Greek GSX-R forum
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
JIMK7
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
nasos-v
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
T.R.E
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
k8 600 kk
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
kostaskr6
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
κολτρέϊν
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
Leroy
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
ripper
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_l10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_c10θέλω να κόψω τις φλέβες μου Poll_r10 

 

 θέλω να κόψω τις φλέβες μου

Πήγαινε κάτω 
+6
maikstain
Transporter
tati
valentinosgsxr
kontos 750
boutser
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 15:30

δεν το πιστεύω ρε παιδιά πόσο γκαντεμης μπορεί να είμαι; εκεί που οδηγούσα στην χαμοστέρνας πετάγεται ένας χοντρός με ένα παπί από κόκκινο κ με χτυπάει από δεξιά ευτυχος μόνο με το λάστιχο του κ μου μαύρισε όλο το πλαϊνό κ έκανε κ 2 μικρές τρυπούλες. Δεν τον πρόλαβα όμως έφυγε κατευθίαν ο άτιμος. Ήμαρτον δεν την εχω ούτε μήνα ρε θεέ γιατί τέτοια αδικία. Προσοχή στους ασυνηδιτους παιδιά υπάρχουν πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 15:34

απο τον θεο να το βρει ο καριολης!!!!!!!!!!!!!!!δεν προλαβες να παρεις πινακιδα!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 15:43

Η λαστιχια θα φυγει με λιγη αλοιφη (κερι) και βαμβακι. Οι τρυπουλες θα μεινουν για το ματι. Αφου δεν γινατε μαλλιοκουβαρα και δεν τσακιστηκατε παλι καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 15:57

αν και δε θες να ακουσεις αυτο τωρα, αλλά πάλι καλά που ήταν μόνο αυτό το αποτέλεσμα και τίποτα χειρότερο. Δυστυχώς ολα αυτά τα σενάρια παίζουν εκεί εξω Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Transporter
Normal gixxer
Normal gixxer
Transporter


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Πάτρα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Αγωνιζόμενος : Θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 02/04/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 16:14

Αλανι μου εχεις δικιο να εισαι ταραγμενος με το συμβαν αλλα τσιλαουτ.Δοξα το θεο να λες που δεν εγινε τιποτα χειροτερο και μετα να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο!!!!!!!! toixos


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostassss στις Τετ 27 Οκτ 2010, 16:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 16:28

neura αμα τον βρεις τον μπαγλαμα πειγενετονα στα πρινου να χασει κανα κιλο,ετσι για τιμορια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 16:48

παιδιά σας ευχαριστώ πολύ. την γυάλισα την κούκλα μου αλλά οι τρυπούλες φαίνοντε κ έχει μείνει μια κίτρινη σκιά. Μου φτιάξατε το κέφι πάντως. Δεν το περίμενα ένα φόρουμ να δένει τόσο το κοινό. Κ ποιο είναι το καλό; είχα πάει κρυφά απ την γκόμενα για καφέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 17:01

ευχομαι να ειναι το τελευταιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 17:10

κωστακη παλι καλα να λες!!!!!!!!!!
ενταξει και οι τρυπουλες να μην στο ματιαζουν κιολας........
αλλα για φαντασου η κοπελια σου να μπει στο φορουμ καταλαθος......... xaxa xaxa sos sos sos sos sos spao spao



φιλικα παντα!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 17:19

δεν θέλω να φαντάζομαι.. Ευτυχος που δεν ασχολείται με τέτοια. Αλλά για καλό κ για κακό ας κρύβω λόγια γιατί αν το μάθει. pistoli
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 18:06

boutser έγραψε:
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ. την γυάλισα την κούκλα μου αλλά οι τρυπούλες φαίνοντε κ έχει μείνει μια κίτρινη σκιά. Μου φτιάξατε το κέφι πάντως. Δεν το περίμενα ένα φόρουμ να δένει τόσο το κοινό. Κ ποιο είναι το καλό; είχα πάει κρυφά απ την γκόμενα για καφέ.


μην γραφεις τετιες μαλακιες ετσιιιι !!!! φαντασου να πεσει το ματι της γκομενας στο φορουμ ....θα φας πολυυυυυυυυυυυ παντοφλα .....
οσο για της γρατζουνιες εχω μια βαρβατη αλυφι και αλιφαδορο ....διπλα μενουμε(χαιδαρι εγω) περνα μια μερα να δοκιμασουμε μιπος κανουμε κατι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 22:46

Στεφ είσαι αρχηγός πες μου πότε κ θα είμαι εκεί. Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PORDALAS69
Normal gixxer
Normal gixxer
PORDALAS69


Άντρας Όνομα: : ΤΑΣΟΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Αγωνιζόμενος : Ερασιτέχνης!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 22:51

boutser έγραψε:
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ. την γυάλισα την κούκλα μου αλλά οι τρυπούλες φαίνοντε κ έχει μείνει μια κίτρινη σκιά. Μου φτιάξατε το κέφι πάντως. Δεν το περίμενα ένα φόρουμ να δένει τόσο το κοινό. Κ ποιο είναι το καλό; είχα πάει κρυφά απ την γκόμενα για καφέ.
Αμ έτσι πες το μας βρε Κωστάκη....την έχεις λερωμένη την φωλιά σου ....για αυτό ''έσκασες '' μπαγάσα !!! fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

θέλω να κόψω τις φλέβες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θέλω να κόψω τις φλέβες μου   θέλω να κόψω τις φλέβες μου EmptyΠεμ 28 Οκτ 2010, 00:01

όχι ρε Τάσο πραγματικά στεναχωρηθηκα πάρα πολύ. Ακόμη δεν την πήρα κ να μου τ φέρει έτσι η κωλοζωή. Ευτυχος ο Στέφανος έχει μια αλυφη κ θα το παλέψουμε. Α στεφ πες μου για το μπουφάν ε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
θέλω να κόψω τις φλέβες μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα σε όλους σας...
» πολα θελω;
» θελω γνωμες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com