Greek GSX-R forum
Τράκα.............. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Τράκα.............. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Τράκα.............. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    JIMK7
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    nasos-v
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    T.R.E
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    k8 600 kk
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    kostaskr6
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    κολτρέϊν
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    Leroy
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    ripper
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    Τράκα.............. Poll_l10Τράκα.............. Poll_c10Τράκα.............. Poll_r10 

     

     Τράκα..............

    Πήγαινε κάτω 
    +5
    lakisman46
    gat0s
    boutser
    Darksoul
    alaska
    9 απαντήσεις
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    alaska
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    alaska


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : Thessaloniki
    Ηλικία : 23
    Αριθμός μηνυμάτων : 134
    Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΤετ 09 Φεβ 2011, 03:36

    Καλησπέρα σε όλους....
    Την προηγούμενη εβδομάδα πέρασε με κόκκινο ένας τύπος με ένα ΤΜΑΧ την μητροπόλεως εγω κατέβαινα την παύλου μελά, και τρακάραμε.... ο Τύπος είχε ασφάλεια αλλα όχι δίπλωμα.... Δηλαδή την πάτησα... Σύρθηκα μέχρι τα φανάρια του λευκού πήργου, και όταν είδα την μηχανή έφαγα μαχαιριά στην καρδιά... μόλις είχα αλλάξει εξάτμηση, γιατι μου κλέψαν την προηγούμενη, και μόλις πριν λίγους μήνες είχα τακτοποιήσει τα φαίρινγκ... οπότε η ασφάλεια του δέν με καλύπτει.... και μέχρι να βρεθεί άκρη με τα δικαστήρια.......... Rolling Eyes Rolling Eyes
    θέλω μάσκα, ουρά, φαίρινγκ, τελικό, δισκόπλακα, δαγκάνα και ελπίζω πως τα upside παρέμειναν ίσια. Οπότε ψάχνω πλαστικά.... και ότι βρηκα μέχρι στιγμής μόνο απο πλάστικά είναι στο χιλιάρικο.. και όχι σε καλή κατάσταση.. Άρχισα να σκέφτομαι για πολυεστέρα, μιας και δεν είμαι και μπρούκλης, μαλιστα καθόλου οικονομικά άνετος αυτον τον καιρό...(έχω δουλέψει πολλα 12ωρα για την "μπέμπα") η οτιδήποτε οικονομικό... Τι να κάνω? καμια ιδέα, καμια πρόταση? που να ψάξω, ποιόν να ρωτήσω???? HELP ! ! ! ! ! scratch scratch
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Darksoul
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    Darksoul


    Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
    Τόπος : Πειραιας
    Ηλικία : 36
    Αριθμός μηνυμάτων : 2551
    Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΤετ 09 Φεβ 2011, 10:43

    πω πω ρε φιλε ξενερα!αφου εισαι καλα εσυ μη τρελενεσαι θα γινει παλι το μωρο σου πενα!!
    για ανταλλακτικα μαμα κοιτα στο car.gr
    για ετοιμα κουστουμια πολυεστερικα κοιτα στο ebay.de , ebay.it
    αν ξερεις ακριβως τι θες απο πλαστικα κανε ενα τηλ http://www.mouratisgp.gr/ μηπως εχουν κατι για σενα κ μπορουν να σε εξυπηρετησουν!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    boutser
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    boutser


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : Καβάλα
    Ηλικία : 36
    Αριθμός μηνυμάτων : 2762
    Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
    Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΤετ 09 Φεβ 2011, 16:34

    φιλε σε καταλαβαινω. ας ειναι το τελευταιο κακο. λοιπων εχω ακουσει για ενα συνεργειο στην κομοτηνη με το πατσουκλη "βουλγαρος" αν μπορεσουμε και μαθουμε κανενα τηλ πιστευω οτι θα βρεις πολα πραγματα εκει. εχει κανα δυο στρεματα παρατιμενες μηχανες. αν μαθω κατι θα σου πω. η αν υπαρχει καποιος απο κομοτημη στο φορουμ ας μας πει.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    gat0s
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    gat0s


    Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
    Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Ηλικία : 41
    Αριθμός μηνυμάτων : 1831
    Αγωνιζόμενος : Sleep
    Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΤετ 09 Φεβ 2011, 16:58

    boutser έγραψε:
    φιλε σε καταλαβαινω. ας ειναι το τελευταιο κακο. λοιπων εχω ακουσει για ενα συνεργειο στην κομοτηνη με το πατσουκλη "βουλγαρος" αν μπορεσουμε και μαθουμε κανενα τηλ πιστευω οτι θα βρεις πολα πραγματα εκει. εχει κανα δυο στρεματα παρατιμενες μηχανες. αν μαθω κατι θα σου πω. η αν υπαρχει καποιος απο κομοτημη στο φορουμ ας μας πει.

