Greek GSX-R forum
Βοήθεια με Carbon !?!? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Βοήθεια με Carbon !?!? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Βοήθεια με Carbon !?!? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
JIMK7
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
nasos-v
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
T.R.E
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
k8 600 kk
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
kostaskr6
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
κολτρέϊν
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
Leroy
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
ripper
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_l10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_c10Βοήθεια με Carbon !?!? Poll_r10 

 

 Βοήθεια με Carbon !?!?

Πήγαινε κάτω 
+7
nasos-v
stavrosrodo
190troxo
AggelosK8
Miou
kontos 750
giXXXer
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΠαρ 26 Νοε 2010, 16:47

Ψάχνω να βάλω καποια μερη Carbon στο gixxeraki μου αλλα ειναι τοσα πολλα αυτα που κυκλοφορουν και δεν ξερω ποια ειναι καλα και ποια μαπα!Μηπως υπαρχει κανεις που να το χει ψαξει το θεμα και να μπορει να με βοηθησει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΠαρ 26 Νοε 2010, 21:00

στο δικο μου εχω μπροστινο φτερο ,πισω φτερο και της αλυσιδας ειναι της tyga performance.ειμαι ευχαριστημενος τοσο απο την παραδωση οσο και απο τα κομματια που ταιριαξανε ακριβως χωρις μετατροπες.πιστευω και αλλοι συμφορουμητες εχουν βαλει απο εκει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 10:32

Καλημερα φιλος...και γω φτερακι μπρος-πισω ψαχνω για αρχη να βαλω, καπου την ειχα ξαναδει την tyga, καλο αυτο το οτι ταιριαξανε ακριβως απο ποιοτητα πως τα χεις δει, ρωταω γιατι εχω ακουσει καποιους να εχουν βαλει και μετα απο λιγο καιρο να τους εχουν κιτρινισει η να εχει σπασει το βερνικη και τετοια!?!?


Ευχαριστω πολυ για την απαντηση Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 12:12

καπακια μοτερ που εχω βαλει δεξια και αριστερα εβαλα της suzuki τα εχω 3 χρονια σχεδον και κανενα προβλημα δεν εχουν.φυσικα δεν μιλαω για την εφαρμογη ετσι ουτε για την ποιοτητα... (κορυφη)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 12:28

Miou παιζει και carbon απο την suzuki ε?Λογικο το βρισκω να καθονται καλα!Παιζει κανα site με τιμουλες η μπορεις να μου πεις ενδεικτικα εσυ καμια?

Ευχαριστω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 12:40

φιλε μου παρε τηλ την suzuki και θα σου πουν τιμες... μετα απο τοσα χρονια που τα εχω εχουν αλλαξει αρκετα. τα ειχα παρει περιπου 75ε του βολαν και 80-85 της καμπανας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 12:47

ξερω σιγουρα οτι για το κ5 που ειχα ψαξει υπαρχουν και φτερα μπροστα -πισω καθως και τα προστατευτικα των αστραγαλων στους μαρσπιεδες(πως να τα πω αυτα δεν ξερω...)απο την suzuki , απο αλλες εταιρειες υπαρχουν τα παντα σχεδον για οποιο μερος θελεις στο μηχανακι σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 13:01

Α οκ θα τους ριξω κανα τηλ να δω τι παιζει!
Βασικα για τις αλλες εταιριες που λες οντως εχουν απ ολα, απλα επειδη ειναι απειρες ρωταω μηπως εχει να μου προτεινει τπτ κανεις και μηπως ξερει καποια εταιρια που να εχει πραγματα για ολο το μηχανακι γιατι αν βαλω απο διαφορετικες φοβαμαι οτι θα εχουν οπτικη διαφορα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 19:01

pro-fiber ριξε μια ματια στο site τους.Παρα πολυ καλη ποιοτητα και εφαρμογη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 20:44

τα φτερα που εβαλα δεν ειχα κανενα προβλημα οπως κιτρινισμα....το εχω πλυνει και σε πληντηριο με χημικα που χρησιμοποιουν ολα ο.κ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 21:31

Σ ευχαριστω Γιαννη, θα τα τσεκαρω να δω τιπαιζει και απο τιμες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΣαβ 27 Νοε 2010, 22:39

Παιδες τελικα μετα απο πολυ ψαξιμο βρηκα μια πολυ καλη εταιρια για carbon το site ειναι αυτο http://www.bestemusa.com και εχει κοματια τα οποια ειναι εξ ολοκληρου carbon και καποια που ειναι ντυμενα! Απο τιμες ειναι λιγο πακετο αλλα απο ποιοτητα ειναι super και περισσοτερες λεπτομερειες θα ξερω απο δευτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΔευ 29 Νοε 2010, 10:57

κοιτα και σε αυτον http://www.carbon-aramid.com/index.php?main_page=index&zenid=1b6ni694q01cq8nj5f95r4e8a7
ειναι ελληνας πας και τα βλεπεις ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΔευ 29 Νοε 2010, 15:12

