Greek GSX-R forum
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
JIMK7
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
nasos-v
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
T.R.E
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
k8 600 kk
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
kostaskr6
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
κολτρέϊν
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
Leroy
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
ripper
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_l10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_c10JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Poll_r10 

 

 JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL

Πήγαινε κάτω 
+2
petr@n
abrestas
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
abrestas
Normal gixxer
Normal gixxer
abrestas


Άντρας Όνομα: : ΑΚΗΣ
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 191
Hμερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΠαρ 01 Απρ 2011, 12:38

σκεφτομαι να αλλαξω τις GP με αυτες http://www.jardineproducts.com/products/sfID1/28/productID/720 καθαρα για λογους ομορφιας.
Εχει βαλει κανενας απο εδω:
Θελω να μαθω αν δουλευουν σε μαμα μηχανη χωρις να πειραξω τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petr@n
Jr.gixxer
petr@n


Άντρας Τόπος : Aθηνα, Φιλοθεη
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Αγωνιζόμενος : Δυστηχως οχι ακομα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/11/2008

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΠαρ 01 Απρ 2011, 13:07

Φιλαρακι εγω φοραω τετοιες.. στειλε ενα τηλ με πμ να σου πω οτι θες! της φοραω 2 χρονια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jetmark.gr
abrestas
Normal gixxer
Normal gixxer
abrestas


Άντρας Όνομα: : ΑΚΗΣ
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 191
Hμερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΠαρ 01 Απρ 2011, 13:25

petr@n έγραψε:
Φιλαρακι εγω φοραω τετοιες.. στειλε ενα τηλ με πμ να σου πω οτι θες! της φοραω 2 χρονια..

Σου εστειλα αλλα μενει στα εξερχομενα δεν φευγει αν θεσ στειλε μου εσυ το δικο σου να σε παρω εγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΠαρ 01 Απρ 2011, 13:50

abrestas έγραψε:
σκεφτομαι να αλλαξω τις GP με αυτες http://www.jardineproducts.com/products/sfID1/28/productID/720 καθαρα για λογους ομορφιας.
Εχει βαλει κανενας απο εδω:
Θελω να μαθω αν δουλευουν σε μαμα μηχανη χωρις να πειραξω τιποτα.
σαφεστατα και ειναι υποκειμενικο το θεμα αλλα, θεωρεις οτι εμφανισιακα θα ειναι καλυτερα απο οτι με τις gp-evo? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΠαρ 01 Απρ 2011, 14:11

εγω παντως θα πουλαγα τις gp κανα 500αρι κ θα περνα ολοσωμη στην θεση σου TRC!με μια εξατμηση δεξια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΠαρ 01 Απρ 2011, 14:42

Τι να τις κάνεις αυτές? Δεν κόβεις με τον τροχό κανα κομμάτι σωλήνα το ίδιο θα είναι...
Συμφωνώ με Darksoul η καλύτερη κίνηση είναι μια ολόσωμη....arrow ή arata κατά προτίμηση.Είναι πολύ πιο ποιοτικές απο τις χαμαμούρες (εκτός αν έχεις badget για ολόσωμη SBK γιαπωνέζικη yoshimura εκεί αλλάζει) Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrestas
Normal gixxer
Normal gixxer
abrestas


Άντρας Όνομα: : ΑΚΗΣ
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 191
Hμερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΠαρ 01 Απρ 2011, 16:55

O.k με πεισατε θα το αφησω οπως ειναι να μην μπαινω και σε εξοδα δυσκολες εποχες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΠαρ 01 Απρ 2011, 21:58

δε σε πεισαμε απλα δε σε αφησαμε να κανεις κατι που δεν θα σου αλλαξει κατι στην μηχανη προς το καλο απλα μονο θορυβο αυτα τα σωληνακια δε δουλευουν τοσο καλα οσο τα gp απλα αν θες παρε λαιμους arrow υψηλων arrow k πηγαινε στον racetech να στα παντρεψει κανε μια δυναμομετρηση καυσαναλυση ναδεις που βρισκεται σε μειγματα κ μετα αν χρειαζεται κομαντερ τσιμπα ενα τετοιο κ εισαι κομπλε!ασε που τα gp κανουν ωραιο θορυβο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mtec
Normal gixxer
Normal gixxer
Mtec


Άντρας Όνομα: : Manos
Τόπος : Turboland
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Hμερομηνία εγγραφής : 17/02/2011

JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL   JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL EmptyΔευ 04 Απρ 2011, 14:13

Σκεφτομουν και εγω σοβαρα να βαλω τις Jardine, 2 φιλοι (δεν γραφουν εδω) με 1000αρια που την εχουν ειναι ικανοποιημενοι απο ηχο και αποδοση. Περισσοτερα στοιχεια δεν εχω, θα τους ρωτησω πχ αν εχουν δυναμομετρησεις πριν και μετα ωστε να βγαλουμε καποιο συμπερασμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
JARDIN GP1 SLIP-ON DUAL
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» AKRAPOVIC SLIP ON ΓΙΑ GSXR 750 K8...ΒΟΗΘΕΙΑ...
» Dual panel διάφανη ζελατίνα για Arai RX7GP καινούργια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com