Greek GSX-R forum
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
JIMK7
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
nasos-v
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
T.R.E
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
k8 600 kk
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
kostaskr6
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
κολτρέϊν
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
Leroy
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
ripper
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_l10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_c10Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Poll_r10 

 

 Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας

Πήγαινε κάτω 
+7
T.R.E
brwmogazos
Miou
Leroy
jimst067
potis
lakisman46
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠεμ 10 Μαρ 2011, 22:03

Σκεφτομαι να αγορασω αυτον τον συντηρητη-φορτιστη για την μπαταρια!Πιστευω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη σ'αυτα τα λεφτα!Αξιζει η να κοιταξω κατι αλλο?[img]Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Product739photo1origina[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠεμ 10 Μαρ 2011, 22:46

στα πόσα λεφτά είναι δεν μας είπες και αν αποδίδει για την μπαταρία σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimst067
Jr.gixxer
jimst067


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2011

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠεμ 10 Μαρ 2011, 23:46

Εγω αγορασα απο το e bay Αγγλιας και θα τον δοκιμασω μεσα στο Σαββατοκυριακο.Ειναι ο Oxford Maxamiser 3800 και μου εφτασε με τα μεταφορικα 85 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠαρ 11 Μαρ 2011, 01:57

Εγω εχω απο παλια εναν απο το practiker 15 ευρω 5 αμπερ και ακομα και σημερα με βγαζει ασπροπροσωπο. Βεβαια 5-6 φορες τον εχω χρειαστει στα 4 χρονια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠαρ 11 Μαρ 2011, 02:09

potis έγραψε:
στα πόσα λεφτά είναι δεν μας είπες και αν αποδίδει για την μπαταρία σου
sorry Ο πιο φθηνος απο Ελλαδα κοντα στα 40 eyro με τα μεταφορικα!Απο δυναμη δεν εχει προβλημα ειναι ενταξει!βασικα τον θελω για συντηρηση περισσοτερο γιατι δεν την πολυ κυκλοφορω την μηχανη με τετοιο καιρο και μενει πολλες μερες σταματημενη οποτε υπαρχει φοβος να κλαταρει η μπαταρια! file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠαρ 11 Μαρ 2011, 12:11

να πας καμια βολτα σε pracktiker-makro- κτλ θα βρεις πολλους εκει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimst067
Jr.gixxer
jimst067


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2011

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠαρ 11 Μαρ 2011, 12:24

Πραγματη υπαρχουν πολυ φορτιστες σε αυτα τα καταστηματα αλλα μιλωντας με το μηχανικο μου με συμβουλεψε να προτιμησω φορτιστη αργης φορτισης για ποιο σωστη φορτιση και μεγαλυτερη διαρκεια της μπαταριας.Ελπιζω να αληθευει αυτο και να μην πληρωσα αδικος τα διπλα χρηματα για αυτον που πηρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠαρ 11 Μαρ 2011, 12:33

ο δικος μου φορτιστης που ειχα αγορασει περιπου 35-45ε πριν 2 χρονια εχει δυνατοτητα να επιλεξεις εσυ την φορτιση (με ποσα Α δηλαδη) 2-4-6-10 Α και κανει και για παραδοσιακες με υγρα,κλειστου τυπου και τζελ μπαταριες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimst067
Jr.gixxer
jimst067


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Hμερομηνία εγγραφής : 21/02/2011

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠαρ 11 Μαρ 2011, 13:07

Σαν να πληρωσα πολλα μου φαινεται..................εχει ολες αυτες τις δυνατοτητες που γραφεις αλλα πολλα εδωσα..........πικρα!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠαρ 11 Μαρ 2011, 17:41

http://www.praktiker.gr/Product/fortistis-einhell-afen-10-7527?catNavId=148
αυτόν έχω και είναι μια χαρά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠαρ 11 Μαρ 2011, 20:46

Βγηκε καινουριο μοντελο![img]Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας 10130003771[/img] Πηρα τηλ μερικα καταστηματα αλλα δεν τον εχουνε φερει ακομη!Τον βρισκω απο γερμανια στα 50 eyro και μαλλον θα τον παραγγειλω! xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΣαβ 12 Μαρ 2011, 15:54

jimst067 έγραψε:
Σαν να πληρωσα πολλα μου φαινεται..................εχει ολες αυτες τις δυνατοτητες που γραφεις αλλα πολλα εδωσα..........πικρα!!!!!!!!!

