Greek GSX-R forum
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_l10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_c10TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 TRACKBIKE για καθημερινη χρηση

Πήγαινε κάτω 
+18
teo46
AggelosK8
alex_gr
ndim
ENDURASX
landen
Opeth
gsxrthiva
T.R.E
nasos-v
Darksoul
GIXXERAKIAS
valentino46
valentinosgsxr
κολτρέϊν
TheoDo R
babis k8
kon7
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Μάης 2011, 23:32

kon7 έγραψε:
φιλε darksoul το θεμα με το διπλωμα ξερω οτι ειναι επικινδυνο αλλα το εχω αποφασισει καιρο τωρα..ανεφερα αυτο το θεμα στ φορουμ των καβασακιδων κ εφαγα ωραιο κραξιμο Rolling Eyes αν χρειαστω βοηθεια θα σου πω Smile

Φιλλιππα, ασε το παιδι, με διπλωματα και μ@λ@κιες, μην του γ@μ@τε την ψυχολογια, οτι θελει θα κανει.
φιλε μου μην ακους κανεναν και μενα τετοιες μ@λ@κιες μου ελεγαν, σε ολα τα φορουμ γινομουν το πρωτο θεμα, αλλα τους εγραφα στα @ρχιδι@ μου, ειχα μαλωσει με ολους. ακουγα μερικα πραγματα (αυτα που με ενδιεφεραν πανω στη μηχανη) και ολα τα υπολοιπα περι διπλωματος και μ@λ@κιες στον ''καδο''.
με το καλο να παρεις το μοτορι, οποιδηποτε ειναι αυτο, να το χαιρεσαι και απο την στιγμη που θα εισαι προσεκτηκος και θα ''σεβεσαι'' το μηχανακι, δεν εχεις να φοβηθεις κανεναν και τιποτα. Wink Wink


Υ.Γ. Φιλλιππα, μην το παρεις προσωπικα, γενικα μιλαω, απλα αναφερα εσενα επειδη ετυχε να γραψεις.. Wink hallo

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 00:21

καλα, ΕΔΩ κανουν συναγωνισμο μ@λ@κι@ς, ποιος θα σπασει πρωτος το βλακομετρο.. mal@kies mal@kies

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ndim
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 19
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 00:32

Ψάξ'το πολύ καλά για πτώσεις. Μόνο αυτό να σε νοιάζει.

Το να σκίσεις ένα τέτοιο εργαλείο στα Μέγαρα ή στις Σέρρες, είναι πολύ δύσκολο.
Για εκεί είναι φτιαγμένα, και όχι για την κίνηση, τις θερμοκρασίες >102 βαθμών, και τις λακούβες τις Αθήνας.

Κουκλί είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 00:49

κολτρέϊν έγραψε:
καλα, ΕΔΩ κανουν συναγωνισμο μ@λ@κι@ς, ποιος θα σπασει πρωτος το βλακομετρο.. mal@kies mal@kies

καλα κολτρειν την παλευεις? βλακες ειναι οι αλλοι που προσπαθουν να τον λογικεψουν ? Εσυ ρε φιλε τη γλυτωσες ωραια... μη τραβας και αλλο κοσμο στο ιδιο ρισκο. Αμα βαρεσουν καναν δικο σου χτυπα ξυλο και τρεχει θα θες να πιασεις αυτον που ηταν χωρις διπλωματα και ασφαλιες και να τον πνιξεις ή θα παρεις το μερος του?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex_gr
Jr.gixxer



Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 31
Αγωνιζόμενος : BSB
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2009

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 00:54

κολτρέϊν έγραψε:
kon7 έγραψε:
φιλε darksoul το θεμα με το διπλωμα ξερω οτι ειναι επικινδυνο αλλα το εχω αποφασισει καιρο τωρα..ανεφερα αυτο το θεμα στ φορουμ των καβασακιδων κ εφαγα ωραιο κραξιμο Rolling Eyes αν χρειαστω βοηθεια θα σου πω Smile

