Greek GSX-R forum
ερωτηση για μεγεθος κρανους Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ερωτηση για μεγεθος κρανους Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ερωτηση για μεγεθος κρανους Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
JIMK7
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
nasos-v
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
T.R.E
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
k8 600 kk
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
kostaskr6
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
κολτρέϊν
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
Leroy
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
ripper
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_l10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_c10ερωτηση για μεγεθος κρανους Poll_r10 

 

 ερωτηση για μεγεθος κρανους

Πήγαινε κάτω 
+4
Miou
Lefis GSXR
JIMK7
panosk8
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΔευ 29 Νοε 2010, 23:53

κανονικα η ερωτηση ειναι του δημοτικου,ομως αντιμετωπιζω ενα θεματακι στο νουμερο.
το κεφαλι μου εχει διαμετρο 58 cm περιπου,(βαρος δεν ξερω, δεν το χω ζυγισει :P )

φορεσα το x-spirit στο Μ (57-58) και στο L (59-60)

-το M ειναι εντελως σφιχτο,τοσο που γινεται ενοχλητικο.αλλα μπηκε ευκολα,κεφαλι κ κρανος ειναι ενα,
ομως το σαγονι σχεδον ακουμπαει το εσωτερικο κελυφος.

-το L μου καθεται πολυ ανετα,θα μπορουσα να το φοραω ωρες, σαν ενα κρανος που εχει στρωσει μετα απο καποιο καιρο,
δεν σφιγκει, ομως νιωθω οτι κουνιεται λιγο.


δεδομενου οτι το L που δοκιμασα,παιζει να το φορεσαν δεκαδες πριν απο μενα κ ισως εχει ανοιξει λιγο,
να παω για L απο εμαυ? τα μεγεθη περα απο το βαρος εχουν διαφορα στο αμερικα?
η να παρω το Μ κ να χω το κεφαλι μου σφιχτο κ ησυχο κ οσο ανοιξει μετα?

scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 00:02

Να παρεις ΑΡΑΙ ssss η στη χειροτερη περιπτωση το Μ και στη πορεια θα ανοιξει γιατι το πιο μεγαλο νουμερο μετα απο καιρο θα χορευει fafoutis fafoutis αα και στο Αμερικα ειναι λιγο πιο βαρια file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lefis GSXR
Normal gixxer
Normal gixxer
Lefis GSXR


Άντρας Όνομα: : ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 15/10/2010

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 01:17

συμφωνω με το αραι eeeeooo
οσο για μεγεθη νομιζω αμερικη-ευρωπη υπαρχουν διαφορες (λογω σχηματος κεφαλιου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 11:15

ευρωπη-αμερικη εχουν διαφορες στα νουμερα και στην εφαρμογη
να παρεις το μ γιατι αν παρεις το λ θα ναοιξει ακομα πιο πολυ και μετα αντε γεια η εφαρμογη του...αν το σαγονι ακουμπαει στο κελυφος να ψαξεις για αλλο κρανος .κοιτα τα αραι... αν και το ρχ7 γπ που δοκιμασα ειχε πιο στενη γραμμη απο το χσπιριτ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 11:33

To δικο μου xr 1000 το πηρα L και ανοιξε καπως μετα απο 3 χρονια.
Τωρα το χειμωνα φοραω κουκουλα απο μεσα και μου ειναι ακριβως. good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 12:20

Να παρεις το medium για σιγουρα αγορινα και αν σε ενοχλει τοσο (που δεν νομιζω συνηθεια ειναι) βαζεοις ενα σετ μαγουλα απο εδω και γινεται Large.Εχουν το ιδιο κελυφος. Wink

To σαγονι ειναι ενα θεμα ομως,αν σου ακουμπαει οταν εισαι σκυμενος στην μηχανη ειναι φυσιολογικο,αν σου ακουμπαει αν εισαι ορθιος τοτε και το large το ιδιο θα σου ειναι.Κοιτα να το εφαρμοζεις καλα στο κεφαλι σου.Τα shoei θελουν και λιγο να ειναι γυρτα προς τα κατω οταν τα φορας. Wink

Οσο για arai ειναι καθαρα θεμα το τι σου καθεται καλα στο κεφαλι σου,ο καθε ανθρωπος εχει διαφορετικο κρανιο.Εμενα προσωπικα μου καθονται πολυ καλα και τα δυο μιας και εχω ενα shoei xr1000 (παλια τουμπα) για το σκουτερ και το Arai rx7 (προσφατη τουμπα) για την μηχανη.Μαλλον θα παω σε shoei x spirit για αλλαγη μιας και μου καθεται πολυ καλα και αυτο. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 12:40

