Greek GSX-R forum
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_l10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_c10Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Πτωση με 150 χλμ

Πήγαινε κάτω 
+10
hellrider
karagio
chris gsxr
ktm_21
totoulis
lakisman46
kontos 750
panosk8
gkourv
Ksaplas
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 20:31

Ksaplas έγραψε:
Παιδια ευχαριστω πολυ.Οντως ο φιλος πανος μου προτεινε για 1000 ,το μοντελο ειναι κ7 600.Εγω βρηκα βαση 150 ευρω,φαναρι 190 και λεω να αλλαξω και πλαστικο μπροστα.Σιγα σιγα βεβαια.Οι τιμες που μου λετε ειναι τρομακτικα διαφορετικες απο τις αλλες...απο ποιοτητα?θα ειναι σαν τα μαμισια?

ωχ ναι σορρυ ,η δυναμη της συνηθειας toixos toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapamarou85
Normal gixxer
Normal gixxer
kapamarou85


Άντρας Όνομα: : γρηγορης
Τόπος : καπαμαρουπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 286
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 20:52

ξερω πολυ καλα για τι δρομο λες μιας που ειμαι και μενω (Ναυπακτο) εδω και 25 χρονια...χιχι
καταρχας περαστικα!!! δεν θα αναλησω το θεμα για μηχανη μιας που το εχουν κανει οι προλαλησαντες με μεγαλη λεπτωμερια!!
στο θεμα σου μιας που κι αυτος ηταν ο λογος που ποσταρες!!!
απο πατρα δεν ξερω και πολλα.........δυσκολα τα πραγματα.....
εγω θα εγδεινα το μηχανακη και θα κοιταγα εξωνιχιστηκα το πλαισιο για τυχων υποπτες ζαρισεις και ανοιγματα!!! για να ειναι κι εσυ 100% οκ ομως με την πρψτη ευκαιρια σε πλαισα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 21:03

Παιδια για να σας φυγει η απορια για το χτθπημα να μερικες φωτο... Crying or Very sad
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Pa160001

Uploaded with ImageShack.us
Η βαση
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Pa160006
Θελω και αλλαγη μπροστα φερινγκ γιατι στραβωσανε οι βασεις για τους καθρευτες
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Pa160008


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ksaplas στις Κυρ 17 Οκτ 2010, 18:24, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 21:07

kapamarou85 έγραψε:
ξερω πολυ καλα για τι δρομο λες μιας που ειμαι και μενω (Ναυπακτο) εδω και 25 χρονια...χιχι
καταρχας περαστικα!!! δεν θα αναλησω το θεμα για μηχανη μιας που το εχουν κανει οι προλαλησαντες με μεγαλη λεπτωμερια!!
στο θεμα σου μιας που κι αυτος ηταν ο λογος που ποσταρες!!!
απο πατρα δεν ξερω και πολλα.........δυσκολα τα πραγματα.....
εγω θα εγδεινα το μηχανακη και θα κοιταγα εξωνιχιστηκα το πλαισιο για τυχων υποπτες ζαρισεις και ανοιγματα!!! για να ειναι κι εσυ 100% οκ ομως με την πρψτη ευκαιρια σε πλαισα!!!!

Φιλε ευχαριστω για το ενδιαφερον.Εγω στο Μαρκο την πηγα(Moto Racing) και μολις την πηγε βολτα μου ειπε οτι ειναι στην πενα παει ευθεια και δεν εχει τπτ και οτι την κοιταξε και στο μηχανημα που εχει....Τωρα τι αλλο να κανω δεν ξερω ελπιζω να εχουμε καλοτελος γτ θα πεσουν λεφτα...

