Greek GSX-R forum
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
JIMK7
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
nasos-v
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
T.R.E
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
k8 600 kk
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
kostaskr6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
κολτρέϊν
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
Leroy
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
ripper
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_l10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_c10ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Poll_r10 

 

 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............

Πήγαινε κάτω 
+13
GSX-R 1000
timakos
DrIoannis
AggelosK8
teo46
Hamamatsu
JIMK7
vagos gixxer
panosk8
lakisman46
kentaurosk8
Kydo
nasos-v
17 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 14:47

μολις ειδα αυτο το βιντεο το πρωτο πραγμα που περασε απο το μυαλλο μου ηταν

να πουλήσω την μηχανη και να παω σπιτι να πλύνω τα πιατα........

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!!






respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt

______________________________________________________
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... DgnfjaΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... X3ww74ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 25k1wusΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 2nqcwidΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 14:50

Εμένα που ηρθε να πάω να σφουγγαρισω και εννοειται να παω να πουλήσω και το μηχανάκι???Απλα ο Μπούστας ως οδηγός είναι απιστευtable!!!!!!! fovero respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 15:23

Που να τον δείτε απο κοντά σε προπόνηση supermoto να driftάρει το CRF τελικιασμένο και να ξύνει μαρσπιέ!!!! Κοκομπλόκο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 15:37

respekt respekt respekt respekt respekt respekt2 respekt2 respekt2 respekt2 Εγω παντως εκανα το πρωτο βημα εβαλα την μηχανη για πουλημα! fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 17:59

θεος...
παρατηρηστε πως αρχιζει τα 3 διαδοχικα φρεναρισματα του στη κ5,ενω ερχεται ηδη πλαγιασμενος αριστερα .

τι να λεμε τωρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagos gixxer
Normal gixxer
Normal gixxer
vagos gixxer


Άντρας Όνομα: : ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 01/05/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 18:03

μπράβο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 18:44

Καταρχας κανετε ενα μεγαλο λαθος συγκρινετε ανομοια πραγματα Rolling Eyes αυτος ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας και οχι ερασιτεχνης ειναι απο τους λιγους που εχει παει απο μικρος στη σχολη του Kenny Roberts ( και τα χιλιαδες λαστιχα που εχει φαει στη πιστα δεν τα λεω ) ssss ολα αυτα βεβαια δεν μειωνει σε τιποτα το ταλεντο που εχει kapelo

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 10p7ousΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Icnsl4ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 2dhxn3kΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 2lbdx0jΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 18:53

Νουμερο 1 αναβατης στην Ελλαδα και οχι μονο. respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 22:59

ποσα να βαλω?!?!?!.... respekt respekt respekt respekt respekt respekt respekt

πάντως εμένα μου κάνει εντύπωση ο τρόπος που παίρνει και βγαίνει από την 16...απλά δεν υπάρχει...

mprabo mprabo mprabo mprabo mprabo mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 08:02

respekt respekt ειναι ο ανθρωπος αλλου!!!
Εγω παλι θα παραμεινω στους δυο τροχους στα ποδηλατακια μου,αλλα μεχρι εκει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 10:18

Ο τρόπος που βγαίνει από την 16 είναι απλά μοναδικός.Μαζεύονται και τον χαζεύουν όποτε κάνει προπόνηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
timakos
Normal gixxer
Normal gixxer
timakos


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΣΚΥΔΡΑ Ν.ΠΕΛΛΗΣ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 12/11/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 19:16

Παιδες ημουν στο trackbike κ τον ειδα live ο ανθρωπος ειναι σε αλλο level αεροπορεια απλα μια κατηγορια μονος του αναμεσα μας.... Κ επισης αρκετα ανοιχτος σε πολλα θεματα κ ενημερωτικος. Εχει παιδεια σε αυτο που κανει κ για αυτο λεγετε κ επαγγελματιας ενα μεγαλο μπραβο στο ΓΙΑΝΝΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSX-R 1000
Normal gixxer
Normal gixxer
GSX-R 1000


Άντρας Όνομα: : Θανασης
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Αγωνιζόμενος : Μπαααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 20:03