Καλα μην τρελενεσε... ισχυει το οτι πληρωνεις περνεις. Απλα σε περιπτοσεις ερασιτεχνικης χρησης περνεις κατι φθηνο η κατι καλο. Εσυ πηρες το καλο και θα σου μεινει Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΤετ 29 Αυγ 2012, 10:00

Παιδες ερωτηση.

Εχω φορτιστη για το αμαξι με 2 επιλογες 11 και 20 αμπερ.

τα 11 μηπως ειναι πολλα για την μηχανη?

Να παρω καποιον αλλο?

ξερει κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΤετ 29 Αυγ 2012, 10:29

brwmogazos έγραψε:
Παιδες ερωτηση.

Εχω φορτιστη για το αμαξι με 2 επιλογες 11 και 20 αμπερ.

τα 11 μηπως ειναι πολλα για την μηχανη?

Να παρω καποιον αλλο?

ξερει κανεις?


Ναι είναι πολλά,συνήθως την μπαταρία της μηχανής την φορτίζεις με 1Αχ10 ώρες,και όχι το αντίστροφο Very Happy Very Happy Συνήθως οι μπαταρίες των αυτοκινήτων είναι πενταπλάσιας χωρητικότητας 50Αh-80Αh ,γι'αυτό θέλουν και τόσο ρεύμα...

Αν την δοκιμάσεις μην την αφήσεις πάνω από 5-10 λεπτά Shocked

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
moi
Normal gixxer
Normal gixxer
moi


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 93
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΤετ 29 Αυγ 2012, 13:14

εγω εχω αυτον 1,5 χρονο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!!

http://batterytender.com/products/motorcycle/waterproof-800-usa-western-hemisphere.html

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΠεμ 30 Αυγ 2012, 10:38

T.R.E έγραψε:
brwmogazos έγραψε:
Παιδες ερωτηση.

Εχω φορτιστη για το αμαξι με 2 επιλογες 11 και 20 αμπερ.

τα 11 μηπως ειναι πολλα για την μηχανη?

Να παρω καποιον αλλο?

ξερει κανεις?


Ναι είναι πολλά,συνήθως την μπαταρία της μηχανής την φορτίζεις με 1Αχ10 ώρες,και όχι το αντίστροφο Very Happy Very Happy Συνήθως οι μπαταρίες των αυτοκινήτων είναι πενταπλάσιας χωρητικότητας 50Αh-80Αh ,γι'αυτό θέλουν και τόσο ρεύμα...

Αν την δοκιμάσεις μην την αφήσεις πάνω από 5-10 λεπτά Shocked

Οτι ακριβως φοβομουν!

Σε ευχαριστω!

Ειδα στο e bay διαφημιζουν φορτιστες με auto cut off της φορτισης κτλπ...

Ο ατιμος ο συναγερμος την στραγγιζει την μπαταρια...πρεπει να βρεθει λυση γιατι 2 βδομαδες το παρατησα ακινητο και ζοριστηκε να παρει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΚυρ 02 Σεπ 2012, 19:00

παιδες για πειτε καμια γνμωμη.. μεν βρηκα κανα δυο αλλα....
http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=TLS.050082


http://www.praktiker.gr/Product/fortistis-einhell-afen-10-7527?catNavId=148
αλλα απ οτι ειδα μοιαζουν.το θελω και για αυτ/το.
για πειτε καμια γνωμη.. αααα οχι πολυ ακριβο. γυρω στ 50αρικο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΚυρ 02 Σεπ 2012, 20:09

landen έγραψε:
παιδες για πειτε καμια γνμωμη.. μεν βρηκα κανα δυο αλλα....
http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=TLS.050082


http://www.praktiker.gr/Product/fortistis-einhell-afen-10-7527?catNavId=148
αλλα απ οτι ειδα μοιαζουν.το θελω και για αυτ/το.
για πειτε καμια γνωμη.. αααα οχι πολυ ακριβο. γυρω στ 50αρικο..