Φιλλιππα, ασε το παιδι, με διπλωματα και μ@λ@κιες, μην του γ@μ@τε την ψυχολογια, οτι θελει θα κανει.
φιλε μου μην ακους κανεναν και μενα τετοιες μ@λ@κιες μου ελεγαν, σε ολα τα φορουμ γινομουν το πρωτο θεμα, αλλα τους εγραφα στα @ρχιδι@ μου, ειχα μαλωσει με ολους. ακουγα μερικα πραγματα (αυτα που με ενδιεφεραν πανω στη μηχανη) και ολα τα υπολοιπα περι διπλωματος και μ@λ@κιες στον ''καδο''.
με το καλο να παρεις το μοτορι, οποιδηποτε ειναι αυτο, να το χαιρεσαι και απο την στιγμη που θα εισαι προσεκτηκος και θα ''σεβεσαι'' το μηχανακι, δεν εχεις να φοβηθεις κανεναν και τιποτα. Wink Wink


Υ.Γ. Φιλλιππα, μην το παρεις προσωπικα, γενικα μιλαω, απλα αναφερα εσενα επειδη ετυχε να γραψεις.. Wink hallo

Ελπιζω να μην με παρεξηγησεις, δεν σε ξερω και δεν με ξερεις σε προσωπικο επιπεδο, αλλα νομιζω καποια στιγμη σε αυτη την χωρα πρεπει να καταλαβουμε οτι οσο χαζοι ή ανοητοι μας φαινονται καποιοι νομοι, τους εχουμε γιατι πρεπει να τους ακολουθουμε.

Η τακτικη του 'ποιος τους γ@μει μωρε αυτους, κανε το εσυ (και ας εισαι τυπικα παρανομος)' μας εχει φτασει σαν λαο εδω που ειμαστε.
Οκ το ξερω θα πειτε 'ελα ρε φιλε κοψε το κηρυγμα' και θα ριξετε και δυο μπινελικια πισω απο την οθονη του pc αλλα για εμενα ετσι ειναι.

Παρανομος δεν ειναι μονο οποιος κλεβει και σκοτωνει ειναι και οποιος απλα σεβεται επιλεκτικα τους νομους που τον βολευουν και ολους τους υπολοιπους τους αγνοει επειδη νομιζει οτι δεν θα επρεπε να υπαρχουν, ελα ομως που υπαρχουν.

Τελος θα σου φανει και παλι γραφικο, αλλα αμα ενα παλικαρακι που πραγματικα το εχει σαν οδηγος αλλα λογο 'κακης στιγμης' πεσει πανω σου και επειδη δεν θα επρεπε να οδηγει, δεν μπορεις να παρεις την αποζημιωση σου, θα ελεγες το ιδιο?

Πραγματικα φιλικα,

Alex


Έχει επεξεργασθεί από τον/την alex_gr στις Σαβ 28 Μάης 2011, 01:03, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 00:56

Opeth έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
καλα, ΕΔΩ κανουν συναγωνισμο μ@λ@κι@ς, ποιος θα σπασει πρωτος το βλακομετρο.. mal@kies mal@kies

καλα κολτρειν την παλευεις? βλακες ειναι οι αλλοι που προσπαθουν να τον λογικεψουν ? Εσυ ρε φιλε τη γλυτωσες ωραια... μη τραβας και αλλο κοσμο στο ιδιο ρισκο. Αμα βαρεσουν καναν δικο σου χτυπα ξυλο και τρεχει θα θες να πιασεις αυτον που ηταν χωρις διπλωματα και ασφαλιες και να τον πνιξεις ή θα παρεις το μερος του?

τι θα πει οτι εγω την γλυτωσα, δεν καταλαβα... κανεις δεν την γλυτωνει.. δεν υπαρχει μοτοσυκλετιστης που να μην εχει πεσει.
αυτο που μου την σπαει ειναι οτι ολοι αρχιζουν και ποιανουν ολα τα κακα χωρις να ξερουν το ατομο και δεν του δινουν ευχες, με το καλο, να προσεχεις, κρανος, εξοπλισμο κτλ κτλ.. οτι μ@λ@κι@ του κατεβει του καθενος την πεταει... οχι ρε..!!
εδω εμενα μου ειπαν σε ενα φορουμ, οτι δεν με σκεφτονται οι γονεις μου και με σκεφτονται αυτοι, για αυτο μου τα ελεγαν αυτα.. ΕΛΕΟΣ..!! eleison

