Greek GSX-R forum
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_l10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_c10"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής

Πήγαινε κάτω 
+3
nasos-v
AggelosK8
kentaurosk8
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής   "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 14:23

Darksoul έγραψε:
αυτο το θεμα ειναι αχρηστο χωρις φωτομονταζ!Αιντε ολο μοντες αλλα φωτο τπτ!!!
κ φωτο απο τον ηχο θελω! xaxa



ηδονοβλεψία........ fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

______________________________________________________
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Dgnfja"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 X3ww74"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 25k1wus"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 2nqcwid"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής   "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 15:08

Kydo έγραψε:
Λοιπόν Άγγελε και εμένα μου το έκανε αυτό όταν έκανα την αλλαγη και εγω απο Κ8 σε Κ9 δαγκάνες....Τελικά δεν ήταν τιποτα!!!Μολισ το ξεπατωσα στην πίστα σταμάτησε!!!!!!!!! tralala tralala !!!Απλα πρεπει να δουλεψει λίγο η δαγκανακαι τα τσιμουχακια της!!!!


Μικρε το ξερω σου εχω γινει εξαρτηση αλλα δεν ειχα εγω κανενα προβλημα file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής   "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 16:38

Λοιπόν έχει πέσει πολύ λαγνεία εδώ μέσα......... θα επιστρέψουμε στα "πατουσάκια" και στις ροδέλες γκρόβερ που λέγαμε στο καφέ του Νίκου τον χειμώνα.....(όσοι θυμούνται) κ@υλι@ρηδες όλοι...... αχχχχχχ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής   "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 16:44

Α και κάτι non spam τώρα.
Στέφανε δεν παίζει να βγάλω λαμάκια για κουδουνίστρα. Ξέρω οτι είναι καλύτερα αλλά βαράει εγκέφαλο ο θόρυβος... Όπως είπε και ο Μιχάλης νομίζω οτι θα ισιώσει το ζζζζζζζζ (ήδη απο χτες που τις έβαλα έχω λιγότερο σήμερα).
Με δίσκους δεν ξέρω τι θα κάνω που κοπανάνε για 2η φορά μετά την εγγύηση που τους άλλαξα. Τώρα με τις νέες δαγκάνες ξέρω οτι δεν θα ξαναχτυπήσουν το θέμα είναι οτι κάποια στιγμή πρέπει να τους αλλάξω. Έχει κανείς κανα ζευγάρι μαμίσιους χωρίς να έχουν χαλαρώσει σε καλή τιμή? Δεν είμαι τώρα για 600άρια ευρά για brembo....
Thanks!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής   "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 19:54

εχω αλλα απο κ8 + 600-750 :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής   "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 20:05

nasos-v έγραψε:
Darksoul έγραψε:
αυτο το θεμα ειναι αχρηστο χωρις φωτομονταζ!Αιντε ολο μοντες αλλα φωτο τπτ!!!
κ φωτο απο τον ηχο θελω! xaxa



ηδονοβλεψία........ fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

win
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής   "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 21:25

nasos-v έγραψε:
kentaurosk8 έγραψε:
Ρε συ Νάσο τόοοοοοοσο διαφορα? Δεν το περίμενα είναι η αλήθεια. Μου λεγε και ο TRE και ο Kydo αλλά τοσο ποιά???? Ουδε μία επαφή λέμε!
ευχαριστώωωω kapelo


προσωπικα της δαγκανες του κ9 θα της αλλαζα μονο και μονο για ομορφια (brembo !!!!!) αλλα και παλι δεν νομιζω οτι θα πεταγα τα λεφτα ετσι.

για μενα ειναι ΠΑΡΑ πολυ καλες δαγκανες, με πολυ δυναμη και πληροφόρηση..

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
"Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Μια βοηθεια για σωληνακια υψηλης...
» χειροποιητα σωληνακια υψηλης
» Σωληνακια υψηλης και υδραυλικος συμπλεκτης.....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com