Greek GSX-R forum
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
JIMK7
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
nasos-v
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
T.R.E
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
k8 600 kk
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
kostaskr6
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
κολτρέϊν
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
Leroy
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
ripper
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_l10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_c10ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Poll_r10 

 

 ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ

Πήγαινε κάτω 
+4
Tigas
potis
T.R.E
kotsibris
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kotsibris
Jr.gixxer
kotsibris


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 17
Hμερομηνία εγγραφής : 28/05/2010

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΤρι 09 Νοε 2010, 00:23

ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΓΟΝΑΤΟ,,,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΡΙΞΗ ΕΣΩ ΜΗΝΙΣΚΟΥ Κ ΣΤΗΝ ΑΘΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ Κ ΧΟΝΔΡΟΠΑΘΕΙΑ.ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΣΗ Κ ΣΤΗΝ ΕΠΙΓΟΝΑΤΙΔΑ.
-ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ ΤΟ Κ9...ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...,,,
(ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΡΑ,,ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ...),,ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΥΩΡΗ ΟΔΗΓΗΣΗ,,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ...ΣΥΝΕΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΩΝ ΜΑΡΣΠΙΕ.
ΛΕΤΕ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Ως ΠΡΟΣ ΝΑ ΒΡΩ ΒΟΛΙΚΟΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ,,,ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΘΑ ΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΧΟΝΔΡΟΠΑΘΕΙΑ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ,,ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ Η' ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΤρι 09 Νοε 2010, 19:52

kotsibris έγραψε:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΓΟΝΑΤΟ,,,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΡΙΞΗ ΕΣΩ ΜΗΝΙΣΚΟΥ Κ ΣΤΗΝ ΑΘΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ Κ ΧΟΝΔΡΟΠΑΘΕΙΑ.ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΣΗ Κ ΣΤΗΝ ΕΠΙΓΟΝΑΤΙΔΑ.
-ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ ΤΟ Κ9...ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...,,,
(ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΡΑ,,ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ...),,ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΥΩΡΗ ΟΔΗΓΗΣΗ,,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ...ΣΥΝΕΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΩΝ ΜΑΡΣΠΙΕ.
ΛΕΤΕ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Ως ΠΡΟΣ ΝΑ ΒΡΩ ΒΟΛΙΚΟΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ,,,ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΘΑ ΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΧΟΝΔΡΟΠΑΘΕΙΑ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ,,ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ Η' ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.

Θεωρώ πως αν τα ανεβάσεις το πρόβλημα σου θα επιδεινωθεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΤρι 09 Νοε 2010, 20:47

όσο πιο πολύ τα ανεβάσεις τόσο χειρότερα είναι γιατί το πόδι γιατί πρέπει να λυγίζει περισσότερο το γόνατο. αν μπαίνεις κ σε πίστα ακόμα περισσότερο. δοκίμασε όσο πηγαίνουν πιο χαμηλά αλλιως κάντα dragster win
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tigas
Normal gixxer
Normal gixxer
Tigas


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Varibopi Mountain Circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2009

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΤρι 09 Νοε 2010, 23:03

kotsibris έγραψε:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΓΟΝΑΤΟ,,,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΡΙΞΗ ΕΣΩ ΜΗΝΙΣΚΟΥ Κ ΣΤΗΝ ΑΘΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ Κ ΧΟΝΔΡΟΠΑΘΕΙΑ.ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΝΟΧΛΗΣΗ Κ ΣΤΗΝ ΕΠΙΓΟΝΑΤΙΔΑ.
-ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ ΤΟ Κ9...ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...,,,
(ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΡΑ,,ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ...),,ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΥΩΡΗ ΟΔΗΓΗΣΗ,,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ...ΣΥΝΕΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΩΝ ΜΑΡΣΠΙΕ.
ΛΕΤΕ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Ως ΠΡΟΣ ΝΑ ΒΡΩ ΒΟΛΙΚΟΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ,,,ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΘΑ ΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΧΟΝΔΡΟΠΑΘΕΙΑ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ,,ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ Η' ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.

και εγώ έχω την ίδια πάθηση φίλε μου, κοίτα καλύτερα να κάνεις φυσιοθεραπεία και πολύ γυμναστική αλλιώς με τα μασπιέ δεν θα λύσεις το πρόβλημα σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΚυρ 03 Απρ 2011, 09:31

Παιδιά για να μη κάνω νέο POST ρωτάω το εξής: Σε 750 (κ8) έχει χαμηλώσει κανείς τα μαρσπιέ?
Λετε να είναι πιο άνετο για καθημερινή χρήση?
Επίσης η μπότα με ζορίζει στο ανέβασμα ταχυτήτων αρα λέω να το κάνω..
Α ο λεβιές ταχ. αλάζει θέση ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sfikaaa
Normal gixxer
Normal gixxer
sfikaaa


Άντρας Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 326
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2010

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΚυρ 03 Απρ 2011, 10:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
Παιδιά για να μη κάνω νέο POST ρωτάω το εξής: Σε 750 (κ8) έχει χαμηλώσει κανείς τα μαρσπιέ?εννοειται Wink
Λετε να είναι πιο άνετο για καθημερινή χρήση?
Επίσης η μπότα με ζορίζει στο ανέβασμα ταχυτήτων αρα λέω να το κάνω..
Α ο λεβιές ταχ. αλάζει θέση ε? και μπρος πισω κ πανω κατω Wink

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΚυρ 03 Απρ 2011, 10:14

sfikaaa έγραψε:
ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
Παιδιά για να μη κάνω νέο POST ρωτάω το εξής: Σε 750 (κ8) έχει χαμηλώσει κανείς τα μαρσπιέ?εννοειται Wink
Λετε να είναι πιο άνετο για καθημερινή χρήση?
Επίσης η μπότα με ζορίζει στο ανέβασμα ταχυτήτων αρα λέω να το κάνω..
Α ο λεβιές ταχ. αλάζει θέση ε? και μπρος πισω κ πανω κατω Wink


O λεβιές πάει πάνω κάτω μπρός πίσω????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΚυρ 03 Απρ 2011, 11:19

Πανω κατω πρεπει να ρυθμιζετε απο το shift rod

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Dsc00771w

Για δεξια αριστερα δεν νομιζω στο 750. Στο 1000 ναι ολα μαζι, μαρσπιες με λεβιε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΚυρ 03 Απρ 2011, 14:34

ο λεβιες στην βαση του εχει 3 τριπες και ετσι παει μπρος και πισο ...με το σιδερακι παει πανο κατο ...επιδι ομος δεν εχει μεγαλα περιθορια μπορις να το μετακινησης απο τιν θεσητου ξεβιδονονταστο απο πανο ..και κανε της μικρο ριθμισισ στριβοντας το rod ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ   ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ EmptyΚυρ 03 Απρ 2011, 18:27

Ευχαριστώ παίδες souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ρυθμιζόμενα κλιπόν 50mm
» ΜΑΡΣΠΙΕ Κ7 600
» πλακακια για μαρσπιε

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com