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 01:02

alex_gr έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
kon7 έγραψε:
φιλε darksoul το θεμα με το διπλωμα ξερω οτι ειναι επικινδυνο αλλα το εχω αποφασισει καιρο τωρα..ανεφερα αυτο το θεμα στ φορουμ των καβασακιδων κ εφαγα ωραιο κραξιμο Rolling Eyes αν χρειαστω βοηθεια θα σου πω Smile

Φιλλιππα, ασε το παιδι, με διπλωματα και μ@λ@κιες, μην του γ@μ@τε την ψυχολογια, οτι θελει θα κανει.
φιλε μου μην ακους κανεναν και μενα τετοιες μ@λ@κιες μου ελεγαν, σε ολα τα φορουμ γινομουν το πρωτο θεμα, αλλα τους εγραφα στα @ρχιδι@ μου, ειχα μαλωσει με ολους. ακουγα μερικα πραγματα (αυτα που με ενδιεφεραν πανω στη μηχανη) και ολα τα υπολοιπα περι διπλωματος και μ@λ@κιες στον ''καδο''.
με το καλο να παρεις το μοτορι, οποιδηποτε ειναι αυτο, να το χαιρεσαι και απο την στιγμη που θα εισαι προσεκτηκος και θα ''σεβεσαι'' το μηχανακι, δεν εχεις να φοβηθεις κανεναν και τιποτα. Wink Wink


Υ.Γ. Φιλλιππα, μην το παρεις προσωπικα, γενικα μιλαω, απλα αναφερα εσενα επειδη ετυχε να γραψεις.. Wink hallo

Ελπιζω να μην με παρεξηγησεις, δεν σε ξερω και δεν με ξερεις σε προσωπικο επιπεδο, αλλα νομιζω καποια στιγμη σε αυτη την χωρα πρεπει να καταλαβουμε οτι οσο χαζοι ή ανοητοι μας φαινονται καποιοι νομοι, τους εχουμε γιατι πρεπει να τους ακολουθουμε.

Η τακτικη του 'ποιος τους γ@μει μωρε αυτους, κανε το εσυ (και ας εισαι τυπικα παρανομος)' μας εχει φτασει σαν λαο εδω που ειμαστε.
Οκ το ξερω θα πειτε 'ελα ρε φιλε κοψε το κηρυγμα' και θα ριξετε και δυο μπινελικια πισω απο την οθονη του pc αλλα για εμενα ετσι ειναι.

Παρανομος δεν ειναι μονο οποιος κλεβει και σκοτωνει ειναι και οποιος απλα σεβεται επιλεκτικα τους νομους που τον βολευουν και ολους τους υπολοιπους τους αγνοει επειδη νομιζει οτι δεν θα επρεπε να υπαρχουν, ελα ομως που υπαρχουν.

Τελος θα σου φανει και παλι γραφικο, αλλα αμα ενα παλικαρακι που πραγματικα το εχει σαν οδηγος αλλα λογο 'κακης στιγμης' πεσει πανω σου και επειδη δεν θα επρεπε να οδηγει δεν μπορεις να παρεις την αποζημιωση σου, θα ελεγες το ιδιο?

Πραγματικα φιλικα,

Alex

καταλαβαινω αυτα που λες, αλλα διαβασε το απο πανω ποστ, για να καταλαβεις τι με ενοχλει.. Wink

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 01:15

Έχω μια λύση στο θέμα! file


Κρατάς φίλε Κon7 το νιντζάκι για τις καθημερινές σου μετακινήσεις,και αγοράζεις το 600 για trackbike και πηγαίνεις για trackday με τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ...

