Greek GSX-R forum
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
JIMK7
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
nasos-v
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
T.R.E
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
k8 600 kk
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
kostaskr6
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
κολτρέϊν
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
Leroy
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
ripper
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_l10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_c10ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Poll_r10 

 

 ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ

Πήγαινε κάτω 
+4
misfits296
boutser
Darksoul
ktm_21
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ktm_21
Normal gixxer
Normal gixxer
ktm_21


Άντρας Όνομα: : ALEX
Τόπος : ATHINA
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 282
Αγωνιζόμενος : MPA OXI AKOMH :P
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2009

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤρι 26 Απρ 2011, 19:01

Καλησπέρα παιδες εχω μια ολοσωμη μονη Trc Carbon με το ανοξειδωτο ( ο θεος να το κάνει ) χταπόδι και το σωλήνα που φτάνει μέχρι και το τελικο.
Σχεδόν ένα 6μηνο μετα αφου την έβαλε αρχιζε σιγά σιγα να μου ψωριάζει και να κάνει λεκεδες καφέ σαν σκουριά που σιγά σιγά γινόντουσαν και περισσοτεροι. Οι περισσοτεροι λεκέδες έιναι στο κομμάτι του σωλήνα που πάει απο το τελικο μέχρι και το χταποδι αλλα και στο χταποδι. Μπορει να μου πει κάποιος τι σκατά είναι αυτο και πως μπορέι να αφαιρεθεί?
Φαινονται σαν να έιναι εσωτερικοι μέσα απο την γυαλισμένη επιφάνεια. Και μετα σου λεει ο άλλος ανοξειδωτη.... mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤρι 26 Απρ 2011, 19:46

χαχαχ πηγαινε σε ενα πλυντηριο κ θα στην φταιξει εχουν κατι καθαριστικα κ στην καθαριζει τωρα τα μαμα μου τα χαν κανει κ καθαρισαν κ καλα παλι μετα απο λιγο καιρο ιδια εγιναν!αλλα δε ξερω α κανει σε στις αφτερμαρκετ γτ μπορει να σου κανει τπτ αλλη ζημια ξερω γω μη σε παρω στο λαιμο μου περιεμνε να σου απαντηση κανα παιδι που ξερει καλυτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 14:57

λυπαμαι αλλα δεν νομιζω να φυγουν αυτες οι οξιδωσεις δημιουργουντε οταν ειναι πολυ ζεστα τα μεταλα και πευτει πανω τους νερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misfits296
Normal gixxer
Normal gixxer
misfits296


Άντρας Όνομα: : Θωμας
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 247
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2009

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 15:23

Οντως ετσι ειναι απο το ζεσταμα της εξατμισης ετσι ειχαν γινει οι λαιμοι ολοι που ειχα στην r-55 που ηταν αολοσωμη ανοξειδωτη...και δεν καθαριζε καθολου .. ηθελε τρυψημο και διαφορα αλλα που σημαινει παρα πολυ δουλεια και αν! βγει...ελπιζω να μην σου ειναι αποροφιμενω και να ειναι επιφανειακο και να βγαινει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ktm_21
Normal gixxer
Normal gixxer
ktm_21


Άντρας Όνομα: : ALEX
Τόπος : ATHINA
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 282
Αγωνιζόμενος : MPA OXI AKOMH :P
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2009

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 16:28

Ξενέρα μεγάλη.... Και είχα αρχίσει και γινόμουν οπαδός της yoshimura για τον γαμάτο ήχο που βγάζει τουλάχιστον η akrapovic είναι 100% τιτάνιο... αλλα και να μην έιναι δεν έχω δει να κάνει τέτοια θέματα.... κριμα....
Τουλάχιστον ξέρει κανεις αμα μπορώ να αλλάξω μόωο τον σωλήνα που παει απο το τελικό εως το χταπόδι ?
Κρίμα τόσα λεφτά για μια εξατμιση που θα τρέμεις μην βρέξει η περάσεις πάνω απο νερά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 20:38

Γιατι δεν τα κανεις νικελ σε (χυτηριο εννοειται) ωστε να κερδισεις και σε εμφανιση αλλα και σε προστασια λογω της επιστρωσης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ktm_21
Normal gixxer
Normal gixxer
ktm_21


Άντρας Όνομα: : ALEX
Τόπος : ATHINA
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 282
Αγωνιζόμενος : MPA OXI AKOMH :P
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2009

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 21:01

Μα έτσι οπως είναι απο την μάνα του νικελ θεωρέιται πως είναι εκτος και αν περαστέι καύτερα η επιστρωση έτσι...

