Greek GSX-R forum
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
JIMK7
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
nasos-v
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
T.R.E
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
k8 600 kk
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
kostaskr6
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
κολτρέϊν
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
Leroy
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
ripper
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_l10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_c10Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Poll_r10 

 

 Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
petten
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 15
Hμερομηνία εγγραφής : 16/01/2011

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΤετ 18 Μάης 2011, 16:38

Καλησπερα!!!
Μια ερωτηση...
Εχω διαβασει οτι καποιες γενιες των gsxr ειχαν προβλημα στο πλαισιο απο το εργοστασιο...
Κατι το οποιοβτελικα παραδεχτηκε η suzuki μετα απο αρκετα χρονια...
Γνωριζει κανεις κατι σχετικα...;

Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΤετ 18 Μάης 2011, 16:46

αν ψαξεις στα θεματα του φορουμ θα βρεις ποιο μοντελο ηταν.. υπαρχει το θεμα
kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΤετ 18 Μάης 2011, 18:35

ανακληση νομιζω ηταν κ5 κ6 1000 εβαζαν μια λαμα σιδερενια στην μεγαλη ενωση για περισσοτερη ασφαλεια!
αλλα κατα καιρους για μενα ολα πασχουν εκτος κ9 1000
L1 600 / 750 που εχουν αλλο καινουργιο πλαισιο με αλλαγμενες τις ραφες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΤετ 18 Μάης 2011, 20:26

κατασκοπος απο το καφασακι μπικερς μου κανει .....
οστοσο αμα δεν εισαι μονο το Κ5/Κ6 ειχε ...και ειναι τελιομενο ολα τα αλλα περιστατικα σε αλλα μοντελα ειναι καθαρα τυχεα ...

η πυκνοτιτα κοματιον GSXr εναντι ολων των αλλων εταιριων ειναι το λιγοτερο διπλασια οποτε κομενα πλαισια απο τρακαρισματα ειναι πιο κιπθανον να κυκλοφορισουνε κ λογο της ρετσινιας του κ5/κ6 ολοι τα συνδεουνε ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΤετ 18 Μάης 2011, 20:44

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
κατασκοπος απο το καφασακι μπικερς μου κανει .....
οστοσο αμα δεν εισαι μονο το Κ5/Κ6 ειχε ...και ειναι τελιομενο ολα τα αλλα περιστατικα σε αλλα μοντελα ειναι καθαρα τυχεα ...

η πυκνοτιτα κοματιον GSXr εναντι ολων των αλλων εταιριων ειναι το λιγοτερο διπλασια οποτε κομενα πλαισια απο τρακαρισματα ειναι πιο κιπθανον να κυκλοφορισουνε κ λογο της ρετσινιας του κ5/κ6 ολοι τα συνδεουνε ....

στεφανε δε το πα ετσι οπως φανταστηκες απλα ετσι πιστευω!τλσπ δεν ειναι δικαιολογια αυτη οτι εχουν πουληθει παρα πολλα!αυτη ειναι η γνωμη μου πανω σε αυτο το θεμα!κ δεν προκειται να αλλαξει στο συνεργειο ειμαι καθε μερα παρα μερα για καφεδακι στον φιλαρακι μου τα βλεπω κ εκει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΤετ 18 Μάης 2011, 20:47

οσο για το kawasaki bikers ειμαι πολυ καιρο μελος κ ξερω πολλα ατομα απο κει κ κανω παρεα με αρκετους τα ασχετο με αυτο τα kawa για μενα ειναι πολυ καλα μηχανακια οπως τα gsxr ολα εχουν τα μειονεκτηματα τους κ τα πλεονεκτηματα τους δεν ειναι ολα τελεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΤετ 18 Μάης 2011, 22:31

ξετεις οτι τα λεο μεταξει σοβαρου κ αστιου για τα καφασακια...
οστοσο δεν εισαι σε συνεργιο yamaha να δεις ποσα κοβουνε ...απο κακομεταχιριση ...οταν κανεις καθε 1 λεπτο σοουζα κ το σκας σαν καρπουζη δεν υπαρχει τπτ που να σε κραταει ...κανο BMX 10 χρονια σχεδον ...εχουμε σπασει σιδερα που δεν μπωρεις να φανταστεις ...ολα σπανε με την πιεση...
ακομα κ η σταγονες νερου μπωρουνε να σπασουνε πετρες μην το ξεχνας αυτο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΤετ 18 Μάης 2011, 23:25

Στεφανε...μαζι σου ρε φιλε! fatsa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...   Προβλημα στο πλαισιο του gsxr... EmptyΠεμ 19 Μάης 2011, 00:03

και εγω μαζιμουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ειμαιιιιιιιιιι
σεξ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
 
Προβλημα στο πλαισιο του gsxr...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» gsxr 750 k8 ερωτηση για πλαισιο
» Gsxr 750 k7 προβλημα
» Gsxr 750 k6 προβλημα!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com