Greek GSX-R forum
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
JIMK7
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
nasos-v
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
T.R.E
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
k8 600 kk
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
kostaskr6
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
Leroy
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
ripper
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_l10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_c10!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Poll_r10 

 

 !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!

Πήγαινε κάτω 
+7
kontos 750
thodoris
κολτρέϊν
karagio
kostaskr6
nasos-v
KENT
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
KENT
Jr.gixxer



Όνομα: : SPIROS
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 16/01/2010

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 13:35

Παιδια καλημερα σε ολους σας και καλη χρονια με υγεια.Ειμαι ο ΚΕΝΤ και σε τρεις μερες κλεινω 1χρονο απο την κλοπη του gsxr μου (κ6 1000).Ειχα περασει και την απωλεια της μοτο στο site και απο καρδιας σας ευχαριστω ολους που την διαβασατε και ολους οσους ειχαν στο μυαλο τους τις εικονες που ανεβασα μπας και την βλεπανε ποτε μπροστα τους.Δεν εχω βρει τιποτα αλλα και δεν εχω σταματησει να ψαχνω.Ακουσα πριν καποιες μερες στις ειδησεις οτι φρεναρανε μεταφορα τρειων νταλικων με κλεμμενες μηχανες προς Αλβανια.Ηρθα σε επαφη με την αστυνομια και μου ειπαν οτι αυτες τις μερες θα ενημερωσουν τον κοσμο των οποιο εχει κανει δηλωση κλοπης.Πυγαινεται στα αστυνομικα τμηματα πιεστε τους για το θεμα αυτο να σας λενε νεα,δηλωστε την κλοπη για οσους δεν το εχουν κανει που δεν πιστευω να υπαρχει κανενας και εχετε τους απο κοντα γιατι και καποιες που βρισκονται ειναι κλεισμενες σε αποθηκες και (καποιοι καλοι ανθρωποι)τις καβατζωνουνε για δικια τους χρηση.Εαν εχετε καποιο γνωστο απο ασφαλεια απο αστυνομια επιστρατευστε τον και πυγαιντε παρεα να τισ δειτε.Ας ελπιζουμε οτι το 11 θα μας κανει κανενα δωρο γιατι το 10 μας πειρε και τα σωβρακα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 13:44

ελπιζω να σου κανει το δωρακι του το 2011.... eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
KENT
Jr.gixxer



Όνομα: : SPIROS
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 16/01/2010

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 13:49

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου,με το ονειρο να την ξαναδω καποτε ζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 14:03

KENT έγραψε:
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου,με το ονειρο να την ξαναδω καποτε ζω!

υπομονη φιλε κ δυναμη ολα μπορουν να γινουν ισως εισαι τυχερος hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 14:50

εαν ειναι μεσα σε αυτες τις κλεμενες τοτε σιγουρα θα σε παρουν τηλ. απλα ισως χρειαστει λιγο παραπανω χρονος λογω της γνωστης γραφειοκρατιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 17:42

μακαρι να ξανα βρεις την κουκλα σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 18:12

φιλε μου ψαξε και στον ΟΔΔΥ γιατι καμια φορα τα λαμογια της αστυνομιας φτιαχνουν και καλα χαρτια οτι δεν βρεθηκε ιδιοκτητης και τις πανε εκει για πουλιμα για να βγαλει το γ@μημεν@ το κρατος και αλλα φραγκα...μακαρι να την βρεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 18:45

Σπυρο υπομονη....μακαρι το μηχανακι σου να ειναι εκει......αν εχουν βρει τοσα πολλα θα χρειαστουνε χρονο μεχρι να τα ξεχωρισουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠεμ 13 Ιαν 2011, 19:09

xmmm λες να περασω κι'εγω μια βολτα απο το τμημα μπας και εχει
βρεθει το busa μου?Βεβαια εχουν περασει 2 χρονια αλλα ποτε δεν ξερεις!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tigas
Normal gixxer
Normal gixxer
Tigas


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Varibopi Mountain Circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2009

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠαρ 21 Ιαν 2011, 12:26

για τις Νταλίκες στο Μοσχάτο εάν λέτε γι αυτ΄ς στις ειδήσεις είπαν ότι πρόκειτε για Harley Davidson και KTM τις οποίες είχαν αφαιρέσει από περιοχές Βύρωνα-Παγκράτι και γειτονικές περιοχές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΠαρ 21 Ιαν 2011, 12:49

παιδες καλημερα!!!!!!!!!
και εγω με εναν φιλο που μιλησα μου ειπε για κατι εντουρο και κατι παπακια οπως και καποιες χαρλει.μου ειπε οτι καποια ειχαν αλβανικες πινακιδες και ηταν ετοιμα για τα συνορα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
ΓΙΑΝΝΗΣΚ9
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!   !!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!! EmptyΚυρ 23 Ιαν 2011, 13:05

Ρε τα λαμογια!!!! Δεν υπαρχει καμια σιγουρη προστασια...Ασφαλεια κλοπης παιδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
!!!!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» !!!ΤΡΕΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!
» βρεθηκαν κλεμμενα!!!!
» Τι μηχανακια ονειρευοσασταν μικροι...;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com