    Δεν πιστευω να εχει κατι για Κ4.Θα τον ρωτησω βεβαια γιατι ποτε δεν ξερεις
    Ας πει το παιδι ακριβως τι ζηταει για να τον βοηθησουμε
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    boutser
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    boutser


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : Καβάλα
    Ηλικία : 36
    Αριθμός μηνυμάτων : 2762
    Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
    Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΤετ 09 Φεβ 2011, 17:13

    gatos ονομα και πραγμα... xaxa xaxa αν μαθεις το τηλ πες το και σε μενα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    lakisman46
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    lakisman46


    Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
    Τόπος : Βόλος
    Ηλικία : 45
    Αριθμός μηνυμάτων : 1481
    Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
    Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΤετ 09 Φεβ 2011, 18:40

    Γκαντεμια ρε πο@στη μου! spao Κωστα καταρχην σου ευχομαι ποτε ξανα και να βρεις το δικιο σου χωρις να χρειαστει να φτασετε στα δικαστηρια αλλα αν δεν γινεται αλλιως,ειναι μονοδρομος!Βασικα παρε τον ασφαλιστη σου πριν κανεις οτιδηποτε για να βγαλει φωτογραφιες την μηχανη και στη συνεχεια οτι αγορα και να κανεις να ζητας και να παιρνεις τιμολογιο για να μπορεσεις να παρεις τα λεφτα σου μετα πισω! kapelo
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Leroy
    Elite gixxer
    Elite gixxer
    Leroy


    Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 44
    Αριθμός μηνυμάτων : 4497
    Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΠεμ 10 Φεβ 2011, 00:07

    Επισης οτι ανταλακτικο παρεις να ειναι απο Ελλαδα. Οι ασφαλιστηκες απ' οτι ξερω δεν δεχονται αποδειξεις απο paypal. Στις αγγελειες ο kahi πουλαει ολο το σετ πλαστικα γνησια. Επισης ο Μουρατης motogp πουλαει πολυεστερικα, ποιοτητα δεν ξερω και ειναι Αθηνα. Περαστικα φιλε μου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
    alaska
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    alaska


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : Thessaloniki
    Ηλικία : 23
    Αριθμός μηνυμάτων : 134
    Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΠεμ 10 Φεβ 2011, 13:49

    Ευχαριστώ παιδιά......
    gat0s αυτα που θέλω είναι: μάσκα, αεραγωγό, δεξι/αριστερο φαίρινγκ. Η ουρά με λίγη δουλειά σώζεται....
    Τώρα πρέπει να δώ τι ακριβώς έχει γίνει με τα μπροστινά μου, και με το ψυγείο... Την εξάτμιση την αφήνω στην απέξω για το παρόν.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    8annos
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    8annos


    Άντρας Όνομα: : Θανάσης
    Τόπος : Πάτρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 103
    Hμερομηνία εγγραφής : 24/01/2011

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΠεμ 10 Φεβ 2011, 21:22

    Αν δεν κάνω λάθος η ασφαλιστική σε αποζημιώνει και μετά κυνηγάει τον οδηγό χωρίς δίπλωμα. Ρώτα κάποιον ΣΟΒΑΡΟ ασφαλιστή που να έχει γνώση της ασφαλιστικής νομοθεσίας. Χρειάζεται λίγο κυνήγι το θέμα όπως καταλαβαίνεις. Εύχομαι καλά ξεμπερδέματα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/8annos?feature=mhum
    Miou
    Full gixxer
    Full gixxer
    Miou


    Όνομα: : Alexandros
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 13448
    Αγωνιζόμενος : Nop...
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΠεμ 10 Φεβ 2011, 21:44

    ο,τι και να γινει με την σφαλεια , αν θα το δεχτει η' οχι δηλαδη μην σε φοβιζει γιατι και δικαστικα να πατε θα το κερδισεις γιατι ειναι δικο της λαθος-απροσεξια που ασφαλισε μηχανη χωρις να δει το διπλωμα πραγμα απαραιτητο για να βγαλεις μια ασφαλεια.εφοσον υπαρχει χαρτι ασφαλειας που το κατεγραψαν οι τροχαιοι
    οταν κανατε ανταλαγη των στοιχειων σας εισαι οκ μην φοβασε.συνεβει το ιδιο με ενα παιδι στην δουλεια μου και αυτα ακριβως ηταν τα λογια του ασφαλιστη μου...
    δεν φοβομαστε τιποτα ειναι δικο τους λαθος μας πληρωνουν
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DrIoannis
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    DrIoannis


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
    Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΠεμ 10 Φεβ 2011, 22:34

    8annos έγραψε:
    Αν δεν κάνω λάθος η ασφαλιστική σε αποζημιώνει και μετά κυνηγάει τον οδηγό χωρίς δίπλωμα. Ρώτα κάποιον ΣΟΒΑΡΟ ασφαλιστή που να έχει γνώση της ασφαλιστικής νομοθεσίας. Χρειάζεται λίγο κυνήγι το θέμα όπως καταλαβαίνεις. Εύχομαι καλά ξεμπερδέματα.

    Έχεις δίκιο και καλό είναι να το ψάξει...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    alaska
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    alaska


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : Thessaloniki
    Ηλικία : 23
    Αριθμός μηνυμάτων : 134
    Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΠαρ 11 Φεβ 2011, 17:42

    Ναι οπως και να΄χει θα τα πάρω τα λεφτά μου... το θέμα είναι οτι μέχρι να τα πάρω, θα πρέπει να πληρώσω απ'την τσέπη μου.. να μήν παραγγείλω τίποτα εκτός Ελλάδας κλπ.... Γιαυτό ψάχνω να καταφέρω κάτι οικονομικό, κάτι που σηκώνει η τσέπη μου, για να κυκλοφορώ... γιατί κυκλοφορώ με δανεικό μηχανάκι....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    alaska
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    alaska


    Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
    Τόπος : Thessaloniki
    Ηλικία : 23
    Αριθμός μηνυμάτων : 134
    Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

    Τράκα.............. Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τράκα..............   Τράκα.............. EmptyΠαρ 11 Φεβ 2011, 17:43

    Μάλλον θα βάλω πολυεστέρα για να τελειώνει η υπόθεση.... και θα κολήσω το υπάρχον τελικό. εαν συμαζέψω το μηχανάκι λίγο αφού βγάλω φωτογραφίες, δεν υπάρχει κανένα θέμα μετα, ετσι?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Τράκα..............
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » ΤΡΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com