Greek GSX-R forum
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_l10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_c10Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Ξερει κανεις απο wilbers???

Πήγαινε κάτω 
+14
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
gat0s
ripseventh
maikstain
mistiriodis_tsantakias
nktr
nasos-v
JIMK7
Miou
Hamamatsu
Oikopedofagos
Leroy
dimdoc
xristosK8
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 23:52

dimdoc έγραψε:
Στo link που εχεις βαλει, περαν της τιμης που ειναι παρομοια με εδω, ειναι το αμορτισερ δρομου της WP και οχι το competition που εχει κωδικο 4618. Το competition το εχει 873 λιρες ο τυπος χωρις μεταφορικα.
Γενικα εχω ψαξει πολυ το θεμα και κατεληξα στο συμπερασμα οτι WP ειναι καλυτερο να παρεις απο εδω.
Oταν λες εδω απο ποιον....προτεινεις καποιον να ρωτησω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΤετ 22 Δεκ 2010, 23:58

gat0s έγραψε:
ripseventh έγραψε:
Hamamatsu έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
dimdoc έγραψε:
Ολες αυτες τις αναρτησεις αμα πας στο K shock τις σερβισαρουν χωρις κανενα προβλημα. Το μονο θεμα ειναι αν καποτε χρειαστεις καποιο ανταλλακτικο, πχ κατω βαση, δοχειο αζωτου, αλλα δεν ειναι πραγματα που χαλανε αυτα.

Φιλε Hamamatsu προτεινω WP ή Bitubo για το μηχανακι σου.

+1000 και κατα προτιμηση τη WP που υπαρχει υποστηριξη απο το Τασουλη ειναι εξπερ good στις αναρτησης στην Ελλαδα file
Κι εγω προς τα κει γερνω τελικα.Εγω θα ρωτησω εναν δικο μου για ολες και θα ενημερωσω.Αν ξερετε καμια καλη τιμη σφυριξτε.
Aλεξανδρε για κοιτα και εδω για WP ισωσ σε ενδιαφερει!!!!http://www.moto-racing.co.uk/item--WP-Suspension-Road-Track-Shock-Suzuki-GSXR1000--GSXR1000+WP+4014+Shock.html

Για ριξε Λουκα μια ματια εδω πριν αγορασεις https://gixxer.forumgreek.com/t1955-topic
Φιλε Ανεστη εχω ψωνισει 2 φορες απο εκει κ ολα οκ..δεν ξερω τι να πω...με την δικη σοτυ την περιπτωση τι εγινε πηρες πισω τα eyro η ηρθαν τα πραγματακια σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 00:13

Για WP αν εισαι κοντα Αθηνα κατευθειαν στο Τασουλη που τα φερνει, αν εισαι Β. Ελλαδα στη Θεσσαλονικη τα φερνει και τα υποστηριζει πληρως ο Βασιλης ο Τσιτσακης στο Bike Therapy.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 08:25


Αυτο ειναι σιγουρο scratch πως το ξερεις :?: [/quote]

Λογο δουλειας . Δουλευω σε ταχυμεταφορες !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 09:33

ripseventh έγραψε:
gat0s έγραψε:
ripseventh έγραψε:
Hamamatsu έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
dimdoc έγραψε:
Ολες αυτες τις αναρτησεις αμα πας στο K shock τις σερβισαρουν χωρις κανενα προβλημα. Το μονο θεμα ειναι αν καποτε χρειαστεις καποιο ανταλλακτικο, πχ κατω βαση, δοχειο αζωτου, αλλα δεν ειναι πραγματα που χαλανε αυτα.

Φιλε Hamamatsu προτεινω WP ή Bitubo για το μηχανακι σου.

+1000 και κατα προτιμηση τη WP που υπαρχει υποστηριξη απο το Τασουλη ειναι εξπερ good στις αναρτησης στην Ελλαδα file
Κι εγω προς τα κει γερνω τελικα.Εγω θα ρωτησω εναν δικο μου για ολες και θα ενημερωσω.Αν ξερετε καμια καλη τιμη σφυριξτε.
Aλεξανδρε για κοιτα και εδω για WP ισωσ σε ενδιαφερει!!!!http://www.moto-racing.co.uk/item--WP-Suspension-Road-Track-Shock-Suzuki-GSXR1000--GSXR1000+WP+4014+Shock.html

Για ριξε Λουκα μια ματια εδω πριν αγορασεις https://gixxer.forumgreek.com/t1955-topic
Φιλε Ανεστη εχω ψωνισει 2 φορες απο εκει κ ολα οκ..δεν ξερω τι να πω...με την δικη σοτυ την περιπτωση τι εγινε πηρες πισω τα eyro η ηρθαν τα πραγματακια σου?

