Greek GSX-R forum
Track day megara 8 Απριλιου. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Track day megara 8 Απριλιου. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Track day megara 8 Απριλιου. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
JIMK7
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
nasos-v
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
T.R.E
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
k8 600 kk
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
kostaskr6
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
κολτρέϊν
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
Leroy
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
ripper
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Track day megara 8 Απριλιου. Poll_l10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_c10Track day megara 8 Απριλιου. Poll_r10 

 

 Track day megara 8 Απριλιου.

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Track day megara 8 Απριλιου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Track day megara 8 Απριλιου.   Track day megara 8 Απριλιου. EmptyΤρι 07 Απρ 2009, 18:48

Θα ειναι κανεις?
Κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι εκει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tiroris
Normal gixxer
Normal gixxer
Tiroris


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 131
Hμερομηνία εγγραφής : 03/04/2009

Track day megara 8 Απριλιου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day megara 8 Απριλιου.   Track day megara 8 Απριλιου. EmptyΤρι 07 Απρ 2009, 20:20

ρε γ@μώτο δουλεύω, αλλά μπορεί να περάσω κατά της 2 να πάρω λίγο μάτι... :vwrv:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stop.com.gr
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Track day megara 8 Απριλιου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day megara 8 Απριλιου.   Track day megara 8 Απριλιου. EmptyΤετ 08 Απρ 2009, 20:42

Ηταν τελεια μου αρεσε πολυ αυτο το track day,η ημερα τελεια,ηδανικη θερμοκρασια λιγες συμετοχες 5 sessions, το μηχανακι σουπερ οι αναρτησεις μια χαρα τα λαστιχα δουλεψαν τελεια,προσωπικη βελτιοση κ κατεβασαμε 2 δευτερολεπτα τον χρονο μας θα μπορουσαμε κιαλο αλλα εκανα λαθος επιλογη στο γκρουπ με αποτελεσμα που δεν μπορουσα να βρω καθαρη πιστα.SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(α γνωρισα κ τον tirori)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tiroris
Normal gixxer
Normal gixxer
Tiroris


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 131
Hμερομηνία εγγραφής : 03/04/2009

Track day megara 8 Απριλιου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day megara 8 Απριλιου.   Track day megara 8 Απριλιου. EmptyΤετ 08 Απρ 2009, 22:07

gixxersak έγραψε:
Ηταν τελεια μου αρεσε πολυ αυτο το track day,η ημερα τελεια,ηδανικη θερμοκρασια λιγες συμετοχες 5 sessions, το μηχανακι σουπερ οι αναρτησεις μια χαρα τα λαστιχα δουλεψαν τελεια,προσωπικη βελτιοση κ κατεβασαμε 2 δευτερολεπτα τον χρονο μας θα μπορουσαμε κιαλο αλλα εκανα λαθος επιλογη στο γκρουπ με αποτελεσμα που δεν μπορουσα να βρω καθαρη πιστα.SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(α γνωρισα κ τον tirori)

οντως σήμερα ήταν super τυχερόι όσοι χόρεψαν σήμερα στην πίστα, με την βοηθεια του καιρού το σάββατο θα χορέψω και εγώ :svcewv: (α γνωρισα κ τον gixxersak)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stop.com.gr
Billy
Jr.gixxer
Billy


Όνομα: : Billy
Τόπος : Γλυφάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 44
Hμερομηνία εγγραφής : 08/03/2009

Track day megara 8 Απριλιου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day megara 8 Απριλιου.   Track day megara 8 Απριλιου. EmptyΤετ 08 Απρ 2009, 22:27

Και εγώ εκεί ήμουν αλλά απλά έβλεπα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Track day megara 8 Απριλιου. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day megara 8 Απριλιου.   Track day megara 8 Απριλιου. EmptyΤετ 08 Απρ 2009, 22:45

Billy έγραψε:
Και εγώ εκεί ήμουν αλλά απλά έβλεπα Crying or Very sad

Κια γω το ιδιο κατα τις 6 απλα χαζευα τον Gixxersak και του κραταγα και χρονο γμτ γμτ ζηλεψα... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Track day megara 8 Απριλιου.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» TRACK DAY MEGARA 22-3-09
» TRACK DAY 4-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009-Σερρες
» TEAM65 TRACK DAYS - ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com