Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ

Πήγαινε κάτω 
+16
hellrider
mx5
landen
T.R.E
opoulian
AggelosK8
DrIoannis
karagio
Darksoul
thodoris
Kydo
nasos-v
teo46
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Leroy
sofo65
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Μαρ 2011, 11:50

AggelosK8 έγραψε:
nasos-v έγραψε:
AggelosK8 έγραψε:
Leroy έγραψε:
Ο καιρος θα μας κανει την χαρη..? Για να δουμε... TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 109959


http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=213 eleison eleison





eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison


γιατι την αλλη βδομαδα δεν μας βλεπω για σερρες με τιποτα....... θα εχει πολυ κρυο αν οχι και χιονια Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Ετσι και δεν πατε Σερρες να δεις το τι αγορες εχει να κανει ο μικρος!!!!!!
Τον τρωνε τα λεφτα στα χερια του.... fafoutis fafoutis


fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 02 Μαρ 2011, 12:25

Αν με τρωνε λεει!!!!!!!!!!!!!!Απο τα νεύρα μου με ΤΡΩΝΕ ΟΛΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! polybolo polybolo polybolo ninza ninza ninza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μαρ 2011, 00:16

Για να δούμε ο καιρός θα μας κάνει την χαρη........ :( :( :( :( eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μαρ 2011, 08:23

Kydo έγραψε:
Για να δούμε ο καιρός θα μας κάνει την χαρη........ :( :( :( :( eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison eleison



μαλλον ναι


http://freemeteo.com/default.asp?pid=22&la=2&gid=264371&nDate=1


tralala tralala tralala tralala tralala tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μαρ 2011, 14:02

παντως σημερα λιακαδα στα Μεγαρα
κι ας λεει για συννεφα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 05 Μαρ 2011, 20:40

ελα λεμε 100% εγω σιγουρα οτι καιρο κ να χει μεσα να δωσουμε σημειο συναντησεις 8 στα διοδια??τι λετε>?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 06 Μαρ 2011, 07:30

ακυρο απο μενα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 06 Μαρ 2011, 17:48

πήγαμε ήπιαμε καφεδάκι και γυρίσαμε...π@υτανα βροχή....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 06 Μαρ 2011, 19:55

Κρίμα και'γω περίμενα εντυπώσεις!!!!!!!! και φωτό Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 06 Μαρ 2011, 21:20

εγω ουτε καφεδακι δεν ειπια πηγα κ φυγα!χαιρετησα τους gixxeroβιους κ σπιτι για μαμα διορθωσε κ λιγο το autotune!κριμα μιλαμε κριμα τλσπ!στο επομενο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 10:39

Εγώ εχθές ξεκίνησα 7 το πρωι με το τρειλερ μιας και ηταν φορτωμένο απο το βραδυ.....και εβρεχε καρεκλες...Αλλα είπα θα πάω δεν πειραζει.....!!!!Τελικά η χθεσινή μέρα ήταν η καλύτερη...Περπατησα όλη την πίστα με τα πόδια μόνος μου και έλυσα τόσες πολλές απορίες που πάνω απο το μηχανακι δεν μπορούσα.....Ειλικρινα το να περπατήσεις την πίστα είναι μεγαλο πραγμα...!!!Και το καλυτερο της ημέρας ηταν.....Οτι έβγαλε ηλιο και ρώτησα τον Κ.Σοφουλη αν υπάρχει η δυνατοτητα να μπω για να δοκιμασω το μηχανακι μου μιας και φρενα και αναρτησεις ειναι καινουριες....Μετα απο συγκαταφατική απαντηση που μου εδωσε,δεν εχασα ουτε λεπτο!!!!!Θα σας πω απλα κατι...ΠΑΡΤΕ ΔΑΓΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
ΑΠΟ Κ9!!!!!!!!!!!!!!!!Οι δαγκανες φταινε όχι η τρομπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επίσης να δωσω συγχαρητηρια στα 2 πολυ καλα μου φιλαρακια που ήρθαν στην πιστα(Νασος-V,Teo46) και μπήκαν με το αυτοκίνητο και τους χάζευαν όλοι!!!!!!!