Μόλις βγάλεις δίπλωμα,πουλάς το nintzaki και το 600,και παίρνεις ενα ΖΧ 1000,και νόμιμα και ένα χρόνο σε trackday με το 600 θα έχεις μάθει να το πας τάπα! Και είσαι και τούμπανος και νόμιμος! karo

ole

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 01:21

κολτρέϊν έγραψε:

καταλαβαινω αυτα που λες, αλλα διαβασε το απο πανω ποστ, για να καταλαβεις τι με ενοχλει.. Wink

Ναι ρε Χρήστο αλλά και κάποιους άλλους τους ενοχλεί ο κάθε φαντασιόπληκτος νεανίσκος που βλέπει αγγελίες και Γκαβλώνει με το υπερτούμπανο SS να βγαίνει στους δρόμους ανασφάλιστος και να σκορπάει τον τρόμο! Γιατί δεν μπορείς να το δεχτείς αυτό;

Το φαντασιόπληκτος νεανίσκος δεν πάει σε εσένα ούτε στον Kon7,απλά το έγραψα για έμφαση! :P

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 01:41

κολτρέϊν έγραψε:
Opeth έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
καλα, ΕΔΩ κανουν συναγωνισμο μ@λ@κι@ς, ποιος θα σπασει πρωτος το βλακομετρο.. mal@kies mal@kies

καλα κολτρειν την παλευεις? βλακες ειναι οι αλλοι που προσπαθουν να τον λογικεψουν ? Εσυ ρε φιλε τη γλυτωσες ωραια... μη τραβας και αλλο κοσμο στο ιδιο ρισκο. Αμα βαρεσουν καναν δικο σου χτυπα ξυλο και τρεχει θα θες να πιασεις αυτον που ηταν χωρις διπλωματα και ασφαλιες και να τον πνιξεις ή θα παρεις το μερος του?

τι θα πει οτι εγω την γλυτωσα, δεν καταλαβα... κανεις δεν την γλυτωνει.. δεν υπαρχει μοτοσυκλετιστης που να μην εχει πεσει.
αυτο που μου την σπαει ειναι οτι ολοι αρχιζουν και ποιανουν ολα τα κακα χωρις να ξερουν το ατομο και δεν του δινουν ευχες, με το καλο, να προσεχεις, κρανος, εξοπλισμο κτλ κτλ.. οτι μ@λ@κι@ του κατεβει του καθενος την πεταει... οχι ρε..!!
εδω εμενα μου ειπαν σε ενα φορουμ, οτι δεν με σκεφτονται οι γονεις μου και με σκεφτονται αυτοι, για αυτο μου τα ελεγαν αυτα.. ΕΛΕΟΣ..!! eleison

χααχαχαχα δε σε σκεφτονται οι γονεις σου? χαχαχαχαχαχαχα δωσε λινκ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 01:51

Opeth έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
Opeth έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
καλα, ΕΔΩ κανουν συναγωνισμο μ@λ@κι@ς, ποιος θα σπασει πρωτος το βλακομετρο.. mal@kies mal@kies

καλα κολτρειν την παλευεις? βλακες ειναι οι αλλοι που προσπαθουν να τον λογικεψουν ? Εσυ ρε φιλε τη γλυτωσες ωραια... μη τραβας και αλλο κοσμο στο ιδιο ρισκο. Αμα βαρεσουν καναν δικο σου χτυπα ξυλο και τρεχει θα θες να πιασεις αυτον που ηταν χωρις διπλωματα και ασφαλιες και να τον πνιξεις ή θα παρεις το μερος του?

τι θα πει οτι εγω την γλυτωσα, δεν καταλαβα... κανεις δεν την γλυτωνει.. δεν υπαρχει μοτοσυκλετιστης που να μην εχει πεσει.
αυτο που μου την σπαει ειναι οτι ολοι αρχιζουν και ποιανουν ολα τα κακα χωρις να ξερουν το ατομο και δεν του δινουν ευχες, με το καλο, να προσεχεις, κρανος, εξοπλισμο κτλ κτλ.. οτι μ@λ@κι@ του κατεβει του καθενος την πεταει... οχι ρε..!!
εδω εμενα μου ειπαν σε ενα φορουμ, οτι δεν με σκεφτονται οι γονεις μου και με σκεφτονται αυτοι, για αυτο μου τα ελεγαν αυτα.. ΕΛΕΟΣ..!! eleison

χααχαχαχα δε σε σκεφτονται οι γονεις σου? χαχαχαχαχαχαχα δωσε λινκ!

