολο ομος κ η εσθησι που σου δινει το ελαστικο ...και εμενα δεν μαρεσι καθολου το feedback του power one δεν εχω φορεσει το σλικ βεβεα αλλα που θα παει θα πεσει κ αυτο στα χεργιαμου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 15:58

στεφανε κακα τα ψεματα η μισελεν ποτε δεν εβγαλε κατι κορυφαιο για μοτοσυκλετα κ παντα καπου υστερουσαν δεν μπορουμε ομως να λεμε οτι θα μας σκοτωσει ενα λαστιχο που εχει περασει απο χιλιες δοκιμες για να ερθει τελικα σε εμας σιγουρα η μισελεν εχει τις περισοτερες ανακλησεις ελαστικων μοτοσυκλετας αλλα δεν δεχομαι οτι σκοτωνουν κ κοσμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 16:11

Το θεμα της ενοτητας ειναι για το TRack Day της Team 65 αλλα ας το μαμησουμε λιγο ακομα! lol! χαχαχα
Οντως για τα michelin δεν εχω ακουσει καλα λογια απο ανθρωπους που εχουν δοκιμασει σχεδον ολες τις μαρκες (σε slicks).
Ενας συγκεκριμενος μου τα λεει "κοπροmichelin". Εχουν πολυ γρηγορη κορωνα (σε σχεση με τα αλλα πχ. Pirreli) αλλα κατα τ'αλλα δεν ειναι και τοσο καλα στις υπολοιπες επιδοσεις.
Εγω δε τα εχω δοκιμασει...και εαν υπαρχει η δυνατοτητα θα ηθελα για να διαπιστωσω αν αυτα που ακουγονται ειναι true! beer1

Παμε τωρα stothema
Ειχα ανεβει (ειμαι απο Χανια) στις 26/09 της Team 65 και ηταν μια χαρα. Πολυ κοσμο ειχε βεβαια...αλλα για πρωτη φορα μου φανηκε super. Μακαρι να μπορουσα να ξαναανεβω...αλλα...φυλαω eyro για Απριλη μπας και γινει καμια "στραβη" eleison και ανεβουμε Σερρες με 2 αλλους τρελαμενους. mpanana

Καλη διασκεδαση σε οσους πανε Μεγαρα cryme ..... και οπως λεει ενα καλο φιλαρακι...πιειτε τα τα μηχανακια! pistoli
okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 16:15

εγω παλι πιστευω οτι τα μισελεμ ειναι ενα παρα πολυ καλο λαστιχο

στον ρυθμο μου δεν κουνανε πουθενα..... εχουν τρελο πατημα υπο κλιση

πολυ γρηγορη κορονα... και με βγαζουν 2 μερες σερρες ανετα......

απλα λογο κορονας πρεπει να ασχοληθεις λιγο με την γεωμετρια της μοτο ωστε να μην εχεις τα κουνηματα στην ευθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
opoulian
Normal gixxer
Normal gixxer
opoulian


Άντρας Όνομα: : Spyros
Τόπος : athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 237
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 16:30

εμενα τα μισελεν που δοκιμασα μου φανηκαν καλυτερα απο τα continental που χρησιμοποιουσα
φιλου απο pirelli εβαλε μισελεν και επεσε στις σερρες :( απο μπροστινο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: track day 31 οκτωβρη   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 18:41

γεια σε ολους. Βασικα ηθελα να ρωτησω, θα παει κανεις στα μεγαρα??? και αυτο γιατι λεω να παω μια βολτα με ενα φιλαρακι για να δουμε τι παιζει. Λεφτα για στολες δεν υπαρχουν ουτε για τον λοιπο εξοπλισμο. Επομενως λεμε να παμε να δουμε τι παιζει, ετσι για εναν καφε.... καλα θα κανουμε ή τσαμπα οι βενζινες????? ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 21:37

ελάτε για ένα καφέ... και αν δεν γουστάρετε την κάνετε για αλλού!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 22:28