BMW Rulzzzzzzzzz!!!!!!!!! respekt respekt respekt !!!!!!!Τελικά ο Νασούλης με τον Θοδωρα την 9 των μεγάρων την πάνε τάπα και με το Αμάξι!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hellrider
Normal gixxer
Normal gixxer
hellrider


Άντρας Όνομα: : ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Αγωνιζόμενος : ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/03/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 10:52

εχεις μεγαλο δικιο kydo okk ....ειναι σημαντικο να περπατησεις με τα ποδια ολη την πιστα γιατι προλαβαινεις να δεις πραματα που δεν προλαβαινεις να δεις απο την μηχανη...με αποτελεσμα να την μαθεις καλυτερα.... gsxr karo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 11:42

teo46 έγραψε:
πήγαμε ήπιαμε καφεδάκι και γυρίσαμε...π@υτανα βροχή....

δεν μας ειπατε ομως ποιος ηταν ποιο γρηγορος στον καφε....

xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 11:52

thodoris έγραψε:
teo46 έγραψε:
πήγαμε ήπιαμε καφεδάκι και γυρίσαμε...π@υτανα βροχή....

δεν μας ειπατε ομως ποιος ηταν ποιο γρηγορος στον καφε....

xaxa xaxa xaxa xaxa
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 12:12

Kydo έγραψε:
Εγώ εχθές ξεκίνησα 7 το πρωι με το τρειλερ μιας και ηταν φορτωμένο απο το βραδυ.....και εβρεχε καρεκλες...Αλλα είπα θα πάω δεν πειραζει.....!!!!Τελικά η χθεσινή μέρα ήταν η καλύτερη...Περπατησα όλη την πίστα με τα πόδια μόνος μου και έλυσα τόσες πολλές απορίες που πάνω απο το μηχανακι δεν μπορούσα.....Ειλικρινα το να περπατήσεις την πίστα είναι μεγαλο πραγμα...!!!Και το καλυτερο της ημέρας ηταν.....Οτι έβγαλε ηλιο και ρώτησα τον Κ.Σοφουλη αν υπάρχει η δυνατοτητα να μπω για να δοκιμασω το μηχανακι μου μιας και φρενα και αναρτησεις ειναι καινουριες....Μετα απο συγκαταφατική απαντηση που μου εδωσε,δεν εχασα ουτε λεπτο!!!!!Θα σας πω απλα κατι...ΠΑΡΤΕ ΔΑΓΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
ΑΠΟ Κ9!!!!!!!!!!!!!!!!Οι δαγκανες φταινε όχι η τρομπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επίσης να δωσω συγχαρητηρια στα 2 πολυ καλα μου φιλαρακια που ήρθαν στην πιστα(Νασος-V,Teo46) και μπήκαν με το αυτοκίνητο και τους χάζευαν όλοι!!!!!!!

BMW Rulzzzzzzzzz!!!!!!!!! TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 998158 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 998158 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 998158 !!!!!!!Τελικά ο Νασούλης με τον Θοδωρα την 9 των μεγάρων την πάνε τάπα και με το Αμάξι!!!!!!!!!!!!!

thodoris έγραψε:
teo46 έγραψε:
πήγαμε ήπιαμε καφεδάκι και γυρίσαμε...π@υτανα βροχή....

δεν μας ειπατε ομως ποιος ηταν ποιο γρηγορος στον καφε....

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 60125 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 60125 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 60125 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 60125

έπρεπε να βλέπατε το μιχαλη όταν του έλεγε ο Σοφούλης όχι δεν θα μπεις.... TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 53917 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 53917 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 53917


στον καφέ τεό, ο νάσος δεν πιάνετε.... TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 79988 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 79988 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 12:23

teo46 έγραψε:
Kydo έγραψε:
Εγώ εχθές ξεκίνησα 7 το πρωι με το τρειλερ μιας και ηταν φορτωμένο απο το βραδυ.....και εβρεχε καρεκλες...Αλλα είπα θα πάω δεν πειραζει.....!!!!Τελικά η χθεσινή μέρα ήταν η καλύτερη...Περπατησα όλη την πίστα με τα πόδια μόνος μου και έλυσα τόσες πολλές απορίες που πάνω απο το μηχανακι δεν μπορούσα.....Ειλικρινα το να περπατήσεις την πίστα είναι μεγαλο πραγμα...!!!Και το καλυτερο της ημέρας ηταν.....Οτι έβγαλε ηλιο και ρώτησα τον Κ.Σοφουλη αν υπάρχει η δυνατοτητα να μπω για να δοκιμασω το μηχανακι μου μιας και φρενα και αναρτησεις ειναι καινουριες....Μετα απο συγκαταφατική απαντηση που μου εδωσε,δεν εχασα ουτε λεπτο!!!!!Θα σας πω απλα κατι...ΠΑΡΤΕ ΔΑΓΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
ΑΠΟ Κ9!!!!!!!!!!!!!!!!Οι δαγκανες φταινε όχι η τρομπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επίσης να δωσω συγχαρητηρια στα 2 πολυ καλα μου φιλαρακια που ήρθαν στην πιστα(Νασος-V,Teo46) και μπήκαν με το αυτοκίνητο και τους χάζευαν όλοι!!!!!!!

