Greek GSX-R forum
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
JIMK7
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
nasos-v
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
T.R.E
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
k8 600 kk
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
kostaskr6
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
κολτρέϊν
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
Leroy
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
ripper
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_l10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_c10Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Poll_r10 

 

 Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν.

Πήγαινε κάτω 
+2
kotsibris
stam911
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν.   Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 20:10

Καλησπερα σε ολους!Προταση για μπουφαν θα ηθελα..εχω δει καποια bering cordura και καποια dainese.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kotsibris
Jr.gixxer
kotsibris


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 17
Hμερομηνία εγγραφής : 28/05/2010

Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν.   Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 20:30

φιλε,,εχω ενα dainese,,ελαχιστα φορεμενο Νο 52..??ενδιαφερεσε?εχει κ κροκοδειλο πλατης 300 €
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν.   Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 20:35

kotsibris έγραψε:
φιλε,,εχω ενα dainese,,ελαχιστα φορεμενο Νο 52..??ενδιαφερεσε?εχει κ κροκοδειλο πλατης 300 €

Με ενδιαφερει εμενα!(χωρις τον "κροκοδειλο" ομως!Εγω το λεω χελωνΑ!:p) Απο που εισαι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν.   Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 23:35

εχω και εγο το dainese newsan τελευτεο μοντελο αριστο 4 μηνον σχεδον αφορετο νουμερο 48 αλλα τονιζο ειναι ΦΑΡΔΙ δλδ κανη και σε 50+ δεν ξερο πος εχει γινει αυτο ... μιλαμε το φοραγα 88 κιλα και με υψος 174 ....το δινο 300 ευρο και το εχο βαλει αγκελια στο φορουμ εδω ..... κουζινα αμα σε ενδιαφερι επισις το λεο κ σε εσενα οτι πεζει να σοου κανει ...μιας που εισαι αθηνα χοσου να το τσεκαρις


https://gixxer.forumgreek.com/forum-f7/topic-t2489.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν.   Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 19:36

ειμαι ο ανθρωπος σου. ειχα 3 χρονια bering και τωρα μολις αγορασα dainese. και οι 2 μαρκες πολυ καλες δεν εχω παραπονο απο καμια. βεβαια με το bering εχω φαει παρα πολλεσ βροχες και δεν ειχα ποτε προβλημα. με το dainese ειμαι ακομα σε φαση ποθ το γλθφω καθαριζοντας το με το παραμικρο. πολυ καλα και απο ζεστη και απο αντοχες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: !   Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 20:51

karagio έγραψε:
ειμαι ο ανθρωπος σου. ειχα 3 χρονια bering και τωρα μολις αγορασα dainese. και οι 2 μαρκες πολυ καλες δεν εχω παραπονο απο καμια. βεβαια με το bering εχω φαει παρα πολλεσ βροχες και δεν ειχα ποτε προβλημα. με το dainese ειμαι ακομα σε φαση ποθ το γλθφω καθαριζοντας το με το παραμικρο. πολυ καλα και απο ζεστη και απο αντοχες...
αυτες τις 2 μαρκες λεω να κοιταξω μεχρι 300 ευρουλια πιστευω ειναι καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSXR-K8
Normal gixxer
Normal gixxer
GSXR-K8


Άντρας Όνομα: : MAKHS
Τόπος : KOΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 118
Αγωνιζόμενος : OXI
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν.   Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν. EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 23:05

Εχω κ εγω ενα dainese ολοκαινουριο αφορετο ακομα εχει τα ταμπελακια πανω,νομιζω ειναι 48 ειναι μαυρο κοκκινο ασπρο,κ το δινω 270 ευρω!Αφορετο ολοκαινουριο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κοιταζω αυτες τις μερες για ενα καλο μπουφαν.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
» k7 750,καλο;;;;;
» καλο μηνα.....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com