εγω εχω δηλωσει fun του eeee

απλα εχω μια απορια που με τρωει εδω και χρονια.......
γιατι Μπουστας και Σταυρουλακης που μεσουρανουσανε καποια εποχη και ειχαν συμμετασχει και σε παγκοσμιο superbike, αφανιστηκαν απο το παγκοσμιο scratch ...ηταν θεμα οικονομικο(πχ.σπονσορες) ή δεν μπορουσαν να ακολουθησουν τους χρονους του ανταγωνισμου??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠαρ 19 Νοε 2010, 09:09

GSX-R 1000 έγραψε:
εγω εχω δηλωσει fun του eeee

απλα εχω μια απορια που με τρωει εδω και χρονια.......
γιατι Μπουστας και Σταυρουλακης που μεσουρανουσανε καποια εποχη και ειχαν συμμετασχει και σε παγκοσμιο superbike, αφανιστηκαν απο το παγκοσμιο scratch ...ηταν θεμα οικονομικο(πχ.σπονσορες) ή δεν μπορουσαν να ακολουθησουν τους χρονους του ανταγωνισμου??????


Είναι μεγάλη ιστορία. Εν ολίγης γιατί είναι Έλληνες και αφενός δεν έχουν σπόνσορες και αφετέρου μια ομάδα παγκοσμίου θα προτιμήσει ένα αμερικάνο αναβάτη από ένα έλληνα της ίδιας δυναμικότητας γιατί εκεί πουλάει περισσότερες μοτοσυκλέτες. Κάνανε και λάθη μερικοί έλληνες που τους δόθηκε η ευκαιρία.... μεγάλη ιστορια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠαρ 19 Νοε 2010, 09:33

βιονικος μπουστας οπως παντα



γιαννη ελα στην suzuki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠαρ 19 Νοε 2010, 15:23

gianni έγραψε:
GSX-R 1000 έγραψε:
εγω εχω δηλωσει fun του eeee

απλα εχω μια απορια που με τρωει εδω και χρονια.......
γιατι Μπουστας και Σταυρουλακης που μεσουρανουσανε καποια εποχη και ειχαν συμμετασχει και σε παγκοσμιο superbike, αφανιστηκαν απο το παγκοσμιο scratch ...ηταν θεμα οικονομικο(πχ.σπονσορες) ή δεν μπορουσαν να ακολουθησουν τους χρονους του ανταγωνισμου??????


Είναι μεγάλη ιστορία. Εν ολίγης γιατί είναι Έλληνες και αφενός δεν έχουν σπόνσορες και αφετέρου μια ομάδα παγκοσμίου θα προτιμήσει ένα αμερικάνο αναβάτη από ένα έλληνα της ίδιας δυναμικότητας γιατί εκεί πουλάει περισσότερες μοτοσυκλέτες. Κάνανε και λάθη μερικοί έλληνες που τους δόθηκε η ευκαιρία.... μεγάλη ιστορια..
τοτε γιατι γεμισε ο τοπος Ισπανοπουλα??? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠαρ 19 Νοε 2010, 15:50

Ο επαγγελματικος πρωταθλητισμος απαιτει ενα πακετο συντελεστων που πρεπει να συνυπαρξουν για να βγει ο επιτυχημενος αθλητης. Τετοια ειναι οι χορηγιες, οι δημοσιες σχεσεις, η αυτοπροβολη, το ταλεντο...ομως το περιτυληγμα του πακετου ειναι παντα το χρημα. Εννοω οτι το χρημα δεν "δουλευει" χωρις τα συστατικα και τα συστατικα δεν "δουλευουν" χωρις το χρημα βεβαιως. Γιαυτο οσοι εχουν βαλει αγγελιες τα μηχανακια τους γι αυτο τον λογο καλα θα κανουν να τις παρουν πισω hallo

Ααα και συγχαρητηρια στον Γιαννη Μπουστα για ολη την παρουσια του στα ελληνικα πρωταθληματα...αξιος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSX-R 1000
Normal gixxer
Normal gixxer
GSX-R 1000


Άντρας Όνομα: : Θανασης
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Αγωνιζόμενος : Μπαααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΠαρ 19 Νοε 2010, 17:17

gianni έγραψε:
GSX-R 1000 έγραψε:
εγω εχω δηλωσει fun του eeee

απλα εχω μια απορια που με τρωει εδω και χρονια.......
γιατι Μπουστας και Σταυρουλακης που μεσουρανουσανε καποια εποχη και ειχαν συμμετασχει και σε παγκοσμιο superbike, αφανιστηκαν απο το παγκοσμιο scratch ...ηταν θεμα οικονομικο(πχ.σπονσορες) ή δεν μπορουσαν να ακολουθησουν τους χρονους του ανταγωνισμου??????