έναν τέτοιο έχω και κάνει μια χαρά την δουλειά του. μόνο που τον έχω μόνο για την μηχανή. Για το αυτοκίνητο δε ξέρω να σου πω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΚυρ 02 Σεπ 2012, 22:00

εγω ειχα μαζι με ενα φιλαρακι εναν πολυ παλιο που δεν εγραφε ουτε μαρκα επανω και δουλευει ακομη μια χαρα...
μετα τη μετακομιση που δεν ειμαστε πια γειτονες, αναγκαστηκα και πηρα εναν και συγκεκριμενα αυτον του Lidl ο
οποιος κι αυτος δουλευει μεχρι τωρα απροβληματιστα (ειναι και συντηρητης μπαταριας)...τελικα ομως τον εστειλα
σε εναν πολυ καλο φιλο που μενει στο Σουφλι και χρειαζεται συντηρητη μπαταριας για τον Χειμωνα...εγω βολευτηκα
με αυτον >>> PROCHARGER S μιας και δεν χρειαζομαι συντηρητη γιατι κινω τη μηχανη ολο το χρονο...(18€ affraid )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΔευ 03 Σεπ 2012, 11:08

Τον einhell τον εχω για το αμάξι με επιλογή 11Α και 20Α.

Τον δουλέυω πάντα στα 11Α. Το έχω χρόνια και δουλεύει άψογα.

Μόλις μηδενίσει η ενδειξή του τον βγάζεις.

Προφανώς ειναι παρόμοιο μοντέλο με αυτο του e shop.

Ghost ωραίο gadgetακι απο τον louis...μάλλον θα τον χτυπήσω μαζί με το καθαριστήρι για την αλυσίδα που έχει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΤρι 04 Σεπ 2012, 08:12

Ενδιαφέροντα αυτά που είδα και λέω να παραγγείλω τον φορτιστή με τα παρακάτω καθαριστικά.
http://www.louis.de/_10a0dd81c8bbfb47411a27c2cb112aa9dc/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=380&wgr=417&list_total=8&anzeige=0&artnr_gr=10004601&lang=en

http://www.louis.de/_10a0dd81c8bbfb47411a27c2cb112aa9dc/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=320&wgr=427&list_total=32&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10004105



Το παρακάτω δεν κατάλαβα αν είναι μόνο για καθάρισμα ή και λάδωμα και αν απαιτεί το δικό του λιπαντικό. Πχ εγώ θέλω οπωσδήποτε να χρησιμοποιήσω το δικό μου λιπαντικό αλυσίδας. Επειδή όμως έκανα μια καλούτσικη πατέντα να γρασάρω αλυσίδα χωρίς να λερώνω ζάντα-λάστιχο κτλ, μου μένει το καθάρισμα αλυσίδας χωρίς να λερώνω τα πάντα, οπότε λέω να το δοκιμάσω. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Υπάρχει τίποτε άλλο αντίστοιχο;

http://www.louis.de/_10a0dd81c8bbfb47411a27c2cb112aa9dc/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=320&wgr=427&list_total=32&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10003114
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας   Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας EmptyΤρι 04 Σεπ 2012, 11:30

Α μπραβο...ακριβως τα ιδια θελω να παραγγειλω και εγω. το Κεττενμαξ το δικο τους γιατι δεν βρισκω λογο να παρω το γνησιο και τον φορτιστη....

Με πινελο που την εχω πλυνει μια φορα πεταγονται αρκετα και ακομα και τρεχουμενο νερο που εχω γινεσαι κωλος...το ιδιο και το paddock stand...+ ρυπαινεις το εδαφος..ενω με αυτο τα μαζευεις σε ενα μπουκαλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συντηρητης -Φορτιστης-Μπαταριας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Φορτιστης μπαταριας
» Χαμηλή τάση στα άκρα της μπαταρίας
» προβλημα με φορτιση μπαταριας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com