Greek GSX-R forum
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_l10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_c10Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια

Πήγαινε κάτω 
+21
Schumi
maikstain
spastos
giannisK6
Menidiatis_gsxr
nasos-v
panos1313
mistiriodis_tsantakias
Vortex
rizla k6
boutser
chris8790
cbr600f4
Kydo
gostrider
Agelosgm
Miou
ripseventh
ghost
Darksoul
plusonic
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Δεκ 2011, 17:24

Τριπολη-Βυτινα-Λαγκαδια-Δημητσανα-Μεγαλοπολη...πολυ ωραια διαδρομη και ειδικα με τον κυκλο
να γινει απο Μεγαλοπολη προς Δημητσανα γιατι εχει πολυ καλη αναβαση με καινουρια ασφαλτο...


Προβολή μεγαλύτερου χάρτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Δεκ 2011, 10:55

τωρα τελευταια εχω παει 2 σουνιαδες...πολυ καλη διαδρομουλα με στροφιλικακι κλειστο μετα την αναβυσσο πριν την αναβυσσο δεν πρεπει ουτε για πλακα να τρεξεις εχει πολλους χαζοκουταδικες λιμανακια δεν γλιστρανε με τα gp racer!!!
κ καφεδακι λιμανι λαυριο ωραιοτατο...κ φθηνο η βολτα αξιζει ενα τεποζιτο και με γρηγορο ρυθμο για μενα κ 2,50 καφες συνολο 25 ευρα χοντρα χοντρα λεμε πολυ καλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Δεκ 2011, 11:03

Darksoul έγραψε:
τωρα τελευταια εχω παει 2 σουνιαδες...πολυ καλη διαδρομουλα με στροφιλικακι κλειστο μετα την αναβυσσο πριν την αναβυσσο δεν πρεπει ουτε για πλακα να τρεξεις εχει πολλους χαζοκουταδικες λιμανακια δεν γλιστρανε με τα gp racer!!!
κ καφεδακι λιμανι λαυριο ωραιοτατο...κ φθηνο η βολτα αξιζει ενα τεποζιτο και με γρηγορο ρυθμο για μενα κ 2,50 καφες συνολο 25 ευρα χοντρα χοντρα λεμε πολυ καλα!!!


ναι για σουνιο ειναι πολυ καλη βολτα .... αλλα ειναι καλα μετα την παλαια φωκαια ...
και το κομματι σουνιο -λαυριο πλεον εχει καινουργια ασφαλτο... (πριν περιπου 1 χρονο την εστρωσαν...)
και ξερω ενα φοβερο κρητικο μαγαζι με την ρακι να ρεει αφθονα εκει .... θα κανονισουμε να παμε συντομα...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Δεκ 2011, 11:24

Miou έγραψε:
Darksoul έγραψε:
τωρα τελευταια εχω παει 2 σουνιαδες...πολυ καλη διαδρομουλα με στροφιλικακι κλειστο μετα την αναβυσσο πριν την αναβυσσο δεν πρεπει ουτε για πλακα να τρεξεις εχει πολλους χαζοκουταδικες λιμανακια δεν γλιστρανε με τα gp racer!!!
κ καφεδακι λιμανι λαυριο ωραιοτατο...κ φθηνο η βολτα αξιζει ενα τεποζιτο και με γρηγορο ρυθμο για μενα κ 2,50 καφες συνολο 25 ευρα χοντρα χοντρα λεμε πολυ καλα!!!


ναι για σουνιο ειναι πολυ καλη βολτα .... αλλα ειναι καλα μετα την παλαια φωκαια ...
και το κομματι σουνιο -λαυριο πλεον εχει καινουργια ασφαλτο... (πριν περιπου 1 χρονο την εστρωσαν...)
και ξερω ενα φοβερο κρητικο μαγαζι με την ρακι να ρεει αφθονα εκει .... θα κανονισουμε να παμε συντομα...

εκει εκει λεω...γ@μει δεν το ξερα οτι το χουν στρωσει τωρα!απλα δεν ειχα παει ποτε μονο μεχρι εκει που μπαινεις για αναβυσσο!εγω ειμαι μεσα η βολτα αυτη τραβαει απλα αν ειναι να πιουμε στο γυρνα παμε ρελαντι η απο αττικη οδο καλυτερα!

