Greek GSX-R forum
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
JIMK7
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
nasos-v
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
T.R.E
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
k8 600 kk
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
kostaskr6
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
κολτρέϊν
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
Leroy
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
ripper
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_l10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_c10κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Poll_r10 

 

 κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xaris_fan
Jr.gixxer
xaris_fan


Άντρας Όνομα: : xaris
Τόπος : gastouni
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2011

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 01:07

ψαχνω μεταχειρισμενο καρανος να μου ερθει οικονομικοσ καλυτερα.μου αρεσει πολυ το Shoei XR-1000 η 1100. το μεγεθος που φοραω ειναι το s 55-56. αν πωλειται κανενα κρανος μιληστε μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 12:22

xaris_fan έγραψε:
ψαχνω μεταχειρισμενο καρανος να μου ερθει οικονομικοσ καλυτερα.μου αρεσει πολυ το Shoei XR-1000 η 1100. το μεγεθος που φοραω ειναι το s 55-56. αν πωλειται κανενα κρανος μιληστε μου....
Σε ενδιαφερει XR 1000 γκρι ματ μεγεθος Large?Ειναι σχεδον σαν καινουργιο,πλυμενο προσφατως (μυριζει μανουλα :P ) και εχει μονο δυο μικρα σημαδακια στο μεγεθος κεφαλης καρφιτσας στο πανω μερος.Αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ το τηλ σου να μιλησουμε. hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xaris_fan
Jr.gixxer
xaris_fan


Άντρας Όνομα: : xaris
Τόπος : gastouni
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2011

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 14:26

ευχαριστω αλλα δεν ειναι το νουμερακι μου...!!!

Σε ενδιαφερει XR 1000 γκρι ματ μεγεθος Large?Ειναι σχεδον σαν καινουργιο,πλυμενο προσφατως (μυριζει μανουλα :P ) και εχει μονο δυο μικρα σημαδακια στο μεγεθος κεφαλης καρφιτσας στο πανω μερος.Αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ το τηλ σου να μιλησουμε. hallo [/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 15:40

Οκ λαθος μου δεν ειδα το νουμερο S. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 16:01

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
konstantine89
Normal gixxer
Normal gixxer
konstantine89


Άντρας Όνομα: : ΚΩΝ/ΝΟΣ
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 95
Αγωνιζόμενος : σε καφεδες και μπυρες
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 18:38

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fraperacer.blogspot.com/
xaris_fan
Jr.gixxer
xaris_fan


Άντρας Όνομα: : xaris
Τόπος : gastouni
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2011

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΠαρ 25 Φεβ 2011, 19:21

πολυ καλα θα ελεγα. αν δεν βρω κατι καλο σε μεταχειρισμενο μαλλον απο εκει θα ψωνισω. ευχαριστω για την σελιδα...!!!!

konstantine89 έγραψε:
δες εδω
http://www.naxter.gr/index1.php?act=viewCat&catId=55583
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
konstantine89
Normal gixxer
Normal gixxer
konstantine89


Άντρας Όνομα: : ΚΩΝ/ΝΟΣ
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 95
Αγωνιζόμενος : σε καφεδες και μπυρες
Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 17:22

και εδω μπορεις και με αντικαταβολη....εγω εχω παρει απο αυτον το μονο προβλημα ειναι η αποστολη αργει λιγο

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ViewAction=View&ObjectID=2693619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fraperacer.blogspot.com/
xaris_fan
Jr.gixxer
xaris_fan


Άντρας Όνομα: : xaris
Τόπος : gastouni
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2011

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 21:13

αυτη την σελιδα την ξερω.εχει καλες τιμες....απλα πιστευω οτι ενα μεταχειρισμενο κρανος σε καλη κατασταση συνφερει περισοτερο!

konstantine89 έγραψε:
και εδω μπορεις και με αντικαταβολη....εγω εχω παρει απο αυτον το μονο προβλημα ειναι η αποστολη αργει λιγο

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ViewAction=View&ObjectID=2693619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΣαβ 26 Φεβ 2011, 21:40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
xaris_fan
Jr.gixxer
xaris_fan


Άντρας Όνομα: : xaris
Τόπος : gastouni
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2011

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΚυρ 27 Φεβ 2011, 01:21

την εχψ δει. εχω μαζεψει καποιες καλες αγκελειες.μεσα σε αυτες ειναι και αυτη που μου ειπες.ευχαρηστω παντος Wink

ghost έγραψε:
για ριξε μια ματια ... Very Happy

http://www.mybike.gr/topic/40913-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%B1%CE%B9-shoei-xr-1100/


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuonato
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΤΑΣΟΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Hμερομηνία εγγραφής : 18/11/2008

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΚυρ 27 Φεβ 2011, 08:53

Σε ενδιαφερει αυτο ?

https://2img.net/r/ihimizer/img827/8756/vemar.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xaris_fan
Jr.gixxer
xaris_fan


Άντρας Όνομα: : xaris
Τόπος : gastouni
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2011

κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????   κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο???? EmptyΚυρ 27 Φεβ 2011, 14:16

καλο κρανος αλλα δεν με ενδιαφερει.ευχαριστω παντος.

tuonato έγραψε:
Σε ενδιαφερει αυτο ?

https://2img.net/r/ihimizer/img827/8756/vemar.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κανενα κρανος ελαφρος μεταχειρισμενο????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Για κανενα καφε?
» με πόσα χιλιόμετρα θα αγοράzaτε ένα μεταχειρισμένο GSXR 1000 K7-8
» ΚΡΑΝΟΣ ΚΒC

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com