Οσο για τα ανταλακτικα ...ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΠΑΝΤΟΥΥ ειτε αυτο λεγεται ebay ειτε μαστρορας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 21:14

αν το μηχανακι σου δεν τραβαει δεξια -αριστερα και εμπιστευεσαι και τον μαστορα σου τοτε τζαμπα αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!οσο για πλαστικα στο ebay εχει κουστουμια ετοιμα η τμηματα απο φεριγκ σε καλες τιμες!!!!!!!!!!αν μπορεις να περιμενεις να σου τα στειλουν θα κερδισεις χρημα!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapamarou85
Normal gixxer
Normal gixxer
kapamarou85


Άντρας Όνομα: : γρηγορης
Τόπος : καπαμαρουπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 286
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 21:25

Ksaplas έγραψε:
kapamarou85 έγραψε:
ξερω πολυ καλα για τι δρομο λες μιας που ειμαι και μενω (Ναυπακτο) εδω και 25 χρονια...χιχι
καταρχας περαστικα!!! δεν θα αναλησω το θεμα για μηχανη μιας που το εχουν κανει οι προλαλησαντες με μεγαλη λεπτωμερια!!
στο θεμα σου μιας που κι αυτος ηταν ο λογος που ποσταρες!!!
απο πατρα δεν ξερω και πολλα.........δυσκολα τα πραγματα.....
εγω θα εγδεινα το μηχανακη και θα κοιταγα εξωνιχιστηκα το πλαισιο για τυχων υποπτες ζαρισεις και ανοιγματα!!! για να ειναι κι εσυ 100% οκ ομως με την πρψτη ευκαιρια σε πλαισα!!!!

Φιλε ευχαριστω για το ενδιαφερον.Εγω στο Μαρκο την πηγα(Moto Racing) και μολις την πηγε βολτα μου ειπε οτι ειναι στην πενα παει ευθεια και δεν εχει τπτ και οτι την κοιταξε και στο μηχανημα που εχει....Τωρα τι αλλο να κανω δεν ξερω ελπιζω να εχουμε καλοτελος γτ θα πεσουν λεφτα...

Οσο για τα ανταλακτικα ...ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΠΑΝΤΟΥΥ ειτε αυτο λεγεται ebay ειτε μαστρορας.
για τον μαρκο εχω ακουσει καλα λογια..δεν τον ξερω προσωπικα...
οπως και να εχει αν ποτε ανεβεις αθηνα εχω πλαισα καλο και σου λεω!
ανταλακτηκα ειναι δυσκολα πραγμα....σιγα -σιγα και με ψαξιμο μπορεις να βρεις πολλα!
κατε με! χειμονας ειναι σκ@τοκαιρο εχει...δεν πολυ καιγεσε να την βγαλεις...μην βιαστεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 21:31

kapamarou85 έγραψε:
Ksaplas έγραψε:
kapamarou85 έγραψε:
ξερω πολυ καλα για τι δρομο λες μιας που ειμαι και μενω (Ναυπακτο) εδω και 25 χρονια...χιχι
καταρχας περαστικα!!! δεν θα αναλησω το θεμα για μηχανη μιας που το εχουν κανει οι προλαλησαντες με μεγαλη λεπτωμερια!!
στο θεμα σου μιας που κι αυτος ηταν ο λογος που ποσταρες!!!
απο πατρα δεν ξερω και πολλα.........δυσκολα τα πραγματα.....
εγω θα εγδεινα το μηχανακη και θα κοιταγα εξωνιχιστηκα το πλαισιο για τυχων υποπτες ζαρισεις και ανοιγματα!!! για να ειναι κι εσυ 100% οκ ομως με την πρψτη ευκαιρια σε πλαισα!!!!

Φιλε ευχαριστω για το ενδιαφερον.Εγω στο Μαρκο την πηγα(Moto Racing) και μολις την πηγε βολτα μου ειπε οτι ειναι στην πενα παει ευθεια και δεν εχει τπτ και οτι την κοιταξε και στο μηχανημα που εχει....Τωρα τι αλλο να κανω δεν ξερω ελπιζω να εχουμε καλοτελος γτ θα πεσουν λεφτα...

Οσο για τα ανταλακτικα ...ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΠΑΝΤΟΥΥ ειτε αυτο λεγεται ebay ειτε μαστρορας.
για τον μαρκο εχω ακουσει καλα λογια..δεν τον ξερω προσωπικα...
οπως και να εχει αν ποτε ανεβεις αθηνα εχω πλαισα καλο και σου λεω!
ανταλακτηκα ειναι δυσκολα πραγμα....σιγα -σιγα και με ψαξιμο μπορεις να βρεις πολλα!
κατε με! χειμονας ειναι σκ@τοκαιρο εχει...δεν πολυ καιγεσε να την βγαλεις...μην βιαστεις!!!

