Greek GSX-R forum
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
JIMK7
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
nasos-v
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
T.R.E
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
k8 600 kk
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
kostaskr6
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
κολτρέϊν
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
Leroy
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
ripper
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_l10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_c10SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Poll_r10 

 

 SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra

Πήγαινε κάτω 
+7
boutser
Miou
JIMK7
valentino46
TheoDo R
gsxr1000nitro
Zuki
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΔευ 02 Μάης 2011, 12:21

Παιδια ξερω ειναι λιγο ασχετο το θεμα με το φορουμ αλλα προσφατα το παπι μου παρεδωσε πνευμα και θελω την βοηθεια σας....:P

Το δινω που λετε σε ενα ξαδερφακι μου να πεταχτει σε μια δουλεια που ηθελε..Μετα απο 20 λεπτα σκαει τηλεφωνο και μου λεει οτι κουμπωνει ταχυτητα αλλα το μηχανακι δεν παει πουθενα. Shocked
Ηταν απλα σαν να μην εχει βαλει ταχυτητα,οσο γκαζι και αν εδινε...

Με τα πολλα το φορτωνουμε στο φορτηγακι της δουλειας του φιλου μου του Αντρεα και το φερνουμε σπιτι.Παμε να το βαλουμε μπροστα και η μανιβελα δεν ειχε καθολου αντισταση.Απο την μιζα δεν παιρνει ετσι κ αλλιως λογο μπαταριας...


Πηρα τηλεφωνο εναν μηχανικο να του εξηγησω τι εχει και ποσο μπορει να στοιχισει και μου ειπε κανα 350-400 ευρω affraid affraid affraid !!!!!

Η αληθεια ειναι οτι μου φανηκε πως δεν τον ενοιαξε και πολυ και μου πε μια τιμη για σχεδον ολικη αλλαγη...

Τι πιστευετε εσεις οτι μπορει να φταιει???
Λετε να ειναι τιποτα με τους δισκους συμπλεκτη???

ΣΚεφτομαι λοιπον να το φιαξω μονος μου,αν και δεν πιανουν και πολυ τα χερια μου What a Face αλλα δεν εχω το service manual,μιας και ο κλεφταρας ο ατζιος δεν μου το χε δωσει πριν 6 χρονια, οποτε αν το εχει καποιος σε PDF ενα λινκ θα ηταν ευπροσδεκτο... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr1000nitro
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gsxr1000nitro


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 527
Hμερομηνία εγγραφής : 12/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΔευ 02 Μάης 2011, 22:35



Πολύ πιθανό να κόπηκε ο Στρόφαλος Φιλαράκι απο την μερια του φυγόκεντρου(καμπάνας).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxr1000nitro
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gsxr1000nitro


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 527
Hμερομηνία εγγραφής : 12/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΔευ 02 Μάης 2011, 22:40



όσο για το άν θέλεις να το ανακατασκεύασεις μόνος σου Ρίξε μια ματιά παρακάτω.


http://www.cmsnl.com/honda-c100m2-astrea_model16385/partslist/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΔευ 02 Μάης 2011, 23:50

φυγοκεντρικο....αυτο εσπασε...μου το ειχε κανει και εμενα πολυ παλια το αστρακι...το παθαινανε αρκετα....και δεν κοστιζει τπτ κ φτιαχνεται ευκολο file ειναι απ την πλευρα της μανιβελας.....εκει που μπαινουν τα δισκακια μεσα....κατι τετοιο θυμαμαι...περασν και 10+χρονια(δυστηχως) tralala πανω απο 50ευρο αποκλειεται να κανει.....οσο για το manual.....εδω δεν ξερω που ειναι το παπακι το manual θα ξερω geek xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 00:33

Παιδια σας υπερευχαριστω και τους δυο...!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers beer beer beer beer beer


Θα το ανοιξω αυριο-μεθαυριο και θα ενημερωσω..... piano :
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 00:39

απο τα λεγομενα σου αυτο ειναι σιγουρα study μου το ειχε κανει και εμενα και νομιζα ειχε βγει η αλυσιδα αλλαααα....χαχαχα..... για ριξε ενα pm αυριο αν το ανοιξεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 14:21

Λοιπον!!

Το ανοιξα,αλλα ουσιαστικα δεν το ανοιξα αλλα προσπαθησα..... :P :P :P


Εβγαλα πλαστικα,ξεκινησα να βγαζω ενα σωρο βιδες αλλα στο τελος απογοητευτηκα γιατι εχω την εντυπωση πως επρεπε να κατεβασω ολοκληρο το μοτερ... Suspect
Τα χερια μου ομως δεν πιανουν καθολου οποτε τα ξαναβαλα ολα στην θεση τους..