Πειρα τα λευτα μου πισω ευτυχως.Αν και πληρωσα με καρτα το κινηγησα και τα πειρα.
Οταν ειχα ψωνισει μαλλον ειχε καποιο προβλημα το μαγαζι γιατι ακριβως τα ιδια συμπτωματα με μενα ειχαν και αλλα ατομα.
απο μενα παντος εφαγε Χ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 10:32

ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:

Αυτο ειναι σιγουρο scratch πως το ξερεις :?:

Λογο δουλειας . Δουλευω σε ταχυμεταφορες ![/quote]

Μια ερωτηση αφου μαλλον θα ξερεις ΚΑΣΤΟΡΙΑ...μου εχουν στειλει ενα δεμα με DHL απο Γερμανια, το οποιο στο trracking λεει οτι εφτασε 21/12 Θεσσαλονικη αλλα δεν μπορει να παραδοθει...αγνωστο γιατι...
Ξερεις με ποια εταιρια συνεργαζεται η DHL στην Ελλαδα να τους παρω τηλ να δω τι γινεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 12:57

Ρωτησα ενα δικο μου και μου ειπε 1050 ευρω για Bitubo με υδραυλικη προφορτιση και 1050 η wp χωρις υδραυλικη προφορτιση.
Σαν ονομα η wp μου κανει ενα κλικ παραπανω αλλα αν η bitubo δουλευει εξισου καλα δεν με χαλαει η υδραυλικη προφορτιση στα ιδια λεφτα.
Βοηθατε συγχωριανοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 13:59

Η υδραυλικη προφορτηση ειναι χρησιμη στα τουριστικα μηχανακια οπου μπορεις ευκολα να την αλλαξεις αναλογα με το ποσα μπαγκαζια κουβαλας. Το θεωρω αχρηστο γκατζετακι πανω σ ενα gixxer και με τιποτα δεν θα διαλεγα αμορτησερ με κριτιριο την υδραυλικη του προφορτιση...τζαμπα βαρος δηλαδη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 14:33

http://www.demon-tweeks.co.uk/Motorcycle/Handling/Nitron_Sport_Shock/440/0/53650/60222 ρε παιδια αυτη την ξερει κανεις ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristosK8
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Xρηστος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 57
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 14:36

Σωστοστ!!!Κι εγω ετσι νομιζω..Αν σεταρεις μια φορα σωστα μετα δεν ασχολεισαι οποτε η υδραυλικη ειναι ψιλοαχρηστη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xristos_h@yahoo.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 14:42

valentinosgsxr έγραψε:
Η υδραυλικη προφορτηση ειναι χρησιμη στα τουριστικα μηχανακια οπου μπορεις ευκολα να την αλλαξεις αναλογα με το ποσα μπαγκαζια κουβαλας. Το θεωρω αχρηστο γκατζετακι πανω σ ενα gixxer και με τιποτα δεν θα διαλεγα αμορτησερ με κριτιριο την υδραυλικη του προφορτιση...τζαμπα βαρος δηλαδη.

+1000 εχω ohlins με υδραυλικη και δεν την εχω δουλεψει σχεδον ποτε μιας και δεν ανεβαζω και κανεναν πανω και ετσι δεν χρειαζετε να αλλαξω κατι στο στησιμο ποσο μαλλον εσυ αλεξ που θελεις να μπαινεις πιστα...1 φορα θα την ρυθμισαεις και ποτε ξανα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 18:00

Πηρα τον τασουλη τηλ κ εχει ετοιμοπαραδοτο το απλο WP 4014 emulsion η τιμη ειναι 635 χωρις βεβαια υδραυλικη προφορτηση...αλλα ρε παιδια κ χωρις αποσβεση συμπιεσης ετσι μου ειπε οτι δεν εχει μηπως εχει κανει λαθος neura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 18:25

Το πιο απλο εχει μονο αποσβεση επαναφορας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 18:28

Δεν νομίζω να κάνει λάθος, η 4014 βγαινει σε 2-3 τύπους και η πιο απλή δεν έχει συμπίεση, απτην άλλη η αγωνιστική σειρα της wp είναι η 4618 και πας για 1000+
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 18:31

[quote="dimdoc"]Το πιο απλο εχει μονο αποσβεση επαναφορας...[/quote Ναι φιλε μου dimdoc τα ψαξα παντως το απλο 4014SPIN ο τασουλης το χει 1057 και στον αγγλο ερχεται μαζι με μεταφορικα που εβαλα χοντρικα 50ε που δεν ειναι...στα 860Ε ειναι αρκετη η διαφορα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Δεκ 2010, 20:13

παίδες ριχτε μια ματιά και εδώ... http://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/62985
εγώ προσωπικά το βρίσκω εξαιρετική αγορά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosR1
Normal gixxer
Normal gixxer
nikosR1


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Αγωνιζόμενος : με το ματι....
Hμερομηνία εγγραφής : 20/01/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 26 Δεκ 2010, 18:47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosR1
Normal gixxer
Normal gixxer
nikosR1


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Αγωνιζόμενος : με το ματι....
Hμερομηνία εγγραφής : 20/01/2010

Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις απο wilbers???   Ξερει κανεις απο wilbers??? - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Δεκ 2010, 15:58

?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξερει κανεις απο wilbers???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????
» Ξέρει κανεις?
» ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΘΡΕΥΤΕΣ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com