BMW Rulzzzzzzzzz!!!!!!!!! TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 998158 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 998158 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 998158 !!!!!!!Τελικά ο Νασούλης με τον Θοδωρα την 9 των μεγάρων την πάνε τάπα και με το Αμάξι!!!!!!!!!!!!!

thodoris έγραψε:
teo46 έγραψε:
πήγαμε ήπιαμε καφεδάκι και γυρίσαμε...π@υτανα βροχή....

δεν μας ειπατε ομως ποιος ηταν ποιο γρηγορος στον καφε....

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 60125 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 60125 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 60125 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 60125

έπρεπε να βλέπατε το μιχαλη όταν του έλεγε ο Σοφούλης όχι δεν θα μπεις.... TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 53917 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 53917 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 53917


στον καφέ τεό, ο νάσος δεν πιάνετε.... TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 79988 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 79988 TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 79988


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 12:56

Kydo έγραψε:
Εγώ εχθές ξεκίνησα 7 το πρωι με το τρειλερ μιας και ηταν φορτωμένο απο το βραδυ.....και εβρεχε καρεκλες...Αλλα είπα θα πάω δεν πειραζει.....!!!!Τελικά η χθεσινή μέρα ήταν η καλύτερη...Περπατησα όλη την πίστα με τα πόδια μόνος μου και έλυσα τόσες πολλές απορίες που πάνω απο το μηχανακι δεν μπορούσα.....Ειλικρινα το να περπατήσεις την πίστα είναι μεγαλο πραγμα...!!!Και το καλυτερο της ημέρας ηταν.....Οτι έβγαλε ηλιο και ρώτησα τον Κ.Σοφουλη αν υπάρχει η δυνατοτητα να μπω για να δοκιμασω το μηχανακι μου μιας και φρενα και αναρτησεις ειναι καινουριες....Μετα απο συγκαταφατική απαντηση που μου εδωσε,δεν εχασα ουτε λεπτο!!!!!Θα σας πω απλα κατι...ΠΑΡΤΕ ΔΑΓΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
ΑΠΟ Κ9!!!!!!!!!!!!!!!!Οι δαγκανες φταινε όχι η τρομπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επίσης να δωσω συγχαρητηρια στα 2 πολυ καλα μου φιλαρακια που ήρθαν στην πιστα(Νασος-V,Teo46) και μπήκαν με το αυτοκίνητο και τους χάζευαν όλοι!!!!!!!

BMW Rulzzzzzzzzz!!!!!!!!! respekt respekt respekt !!!!!!!Τελικά ο Νασούλης με τον Θοδωρα την 9 των μεγάρων την πάνε τάπα και με το Αμάξι!!!!!!!!!!!!!
...και που να περπατήσετε την πίστα των Σερρών !Το έκανα προ 3 έτη και ανοίγουν τα μάτια σου.Είναι βέβαια λίγο μεγάλη αλλά αξίζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 13:11

Kydo έγραψε:
Θα σας πω απλα κατι...ΠΑΡΤΕ ΔΑΓΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
ΑΠΟ Κ9!!!!!!!!!!!!!!!!Οι δαγκανες φταινε όχι η τρομπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την ιδια σκεψη ειχαμε και οταν την καναμε πραξη νομιζω ανταμοιφθηκαμε σε υπερθετικο βαθμο.yioupi
Οπως ειχα ξαναγραψει οι δαγκανες του κ9 εχουν(λογω οτι ειναι μονομπλοκ) πολυ μεγαλη ακαμψια σε αντιθεση με τις radial των κ6-8(που υπολοιπονται αρκετα σε ακαμψια).fatsa
Οι τρομπες αν και δεν ειναι πολυ ''επωνυμες'' στα κ6-8 ειναι 19αρες.Βεβαια δεν συγκρινονται με aftermarket 19αρες οπως πχ. brembo αλλα ειναι αρκετες για να δωσουν ενα πααααααρα πολυ καλο αποτελεσμα.-----(Οσοι εχεται κ9 μοτο θα σας προτεινα αντι για aftermarket τρομπες,να δοκιμασετε τις μαμα των κ6-8.Πολυ φθηνοτερες και σιγουρα καλυτερες απο τις 17αρες σας).------
Οποτε στα κ6-8.......τακακια ΗΗ-δαγκανες Κ9(η' cbr1000rr 08+)και δεν χρειαζεται τιποτα αλλο.Αντε ενα σετ σωληνακια υψηλης για οσους κουραζουν και υπερθερμενουν τα υγρα τους σε χρησεις πιστας και ΜΟΝΟ με χαμηλα γυρολογια.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