οχι 5 κανατες ρακι κανα ποτηρακι βρε παιδι μου για το καλο! Laughing ξερω οτι μερικοι μπεκρουλιαζετε γ@ματα οταν βρειτε ευκαιρια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Δεκ 2011, 11:35

Darksoul έγραψε:
Miou έγραψε:
Darksoul έγραψε:
τωρα τελευταια εχω παει 2 σουνιαδες...πολυ καλη διαδρομουλα με στροφιλικακι κλειστο μετα την αναβυσσο πριν την αναβυσσο δεν πρεπει ουτε για πλακα να τρεξεις εχει πολλους χαζοκουταδικες λιμανακια δεν γλιστρανε με τα gp racer!!!
κ καφεδακι λιμανι λαυριο ωραιοτατο...κ φθηνο η βολτα αξιζει ενα τεποζιτο και με γρηγορο ρυθμο για μενα κ 2,50 καφες συνολο 25 ευρα χοντρα χοντρα λεμε πολυ καλα!!!


ναι για σουνιο ειναι πολυ καλη βολτα .... αλλα ειναι καλα μετα την παλαια φωκαια ...
και το κομματι σουνιο -λαυριο πλεον εχει καινουργια ασφαλτο... (πριν περιπου 1 χρονο την εστρωσαν...)
και ξερω ενα φοβερο κρητικο μαγαζι με την ρακι να ρεει αφθονα εκει .... θα κανονισουμε να παμε συντομα...

εκει εκει λεω...γ@μει δεν το ξερα οτι το χουν στρωσει τωρα!απλα δεν ειχα παει ποτε μονο μεχρι εκει που μπαινεις για αναβυσσο!εγω ειμαι μεσα η βολτα αυτη τραβαει απλα αν ειναι να πιουμε στο γυρνα παμε ρελαντι η απο αττικη οδο καλυτερα!

οχι 5 κανατες ρακι κανα ποτηρακι βρε παιδι μου για το καλο! Laughing ξερω οτι μερικοι μπεκρουλιαζετε γ@ματα οταν βρειτε ευκαιρια..



οχι ρε μλκ τι λες τωρα....... affraid affraid
ποιοι ειναι αυτοι οι μπεκρουλιακες??? :P :P :P

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Img3435d

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Δεκ 2011, 13:35

τους εδωσε με την μια.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menidiatis_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
Menidiatis_gsxr


Άντρας Όνομα: : Panagiotis
Τόπος : Menidi Attiki
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 99
Αγωνιζόμενος : tou dromou...
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2011

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Ιαν 2012, 20:48

Από το σπίτι μου (Μενίδι Αττικής) - μεχρι Σούνιο καλοκαιράκι με γυαλούμπα και δύχαλο , μαγιο , τσάντουλα στην πλατη και δωσε πόνο σε καθε παραλία να σταματας και να πειράζεις ..... ΓΑΜΑΕΙΙΙΙΙΙΙ απο παραλιακή βεβαια οχι απο αττική οδο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Ιαν 2012, 20:58

Menidiatis_gsxr έγραψε:
Από το σπίτι μου (Μενίδι Αττικής) - μεχρι Σούνιο καλοκαιράκι με γυαλούμπα και δύχαλο , μαγιο , τσάντουλα στην πλατη και δωσε πόνο σε καθε παραλία να σταματας και να πειράζεις ..... ΓΑΜΑΕΙΙΙΙΙΙΙ απο παραλιακή βεβαια οχι απο αττική οδο..


Ετοιμασου για λιντσαρισμα απο τους γηραιοτερους,για αυτο που εγραψες (γυαλούμπα και δύχαλο , μαγιο )....

Χωρις πλακα τωρα ειναι ζορικα νομιζω με σαγιοναρα να αλλαζεις ταχυτητα (και δεν ευχαριστιεσαι και την οδηγηση κατα τη γνωμη μου ) και για το σορτσακι (αυτο το εχω κανει ναι),ειναι σπαστικο να φουσκωνει στην παραμικρη γκαζια...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giannisK6 στις Τρι 10 Ιαν 2012, 21:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Ιαν 2012, 21:32

Menidiatis_gsxr έγραψε:
Από το σπίτι μου (Μενίδι Αττικής) - μεχρι Σούνιο καλοκαιράκι με γυαλούμπα και δύχαλο , μαγιο , τσάντουλα στην πλατη και δωσε πόνο σε καθε παραλία να σταματας και να πειράζεις ..... ΓΑΜΑΕΙΙΙΙΙΙΙ απο παραλιακή βεβαια οχι απο αττική οδο..