Προφανως λοιπον η μονη λυση ειναι ο μηχανικος bounce αλλα θα το παω και θα το παιξω οτι ξερω τι εχει,μην μου λεει τα δικα του... geek geek

Να σημειωσω επισης οτι οταν γυριζεις την ροδα ακουγεται ενας ηχος ''κρακ'' ''κρακ''...... scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 19:06

οχι ρε γιαννη απλα βγαλε τα λαδια και λυσε το καπακι κινητηρα της καμπανας....απο που ειναι τα δισκακι ρε.....δεν χρειαζεται να κατεβασεις ολοκληρο μοτερ.....καμια δεκαρια βιδες ειναι και η μανιβελα....αλλα ενταξει αν δεν το χεις αμολατοοο tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 21:05

TheoDo R έγραψε:
οχι ρε γιαννη απλα βγαλε τα λαδια και λυσε το καπακι κινητηρα της καμπανας....απο που ειναι τα δισκακι ρε.....δεν χρειαζεται να κατεβασεις ολοκληρο μοτερ.....καμια δεκαρια βιδες ειναι και η μανιβελα....αλλα ενταξει αν δεν το χεις αμολατοοο tralala


Μα αυτο εκανα!! Shocked

Εβγαλα λαδια και αρχισα το ξεβιδωμα περιμετρικα απ το καπακι,κατι μακρουλες βιδες που εχει.Εβγαλα και το παξιμαδι που εχει στο κεντρο το καπακι αλλα τραβαγα και αυτο δεν κουνιοταν με τιποτα!!!Μου εκανε κονξες!!!!!!! geek geek


Αντε μην με μπριζωνεις γιατι δεν το χω και σε πολυ να κατεβω τωρα κατω και να το λυσω παλι το ρημαδι!!!! fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 21:25

scratch με προβληματιζεις και εχουν περασει και 10χρονια απο τοτε....8 format στον εγκεφαλο εχω κανει απο τοτε mpanana την μανιβελα την εβγαλες ετσι??? και μια βιδα που ειναι πιο διπλα απο εκει που γραφει honda....θελει και λιγο χτυπημα για να βγει το καπακι!!!! τι να πω αλλο trampala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 21:30

http://mototrade.gr/osCommerce/images/INNOVA%20ANF%20125%20CLUCTH%20BASE.jpg
αυτο ειναι το φυγοκεντρικο...αλλα απο ινοβα αυτο.....εσενα απ τα λεγομενα σου εχει σπασει αυτο που ειναι σαν γραναζακι στο κεντρο.....αυτο ειχε παθει κ εμενα 2 φορες παλια και το χα αλλαξει.....λογικα αυτο ειναι τι να πω.....πρεπει να βγει για να το δεις γιαννη!!!!! file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 21:43

Θοδωρη ειλικρινα τωρα με μπριζωσες ασχημα!! fish fish fish fish fish


Το πρωι θα κατεβω να το ξανανοιξω!!!Θα σκασω αν δεν τα καταφερω παλι!!!!! adffs adffs adffs adffs adffs





Παντως ειλικρινα ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον... okk beer beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 21:46

σιγα ρε τπτ.....αλλα αφου θα το πας που θα το πας στον μαστορα στο τελος απλα λυστω μια ωρα αρχητερα xaxa κοιτα μονο μην του αλλαξεις τα φωτα aftokt hey
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤρι 03 Μάης 2011, 21:47

Zuki έγραψε:
Θοδωρη ειλικρινα τωρα με μπριζωσες ασχημα!! fish fish fish fish fish


Το πρωι θα κατεβω να το ξανανοιξω!!!Θα σκασω αν δεν τα καταφερω παλι!!!!! adffs adffs adffs adffs adffs





Παντως ειλικρινα ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον... okk beer beer

file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 00:37

TO ANOIΞΑ....!!!!