υ.γ για οσα παιδια δεν τα πανε πολυ καλα με τις βιδες.... να επισημανουμε οτι ειναι bolt on.Ξεβιδωνεις-βιδωνεις,εξαερωση και ειστε ετοιμοι.Καμια πατεντα good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 13:17

stavrosrodo έγραψε:
Kydo έγραψε:
Θα σας πω απλα κατι...ΠΑΡΤΕ ΔΑΓΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
ΑΠΟ Κ9!!!!!!!!!!!!!!!!Οι δαγκανες φταινε όχι η τρομπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την ιδια σκεψη ειχαμε και οταν την καναμε πραξη νομιζω ανταμοιφθηκαμε σε υπερθετικο βαθμο.TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 544806
Οπως ειχα ξαναγραψει οι δαγκανες του κ9 εχουν(λογω οτι ειναι μονομπλοκ) πολυ μεγαλη ακαμψια σε αντιθεση με τις radial των κ6-8(που υπολοιπονται αρκετα σε ακαμψια).TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 315309
Οι τρομπες αν και δεν ειναι πολυ ''επωνυμες'' στα κ6-8 ειναι 19αρες.Βεβαια δεν συγκρινονται με aftermarket 19αρες οπως πχ. brembo αλλα ειναι αρκετες για να δωσουν ενα πααααααρα πολυ καλο αποτελεσμα.-----(Οσοι εχεται κ9 μοτο θα σας προτεινα αντι για aftermarket τρομπες,να δοκιμασετε τις μαμα των κ6-8.Πολυ φθηνοτερες και σιγουρα καλυτερες απο τις 17αρες σας).------
Οποτε στα κ6-8.......τακακια ΗΗ-δαγκανες Κ9(η' cbr1000rr 08+)και δεν χρειαζεται τιποτα αλλο.Αντε ενα σετ σωληνακια υψηλης για οσους κουραζουν και υπερθερμενουν τα υγρα τους σε χρησεις πιστας και ΜΟΝΟ με χαμηλα γυρολογια.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



υ.γ για οσα παιδια δεν τα πανε πολυ καλα με τις βιδες.... να επισημανουμε οτι ειναι bolt on.Ξεβιδωνεις-βιδωνεις,εξαερωση και ειστε ετοιμοι.Καμια πατεντα TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 240215

Σταυρο το δικο μου το 750 τι τρομπα φοραει ξερουμε?
εβαλα σωληνακια καινουργια κ εφτιαξαν λιγο τα φρενα θα δω διαφορα με τις δαγκανες απο κ9 1000 η να βαλω καμια τρομπα καλυτερα μαζι?
ο Μιχαλης καλα τις βρηκε 149 εγω που ειχα ψαξει κατι 300 ειδα κ επαθα ενα μικρο εγκεφαλικο καλυτερα να περιμενω τις brembo απο το 600/750 του 11 γτ καπου εκει θα χουν κ αυτες νομιζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 13:18

stavrosrodo έγραψε:
Kydo έγραψε:
Θα σας πω απλα κατι...ΠΑΡΤΕ ΔΑΓΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
ΑΠΟ Κ9!!!!!!!!!!!!!!!!Οι δαγκανες φταινε όχι η τρομπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την ιδια σκεψη ειχαμε και οταν την καναμε πραξη νομιζω ανταμοιφθηκαμε σε υπερθετικο βαθμο.yioupi
Οπως ειχα ξαναγραψει οι δαγκανες του κ9 εχουν(λογω οτι ειναι μονομπλοκ) πολυ μεγαλη ακαμψια σε αντιθεση με τις radial των κ6-8(που υπολοιπονται αρκετα σε ακαμψια).fatsa
Οι τρομπες αν και δεν ειναι πολυ ''επωνυμες'' στα κ6-8 ειναι 19αρες.Βεβαια δεν συγκρινονται με aftermarket 19αρες οπως πχ. brembo αλλα ειναι αρκετες για να δωσουν ενα πααααααρα πολυ καλο αποτελεσμα.-----(Οσοι εχεται κ9 μοτο θα σας προτεινα αντι για aftermarket τρομπες,να δοκιμασετε τις μαμα των κ6-8.Πολυ φθηνοτερες και σιγουρα καλυτερες απο τις 17αρες σας).------
Οποτε στα κ6-8.......τακακια ΗΗ-δαγκανες Κ9(η' cbr1000rr 08+)και δεν χρειαζεται τιποτα αλλο.Αντε ενα σετ σωληνακια υψηλης για οσους κουραζουν και υπερθερμενουν τα υγρα τους σε χρησεις πιστας και ΜΟΝΟ με χαμηλα γυρολογια.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy





υ.γ για οσα παιδια δεν τα πανε πολυ καλα με τις βιδες.... να επισημανουμε οτι ειναι bolt on.Ξεβιδωνεις-βιδωνεις,εξαερωση και ειστε ετοιμοι.Καμια πατεντα good



+++++++++++++++ mprabo mprabo mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 13:25

Darksoul έγραψε:

Σταυρο το δικο μου το 750 τι τρομπα φοραει ξερουμε?
εβαλα σωληνακια καινουργια κ εφτιαξαν λιγο τα φρενα θα δω διαφορα με τις δαγκανες απο κ9 1000 η να βαλω καμια τρομπα καλυτερα μαζι?
ο Μιχαλης καλα τις βρηκε 149 εγω που ειχα ψαξει κατι 300 ειδα κ επαθα ενα μικρο εγκεφαλικο καλυτερα να περιμενω τις brembo απο το 600/750 του 11 γτ καπου εκει θα χουν κ αυτες νομιζω!
Για τα 750 δεν ξερω αλλα υποθετω φορανε κομπλε το ιδιο συστημα φρενων με τα 1000.
Αν επιβεβαιωσει καποιος οτι ειναι ιδιες(δηλαδη 19αρες) για μενα παρε δαγκανες και οχι τρομπα.(και τα τακακια απο K6-L11 ειναι ΙΔΙΑ).
Ψαχνε στο ebay και αν δεν βρεις απο κ9, παρε απο cbr 1000 08+(ταιριαζουν και ειναι εξισου καλες).Οι τιμες ειναι εκει γυρω στα 150 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 13:39

stavrosrodo έγραψε:
Darksoul έγραψε:

Σταυρο το δικο μου το 750 τι τρομπα φοραει ξερουμε?
εβαλα σωληνακια καινουργια κ εφτιαξαν λιγο τα φρενα θα δω διαφορα με τις δαγκανες απο κ9 1000 η να βαλω καμια τρομπα καλυτερα μαζι?
ο Μιχαλης καλα τις βρηκε 149 εγω που ειχα ψαξει κατι 300 ειδα κ επαθα ενα μικρο εγκεφαλικο καλυτερα να περιμενω τις brembo απο το 600/750 του 11 γτ καπου εκει θα χουν κ αυτες νομιζω!
Για τα 750 δεν ξερω αλλα υποθετω φορανε κομπλε το ιδιο συστημα φρενων με τα 1000.
Αν επιβεβαιωσει καποιος οτι ειναι ιδιες(δηλαδη 19αρες) για μενα παρε δαγκανες και οχι τρομπα.(και τα τακακια απο K6-L11 ειναι ΙΔΙΑ).
Ψαχνε στο ebay και αν δεν βρεις απο κ9, παρε απο cbr 1000 08+(ταιριαζουν και ειναι εξισου καλες).Οι τιμες ειναι εκει γυρω στα 150 ευρω.

παντως με τα σωληνακια εχουν φτιαξει λιγο να σου πω την αληθεια τακακια ειναι στο προγραμα ξενερωνω λιγο με του cbr γτ θα θελει αλλα τακακια για αλλο μοντελο κ ειναι καπως αυτο τλσπ!αν δω οτι ειναι ιδια η τρομπα θα παρω δαγκανες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 13:45

σταυρο αν εχεις καποιο λινκ για τις δαγκανες ανεβασετο

νομιζω οτι ολοι θα το ηθελαν Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 14:06