Για πες που ειναι ο πλαισας και ποσο παει το μαλλι(λογικα θα λυσει ολη τη μηχανη για να τη δει)..Οσο για το χειμωνα π ειπες 2 εβδομαδες την εχω τη μηχανη δεν τη χαρηκα καν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 21:46

kontos 750 έγραψε:
αν το μηχανακι σου δεν τραβαει δεξια -αριστερα και εμπιστευεσαι και τον μαστορα σου τοτε τζαμπα αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!οσο για πλαστικα στο ebay εχει κουστουμια ετοιμα η τμηματα απο φεριγκ σε καλες τιμες!!!!!!!!!!αν μπορεις να περιμενεις να σου τα στειλουν θα κερδισεις χρημα!!!!!!!!!!!!
Δεν τραβαει..Ψαχνω ρε φιλε αλλα πλαστικο μπροστινο δεν βρηκα πουθενα μονο ενα σπασμενo upper cowl η front fairing,και τη βαση οργανων την αναζητω upper stay bracket.. αυτα biblio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapamarou85
Normal gixxer
Normal gixxer
kapamarou85


Άντρας Όνομα: : γρηγορης
Τόπος : καπαμαρουπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 286
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 21:50

Ksaplas έγραψε:

Για πες που ειναι ο πλαισας και ποσο παει το μαλλι(λογικα θα λυσει ολη τη μηχανη για να τη δει)..Οσο για το χειμωνα π ειπες 2 εβδομαδες την εχω τη μηχανη δεν τη χαρηκα καν!
οποιος βιαζεται σκονταφτει!! ακουμε !!! εχω σκονταψει!!!χιχι
δεν μπορω να πω ονομα γιατι μπορει να θεωρηθει διαφημισει...
ειναι περιπου 100 μετρα απο τον σταθμο λαρισης προς λιοσιον!! ειναι πολυ καλο!!!
απο τιμη θα σε γελασω....οταν ειναι να πασ τα ξανα λεμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 22:13

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 23:07

..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ksaplas στις Σαβ 16 Οκτ 2010, 23:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 16 Οκτ 2010, 23:07

Οταν λεει ρε παιδια λειπει ενα tab σημαινει οτι ειναι σπασμενο?Αλλα καθετε στη μηχανη οκ το πλαστικο?
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-07-Suzuki-GSXR600-GSXR750-Center-Upper-Fairing-/170522566410?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item27b3efdf0a
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 03:34

φιλε η βαση οργανον δεν θελει αλαγη μπορεις να την στιλις σε εναν αλουμινα να στην κολιση θα σου κοστισι το πολυ 15 ευρο ...οσο για ζελατινα σου ειπα τσαμπα εγω αμα θες μαμα ...οποτε κιτα να παρεις ενα φαναρη πρωτα για να βλεπεις κ μετα περνεις κ το πλαστικο κ εισαι κομπλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 15:15

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
φιλε η βαση οργανον δεν θελει αλαγη μπορεις να την στιλις σε εναν αλουμινα να στην κολιση θα σου κοστισι το πολυ 15 ευρο ...οσο για ζελατινα σου ειπα τσαμπα εγω αμα θες μαμα ...οποτε κιτα να παρεις ενα φαναρη πρωτα για να βλεπεις κ μετα περνεις κ το πλαστικο κ εισαι κομπλε
Δεν θελω να σε αμφισβητισω αλλα κοπηκε απο τη μια μερια η βαση και κουνιετε το μπροστινο μερος οταν κινειται η μηχανη!παιζει να ξεκολησει με τον καιρο αν την παω στον αλουμινα?.Οσο για τη μαμα ζελατινα ευχαριστως να μου τη δωσεις(με ανταλαγμα).Εγω το φαναρι 8α το αλλαζα τελευταιο...αφου ελεγα να το καθαρισω απο τα χωματα και να εχει μονο γρατσουνιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 15:57