Ωραιος και αυτος Αλεξανδρε και απ οτι καταλαβα ο τυπος τα φταιχνει κατα παραγγελια!Απο οπτικη ειναι παρα πολυ καλα και φαινεται να εχουν και μπολικο λουστρο!Θα τον παρω να μαθω τι λεει και απο τιμες!
Ευχαριστω και παλι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΔευ 29 Νοε 2010, 17:14

giXXXer έγραψε:
Ωραιος και αυτος Αλεξανδρε και απ οτι καταλαβα ο τυπος τα φταιχνει κατα παραγγελια!Απο οπτικη ειναι παρα πολυ καλα και φαινεται να εχουν και μπολικο λουστρο!Θα τον παρω να μαθω τι λεει και απο τιμες!
Ευχαριστω και παλι Wink


αν θυμαμαι καλα τον λενε γιωργο και πας και τα βλεπεις τι φτιαχνει και ποσο τα δινει και απο οπτικη ειναι περιεργα και καλα ...αν δεν σου κανει κοπο πας και τα βλεπεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
190troxo
Jr.gixxer
190troxo


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΚυρ 16 Ιαν 2011, 16:34

το τηλεφωνο αυτου του τυπου το εχετε?αν ναι μπορειτε να μου το δωσετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΚυρ 16 Ιαν 2011, 19:13

6977501689 γιωργος


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
190troxo
Jr.gixxer
190troxo


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΚυρ 16 Ιαν 2011, 20:20

ευχαριστω πολυ,οταν και αμα το ολοκληρωσω 8α βαλω φωτο.μεχτι τωρα οι επεμβασεις μου ηταν στο μοτερ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΚυρ 16 Ιαν 2011, 21:03

190troxo έγραψε:
μεχρι τωρα οι επεμβασεις μου ηταν στο μοτερ...
δηλαδης? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
190troxo
Jr.gixxer
190troxo


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΚυρ 16 Ιαν 2011, 21:08

εκεντροφοροι-πιστονια-βαλβιδες-μεταλλα-κεφαλι-φλαντζα και αλλα περιφεριακα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΚυρ 16 Ιαν 2011, 21:29

το χρησιμοποιεις σε αγωνες η' απο μερακι, για track days κτλ? aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
190troxo
Jr.gixxer
190troxo


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΔευ 17 Ιαν 2011, 06:12

το εφτιαξα για μενα,για να ξερω οτι εχω ενα δυνατο και πανω απ'ολα αξιοπιστο μοτερ.το μηχανακι το βγαζω μονο για ταξιδια,τον υπολοιπο καιρο το ευχαριστιεμαι μεσα στο σπιτι (το εχω στο σαλονι)....μονο που το βλεπω μου φτιαχνει τη διαθεση.μεχρι το 2009 πηγαινα σε πιστα και γενικα εκανα πολλες π@π@ριες.μετα ομως εχασα τον κολητο μου σε ενα ταξιδι που καναμε και ηρεμησα,εκανα ακριβος ενα χρονο να ανεβω στο μηχανακι,το διαστημα αυτο το εφτιαχνα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΔευ 17 Ιαν 2011, 08:57

AggelosK8 έγραψε:
pro-fiber ριξε μια ματια στο site τους.Παρα πολυ καλη ποιοτητα και εφαρμογη.


+++++++1000

το φτερο το εμπρος το βρησκεις το πολυ ως 100ευρω κα η suzuk το δνε γυρω στα 330+ affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΔευ 17 Ιαν 2011, 09:09

nasos-v έγραψε:
AggelosK8 έγραψε:
pro-fiber ριξε μια ματια στο site τους.Παρα πολυ καλη ποιοτητα και εφαρμογη.


+++++++1000

το φτερο το εμπρος το βρησκεις το πολυ ως 100ευρω κα η suzuk το δνε γυρω στα 330+ affraid

++++ 750 απλα pro-fiber εχει κ fb μπες να δεις κανα κομματι εκει να δεις ποιοτητα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

Βοήθεια με Carbon !?!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια με Carbon !?!?   Βοήθεια με Carbon !?!? EmptyΔευ 17 Ιαν 2011, 09:14

Απο τον Pro-fiber πηρα πολυεστερικο για το CBR και ναι μεν η ποιοτητα των φερινγκ ειναι πολυ καλη (ενισχυσεις με κεβλαρ στα σημεια που πιανουν οι βιδες κλπ), αλλα απο εφαρμογη μαπα το καρπουζι. Το μπροστινο φερινγκ καθοτανε στραβα (το καλουπι του ειναι λαθος) και ειδαμε και παθαμε στο κοψε ραψε να το φερουμε ισια, μεγαλη ταλαιπωρια. Τουλαχιστον η ουρα καθοτανε σωστα.
Τωρα δεν ξερω αν του εχει βγει στραβα το καλουπι για το συγκεκριμενο μοντελο, γιατι για αλλα μοντελα ακουω πολυ καλα λογια, αλλα με εκνευρισε πολυ ο τυπος.
Καλα εκανα μεχρι τωρα και επαιρνα απο τον Perfect ελληνικο. Ειναι λιγο πιο βαρια, αλλα απο εφαρμογη και στο R6 και στο 675 ηταν αψογα. Και εμαθα οτι τωρα αμα θες στο βγαζει και καρμπον με 800 ευρω. Καλη τιμη αν σκεφτεις οτι για ολοκληρο κοστουμι βλεπω τιμες πανω απο χιλιαρικο εξω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βοήθεια με Carbon !?!?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» look carbon
» bay bay joshi R77 Carbon
» Carbon Parts

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com