Τα Shoei έχουν διαφορετικό κέλυφος από Μ σε L. Αν το M σε "πατάει" στο μέτωπο και σου αφήνει σημάδι μετά από λίγα λεπτά, τότε να πάρεις το L, γιατί δεν πρόκειται να ανοίξει εκεί, παρά μόνο στα μάγουλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 15:14

παιδια να 'στε καλα για τις απαντησεις σας,θα δοκιμασω ξανα κ τα arai οπως ειπατε πολλοι,μηπως καθησει καλυτερα.

Hamamatsu έγραψε:
To δικο μου xr 1000 το πηρα L και ανοιξε καπως μετα απο 3 χρονια.
Τωρα το χειμωνα φοραω κουκουλα απο μεσα και μου ειναι ακριβως. good
αλεξη,οντως κ γω το xr1000 που εχω 4+ χρονια,το φοραω με κουκουλα,
ομως για τη πιστα ξεσταινει παρα πολυ,γενικα τα εφαγε τα ψωμια του κ με το παραπανω

GIXXERAKIAS έγραψε:
Εμενα προσωπικα μου καθονται πολυ καλα και τα δυο μιας και εχω ενα shoei xr1000 (παλια τουμπα) για το σκουτερ και το Arai rx7 (προσφατη τουμπα) για την μηχανη.Μαλλον θα παω σε shoei x spirit για αλλαγη μιας και μου καθεται πολυ καλα και αυτο. kapelo

γιαννη,τα xr1000 k rx7 που εχεις ειναι το ιδιο μεγεθος?συγκρινε τα με 2 λογια αν μπορεις σε εφαρμογη/κελυφος.




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 15:22

gianni έγραψε:
Τα Shoei έχουν διαφορετικό κέλυφος από Μ σε L. Αν το M σε "πατάει" στο μέτωπο και σου αφήνει σημάδι μετά από λίγα λεπτά, τότε να πάρεις το L, γιατί δεν πρόκειται να ανοίξει εκεί, παρά μόνο στα μάγουλα.

gianni η απαντηση σου μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση,γιατι αυτα ΑΚΡΙΒΩΣ μου ειπε κ το παλικαρι στο μαγαζι
.Shocked Shocked

ναι το Μ με παταει στο μετωπο,κ μου αφησε κ σημαδι μετα απο 5 λεπτα..κ μου ειπε οτι ειμαι για L.
επισης μου εδειξε κ το κελυφος απο S,M,L και τα 3 ειναι διαφορετικα.
στα μαγουλα ομως το L δεν με πιεζε καθολου.. No

δεν ξερω τι να πω..
οι αποψεις διειστανται..
το μονο σιγουρο ειναι οτι θα δοκιμασω πολυ ακομα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 15:36

Καποια μοντελα δεν καθονται σε καποια κεφαλια φιλε Πανο. Καλυτερα να κοιταξεις για αλλο μοντελο ή αλλη μαρκα παρα να το ρισκαρεις και να καταλαβεις αργοτερα οτι εκανες μαλακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 16:20

ο βαλεντινος εχει δικιο... επισης να ξερεις οτι οι εταιρειες δεν βγαζουν μονο 1 μαξιλαρακι για τα μαγουλα...(τουλαχιστον η αραι εχει 3 διαφορετικα...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 17:24

panosk8 έγραψε:


γιαννη,τα xr1000 k rx7 που εχεις ειναι το ιδιο μεγεθος?συγκρινε τα με 2 λογια αν μπορεις σε εφαρμογη/κελυφος.




Ναι Πανο και τα δυο ειναι medium αλλα το rx7 καθεται καλυτερα στο κεφαλι μου οπως και το x spirit.Δεν συγκρινεται το xr 1000 με αυτα τα δυο,μονο με το arai chaser μπορω να συγκρινω το xr 1000 που ειναι και τα δυο πιο τουριστικα κρανη.