ασε.. ντραπικα για λογαριασμο του, οχι να το πω σε αλλον.. Wink
εκτος αυτο, ειμαι ο μονος σε ολον τον κοσμο που οδηγαω χωρις διπλωμα (απο τον Νοεμβριο θα ειμαι καλυμενος), εσυ ας πουμε, οταν ησουν μικρος με ποδηλατο εβγαινες εξω;; ..η με παπι, χωρις διπλωμα εννοειτε.. ολοι τα εχουν κανει, το θεμα δεν ειναι με τι κυβικα το εχεις κανει, αλλα οτι το εχεις κανει Wink Wink τωρα, το διπλωμα δεν σε κανει οδηγο, αλλοι εχουν διπλωμα και ειναι κουλαδια, αλλοι δεν εχουν και πανε μια χαρα (γενικα μιλαω, μην παρεξηγηθω). το θεμα ειναι να μην σου τυχει, εχεις δεν εχεις διπλωμα.
εμενα αυτο που μου την σπαει, οπως ειπα παραπανω, ειναι οτι ολοι ''ξαφνικα'' το παιζουν νομιμοι και δασκαλοι, βρε μ@λ@κες (σορρυ κιολας) ολοι πιο παλια αυτα κανατε (καταλαβαινω οτι αυτα τα λετε επειδη τα εχετε περασει, αλλα με μετρο) τι το παιζε δασκαλοι;;;
πειτε στο παιδι (οποιος κι αν ειναι) με το καλο να το παρεις, κρανος, προσοχη κτλ κτλ, τι μου αραδιαζεται ο καθενας την μ@λ@κι@ σας..; .. το τι θα γινει στην πορεια θα το σκεφτει αυτος και η οικογενεια του.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 02:19

Σε γενικες γραμμες συμφωνω με την αποψη σου Χρηστε αλλα ο τροπος που την εξεφρασες ηταν πολυ "ατσαλος". Ναι, τα φορουμ δεν μπορουν να εχουν και παιδαγωγικο χαρακτηρα, στο κατω κατω αν καποιος ειναι αρκετα ωριμος για να ξεχωρισει τις σωστες συμβουλες αναμμεσα στις δεκαδες που θα διαβασει, τοτε μαλλον ειναι τοσο ωριμος ωστε να μην τις εχει και αναγκη. Ωστωσο κανενας μας δεν εχει δικαιωμα να κατακρινει με τετοιον τροπο τα λεγομενα καποιου αλλου μονο και μονο επειδη διαφωνει μαζι του...στο φιναλε οι αποψεις ειναι σαν τις κωλοτρυπιδες λεει ο "λαος" και δεν υπαρχει καλυτερη αποδειξη απο τα ιδια τα φορουμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kon7
Jr.gixxer
kon7


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : αιγαλεω
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 03:04

εγω ολες τις αποψεις τις ακουω με προσοχη κ κατανοω κ ολους οσοι ειναι αντιθετοι με την επιλογη μ..αρκει να μην γινονται εμπαθεις..δν θα βγω να φωναζω βεβαια οτι εχω δικιο αφου ειμαι παρανομος..απλα πιστευω οτι τα πεισσοτερα που ακουω ειναι λιγο υπερβολικα..απλα ας ειναι μια συμβουλη απο μηχανοβιο σε μηχανοβιο κ οχι προσωπικη επιθεση κ χαρακτηρισμοι πισω απο τ πληκτρολογιο...δν χρειαζεται να ανεβαινουν οι τονοι..αυτα απο μενα για το θεμα του διπλωματος cheers


φιλε κολτρειν εσυ με καταλαβαινεις πιο πολυ απ ολους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 04:01

χαχαχα ρε εισαστρε σοβαροι ?????
τλσπ επειδη βαριεμαι να γραφω για να εξηγω οτι εγραψα ποιο πριν!
φιλε Κον κανε οτι θες εμενα παντως η συνειδηση μου θα ναι καθαρη!σου πα οτι εκανα κ γω κ οποιος θελει ναναι σωστος με τα νομικα!
κολτρειν απορω ρε φιλε οταν τα γραφεις τα διαβαζεις πριν τα ποσταρεις?παντως για να ξερεις εισαι ΠΟΛΥ λαθος κ θα σαι οτι κ να γινει!!σκεψου λιγο καλυτερα αυτα που εγραψες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 09:22

