Greek GSX-R forum
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_l10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_c10τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 τι γνωμη εχετε??

Πήγαινε κάτω 
+8
valentinosgsxr
landen
lakisman46
giXXXer
magiaklaniakeksatmisi
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
boutser
karagio
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι γνωμη εχετε??   τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι 08 Μαρ 2011, 14:50

περιμενω και φωτο αυριο!!!! μεγεια σου, ελπιζω να μην κρεμανε (ή δεν εχει λεει?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι γνωμη εχετε??   τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Μαρ 2011, 13:48

παιδια σορι αλλα δεν μπορω να ανεβασω τις φωτο απ τις μανετες στο φορυμ αν θελει καποιος ας μου στειλει το μειλ του να του στειλω εγω τις φωτο και να τις ποσταρει αυτος! παντος ειναι αρκετα καλες το μονο που χρειαστικε για να τις βαλω ηταν να βγαλω το πυρακι που κρατιετε η μανετα του συμπλεκτι και να το αντικαταστεισω με τισ μαμα γιατι ηταν λιγο πιο ανοιχτο απο τν εσωτερικη και επεζε η μανετα! και να προσεξετε στου φρενου να φενετε η τρυπα στο πυρακι που πιεζει του κουμπι για τα υγρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
190troxo
Jr.gixxer
190troxo


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2010

τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι γνωμη εχετε??   τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Μαρ 2011, 17:04

δεν εχω ιδεα απο αγγλικα και δε μπορω να παρω και εγω,μακαρι να ηξερα για να επερνα,ειναι πανεμορφες,με γεια σου.αν βρω καποιον να τα κανονησει ολα θα παρω και εγω σιγουρα. fovero
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι γνωμη εχετε??   τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2011, 11:54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι γνωμη εχετε??   τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2011, 15:51

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι γνωμη εχετε??   τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2011, 16:22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι γνωμη εχετε??   τι γνωμη εχετε?? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2011, 16:27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τι γνωμη εχετε??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι γνωμη εχετε;
» Τι γνωμη εχετε για την hayabusa?
» Το έχετε δει αυτό??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com