Greek GSX-R forum
Iron mike - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Iron mike - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Iron mike - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Iron mike - Σελίδα 2 Poll_l10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_c10Iron mike - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Iron mike

Πήγαινε κάτω 
+19
nasos-v
giXXXer
spyroszx
gsxr1000nitro
Lelos69
kentaurosk8
potis
STELIOS
boutser
Transporter
sfikaaa
Cube Capacity
gkourv
ghost
chris gsxr
JIMK7
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Agios
stam911
23 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΔευ 14 Μαρ 2011, 20:28

παρτε λιγο ακομα απ τον σουπερ-λουκγκρα, τον πουστρα-μαν fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΔευ 14 Μαρ 2011, 21:47

μόνο ο Τσακ Νόρις κάνει καλά τον Ζαμπίδη!!! fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 18:11

Συγχαρητηρια Μηχαλη Ζαμπιδη!!Εισαι ειδωλο του Kick boxing για πολλους. ΜΗΝ γραφετε οτι σας κατεβαινει,πιστευεται πως χρειαζεται να στηθει ενας αγωνας για να τον παρει ο Μηχαλης,ο τουρκαλας εχει μισα knockout μισους αγωνες,μιλαμε για αλλη εμπειρια.Ο τυπος ειναι μεγαλος αθλητης και μας κανει υπερηφανους παγκοσμιως.Δεν διαφωνω ομως πως το iron challenge ηταν καθαρα ενα τσιρκο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 19:22

stam911 έγραψε:
Συγχαρητηρια Μηχαλη Ζαμπιδη!!Εισαι ειδωλο του Kick boxing για πολλους. ΜΗΝ γραφετε οτι σας κατεβαινει,πιστευεται πως χρειαζεται να στηθει ενας αγωνας για να τον παρει ο Μηχαλης,ο τουρκαλας εχει μισα knockout μισους αγωνες,μιλαμε για αλλη εμπειρια.Ο τυπος ειναι μεγαλος αθλητης και μας κανει υπερηφανους παγκοσμιως.Δεν διαφωνω ομως πως το iron challenge ηταν καθαρα ενα τσιρκο !


Χεχεχεχε...τωρα νομιζω οτι το παρακανεις λιγο...πολλοι αγωνες στηνονται για αλλους λογους και οχι μονο για να κερδιθουν...οντως τον ειχε τον τουρκο αλλα οχι οτι παιξανε και ξυλο...δειτε τους αγωνες του στο Κ1 να δειτε πως ηταν εκει οταν τελειωνε τον αγωνα Wink και δεν μιλαω για αιματα και σαγονια κρεμασμενα!
Οσο για το ειδωλο...νομιζω οτι ουτε ο ιδιος θεωρει τον εαυτο του ειδωλο του χωρου αλλωστε τι θα ηταν τοσοι αλλοι αθλητες παγκοσμιοι σε πολυ μεγαλυτερες διοργανωσεις!

Φιλικα παντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sfikaaa
Normal gixxer
Normal gixxer
sfikaaa


Άντρας Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 326
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2010

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 20:02

Zuki έγραψε:
Aπορω πως μιλατε ολοι για στημενο αγωνα....Ξαφνικα γιναμε ολοι expert στο kick boxing....AMAN ποια... Evil or Very Mad

βρες μου ΕΝΑΝ αγωνα που στο τελος του 3ου γυρου να ΕΚΦΩΝΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΑ τα αποτελεσματα κ τοτε παω πασο!!!

εξπερτ δεν ειμαι αλλα ακομη αγωνιζομαι...(το παλευω δηλ γιατι ειμαι κ καποιας ηλικιας) Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 21:50

giXXXer έγραψε:
stam911 έγραψε:
Συγχαρητηρια Μηχαλη Ζαμπιδη!!Εισαι ειδωλο του Kick boxing για πολλους. ΜΗΝ γραφετε οτι σας κατεβαινει,πιστευεται πως χρειαζεται να στηθει ενας αγωνας για να τον παρει ο Μηχαλης,ο τουρκαλας εχει μισα knockout μισους αγωνες,μιλαμε για αλλη εμπειρια.Ο τυπος ειναι μεγαλος αθλητης και μας κανει υπερηφανους παγκοσμιως.Δεν διαφωνω ομως πως το iron challenge ηταν καθαρα ενα τσιρκο !


