Greek GSX-R forum
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_l10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_c10Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Τα φωτα σας παρακαλω...

Πήγαινε κάτω 
+12
alfred5212
ghost
papagym
x4m3n0s
T.R.E
kontos 750
Hamamatsu
AggelosK8
panos1313
DrIoannis
endopandou
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 24 Ιαν 2011, 21:35

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 24 Ιαν 2011, 21:41

ΓΙΑΝΝΗΣΚ9 έγραψε:
thanks
Aντε Γιαννη καλως να το παρεις το τζουτζουκι σου κ πουσαι θελουμε φωτο μολις ερθει στα χερια σου mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 24 Ιαν 2011, 21:57

Eννοειται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Φεβ 2011, 20:02

Λογω δυσκολιων που προεκυψαν δεν μπορω να δωσω τα παραπανω χρηματα...Ετσι κοιταω για 600 απο 07 και μετα..Τι λετε για το 600αρι;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Φεβ 2011, 20:53

ΓΙΑΝΝΗΣΚ9 έγραψε:
Λογω δυσκολιων που προεκυψαν δεν μπορω να δωσω τα παραπανω χρηματα...Ετσι κοιταω για 600 απο 07 και μετα..Τι λετε για το 600αρι;;;;

απλα θα ζοριζεται με δυκαβαλο λιγακι περισσοτερο σε ταξιδακι αυτο κατα τα αλλα μια χαρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Φεβ 2011, 21:00

thanks ...Να ρωτησω και κατι αλλο.Εχω βρει και στην αγγελια γραφει: με καινουργια λαστιχα "γομες".. Τι εννοει;; Ειναι λαστιχα πιστας;; Συγχωρεστε μου την αγνοια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Φεβ 2011, 21:12

ΓΙΑΝΝΗΣΚ9 έγραψε:
thanks ...Να ρωτησω και κατι αλλο.Εχω βρει και στην αγγελια γραφει: με καινουργια λαστιχα "γομες".. Τι εννοει;; Ειναι λαστιχα πιστας;; Συγχωρεστε μου την αγνοια!
Aκριβως.Ειναι λαστιχα πιστας που εχουν πολυ καλο κρατημα στον δρομο αλα δεν βγαζουν πολλα χλμ για ταξιδια και βολτες hello
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Φεβ 2011, 21:17

Καταλαβα... Ευχαριστω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Φεβ 2011, 14:11

Παιδια να ρωτησω παλι κατι...Ενα 600αρι Κ8 αντιπρωσοπειας με ολα τα service κανονικα οταν πρεπει, οταν εχει 27,000 χιλιομετρα τι θελει μετα;;; Εχει πολλα;; Ειναι επιφοβο να παρω ενα τετοιο μηχανακι με τοσα χιλιομετρα;; Ευχαριστω προκαταβολικα και συγγνωμη αν σας τα εχω πρηξει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Φεβ 2011, 14:36

ΓΙΑΝΝΗΣΚ9 έγραψε:
Παιδια να ρωτησω παλι κατι...Ενα 600αρι Κ8 αντιπρωσοπειας με ολα τα service κανονικα οταν πρεπει, οταν εχει 27,000 χιλιομετρα τι θελει μετα;;; Εχει πολλα;; Ειναι επιφοβο να παρω ενα τετοιο μηχανακι με τοσα χιλιομετρα;; Ευχαριστω προκαταβολικα και συγγνωμη αν σας τα εχω πρηξει!!
Ε οχι και πολλα τα 27000 χλμ.
Αν εχει κανει ολα τα σερβις μεχρι τις 24000χλμ,εκτος απο λαδια δεν θα θελει σχεδον τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Φεβ 2011, 15:02

Καταλαβα... Να ρωτησω παλι.. Ενα ζευγαρι λαστιχα για βολτες εκδρομες καθαρα και οχι πιστα, ποσο περιπου κανει;; Το ρωταταω γιατι εχει πανω λαστιχα γομες που ειναι για πιστα οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω, αρα σιγουρα θα χρειαστω λαστιχα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Φεβ 2011, 15:58

Εψαξα λιγο εδω και νομιζω πως το Μ5 ειναι καταλληλο ισως για την χρηση που το θελω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Φεβ 2011, 16:21

Βασικα το μηχανακι για τι χρηση το θες και σε τι τιμη το εχεις βρει?Γιατι τα 27000 χ.λ.μ. μπορει να μην ειναι πολλα αν τα περισσοτερα εχουν γινει με νορμαλ χρηση σε δρομο,αν ομως τα περισσοτερα εχουν γινει σε πιστα τοτε αλλαζει το πραγμα!Βασικα ολα ειναι θεμα τιμης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Φεβ 2011, 16:27