Δεν αντεξα κ κατα τις 22:30 ξεκινησα την εγχειρηση.... ninza


Απο λεπτο σε λεπτο ποσταρω φωτο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 00:57

xaxa εισαι τρελος!!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ respekt2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:01

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra 35k7clt

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra 23wo4md

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra 358rxxx

Mε τα πολλα λοιπον το ανοιξα αλλα δεν ειδα τιποτα που να εμοιαζε με το φυγοκεντρικο στην φωτο.... scratch scratch scratch

Δεν πειραξα κατι αλλο και το αφησα ετσι.Το παραξενο ειναι οτι ξαφνικα η μανιβελα ειχε αντισταση και το μηχανακι πηρε μπροστα με αποτελεσμα να πιτσιλισουν λαδια παντου!!! :P :P :P


Εκλεισα ξανα το καπακι και προσπαθησα να το βαλω μπροστα αλλα τωρα δυσκολευεται να κρατησει ρελαντι και σβηνει σχεδον αμεσως.... No


ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΡΙ...!!!! toixos toixos toixos piano piano piano trella trella
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:04

το φυγοκεντρικο ειναι πιο μεσα εκει που ειναι οι 4 βιδες...που ειναι τα δισκακια ρε.....αλλα μου λες η μανιβελα τωρα κατεβαινει παλι κανονικα scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:11

TheoDo R έγραψε:
το φυγοκεντρικο ειναι πιο μεσα εκει που ειναι οι 4 βιδες...που ειναι τα δισκακια ρε.....αλλα μου λες η μανιβελα τωρα κατεβαινει παλι κανονικα scratch


Μηπως βρε Θοδωρη να παιζει κατι με τις ταχυτητες,δισκους συμπλεκτη η κατι τετοιο...??? scratch

Λεω εγω τωρα.... :P


Και αλλη μια φωτο μετα που το ξανακουμπωσα με το γευμα επιβραβευσης μου,αλαδωτη με γυρο χοιρινο απ ολα με μουσταρδα..... geek fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis


SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra R1nbt1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:15

xaxa xaxa xaxa πιασε αλλη μια yep να σου πω ρε τωρα παιρνειμ κανονικα μπροστα με μιζα και μανιβελα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:16

Zuki έγραψε:
TheoDo R έγραψε:
το φυγοκεντρικο ειναι πιο μεσα εκει που ειναι οι 4 βιδες...που ειναι τα δισκακια ρε.....αλλα μου λες η μανιβελα τωρα κατεβαινει παλι κανονικα scratch


Μηπως βρε Θοδωρη να παιζει κατι με τις ταχυτητες,δισκους συμπλεκτη η κατι τετοιο...??? scratch

Λεω εγω τωρα.... :P


Και αλλη μια φωτο μετα που το ξανακουμπωσα με το γευμα επιβραβευσης μου,αλαδωτη με γυρο χοιρινο απ ολα με μουσταρδα..... geek fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis


SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra R1nbt1
ψιλα στο φυγοκεντρικο πιανουν τα δισκακια γι αυτο ειπα αυτο πρεπει να ναι.....εμενα αυτο ακριβως ειχε παθει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:27

Με μιζα δεν παιρνει ετσι κ αλλιως λογο μπαταριας... pirat


Με μανιβελα παιρνει αλλα δεν κραταει ρελαντι και σβηνει σχεδον αμεσως..... Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:33

παιρνει???? αλλο κ τουτο....τυχερος εισαι....ανεβασε λιγο το ρελαντι ειναι μια βιδα ισια ψιλα στο καρμπυρατερ η αλλα πιο διπλα ειναι το μιγμα.....δεν μπορω να σε βοηθησω δυστηχως απο 450χιλ. μακρια sos τουλαχιστον γλιτωσες τα 350 ευρο τον απατεωνων fafoutis file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:47

TheoDo R έγραψε:
παιρνει???? αλλο κ τουτο....τυχερος εισαι....ανεβασε λιγο το ρελαντι ειναι μια βιδα ισια ψιλα στο καρμπυρατερ η αλλα πιο διπλα ειναι το μιγμα.....δεν μπορω να σε βοηθησω δυστηχως απο 450χιλ. μακρια sos τουλαχιστον γλιτωσες τα 350 ευρο τον απατεωνων fafoutis file



Θοδωρη και παλι η βοηθεια σου ηταν υπερπολιτιμη...!!!Χιλια ευχαριστω!!!! beer beer beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra   SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 01:53

τπτ ρε συ....μακαρι να μουν εκει να το μαστορευμα κιολας.....γουσταρω τετοια....αλλες εποχες fafoutis αφου δουλευει φτιαξε και το ρελαντι και αστο οπως ειναι γιατι απο δω που ειμαι αποκλειεται να καταλαβω τι εχει τελικα trella μπορει να παθε ''μπακανιαου''
xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SERVICE MANUAL-Honda Astrea Supra
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» γεια σας honda astrea supra
» service manual
» Φρακαρε το Supra....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com