Greek GSX-R forum
Ανορθωτης mosfet type Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ανορθωτης mosfet type Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ανορθωτης mosfet type Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
JIMK7
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
nasos-v
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
T.R.E
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
k8 600 kk
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
kostaskr6
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
κολτρέϊν
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
Leroy
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
ripper
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ανορθωτης mosfet type Poll_l10Ανορθωτης mosfet type Poll_c10Ανορθωτης mosfet type Poll_r10 

 

 Ανορθωτης mosfet type

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
srad750
Jr.gixxer
srad750


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 13
Hμερομηνία εγγραφής : 28/12/2009

Ανορθωτης mosfet type Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανορθωτης mosfet type   Ανορθωτης mosfet type EmptyΚυρ 17 Ιουλ 2011, 12:17

Καλημέρα θέλω να αλλάξω των ανορθωτή μου με έναν shindengen fh012aa mosfet! είναι αυτός που φοραει το zx10 και πολλά yamaha .οι πληροφορίες που έχω λένε ότι είναι πολύ κάλος ποιο σταθερός και δεν ζεσταίνεται! τον έχει δοκιμάσει κάνεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ανορθωτης mosfet type Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανορθωτης mosfet type   Ανορθωτης mosfet type EmptyΚυρ 17 Ιουλ 2011, 20:39

srad750 έγραψε:
Καλημέρα θέλω να αλλάξω των ανορθωτή μου με έναν shindengen fh012aa mosfet! είναι αυτός που φοραει το zx10 και πολλά yamaha .οι πληροφορίες που έχω λένε ότι είναι πολύ κάλος ποιο σταθερός και δεν ζεσταίνεται! τον έχει δοκιμάσει κάνεις?


Ξέρω τουλάχιστον 3 ΖΧ10 που έχουν κάψει ανορθωτή 2-3 φορές... Αν δεν έχεις κάποιο θέμα με τον ανορθωτή σου μην ασχολείσαι,αν έχεις απλά άλλαξε θέση στον μαμά και βάλτον κάπου να παίρνει πιο πολύ αέρα και θα είσαι ΟΚ.

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανορθωτης mosfet type
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ανορθωτης κ7 600
» ανορθωτης sos!!
» k6 600 ανορθωτης-πηνια;!;!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com