Greek GSX-R forum
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_l10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_c10Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 Sinioris Racing School!!!

Πήγαινε κάτω 
+24
κολτρέϊν
ripseventh
GSXRMAN
Hamamatsu
JIMK7
GIXXERAKIAS
gat0s
AggelosK8
misfits296
T.R.E
paulosk
Agelosgm
DimSTriple
Miou
magfaria
Darksoul
teo46
Leroy
blackk8
gianni
nasos-v
mx5
popay
Kydo
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 23 Ιουλ 2011, 09:36

JIMK7 έγραψε:
nasos-v έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Μπραβο παιδια ωραια πραγματα διαβαζω good Very Happy

Νασο πιστευω να μην κολλησες κανενα ιο με τοσα ντουκατι και γιαμαπα απο κι :P

Θα ερθω το Σεπτεμβρη να μου δειξεις τις γραμεεεεεεες :P

πες μου οτι θες και εσυ να σου δείξω , να πηδηχτώ απο το παραθυρο.. fafoutis fafoutis
δεν ερχεσε σεπτεμβρη ,μπας και κλεψουμε εμεις τιποτα απο σενα....???


Κι ομως φιλε σοβαρολογω γιατι σ αυτη τη πιστα εχω ερθει μονο δυο φορες μια το 2004 με ενα 750 Κ2 ( καλα κρασια δηλαδη ) και το 2009 με αυτο που εχω τωρα με παρα πολυ κοσμο μεσα και τις δυο φορες να μην μπορω να κανω κατω απο το 1.4 χρονο Rolling Eyes
Ενω εσυ απο τι ξερω γυρνας στο 1.2 αρα θα μου ριχνεις στα αυτια ssss γιατι σιγουρα οπως και να το κανουμε την ξερεις πολυ καλυτερα απο μενα file

ΑΑΑ ξεχασα να σου πω ακομα οτι εχω να μπω σε πιστα πανω απο 2 χρονια Rolling Eyes

οχι και 1.02 ρε
2 φορες το εκανα μια μερα και απο τοτε ποτε ξανα.
4αρια γυριζω και συχνα το σπαω στης καλες μου μερες και πεφτω μες το 3.

οποτε λιγα πραγματα εχω να σου δειξω , που αν τα κανεις σιγουρα θα γυρισεις πιο γρηγορα απο μενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 23 Ιουλ 2011, 09:42

nasos-v έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
nasos-v έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Μπραβο παιδια ωραια πραγματα διαβαζω good Very Happy

Νασο πιστευω να μην κολλησες κανενα ιο με τοσα ντουκατι και γιαμαπα απο κι :P

Θα ερθω το Σεπτεμβρη να μου δειξεις τις γραμεεεεεεες :P

πες μου οτι θες και εσυ να σου δείξω , να πηδηχτώ απο το παραθυρο.. fafoutis fafoutis
δεν ερχεσε σεπτεμβρη ,μπας και κλεψουμε εμεις τιποτα απο σενα....???


Κι ομως φιλε σοβαρολογω γιατι σ αυτη τη πιστα εχω ερθει μονο δυο φορες μια το 2004 με ενα 750 Κ2 ( καλα κρασια δηλαδη ) και το 2009 με αυτο που εχω τωρα με παρα πολυ κοσμο μεσα και τις δυο φορες να μην μπορω να κανω κατω απο το 1.4 χρονο Rolling Eyes
Ενω εσυ απο τι ξερω γυρνας στο 1.2 αρα θα μου ριχνεις στα αυτια ssss γιατι σιγουρα οπως και να το κανουμε την ξερεις πολυ καλυτερα απο μενα file

ΑΑΑ ξεχασα να σου πω ακομα οτι εχω να μπω σε πιστα πανω απο 2 χρονια Rolling Eyes

οχι και 1.02 ρε
2 φορες το εκανα μια μερα και απο τοτε ποτε ξανα.
4αρια γυριζω και συχνα το σπαω στης καλες μου μερες και πεφτω μες το 3.

οποτε λιγα πραγματα εχω να σου δειξω , που αν τα κανεις σιγουρα θα γυρισεις πιο γρηγορα απο μενα

Ναι αλλα σε μια μερα και μετα απο τοσο καιρο δε προλαβαινεις να μαθεις και πολλα biblio μονος, αλλα αν εχω καποιο που παει καλυτερα τοτε ειναι αλλιως file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 23 Ιουλ 2011, 09:45

JIMK7 έγραψε:


Ναι αλλα σε μια μερα και μετα απο τοσο καιρο δε προλαβαινεις να μαθεις και πολλα biblio μονος, αλλα αν εχω καποιο που παει καλυτερα τοτε ειναι αλλιως file


ναι δεν το συζηταω αυτο.