Ολοι εχουμε κανει τις παρανομιες μας.κοντρες.κυνηγητα με μπατσους κτλ αλλα το μονο
σιγουρο ειναι πολλοι απο εμας σταθηκαμε τυχεροι!!!
Οσο αναφορα για το μηχανακι τσιμπατο οπως ειναι και θα το χαρεις πολυ περισσοτερο μεσα στη πιστα!
Αν βεβαια υπαρχει και η δυνατοτητα οπως σου ειπε και ο νικος να κρατησεις το νιτζακι
ακομα καλυτερα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 10:21

T.R.E έγραψε:
Έχω μια λύση στο θέμα! file


Κρατάς φίλε Κon7 το νιντζάκι για τις καθημερινές σου μετακινήσεις,και αγοράζεις το 600 για trackbike και πηγαίνεις για trackday με τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ...

Μόλις βγάλεις δίπλωμα,πουλάς το nintzaki και το 600,και παίρνεις ενα ΖΧ 1000,και νόμιμα και ένα χρόνο σε trackday με το 600 θα έχεις μάθει να το πας τάπα! Και είσαι και τούμπανος και νόμιμος! karo

ole

AggelosK8 έγραψε:
Ολοι εχουμε κανει τις παρανομιες μας.κοντρες.κυνηγητα με μπατσους κτλ αλλα το μονο
σιγουρο ειναι πολλοι απο εμας σταθηκαμε τυχεροι!!!
Οσο αναφορα για το μηχανακι τσιμπατο οπως ειναι και θα το χαρεις πολυ περισσοτερο μεσα στη πιστα!
Αν βεβαια υπαρχει και η δυνατοτητα οπως σου ειπε και ο νικος να κρατησεις το νιτζακι
ακομα καλυτερα!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 10:28

Darksoul έγραψε:
χαχαχα ρε εισαστρε σοβαροι ?????
τλσπ επειδη βαριεμαι να γραφω για να εξηγω οτι εγραψα ποιο πριν!
φιλε Κον κανε οτι θες εμενα παντως η συνειδηση μου θα ναι καθαρη!σου πα οτι εκανα κ γω κ οποιος θελει ναναι σωστος με τα νομικα!
κολτρειν απορω ρε φιλε οταν τα γραφεις τα διαβαζεις πριν τα ποσταρεις?παντως για να ξερεις εισαι ΠΟΛΥ λαθος κ θα σαι οτι κ να γινει!!σκεψου λιγο καλυτερα αυτα που εγραψες!
Καλα ρε παιδι εσυ δεν κοιμασε καθολου τι θα γινει με σενα 4 το πρωι μνμ και τωρα παλι μεσα χαχαχα beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 11:38

ripseventh έγραψε:
Darksoul έγραψε:
χαχαχα ρε εισαστρε σοβαροι ?????
τλσπ επειδη βαριεμαι να γραφω για να εξηγω οτι εγραψα ποιο πριν!
φιλε Κον κανε οτι θες εμενα παντως η συνειδηση μου θα ναι καθαρη!σου πα οτι εκανα κ γω κ οποιος θελει ναναι σωστος με τα νομικα!
κολτρειν απορω ρε φιλε οταν τα γραφεις τα διαβαζεις πριν τα ποσταρεις?παντως για να ξερεις εισαι ΠΟΛΥ λαθος κ θα σαι οτι κ να γινει!!σκεψου λιγο καλυτερα αυτα που εγραψες!
Καλα ρε παιδι εσυ δεν κοιμασε καθολου τι θα γινει με σενα 4 το πρωι μνμ και τωρα παλι μεσα χαχαχα beer1

ΙΝΣΟΜΝΙΑ!!!! εχω παθει! fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex_gr
Jr.gixxer



Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 31
Αγωνιζόμενος : BSB
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2009

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 13:20

Παντως νομιζω οτι ενα νομισμα εχει δυο οψεις.

Οπως σωστα λεει ο kon7 οι προσωπικες επιθεσεις και χαρακτηρισμοι ειναι ασχημοι και στην ουσια εχουν αντιθετο αποτελεσμα.