pnixton
ελπιζω να νιωθεις τυχερος που δεν σου χει κατσει μ@λακια με σαγιοναρα μαγιο κ απο παραλιακη κιολλας!
γνωστος μου εχει ενα λιγοτερο ποδι κ ηταν με τζιν φουτερ σπορτεξ(δεν θελω να φανταστο εσενα με σαγιοναρα κ κανεναν μας στην ασφαλτο) για κακη του τυχη μια φορα δεν τα βαλε ολο τον εξοπλισμο που φοραγε παντα κ εγινε η μ@λακια!
μακαρι να σαι τοσο τυχερος παντα αυτο ευχομαι μονο κ τπτ αλλο!
καλο ειανι να βαζεις κ εξοπλισμο αν πας για μπανιο τουλαχιστον κρανος κ μπουφαν καλοκαιρινο!!
ειναι οτι χειροτερο ζεστη ασφαλτο κ να σερνεσαι σε αυτη πανω χωρις καμια προστασια!
φιλικα παντα χωρις να θελω να το παιξω ουτε υπερπροστατευτικος ουτε εξυπνιδης κ γω εχω παει ετσι!εκτος της σαγιοναρας κ ακρανοτος!(αυτα τουλαχιστον παντα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Ιαν 2012, 21:40

Menidiatis_gsxr έγραψε:
Από το σπίτι μου (Μενίδι Αττικής) - μεχρι Σούνιο καλοκαιράκι με γυαλούμπα και δύχαλο , μαγιο , τσάντουλα στην πλατη και δωσε πόνο σε καθε παραλία να σταματας και να πειράζεις ..... ΓΑΜΑΕΙΙΙΙΙΙΙ απο παραλιακή βεβαια οχι απο αττική οδο..





mal@kies mal@kies mal@kies μηπως το καλοκαιρι να περνεις το modenas aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Ιαν 2012, 21:40

Menidiatis_gsxr έγραψε:
Από το σπίτι μου (Μενίδι Αττικής) - μεχρι Σούνιο καλοκαιράκι με γυαλούμπα και δύχαλο , μαγιο , τσάντουλα στην πλατη και δωσε πόνο σε καθε παραλία να σταματας και να πειράζεις ..... ΓΑΜΑΕΙΙΙΙΙΙΙ απο παραλιακή βεβαια οχι απο αττική οδο..


super super super good good good



silent


______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤρι 10 Ιαν 2012, 22:21

ρε αφηστε τον ανθρωπα να κανει αυτο που γουσταρει χωρις να του ζαλιζετε τα παπακια.τι πραμα ειναι αυτο,του μπατσοκ εισαστε? souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤετ 11 Ιαν 2012, 00:04

Και επειδή όλο το thread κατακλύζετε από διαδρομές των Νοτίων...
Μία από τις ωραιότερες, κατά την άποψή μου, ανοιξιάτικες διαδρομές για τη Βόρειο Ελλάδα.
Γύρος 2ου ποδιού Χαλκιδικής
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤετ 11 Ιαν 2012, 00:31

panos1313 έγραψε:
Φοβερο στροφιλικι με στροφες με τελεια ασφαλτο,ανηφορικες,2 λωριδες ανα κατεθυνση,καλη χαραξη οπως ανεβαινεις απο λαμια για Δομοκο. Δεν ειναι και οι πλεον ανοιχτες βεβαια,αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι κλειστες, πολυ fun!

Αν και πλεον δεν βγαινω στο δρομο η συγκεκριμενη διαδρομη ειναι απιστευτη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤετ 11 Ιαν 2012, 14:36

cbr600f4 έγραψε:
αχ ρε ελληνα ολη η Ελλαδα μια πιστα αφου πιστα δεν εχεις win

πές το ψέματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤετ 11 Ιαν 2012, 16:55

θα πω 3 διδρομες
1]k1 k2 k3 k4 k5 k6 k7 k8 k9
2]κ1 κ2 κ3-κ16
3]και μια που παω πολυ συχνα Πειραιας Σκαλα-Κυπαρισσι μεσω Λεωνηδιου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια   Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια - Σελίδα 2 EmptyΤετ 11 Ιαν 2012, 17:11

βολος-ραχες και επιστροφη... 85 χιλιομετρα πηγαινε και αλλα 85 ελα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλύτερες διαδρομές και στροφιλίκια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» οι 10 καλυτερες διαδρομες με μηχανη
» Τα χερετισματα και τις καλυτερες ευχες μου!!
» «Δώστε καλύτερες και πιο οικονομικές μοτοσικλέτες στους ιδιώτες»

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΒΟΛΤΕΣ - ΕΚΔΡΟΜΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com