Θεού θελοντος και καιρού επιτρεποντος πάμε για ένα καφέ !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤρι 19 Οκτ 2010, 23:37

gsxr-gold έγραψε:
Το θεμα της ενοτητας ειναι για το TRack Day της Team 65 αλλα ας το μαμησουμε λιγο ακομα! lol! χαχαχα
Οντως για τα michelin δεν εχω ακουσει καλα λογια απο ανθρωπους που εχουν δοκιμασει σχεδον ολες τις μαρκες (σε slicks).
Ενας συγκεκριμενος μου τα λεει "κοπροmichelin". Εχουν πολυ γρηγορη κορωνα (σε σχεση με τα αλλα πχ. Pirreli) αλλα κατα τ'αλλα δεν ειναι και τοσο καλα στις υπολοιπες επιδοσεις.
Εγω δε τα εχω δοκιμασει...και εαν υπαρχει η δυνατοτητα θα ηθελα για να διαπιστωσω αν αυτα που ακουγονται ειναι true! beer1

Παμε τωρα stothema
Ειχα ανεβει (ειμαι απο Χανια) στις 26/09 της Team 65 και ηταν μια χαρα. Πολυ κοσμο ειχε βεβαια...αλλα για πρωτη φορα μου φανηκε super. Μακαρι να μπορουσα να ξαναανεβω...αλλα...φυλαω eyro για Απριλη μπας και γινει καμια "στραβη" eleison και ανεβουμε Σερρες με 2 αλλους τρελαμενους. mpanana

Καλη διασκεδαση σε οσους πανε Μεγαρα cryme ..... και οπως λεει ενα καλο φιλαρακι...πιειτε τα τα μηχανακια! pistoli
okk



Ενας συγκεκριμενος μου τα λεει "κοπροmichelin". fafoutis fafoutis fafoutis xaxa xaxa xaxa


Αυτος σιγουρα ειμαι εγω xaxa xaxa

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 00:07

opoulian δεν πεζει ρολο αν επεσε μπωρει να επεφτε με οπιο λαστιχο νανε ...οταν αλαζεις ελαστικο δεν πιεζεις οπος πριν γιατι δεν ειναι ιδιο με το προιγουμενο και πρεπει να το σινιθισουμε επισεις πολα ελαστικα θελουνε διαφορετικο στισιμο στην μοτο μας και οχι αντε αντε το βαλαμε κ παμε οπου νανε ...δεν συμφονο οτι σκοτονει ...αλλα γενικα δεν ειναι ελαστικο για εμενα ....dunlop kai pirelli και μετα continetal θεορο για εμενα οτι ειναι η πιο σοστη σειρα ;P ολα τα αλλα απλος ερχοντε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
opoulian
Normal gixxer
Normal gixxer
opoulian


Άντρας Όνομα: : Spyros
Τόπος : athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 237
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 00:14

πηγε να στριψει οπως εστριβε με πιρελι και απλα επεσε.απ οτι καταλαβα θελει διαφορετικο set up για να δουλεψουν σωστα και ιδιαιτερα το μπροστινο που εχει αρκετα γρηγορη κορωνα.το θεμα ειναι τα λαστιχα να μην χρειαζονται και τρελες ρυθμισεις για να δουλεψουν γιατι δεν ειμαστε ολοι ειδικοι(παντως ολοι λενε οτι ειναι λιγο περιεργα λαστιχα και γλιστρανε απροειδοποιητα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 00:15

τα λαστιχα ειναι "ιδικα" ομος οποτε οταν περνεις κατι τοσο "ιδικο" θελει και ιδικες ρυθμησης Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 11:55

[/quote]

Ενας συγκεκριμενος μου τα λεει "κοπροmichelin". fafoutis fafoutis fafoutis xaxa xaxa xaxa


Αυτος σιγουρα ειμαι εγω xaxa xaxa

[/quote]

okk mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα   ΤΕΑΜ 65  Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 19:03

πολυ ευχαριστως αλλα πως θα σας βρω ρε παιδια. θελω να πω οτι θα εχει εκει ,λογικα, ενα σωρο τρελοsuzukaκιδες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΕΑΜ 65 Κυριακή 31 Οκτωβριου Μεγαρα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
»  EXTREME TRACKDAY ΜΕΓΑΡΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
» TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAY - ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com