Greek GSX-R forum
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_l10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_c10Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Γενικη Ανακληση Suzuki

Πήγαινε κάτω 
+23
k8 600 kk
paul22
black rider
crockh2001
valkyrion 84
noela
x4m3n0s
siomas87
landen
kontos 750
lakisman46
06gsx-r1000
sfikaaa
thodoris
kapamarou85
karagio
gkourv
geotzim
boutser
giXXXer
Darksoul
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ghost
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
crockh2001
Normal gixxer
Normal gixxer
crockh2001


Άντρας Όνομα: : Χαρης
Τόπος : Xανιά
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 332
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2009

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 15:44

Εμένα μου ήρθε σήμερα το χαρτί από την suzuki:

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 110412153802001

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 17:07

Πανο νομιζω καπως μπορεις να το τσεκαρεις και συ αυτο αλλα δεν ξερω πως ακριβως, παιζει να βρεις κατι στην σελιδα της suzuki global, αλλα αν σου ειπανε αυτοι ετσι ασε να το ψαξουν και να σουν πουν, παντως και σε αλλης χωρας να ειναι μπορεις να πας εδω κανονικα και να σου το αλλαξουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 20:03

giXXXer έγραψε:
Πανο νομιζω καπως μπορεις να το τσεκαρεις και συ αυτο αλλα δεν ξερω πως ακριβως, παιζει να βρεις κατι στην σελιδα της suzuki global, αλλα αν σου ειπανε αυτοι ετσι ασε να το ψαξουν και να σουν πουν, παντως και σε αλλης χωρας να ειναι μπορεις να πας εδω κανονικα και να σου το αλλαξουν!

μπορει να βγαλουν λιστα κ για τα εισαγωγης μην αγχωνεσται θα μας στα αλλαξουν κ μας!!απλα αν δε λεει καθολου 750 κ8 μαλλον το δικο μου δε θα ναι!οποτε απλα περιμενουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 00:09

σε καποιο site στο πετυχα ποια μοντελα κ χρονολογιες κανουν ανακληση.θα κοιταξω αν μπορεσω να σας το στειλω.εγω κινδυνευω αραγε????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 14 Απρ 2011, 00:36

παιδια με πηραν τηλεφωνο το απογευμα απο την εξυπηρετηση πελατων της suzuki και μου ειπαν λογω του οτι η μηχανη ειναι εισαγωγης να παω σε ενα εξουσιοδοτημενο συνεργειο και να δουν συμφωνα με τον αριθμο πλαισιου αν ειναι μεσα στα μοντελα της ανακλησης η οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 16 Απρ 2011, 14:37

ευχαριστο το πρωινο σαββατο.εβρεξε,δεν βρκαμε γαντια κ ηρθε κ η ανακληση.δεν βγαινω απο το σπιτι γιατι θα μου σκασει το λαστιχο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 16 Απρ 2011, 17:32

black rider έγραψε:
ευχαριστο το πρωινο σαββατο.εβρεξε,δεν βρκαμε γαντια κ ηρθε κ η ανακληση.δεν βγαινω απο το σπιτι γιατι θα μου σκασει το λαστιχο....


xaxa xaxa xaxa Σωστοοοος!
Παντως η ανακληση που σου ρθε καλο ειναι...τι να πω εγω που την πηρα απο επισημο αντιπρωσοπο ο οποιος τωρα εσπασε την συνεσργασια με τον Σφακ και η εξυπηρετηση ειναι χαλιαααα παω για χρονο και δεν μου χουν στειλει ακομη ουτε το book service ουτε το μανουαλ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 16 Απρ 2011, 18:39

μαλακια εγινε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 16 Απρ 2011, 19:32

black rider έγραψε:
μαλακια εγινε.
γτ ρε/?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 16 Απρ 2011, 20:14

παιδια πηγα εχθες στο θαλασουδη και συμφωνα με τον αριθμο πλαισιου μου ειπε οτι η μηχανη μου ειναι Ε2 δηλαδη προορισμενη για την αγορα της Αγγλιας και οτι βρισκεται στην ανακληση αλλα θα πρεπει να καταχωρηθει ο αριθμος πλαισιου μου στον σφακιανακη και μετα συμφωνα με την κριση της αντιπροσωπειας να αποφασισει αν θα αλλαχθει ο ανορθωτης η οχι αν και το παληκαρι μου ειπε οτι λογικα θα γινει.οποτε περιμενω να δω ποτε θε με παρει τηλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 21 Απρ 2011, 01:17

σημερα ρωτησα τον εισαγωγεα που πειρα το μοτο μου, που ειναι στην καλλιροης.εχει ενημερωθει σχετικα και εχει παρει τηλ και ενημερωσει για οσα μοτο του εχει ερθει η ανακληση.περιμενει και αλλα πλαισια να του ερθουν μετα το πασχα.πιστευω αρχες του αλλου μηνα να εχω νεα.για τον ιδιο λογο ειχε ερθει ανακληση και σε καποια μπουσα μου ειπε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 21 Απρ 2011, 01:32

κομπλε,το πηγα,το εφτιαξα,το πηρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤρι 23 Αυγ 2011, 20:34

να ρωτήσω εγώ το μηχανάκι το πήρα μεταχειρισμένο απο ιδιώτη,να πάω στην suzuki να ελέξουν τον αριθμό πλαισίου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤρι 23 Αυγ 2011, 20:46

paul22 έγραψε:
να ρωτήσω εγώ το μηχανάκι το πήρα μεταχειρισμένο απο ιδιώτη,να πάω στην suzuki να ελέξουν τον αριθμό πλαισίου?