Το μονο που πιστευω σαν ανθρωπος ειναι οτι πρεπει να σεβομαστε τους νομους και επισης, αλλη μια μ@λ@κι@ του ελληνικου μυαλου, επειδη το εκανε καποιος αλλος ή το κανανε καποιοι παλια, δεν εγινε και τιποτα αμα το κανω και εγω. Ημαρτον δηλαδη!
Ειναι πολυ διαφορετικο το εχω ψιλοκρυψει την πινακιδα ή παω με 160 αντι για 120, απο το στην ουσια οδηγω ανασφαλιστος ή κυνηγιεμαι με τους μπατσους κλπ.

Τελος υπαρχουν και ανθρωποι που δεν εχουν κανει κοντρες και λοιπες καγκουριες (δεν ειμαι μεσα σε αυτους). Απο ποτε δηλαδη ολοι μα ολοι ειναι στο ιδιο σακι?

Τελος, το gixxer σαν αγορα ειναι μια χαρα, δεν σπαει δεν χαλαει βεβαια τσεκαρε service και γενικα οπως ειπαν και αλλοι σημαδια πτωσης και ποιο σημαντικο τρακαρισμα, γιατι μια χαλαρη πτωση σε πιστα (οχι high) ειναι τιποτα απλα λεφτα σε πλαστικα, αλλα τρακαρισμα ειναι λιγο ποιο περιπλοκο. Τσεκαρε το πλαισιο για χτυπηματα κλπ ιδιαιτερα εκει που τα clip on μπορουν να το ακουμπησουν.
Κατα τα αλλα σαν κινητηρα μην το φοβασαι ειναι σκυλι κακο και γρηγορο αρκει βεβαια να του αλλαζε λαδι και να το φροντιζε!

Για αν θα το αγορασεις ή οχι θα συμφωνησω 1000000% με τον TRE, πιστα για αρχη!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kon7
Jr.gixxer
kon7


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : αιγαλεω
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 14:46

παιδια εμαθα οτι δεν εχει βιβλιο σερβις..με προβληματιζει πολυ αυτο...οχι οτι δν θα το φροντιζε το παιδι που το δινει..εχει ριξει τοσα λ7 στο μηχανακι δν γινεται να το αφηνε ετσι..αλλα αυτο κανει ακομα πιο δυσκολη τη μεταπωληση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 15:41

Darksoul έγραψε:
ripseventh έγραψε:
Darksoul έγραψε:
χαχαχα ρε εισαστρε σοβαροι ?????
τλσπ επειδη βαριεμαι να γραφω για να εξηγω οτι εγραψα ποιο πριν!
φιλε Κον κανε οτι θες εμενα παντως η συνειδηση μου θα ναι καθαρη!σου πα οτι εκανα κ γω κ οποιος θελει ναναι σωστος με τα νομικα!
κολτρειν απορω ρε φιλε οταν τα γραφεις τα διαβαζεις πριν τα ποσταρεις?παντως για να ξερεις εισαι ΠΟΛΥ λαθος κ θα σαι οτι κ να γινει!!σκεψου λιγο καλυτερα αυτα που εγραψες!
Καλα ρε παιδι εσυ δεν κοιμασε καθολου τι θα γινει με σενα 4 το πρωι μνμ και τωρα παλι μεσα χαχαχα beer1

ΙΝΣΟΜΝΙΑ!!!! εχω παθει! fafoutis
xaxa xaxa Καλο Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 18:31

αμα σε νοιαζει η μεταπωληση θα επρεπε να κοιταξεις για κανα GSR.
η μηχανη αυτη που θες ειναι για πιστα κ μονο φτιαγμενη.

δικια μου γνωμη. πουλα το νιντζακι κ κρατα μονο το τρακ μπαικ,αφου το γλυκοκοιτας.
κ ας μην εχεις μηχανη για εξω.λεοφορειο,ποδια.ουτως η αλλως,οι πιο πολλοι στην ηλικια σου δεν εχουν τιποτα.