Το θελω για χρηση εκτος πιστας,ταξιδια και καμια βολτα...Το μηχανακι ειναι Κ8 600 και το εχω βρει στα 6,000...Το παιδι που το εχει λεει οτι τα εχει κανει κυριως εκτος πολης και σε ταξιδια...Τωρα δεν μπορω να ξερω και 100% !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Φεβ 2011, 19:18

27000 αν εχουν γινει τα σερβις δεν ειναι πολλα ... το ακριβο σερβις ειναι οταν εχεις να ρυθμισεις βαλβιδες (καθε 24000 νομιζω στο 600κ8)
οσο για τα λαστιχα ειναι μεγαλο θεμα.... μπορεις μεχρι και 023 να βαλεις που ειναι πιο τουριστικο λαστιχο αλλα το πως θα συμπεριφερετε ειναι αλλο θεματακι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 03 Φεβ 2011, 21:43

Οσο για τα service θα το παμε την Δευτερα στον μηχανικο μου και απο εκει βλεπουμε... Τωρα για τα λαστιχα, ενταξει δεν θελω να αλλαξω και τον χαρακτηρα της μηχανης...Απλα να εχω λαστιχα για χρηση ταξιδιου και βολτας... Να μας βγαλουν δηλαδη καποια χιλιομετρα γιατι εχουμε και κριση και λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν...!! oraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Φεβ 2011, 20:36

Παιδια τα φωτα σας παλι...Ειδα σημερα ενα μηχανακι και εχει τα εξης. Ειναι κ8 600 με τα 27,000 χιλιομετρα που λεγαμε και θελει λαστιχα, (μπροστινο σιγουρα) αλυσιδογραναζα (οχι αμεσα αλλα συντομα), τακακια πισω (επρεπε να αλλαχτουν χθες!) και εχει καποιες ψιλες γρατζουνιες σε διαφορα σημεια. Οι γρατζουνιες ειναι απο το παρκινκ που το βαζει καθως το στριμωχνει το καπως εκει απο οτι μου ειπε. Εχει πεσει μια φορα απο δεξια,απο σταση οπως μου ειπε το παιδι...Τωρα αν θελει κατι αλλο θα το δει ο μηχανικος που θα το παμε για ελενχο..Το δινει στα 6,000 χιλιαρικα το παιδι. Γνωμες;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endopandou
Normal gixxer
Normal gixxer
endopandou


Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Κορωπί Αττική
Αριθμός μηνυμάτων : 62
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2010

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Φεβ 2011, 21:00

Γιάννη μπες στο car.gr έχει αρκετά 750.
Ας είναι του 2006-2007, δεν παίζει ρόλο για τη χρήση που το θες.
Αν ψωνίσεις 600 θα σου μείνει απωθημένο το 750.
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 201866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Φεβ 2011, 21:06

Φιλε μου τα Κ6 και Κ7 δεν ειναι που λενε οτι κοβανε πλασιο;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endopandou
Normal gixxer
Normal gixxer
endopandou


Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Κορωπί Αττική
Αριθμός μηνυμάτων : 62
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2010

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Φεβ 2011, 21:29

Γιάννη αν και έχω άποψη, ίσως να κάνω λάθος, άρα δεν είμαι ο κατάλληλος να σου απαντήσω.
Υπάρχουν γνώστες του θέματος να σου απαντήσουν. Κι αν δεν γίνει εδώ,
ξεκίνα καινούριο θέμα με την ερώτηση και θα σου απαντήσουν.
Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 355452
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Φεβ 2011, 21:32

Ενταξει δεν πειραζει και εγω απλα οτι εχω ακουσει λεω..Μπορει να κανω λαθος φυσικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Φεβ 2011, 21:47

ΓΙΑΝΝΗΣΚ9 έγραψε:
Φιλε μου τα Κ6 και Κ7 δεν ειναι που λενε οτι κοβανε πλασιο;;
Ακου φιλε μου κανενα μηχανακι δεν κοβει μονο του πλαισιο παρε οτι θες κ μν ακους μ@@&%ιες για πλαισια που κοβονται απ τα φρενα η επειδη εκατσες πανω.Απλως πριν την αγορα κανε εναν ελεγχο με τον μηχανικο σου κ στο πλαισιο γτ εξω παιζουν κ ταλιμπαν και τα χουν και για enduro τα SS polybolo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα φωτα σας παρακαλω...   Τα φωτα σας παρακαλω... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Φεβ 2011, 21:48

Καταλαβα... thanks geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα φωτα σας παρακαλω...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΡΑΝΟΣ.....ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!
» Τα φωτα σας παρακαλω.
» Μια ερωτηση παρακαλω..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com