Ναι κανονικοτατα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, και εγω πριν 2 μηνες το πηρα μεταχειρισμενο και πηγα στο Καπερνεκα στη Θηβων(αντιπροσωπος Σουζουκι) χτυπησε το πλαισιο στον υπολογιστη μου ειπε οτι ειναι στην ανακληση και οτι δεν εχει αλλαχθει,
την αλλη μερα με ενημερωσε οτι ειχε τον ανορθωτη και την επομενη του αφησα το μηχανακι το πρωι και το πηρα το απογευμα,
ΚΟΣΤΟΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ = 0 !!!!!! προσοχη μη πεσει κανενας σε κανενα πονηριδη και πληρωσει κιολας !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤρι 23 Αυγ 2011, 20:59

να πάω αύριο να ρωτήσω τότε,ευχαριστώ για την απάντηση Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤρι 23 Αυγ 2011, 21:47

για τα κ6/κ7 600 δεν ισχύει η ανάκληση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤρι 23 Αυγ 2011, 22:17

paul22 έγραψε:
για τα κ6/κ7 600 δεν ισχύει η ανάκληση?


οχι για ολα τα μοντελα, η ανακληση παει με βαση κωδικο πλαισιου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤετ 24 Αυγ 2011, 14:48

πήρα τηλ μου είπαν δεν είναι στην λίστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavros750
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Hμερομηνία εγγραφής : 27/05/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤετ 24 Αυγ 2011, 15:34

Μόλις τώρα το έμαθα κι'εγώ. Πήρα τηλ. και μου είπαν ότι υπάγεται και να πάω να κανονίσω σε εξουσιοδοτημένο την αλλαγή. Είναι παραεισαγωγής. Άρα δεν κοιτάνε αν είναι ελληνικά ή όχι, μόνο τη λίστα με τους αριθμούς πλαισίων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΤετ 24 Αυγ 2011, 15:43

Δεν θελω να κανω διαφημιση αλλα πιστευω οτι ο Σαρακακης για τα ελληνικα δεδομενα, τα "σπαει"! Αυτος και η Μοτοδυναμικη πιστευω οτι ειναι οι καλυτερες αντιπροσωπειες αυτη την στιγμη στην χωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 16:48

σημερα παρελαβα τον ανορθωτη απο ανακληση...το μωτο μου ειναι παραεισαγωγης και με πηραν τηλ μολις βγηκε η ανακληση... υπαρχουν τελικα σωστοι επαγγελματιες που οταν ειναι να γινει καποια αλλαγη δεν κανουν τον κινεζο!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 19:37

kontos 750 έγραψε:
σημερα παρελαβα τον ανορθωτη απο ανακληση...το μωτο μου ειναι παραεισαγωγης και με πηραν τηλ μολις βγηκε η ανακληση... υπαρχουν τελικα σωστοι επαγγελματιες που οταν ειναι να γινει καποια αλλαγη δεν κανουν τον κινεζο!!!!!!!!!!!!!


αυτοι οι σωστοι επαγγελματιες οπως τους λες μεχρι πριν λιγο καιρο κανανε την παπια
(τους κινεζου ή οπως θελεις το λες...)μεχρι που φαγανε μερικες μηνυσεις και ατελειωτα μαιλ διαμαρτυριας
στα κεντρικα(εξωτερικο) για να δεχτουν οτι η επισημη ευρωπαικη εγγυηση ειναι για ολη την ευρωπη και οχι μονο για τα μηχανακια που πουλησαν αυτοι...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jord136
Normal gixxer
Normal gixxer
jord136


Άντρας Όνομα: : Ιορδάνης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Hμερομηνία εγγραφής : 03/07/2011

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 19:56

Miou έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
σημερα παρελαβα τον ανορθωτη απο ανακληση...το μωτο μου ειναι παραεισαγωγης και με πηραν τηλ μολις βγηκε η ανακληση... υπαρχουν τελικα σωστοι επαγγελματιες που οταν ειναι να γινει καποια αλλαγη δεν κανουν τον κινεζο!!!!!!!!!!!!!


αυτοι οι σωστοι επαγγελματιες οπως τους λες μεχρι πριν λιγο καιρο κανανε την παπια
(τους κινεζου ή οπως θελεις το λες...)μεχρι που φαγανε μερικες μηνυσεις και ατελειωτα μαιλ διαμαρτυριας
στα κεντρικα(εξωτερικο) για να δεχτουν οτι η επισημη ευρωπαικη εγγυηση ειναι για ολη την ευρωπη και οχι μονο για τα μηχανακια που πουλησαν αυτοι...




+1000000000 μεσα και γω μαζι σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικη Ανακληση Suzuki   Γενικη Ανακληση Suzuki - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 22:23

δεν ξερω τι ειχε προηγηθει αλεξ....αν ειναι ετσι καλα τουσ κανανε ninza ninza εγω την εβγαλα καθαρη και νωρις με ενημερωσανε και τον ανορθωτη εχω!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γενικη Ανακληση Suzuki
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Ανάκληση Suzuki
» Ανάκληση μοτοσικλετών Suzuki
» suzuki τοτε suzuki και τωρα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΝΕΑ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ GSXR-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com