Εγω τελικα πηγα την οικογενεια Ναυπλιο και καλητερα μαλλον, αφου για trackday δεν ηταν χθες

link
ακυρο το link ειναι απο Κ8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ    TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 07 Μαρ 2011, 14:16

stavrosrodo έγραψε:
Kydo έγραψε:
Θα σας πω απλα κατι...ΠΑΡΤΕ ΔΑΓΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣ
ΑΠΟ Κ9!!!!!!!!!!!!!!!!Οι δαγκανες φταινε όχι η τρομπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την ιδια σκεψη ειχαμε και οταν την καναμε πραξη νομιζω ανταμοιφθηκαμε σε υπερθετικο βαθμο.yioupi
Οπως ειχα ξαναγραψει οι δαγκανες του κ9 εχουν(λογω οτι ειναι μονομπλοκ) πολυ μεγαλη ακαμψια σε αντιθεση με τις radial των κ6-8(που υπολοιπονται αρκετα σε ακαμψια).fatsa
Οι τρομπες αν και δεν ειναι πολυ ''επωνυμες'' στα κ6-8 ειναι 19αρες.Βεβαια δεν συγκρινονται με aftermarket 19αρες οπως πχ. brembo αλλα ειναι αρκετες για να δωσουν ενα πααααααρα πολυ καλο αποτελεσμα.-----(Οσοι εχεται κ9 μοτο θα σας προτεινα αντι για aftermarket τρομπες,να δοκιμασετε τις μαμα των κ6-8.Πολυ φθηνοτερες και σιγουρα καλυτερες απο τις 17αρες σας).------
Οποτε στα κ6-8.......τακακια ΗΗ-δαγκανες Κ9(η' cbr1000rr 08+)και δεν χρειαζεται τιποτα αλλο.Αντε ενα σετ σωληνακια υψηλης για οσους κουραζουν και υπερθερμενουν τα υγρα τους σε χρησεις πιστας και ΜΟΝΟ με χαμηλα γυρολογια.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



υ.γ για οσα παιδια δεν τα πανε πολυ καλα με τις βιδες.... να επισημανουμε οτι ειναι bolt on.Ξεβιδωνεις-βιδωνεις,εξαερωση και ειστε ετοιμοι.Καμια πατεντα good


εχουμε ξεφυγει λιγο απ το θεμα,μπορουμε να το διαχωρισουμε κ να συνεχισουμε σε ξεχωριστο τοπικ.
σταυρο θελω να σε ρωτησω κατι.οταν λες οτι οι μονομπλοκ εχουν μεγαλυτερη ακαμψια απο τις ραντιαλ ,τι εννοεις?
στη πραξη αυτο πως φαινεται?

στα φρενα μου εχω μονο μαμα δαγκανες. στην αρχη αλλαξα τρομπα/σωληνακια/υγρα κ το μονο που ειδα
ηταν αυξημενη αισθηση στο φρεναρισμα κ λιγο μεγαλυτερη αντοχη στη πτωση της μανετας.
αλλαζοντας τακακια αυξηθηκε λιγο η δυναμη κ το δαγκωμα.
ομως κ τοτε ,μετα απο δυνατα κ συνεχομενα φρεναρισματα υπηρχε η αισθηση οτι δεν φρεναρε σωστα.
σαν ο δισκος να γλυστρουσε σε μερικα σημεια κ χρειαζοταν πολυ δυναμη στη μανετα.
κ οταν λεω πολυ,εννοω πολυ δυναμη.

αλλαζοντας δισκους,ειδα τη μεγαλυτερη διαφορα στην αποδοση κ στη δυναμη.πλεον δεν παταω φρενο,απλα το γλυφω.
με λιγο παραπανω πιεση στη μανετα μπλοκαρει το τροχο.κ σιγουρα δεν ειναι ιδεα μου,γιατι με ενα φιλο μου,φοραμε ακριβως
τα ιδια φρενα κ συμβαινουν ακριβως τα ιδια.

δεν γνωριζω για τις δαγκανες,ομως ΚΑΙ οι μαμα δισκοι του κ7-κ8 ειναι κατω του μετριου.ασε που μετα
απο καποια χιλιομετρα ξεχυλωνουν κ γινονται κουδουνιστρες.


η ερωτηση μου ειναι..αν αλλαξω δαγκανες,ειτε απο κ9,ειτε απο κ11750 ssss ειτε καποιες αλλες αφτερμαρκετ
τι θα αλλαξει στο πακετο φρενων που εχω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TEAM65 TRACK DAY - ΜΕΓΑΡΑ - ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 1o TEAM65 TRACK DAY - ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAY - ΠΕΜΠΤΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAY - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com