Και πάλι για να την κάνω όλη νίκελ θέλει βγάλσιμο απο τους λαιμους που είναι ολοκληρη ιστορια. θα δομιμάσω να το κάνω με μπρασο για τα μέταλα και βλέπουμε. :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 21:37

Oλες οι ανοξειδωτες εχουν αυτο το προβλημα ανεξαρτητου μαρκας ssss
Αν τι βγαλεις και τη πας στη βουρτσα θα γινει καλυτερη και απο καινουργια file αλλα μετα απο λιγο καιρο παλι τα ιδια :P εκτος αν τη δωσεις και βαλεις μια με τιτανιο lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ktm_21
Normal gixxer
Normal gixxer
ktm_21


Άντρας Όνομα: : ALEX
Τόπος : ATHINA
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 282
Αγωνιζόμενος : MPA OXI AKOMH :P
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2009

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 22:10

δεν μπορώ να κάνω κατι ωστε μετά να μην το ξανακανει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΤετ 27 Απρ 2011, 22:57

JIMK7 έγραψε:
Oλες οι ανοξειδωτες εχουν αυτο το προβλημα ανεξαρτητου μαρκας ssss
Αν τι βγαλεις και τη πας στη βουρτσα θα γινει καλυτερη και απο καινουργια file αλλα μετα απο λιγο καιρο παλι τα ιδια :P


+JIMK7
εάν έχεις καλό δράπανο (πολύστροφο) πάρε μία πανόβουρτσα και γυάλισέ τη.
Μετά παίρνεις μία καλή αλοιφή για ανοξείδωτα (venol) νομίζω και την περνάς τακτικά.
Θέλει συντήρηση και φροντίδα.
Αυτά και καλή επιτυχία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΠεμ 28 Απρ 2011, 00:01

nktr έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Oλες οι ανοξειδωτες εχουν αυτο το προβλημα ανεξαρτητου μαρκας ssss
Αν τι βγαλεις και τη πας στη βουρτσα θα γινει καλυτερη και απο καινουργια file αλλα μετα απο λιγο καιρο παλι τα ιδια :P


+JIMK7
εάν έχεις καλό δράπανο (πολύστροφο) πάρε μία πανόβουρτσα και γυάλισέ τη.
Μετά παίρνεις μία καλή αλοιφή για ανοξείδωτα (venol) νομίζω και την περνάς τακτικά.
Θέλει συντήρηση και φροντίδα.
Αυτά και καλή επιτυχία

νομιζω μονο με venol και τακτα περασματα περναει ετσι εκανα καποτε τωρα το θυμηθηκα ακομα με ψελνει η μανα μου που της την ειχα φαει ολη xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΠεμ 28 Απρ 2011, 05:07

+1000

παρε μια Arata να σωθεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΠεμ 28 Απρ 2011, 05:42

ktm_21 έγραψε:
Μα έτσι οπως είναι απο την μάνα του νικελ θεωρέιται πως είναι εκτος και αν περαστέι καύτερα η επιστρωση έτσι...

Και πάλι για να την κάνω όλη νίκελ θέλει βγάλσιμο απο τους λαιμους που είναι ολοκληρη ιστορια. θα δομιμάσω να το κάνω με μπρασο για τα μέταλα και βλέπουμε. :(

Δεν νομιζω πως ειναι δυσκολοτερο το να βγαλεις πλαστικα και εξατμιση,απο το να προσπαθεις να τρυπωσεις το χερι σου για να το τριψεις με την αλοιφη...Wink Απο την αλλη οτι νομιζεις εσυ... beer beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ   ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ EmptyΣαβ 14 Μάης 2011, 19:06

Και γω μια απο τα ιδια στην δικια μου (R 77)
Εμενα ειναι μονο τελικο το οποιο ειναι τιτανιο με τιπ καρμπον αλλα η σωληνα που φτανει μεχρι το καζανακι του καταλυτη ειναι αναξειδωτη και εχει αρχισει να εμφανιζεται και σε μενα αυτο το φαινομενο...ειναι μεγαλη ξενερα τελικα...εγω πηρα μια αλοιφη της SONAX θα δοκιμασω και θα σας πω...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΚΟΥΡΙΑ (ΨΩΡΑ) ΣΤΗΝ YOSHIMURA ΜΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σκουρια Yoshimura
» Yoshimura??
» Σερρες 7-8 / 6 /09

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com