Greek GSX-R forum
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_l10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_c10Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Αγανακτησμενοι Gixxer's.

Πήγαινε κάτω 
+11
potis
Mtec
pangi
kosta2105
magfaria
Lelos69
κολτρέϊν
valentinosgsxr
mistiriodis_tsantakias
maikstain
black rider
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronnie_10
Normal gixxer
Normal gixxer
ronnie_10


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα-Πετρουπολη
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 108
Αγωνιζόμενος : οχι (ακομα)...
Hμερομηνία εγγραφής : 31/01/2011

Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγανακτησμενοι Gixxer's.   Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Ιουν 2011, 15:01

alhthrios έγραψε:
Big Daddy έγραψε:
Ειμαι μεσα να κατεβουμε.. αλλα με μηχανες των 10.000ε και πανω δεν θα φανουμε και πολυ αγανακτισμενοι..
Οπως και ναχει την κυριακη εκει θαμαι!
φιλε μου χωρις παρεξηγηση αυτα τα 10.000ε τα δουλεψαμε και τα πηραμε δεν τα κλεψαμε...ειμαι 19 χρονων φοιτητης και δουλεψα δυο χρονια για να την παρω γιατι αυτη ειναι η μονη κ@υλα στη ζωη μ και η γονεις μ δε γουσταρανε μια...φετος προβλεπεται να μη δουλεψω καθολου γιατι καποιοι θελησαν να μας πουλησουν σαν κρατος για να πλουτησουν με αποτελεσμα να μη μπορω να τη συντηρησω και να την πουλησω...εκει θα ειμαστε ολοι με τις κουκλαρες μας γιατι κι εμεις ειμαστε αγανακτισμενοι...φιλικα παντα!!!!!! okk

+++++++++φωνω με τα χιλια φιλαρακι!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγανακτησμενοι Gixxer's.   Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Ιουν 2011, 15:56

valentinosgsxr έγραψε:
Η αγανακτηση πρεπει να φανει στις καλπες. Οσο και να βαραμε τις κατσαρολες, αν δεν βρεθει ηγετης τσαμπουκαλεμενος και αποφασισμενος να κανει το σωστο, δεν θα εχουμε μελλον.

Εγω τουλαχιστον την κατσαρολα μου και το σαλιο μου δεν τα χαραμιζω για τα μουτρα τους!


+600
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Big Daddy
Normal gixxer
Normal gixxer
Big Daddy


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 84
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγανακτησμενοι Gixxer's.   Αγανακτησμενοι Gixxer's. - Σελίδα 2 EmptyΤρι 14 Ιουν 2011, 17:22

[/quote] φιλε μου χωρις παρεξηγηση αυτα τα 10.000ε τα δουλεψαμε και τα πηραμε δεν τα κλεψαμε...ειμαι 19 χρονων φοιτητης και δουλεψα δυο χρονια για να την παρω γιατι αυτη ειναι η μονη κ@υλα στη ζωη μ και η γονεις μ δε γουσταρανε μια...φετος προβλεπεται να μη δουλεψω καθολου γιατι καποιοι θελησαν να μας πουλησουν σαν κρατος για να πλουτησουν με αποτελεσμα να μη μπορω να τη συντηρησω και να την πουλησω...εκει θα ειμαστε ολοι με τις κουκλαρες μας γιατι κι εμεις ειμαστε αγανακτισμενοι...φιλικα παντα!!!!!! okk [/quote]

Στο ιδιο σκεπτικο ειμαστε αδερφε απλα εγω ισως ναχω και περισσοτερες υποχρεωσεις και να βρισκομαι σε δυσκολοτερη φαση απο σενα.Αφου εισαι (και ειμαι)στριμωγμενος θα δεν εχουμε πλεον τη δυνατοτητα να συντηρησουμε τις ''καυλες'' μας και ισως τις πουλησουμε φυσικα.Απλα πηγαινοντας με τετοιες μηχανες νομιζω δεν θα φαινομασταν ανθρωποι με πραγματικα προβληματα.Ελπιζω να εγινα κατανοητος..
Αλλα επειδη γουσταρω τη παρεουλα μας εδω,αν κανονηστει να κατεβουμε μπολικοι τοτε ειμαι μεσα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγανακτησμενοι Gixxer's.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Hello fellow gixxers
» Καλησπερα gixxers!
» gixxers +1 newbie

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com