Χεχεχεχε...τωρα νομιζω οτι το παρακανεις λιγο...πολλοι αγωνες στηνονται για αλλους λογους και οχι μονο για να κερδιθουν...οντως τον ειχε τον τουρκο αλλα οχι οτι παιξανε και ξυλο...δειτε τους αγωνες του στο Κ1 να δειτε πως ηταν εκει οταν τελειωνε τον αγωνα Wink και δεν μιλαω για αιματα και σαγονια κρεμασμενα!
Οσο για το ειδωλο...νομιζω οτι ουτε ο ιδιος θεωρει τον εαυτο του ειδωλο του χωρου αλλωστε τι θα ηταν τοσοι αλλοι αθλητες παγκοσμιοι σε πολυ μεγαλυτερες διοργανωσεις!

Φιλικα παντα!

Ο καθενας μπορει να βλεπει οποιονδηποτε σαν ειδωλο,παιζει ρολο ποσο ψηλα εχει φτασει και σε ποιες διοργανωσεις περνει μερος?Ειναι απο τους λιγους ανθρωπους που μας κανουν περιφανους σαν χωρα σημερα,δεν υπαρχει λογος να κρινουμε την διοργανωση,εγω οπως και πολλοι αλλοι πιστευω πως ανοιξαν την τηλεοραση τους για τον ενα και μοναδικο Ζαμπιδη,ουτε για τους vegas ουτε για τον bo ουτε για το κοκκινο χαλι ουτε για κανενα σουργελο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 21:53

sfikaaa έγραψε:
Zuki έγραψε:
Aπορω πως μιλατε ολοι για στημενο αγωνα....Ξαφνικα γιναμε ολοι expert στο kick boxing....AMAN ποια... Evil or Very Mad

βρες μου ΕΝΑΝ αγωνα που στο τελος του 3ου γυρου να ΕΚΦΩΝΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΑ τα αποτελεσματα κ τοτε παω πασο!!!

εξπερτ δεν ειμαι αλλα ακομη αγωνιζομαι...(το παλευω δηλ γιατι ειμαι κ καποιας ηλικιας) Laughing
Εννοειται πως ηταν λαθος και πιστευω εγινε για να σπασει την ψυχολογια του τουρκου.Δεν σημαινει ομως πως ηταν στημενο το παιχνιδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 22:48

nasos-v έγραψε:
σιγουρα το καναν πανηγυρι αλλα απο εκει και περα δεν νομιζω οτι δεν επαιξαν και ξυλο..... μαλλον το αντιθετο

αυτος ο τουρκος , μονο με αν ετρωγε βαριοπουλα στο κεφαλι θα επεφτε τελικα...





Κι ομως στο τεταρτο γυρο τον εσωσε το καμπανακι το τουρκο για νοκ αουτ ssss

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Iron mike - Σελίδα 2 10p7ousIron mike - Σελίδα 2 Icnsl4Iron mike - Σελίδα 2 2dhxn3kIron mike - Σελίδα 2 2lbdx0jIron mike - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Μαρ 2011, 03:17

sfikaaa έγραψε:
Zuki έγραψε:
Aπορω πως μιλατε ολοι για στημενο αγωνα....Ξαφνικα γιναμε ολοι expert στο kick boxing....AMAN ποια... Evil or Very Mad

βρες μου ΕΝΑΝ αγωνα που στο τελος του 3ου γυρου να ΕΚΦΩΝΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΑ τα αποτελεσματα κ τοτε παω πασο!!!

εξπερτ δεν ειμαι αλλα ακομη αγωνιζομαι...(το παλευω δηλ γιατι ειμαι κ καποιας ηλικιας) Laughing

Iron mike - Σελίδα 2 79988 Iron mike - Σελίδα 2 79988 Iron mike - Σελίδα 2 79988 εμενα μου φυγαν τα πατατακια απο τα χερια, τι ηταν αυτο ημιχρονο Iron mike - Σελίδα 2 536918
δεν εχει ξαναγινει κατι παρομοιο πουθενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Iron mike - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Iron mike   Iron mike - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μαρ 2011, 13:29

Πολυ δυνατος και καλος αγωνας!!Αν και νικησε ο Mike,φανηκε η απογοητευση στο προσωπο του που δεν εριξε νοκ αουτ τον τουρκο! elladara
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Iron mike
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» BRAKETECH IRON & CERAMIC
» Xρονια πολλα Mike!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com