Σε κελυφος ειναι ανωτερο το χρωμα του arai αλλα απο σχεδιο και γενικα εφαρμογη σε ζελατινα και βαρος σε ιδια κελυφη (medium) ειναι καλυτερο το x spirit. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 18:38

δυστηχος τα αραι χανουν ευκολα το χωμα και οι αεραγωγοι τους σπανε ευκολα αν χτυπηθουνε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lefis GSXR
Normal gixxer
Normal gixxer
Lefis GSXR


Άντρας Όνομα: : ΛΕΥΤΕΡΗΣ

Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 15/10/2010

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤρι 30 Νοε 2010, 19:08

για τους αεραγωγους θα συμφωνησω,για το χρωμα No.θεωρω τα αραι εχουν την καλυτερη βαφη και δεν αποκταν χτυπηματα ευκολα σε σχεση με τα αλλα κρανη.το δικο μου σχεδον 3 χρονια ειναι σαν καινουργιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤετ 01 Δεκ 2010, 12:00

panosk8 έγραψε:
gianni έγραψε:
Τα Shoei έχουν διαφορετικό κέλυφος από Μ σε L. Αν το M σε "πατάει" στο μέτωπο και σου αφήνει σημάδι μετά από λίγα λεπτά, τότε να πάρεις το L, γιατί δεν πρόκειται να ανοίξει εκεί, παρά μόνο στα μάγουλα.

gianni η απαντηση σου μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση,γιατι αυτα ΑΚΡΙΒΩΣ μου ειπε κ το παλικαρι στο μαγαζι
.Shocked Shocked

ναι το Μ με παταει στο μετωπο,κ μου αφησε κ σημαδι μετα απο 5 λεπτα..κ μου ειπε οτι ειμαι για L.
επισης μου εδειξε κ το κελυφος απο S,M,L και τα 3 ειναι διαφορετικα.
στα μαγουλα ομως το L δεν με πιεζε καθολου.. No

δεν ξερω τι να πω..
οι αποψεις διειστανται..
το μονο σιγουρο ειναι οτι θα δοκιμασω πολυ ακομα..



Κάνω αυτή τη δουλειά (πουλάω κράνη και αξεσουάρ) τα τελευταία 6 χρόνια file
Μάλλον είσαι για L και αν θέλεις να ρωτήσω αν ταιριάζουν στο κέλυφος του L πιο χοντρά μαξιλαράκια, ώστε να σε πιέζει και στα μάγουλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤετ 01 Δεκ 2010, 12:47

gianni έγραψε:
panosk8 έγραψε:
gianni έγραψε:
Τα Shoei έχουν διαφορετικό κέλυφος από Μ σε L. Αν το M σε "πατάει" στο μέτωπο και σου αφήνει σημάδι μετά από λίγα λεπτά, τότε να πάρεις το L, γιατί δεν πρόκειται να ανοίξει εκεί, παρά μόνο στα μάγουλα.

gianni η απαντηση σου μου εχει κανει μεγαλη εντυπωση,γιατι αυτα ΑΚΡΙΒΩΣ μου ειπε κ το παλικαρι στο μαγαζι
.Shocked Shocked

ναι το Μ με παταει στο μετωπο,κ μου αφησε κ σημαδι μετα απο 5 λεπτα..κ μου ειπε οτι ειμαι για L.
επισης μου εδειξε κ το κελυφος απο S,M,L και τα 3 ειναι διαφορετικα.
στα μαγουλα ομως το L δεν με πιεζε καθολου.. No

δεν ξερω τι να πω..
οι αποψεις διειστανται..
το μονο σιγουρο ειναι οτι θα δοκιμασω πολυ ακομα..



Κάνω αυτή τη δουλειά (πουλάω κράνη και αξεσουάρ) τα τελευταία 6 χρόνια file
Μάλλον είσαι για L και αν θέλεις να ρωτήσω αν ταιριάζουν στο κέλυφος του L πιο χοντρά μαξιλαράκια, ώστε να σε πιέζει και στα μάγουλα.

ναι αν μπορεις θα με βοηθουσες πολυ kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

ερωτηση για μεγεθος κρανους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ερωτηση για μεγεθος κρανους   ερωτηση για μεγεθος κρανους EmptyΤετ 01 Δεκ 2010, 12:52

Λοιπόν το X-SPIRIT L έχει μάγουλα 35 χιλ. Μπορείς να τα αλλάξεις με άλλα 39 χιλ ή 43χιλ. και υπάρχει και η επιλογή για όσους έχουν χοντρά μάγουλα να πάρουν 31 χιλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ερωτηση για μεγεθος κρανους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  AGV GP-PRO MS medium-small μέγεθος/ανταλλαγή με άλλο κράνος σε medium μέγεθος
» SOS ΟΛΩΣΟΜΗ ΣΤΟΛΗ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!!!
» Αγορα κρανους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com