Greek GSX-R forum
Σκασιματα στην εξατμιση Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Σκασιματα στην εξατμιση Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Σκασιματα στην εξατμιση Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
JIMK7
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
nasos-v
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
T.R.E
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
k8 600 kk
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
kostaskr6
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
κολτρέϊν
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
Leroy
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
ripper
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Σκασιματα στην εξατμιση Poll_l10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_c10Σκασιματα στην εξατμιση Poll_r10 

 

 Σκασιματα στην εξατμιση

Πήγαινε κάτω 
+4
andreasarxo
Darksoul
spastos
akisrio
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΠεμ 21 Απρ 2011, 19:37

Οποιος ξερει ας πει να μαθουμε και εμεις. Τα σκασιματα στην εξατμιση απο τι προκαλουνται πολυ ή λιγο μειγμα? και πως μπορουμε να τα μειωσουμε? συνοδευονται και απο φλογα μπλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΠεμ 21 Απρ 2011, 20:54

γεια σου ακι. εγω την εξατμηση την εβαλα μονος μου και ειχα το ιδιο θεμα μετα πηγα το μοτορι μου σε ενα συνεργειο και μου το εκανε μια ριθμιση με το γιοσι μποξ και ολα οκ. mpanana τωρα αν γινετε απο τον πολυ αερα η το πολυ καυσιμο δεν ξερω παντος ειναι θεμα μιγματος. souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΠεμ 21 Απρ 2011, 22:52

PAIR VALVE
ριχνει καθαρο αερα που περνει απο το φιλτροκουτι μεσα απο την κεφαλη στην εξατμηση για να καουν οι ακαυτες οταν υπαρχη ο καταλυτης οταν βγει ακουμε συνεχεια σκασιματα ετσι ταπωνουμε το PAIR VALVE με ταπουλες η πλακακια αναλογα το μοντελο κ σταματουν τα σκασιματακια για παντα!
καπου υπαρχουν how to νομιζω για το πως γινετε η θεμα πανω σε αυτο καντε ενα search κ θα δειτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasarxo
Normal gixxer
Normal gixxer
andreasarxo


Άντρας Όνομα: : ανδρεας
Τόπος : ευοσμος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 138
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΠαρ 22 Απρ 2011, 16:49

εμενα με αρεσει οταν κανει σκασιματα! polybolo yep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakisole
Normal gixxer
Normal gixxer
sakisole


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Στην Λευκη Αφρικανικη Χωρα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Αγωνιζόμενος : Καθε Μερα
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2009

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΣαβ 23 Απρ 2011, 11:27

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΣαβ 23 Απρ 2011, 16:47

andreasarxo έγραψε:
εμενα με αρεσει οταν κανει σκασιματα! polybolo yep

επειδη και εμενα μου αρεσουν πολυ τα σκασιματα ελεγα μηπως υπαρχει τροπος να τα αυξησουμε για να γουσταρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και φλογιδι μπλε μαζι pistoli pistoli pistoli gun gun gun boom boom boom gun1 gun1 gun1


Έχει επεξεργασθεί από τον/την akisrio στις Σαβ 23 Απρ 2011, 19:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzortzinos
Normal gixxer
Normal gixxer
tzortzinos


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2010

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΣαβ 23 Απρ 2011, 17:41

akisrio έγραψε:

andreasarxo έγραψε:
εμενα με αρεσει οταν κανει σκασιματα! polybolo yep

επειδη και εμενα μου αρεσουν πολυ τα σκασιματα ελεγα μηπως υπαρχει τροπος να τα αυξησουμε για να γουσταρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και φλογιδι μπλε μαζι

+1000!!! pistoli pistoli pistoli pistoli pistoli
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΣαβ 23 Απρ 2011, 18:43

akisrio έγραψε:

andreasarxo έγραψε:
εμενα με αρεσει οταν κανει σκασιματα! polybolo yep

επειδη και εμενα μου αρεσουν πολυ τα σκασιματα ελεγα μηπως υπαρχει τροπος να τα αυξησουμε για να γουσταρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και φλογιδι μπλε μαζι


pistoli mastigio mastigio mastigio gun1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapamarou85
Normal gixxer
Normal gixxer
kapamarou85


Άντρας Όνομα: : γρηγορης
Τόπος : καπαμαρουπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 286
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2009

Σκασιματα στην εξατμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκασιματα στην εξατμιση   Σκασιματα στην εξατμιση EmptyΣαβ 23 Απρ 2011, 20:37

βασικα το δικο μου παντα κανει σκασιματα ειδικα οταν το εχω στα ψηλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σκασιματα στην εξατμιση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» -40%~-60% θερμοκρασία στην εξάτμιση
» Ο Hayes στην θέση του Edwards στην Valencia
» εξατμιση απο κ7-κ8 σε κ9

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com