οταν το κολανε ειναι καλυτερο κ απο κενουργιο ...τορα στην πατρα δεν ξεροο πιος μπωρει να στο κολησει αλλα εδο αθηνα ο κυρ. κοστας ειναι απιαστος ....κατεβενειςς ποτε αθηνα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 16:30

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
οταν το κολανε ειναι καλυτερο κ απο κενουργιο ...τορα στην πατρα δεν ξεροο πιος μπωρει να στο κολησει αλλα εδο αθηνα ο κυρ. κοστας ειναι απιαστος ....κατεβενειςς ποτε αθηνα ?
ΚΑτεβαινω ναι.Μαλιστα ελεγα να κατεβω το Σ/Κ που ερχεται να τελιωσω τη μηχανη.Αλλα ηθελα να βαλω καινουργια βαση πρωτα γτ κουναει.Επισης οταν τραβαω με τα χερια τη μουρη πορ τα μπρος τοτε τα πλαινα φερινγκ καθονται κανονικα..Τεσπα κουναει στο δρομο και οτι η βιδα που κραταει τη βαση ειναι στραβα.Το ενα κοκκινο ειναι η μεγαλη ρογμη και το αλλο μια μικρη που ειδα τωρα .Τσεκαρε
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Pa170010o
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Pa160006


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ksaplas στις Κυρ 17 Οκτ 2010, 18:24, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 16:37

Ksaplas έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
οταν το κολανε ειναι καλυτερο κ απο κενουργιο ...τορα στην πατρα δεν ξεροο πιος μπωρει να στο κολησει αλλα εδο αθηνα ο κυρ. κοστας ειναι απιαστος ....κατεβενειςς ποτε αθηνα ?
ΚΑτεβαινω ναι.Μαλιστα ελεγα να κατεβω το Σ/Κ που ερχεται να τελιωσω τη μηχανη.Αλλα ηθελα να βαλω καινουργια βαση πρωτα γτ κουναει.Επισης οταν τραβαω με τα χερια τη μουρη πορ τα μπρος τοτε τα πλαινα φερινγκ καθονται κανονικα..Τεσπα κουναει στο δρομο και οτι η βιδα που κραταει τη βαση ειναι στραβα.Το ενα κοκκινο ειναι η μεγαλη ρογμη και το αλλο μια μικρη που ειδα τωρα .Τσεκαρε
Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Pa170010o
γινεται.
το μονο που θα χρειαστει μετα το κολλημα ειναι βαψιμο.... kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 17:19

Καλα....Μεχρι αθηνα βγαινω???Επισης στειλτε μου το τηλ του αν μπορειτε να τον παρω αυριο να του μιλησω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 17 Οκτ 2010, 22:56

κιτα ο κωστας ειναι περιεργος δεν χριαζετε να σου πει κατι στο τηλ...δεν το εχω κιολας απλος παρεμε και θα κανονισουμε Wink ...απλος κατεβα με κατι αλο και οχι την μηχανησου οπος ειπα κ στο πμ ....δεν θα χριαστης ουτε βαψιμο σου ριχνει εκει ενα καλο σπρει και οπος ειναι ζεστο το μεταλο γινετε τουμπανο ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
??????????
Επισκέπτης




Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 18 Οκτ 2010, 19:55

τυχερος ησουν.!ειχες αρκετα χλμ πανω...οταν δν παθουμε κατι σοβαρό απο πτωση κοιταμαι την μηχανη.....να προσεχεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ksaplas
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Τόπος : Ιωάννινα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση με 150 χλμ   Πτωση με 150 χλμ - Σελίδα 2 EmptyΔευ 18 Οκτ 2010, 21:40

stefi-orf έγραψε:
τυχερος ησουν.!ειχες αρκετα χλμ πανω...οταν δν παθουμε κατι σοβαρό απο πτωση κοιταμαι την μηχανη.....να προσεχεις!!
Ισχυει,μετα μιζεριαζεις για τη μηχανη......Ελπιζω να ειναι καλα το πλαισιο και θα προσεχω! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πτωση με 150 χλμ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» πτωση κ6 600 βοηθεια
» Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.
» ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΤΩΣΗ!!!!!!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com