Είναι μεγάλη ιστορία. Εν ολίγης γιατί είναι Έλληνες και αφενός δεν έχουν σπόνσορες και αφετέρου μια ομάδα παγκοσμίου θα προτιμήσει ένα αμερικάνο αναβάτη από ένα έλληνα της ίδιας δυναμικότητας γιατί εκεί πουλάει περισσότερες μοτοσυκλέτες. Κάνανε και λάθη μερικοί έλληνες που τους δόθηκε η ευκαιρία.... μεγάλη ιστορια..

αυτο δεν το ειχα σκεφτει ποτε!!!
αλλα και παλι η ελλαδα δεν νομιζω οτι δεν τζιραρη στους δυο τροχους!
και το αλλο.......και ο σεβαστιαν λοεμπ sto wrc για δυο χρονια ετρεχε με δικο του αμαξι Shocked και οχι υποστιριζομενος απο εργοστασιακη ομαδα!!!!!!!αλλα επειδη ηταν @ρχιδατος οδηγος τον τσιμπησανε αλλα οπως το'πες και συ μεγαλη ιστορια ,τι ψαχνεις να βρεις!!
απλως μεγαλη αμαρτια να υπαρχουν ταλεντα και να θαβονται Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... EmptyΣαβ 20 Νοε 2010, 11:09

GSX-R 1000 έγραψε:
gianni έγραψε:
GSX-R 1000 έγραψε:
εγω εχω δηλωσει fun του eeee

απλα εχω μια απορια που με τρωει εδω και χρονια.......
γιατι Μπουστας και Σταυρουλακης που μεσουρανουσανε καποια εποχη και ειχαν συμμετασχει και σε παγκοσμιο superbike, αφανιστηκαν απο το παγκοσμιο scratch ...ηταν θεμα οικονομικο(πχ.σπονσορες) ή δεν μπορουσαν να ακολουθησουν τους χρονους του ανταγωνισμου??????


Είναι μεγάλη ιστορία. Εν ολίγης γιατί είναι Έλληνες και αφενός δεν έχουν σπόνσορες και αφετέρου μια ομάδα παγκοσμίου θα προτιμήσει ένα αμερικάνο αναβάτη από ένα έλληνα της ίδιας δυναμικότητας γιατί εκεί πουλάει περισσότερες μοτοσυκλέτες. Κάνανε και λάθη μερικοί έλληνες που τους δόθηκε η ευκαιρία.... μεγάλη ιστορια..

αυτο δεν το ειχα σκεφτει ποτε!!!
αλλα και παλι η ελλαδα δεν νομιζω οτι δεν τζιραρη στους δυο τροχους!
και το αλλο.......και ο σεβαστιαν λοεμπ sto wrc για δυο χρονια ετρεχε με δικο του αμαξι Shocked και οχι υποστιριζομενος απο εργοστασιακη ομαδα!!!!!!!αλλα επειδη ηταν @ρχιδατος οδηγος τον τσιμπησανε αλλα οπως το'πες και συ μεγαλη ιστορια ,τι ψαχνεις να βρεις!!
απλως μεγαλη αμαρτια να υπαρχουν ταλεντα και να θαβονται Evil or Very Mad

Ναι μεν ηταν δικο του αμαξι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειχε χορηγους να τον υποστηριζουν file και να ξερεις τα εξοδα που θες για να τρεξεις σε μια τετοια σεζον το αμαξι δεν κανει τιποτα ssss
Αλλα ρε παιδια μην λεμε τα ιδια και τα ιδια ειμαστε πισω πανω απο 100 χρονια απο ολη την ευρωπη σε ολα μαα σε οοολα :(

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 10p7ousΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... Icnsl4ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 2dhxn3kΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 2lbdx0jΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ............... 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ...............
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» βολτα κυριακη 18/9
» σερρες 30/10 - 1/11
» Σερρες 19-02-010

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΝΕΑ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤH ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com