σιγουρα θα ειναι πιο ευκολο , αλλα επειδη εσυ το εχεις , θα ξεκολησεις κατευθειαν file file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 23 Ιουλ 2011, 09:52

Ελατε ρε γληγοροι του gixxerαυτα ειναι super τετοια να ακουω ο μονος αντιπαλος μας το χρονομετρο karo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 23 Ιουλ 2011, 09:59

ripseventh έγραψε:
Ελατε ρε γληγοροι του gixxerαυτα ειναι super τετοια να ακουω ο μονος αντιπαλος μας το χρονομετρο karo


και κανενας αλλος εκτος το χρονομετρο..... μετα ειναι φιλοι και παρεα και χαβαλες εντος και εκτος πιστας file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
okeanos
Normal gixxer
Normal gixxer
okeanos


Άντρας Όνομα: : βαγγέλης
Τόπος : πετρουπολη
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Το παλευω.....
Hμερομηνία εγγραφής : 17/07/2009

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 24 Ιουλ 2011, 16:28

συνχαρητηρια νασο και σε σενα και στους αλλους που το εχουν κανει ,σιγουρα θα βοηθησει παρα πολυ μεασ στην πιστα mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 24 Ιουλ 2011, 18:24

JIMK7 έγραψε:
nasos-v έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
nasos-v έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Μπραβο παιδια ωραια πραγματα διαβαζω good Very Happy

Νασο πιστευω να μην κολλησες κανενα ιο με τοσα ντουκατι και γιαμαπα απο κι :P

Θα ερθω το Σεπτεμβρη να μου δειξεις τις γραμεεεεεεες :P

πες μου οτι θες και εσυ να σου δείξω , να πηδηχτώ απο το παραθυρο.. fafoutis fafoutis
δεν ερχεσε σεπτεμβρη ,μπας και κλεψουμε εμεις τιποτα απο σενα....???


Κι ομως φιλε σοβαρολογω γιατι σ αυτη τη πιστα εχω ερθει μονο δυο φορες μια το 2004 με ενα 750 Κ2 ( καλα κρασια δηλαδη ) και το 2009 με αυτο που εχω τωρα με παρα πολυ κοσμο μεσα και τις δυο φορες να μην μπορω να κανω κατω απο το 1.4 χρονο Rolling Eyes
Ενω εσυ απο τι ξερω γυρνας στο 1.2 αρα θα μου ριχνεις στα αυτια ssss γιατι σιγουρα οπως και να το κανουμε την ξερεις πολυ καλυτερα απο μενα file

ΑΑΑ ξεχασα να σου πω ακομα οτι εχω να μπω σε πιστα πανω απο 2 χρονια Rolling Eyes

οχι και 1.02 ρε
2 φορες το εκανα μια μερα και απο τοτε ποτε ξανα.
4αρια γυριζω και συχνα το σπαω στης καλες μου μερες και πεφτω μες το 3.

οποτε λιγα πραγματα εχω να σου δειξω , που αν τα κανεις σιγουρα θα γυρισεις πιο γρηγορα απο μενα

Ναι αλλα σε μια μερα και μετα απο τοσο καιρο δε προλαβαινεις να μαθεις και πολλα biblio μονος, αλλα αν εχω καποιο που παει καλυτερα τοτε ειναι αλλιως file

Ας έρθεις εσύ το Σεπτέμβρη και βλέπουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 28 Ιουλ 2011, 22:45

DrIoannis έγραψε:



Ας έρθεις εσύ το Σεπτέμβρη και βλέπουμε...

Θα παω οπως κ να χει Very Happy απο Δευτερα βαφω και τα πολυεστερικα 8) μονο να μην ειναι 7 και 21 Σεπτεμβριου γιατι εχω αγωνα με το ποδηλατο :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΤρι 02 Αυγ 2011, 09:30

JIMK7 έγραψε:
DrIoannis έγραψε:



Ας έρθεις εσύ το Σεπτέμβρη και βλέπουμε...

Θα παω οπως κ να χει Very Happy απο Δευτερα βαφω και τα πολυεστερικα 8) μονο να μην ειναι 7 και 21 Σεπτεμβριου γιατι εχω αγωνα με το ποδηλατο :P


4-9-2011 κυριακη........... μπεεε δεερρρρρ!!!!


fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΤρι 02 Αυγ 2011, 12:42

Μάλλον 18/9 θα την κάνουμε να δροσίσει και λίγο μπας και προλάβει και ο JIMK7 γιατί αυτό το βάψιμο γεφύρι της Αρτας έχει γίνει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΤρι 02 Αυγ 2011, 13:01

πάνω από όλα να είμαστε καλά
15,16,17/9 θα είμαστε και εμείς Σέρρες hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΤρι 02 Αυγ 2011, 13:37

15 Είναι κλειστή η πίστα παίδες..Πάτε σε ελευθερο έ?Καλά να περάσετε..Εγώ παίζει για Νοέμβρη στου Δάλλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΤρι 02 Αυγ 2011, 14:34

καλά που μου το είπες και ξαναπήρα τηλ. γιατί χθες μου είπε ότι είναι ανοικτή για το κοινό προς χρήση
και παρόλο που στο ημερολόγιο τη δίνει ελεύθερη σήμερα μου λέει...ωχ το ξέχασα την έχει κλείσει 6 με 21 τις καθημερινές για σεμινάρια η bmw....ότι νά΄ναι fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sinioris Racing School!!!   Sinioris Racing School!!! - Σελίδα 4 EmptyΤρι 30 Αυγ 2011, 16:53

Λόγο ακυρώσεων της τελευταίας στιγμής, το σχολείο της ερχόμενης Πέμπτης 1/9 για τα Μέγαρα έχει τρείς ελεύθερες θέσεις!

Αν κάποιος απο σάς ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει απευθείας με το Σάκη Συνιώρη στο email: sakis.sinioris@gmail.com ή στο μαγαζί μας, στο τηλ. 210-6454563!

Ευχαριστώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
 
Sinioris Racing School!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» 888 RIDING SCHOOL
» Ron haslam racing school
» MARTYN CHOY Racing School κάθε Πέμπτη Σέρρες SRC

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com