κ καντο σπορ,το αθλημα σου,ΜΟΝΟ για πιστα.η χωρα μας γι αυτο δε παει μπροστα στο μοτοσυκλετισμο,γιατι δεν υπαρχει παιδεια.
κ διπλωμα να ειχες,ετσι οπως ειναι δεν κανει για δρομο.περα απ τα φωτα κτλ,δοκιμασες να κατσεις στη σελα του να δεις?

εκει θα κανεις τη διαφορα.οχι με το εργαλειο στο σχολειο κ στη καφετερια,αλλα με το εργαλειο στη πιστα.
η χωρα μας εχει ελλειψη αναβατων με εμπειρια απο μικρη ηλικια στις πιστες.
κ αργησες μη σου πω. να ξερεις ομως οτι σ αυτη τη περιπτωση θες φουλ εξοπλισμο για σενα κ λαστιχα ανα διαστηματα.

οι πιο μεγαλοι κ πιο εμπειροι στη πιστα να σαι σιγουρος οτι θα προθυμοποιηθουν να σου δειξουν τα βασικα.

να σαι σιγουρος οτι αυτο θα εκανα αν μπορουσα να γυρισω πισω στα 18 μου.
κανεις κ μια οριμη συζητηση με τους γονεις σου,κ δειχνεις οτι επιλεγεις μια στο τοσο να εχεις τη φορμα κ το κρανος σου γδαρμενο,
παρα τα τοσα ασχημα κ τραγικα που συμβαινουν στους δρομους.

κρανος παντα,εξοπλισμος κ καλα κ ασφαλη χιλιομετρα οτι κ αν αποφασισεις.

flag
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 19:09

Darksoul έγραψε:
κολτρειν απορω ρε φιλε οταν τα γραφεις τα διαβαζεις πριν τα ποσταρεις?παντως για να ξερεις εισαι ΠΟΛΥ λαθος κ θα σαι οτι κ να γινει!!σκεψου λιγο καλυτερα αυτα που εγραψες!

μια χαρα τα λεω, απλα εχθες ειχα λιγα νευρακια και ξεφυγα.. (δεν ημουν ποτε καλος στο γραπτο λογο) τεσπα..
εγω θελω να καταληξω στο οτι ολοι πεσατε πανω του και του γ@μισ@τε την ψυχολογια (τα εχω περασει, για αυτο τα λεω αυτα), δεν ειπα να μην του τα πειτε, αλλα με πιο ηρεμο τροπο (μπορει να καταλαβει, δεν ειναι βλ@κ@ς) και μετα να του ευχηθειτε τα καλυτερα και να μην του τυχει ποτε τιποτα, εγω εναν καλο λογο δεν ειδα.
αυτα.. πολυ τραβηξε το θεμα αυτο, το παιδι θελει γνωμες για το μηχανακι..

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kon7
Jr.gixxer
kon7


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : αιγαλεω
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 19:31

panosk8 πιστεψε με δεν ειμαι απο τους τυπους που θελουν τη μηχανη για την καφετερια..οταν λενε οι γκομενες το κλασσικο θα με πας μια βολτα με τη μηχανη?? εγω λεω οτι ειναι για προσωπικη χρηση!!(εκτος κ αν ειναι τοσο καλο το μωρο ssss )

ειναι ονειρο μου να αρχισω να μπαινω πιστα αλλα προς το παρον κ λογω ελλειψης χρηματων κ επειδη δν εχω καποιον να με βοηθησει δν μπορω...

απλα θελω ενα κανονικο ss(γιατι το νιτζακι μονο ss δν ειναι) για να μπω στο νοημα...αυτο κ τπτ παραπανω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TRACKBIKE για καθημερινη χρηση   TRACKBIKE για καθημερινη χρηση - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 23:36

το νιντζακι ομως Κωστα ειναι καλη σχολη πριν το 600.κ εγω το ιδιο με εσενα ελεγα να παρω το 600 να ξεμπερδευω.αλλα με το νιντζακι εμαθα πραγματα που με εχουν σωσει πανω στο 600.οτι κ να παρεις να εισαι καλα να το χαιρεσαι κ να προσεχεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TRACKBIKE για καθημερινη χρηση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καθημερινη προσευχη Μαχανοβιου!!!
» TRACKBIKE 9/10/11-2012
» κακής ποιότητας υλικά?? ή κακή χρήση-συντήρηση???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com