Greek GSX-R forum
Καταθεση πινακιδας... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Καταθεση πινακιδας... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Καταθεση πινακιδας... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
JIMK7
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
nasos-v
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
T.R.E
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
k8 600 kk
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
kostaskr6
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
κολτρέϊν
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
Leroy
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
ripper
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Καταθεση πινακιδας... Poll_l10Καταθεση πινακιδας... Poll_c10Καταθεση πινακιδας... Poll_r10 

 

 Καταθεση πινακιδας...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Καταθεση πινακιδας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καταθεση πινακιδας...   Καταθεση πινακιδας... EmptyΚυρ 07 Αυγ 2011, 14:26



Καλημερα στην παρεα...Εχω ενα κ8 1000 κ επειδη εχω κ ενα Πηγασο

για...παπακι,αποφασισα να χρησιμοποιησω το κ8 μου αποκλειστηκα για πιστα.Το μηχανακι

εχει δεχτει τις αναλογες "περιποιησεις" για την πιστα κ το μονο που αναμενω ειναι να

τελειωσει το βαψημο του πολυεστερικου.Ετσι σκεφτηκα οτι δεν υπαρχει λογος να εχω την

πινακιδα κ να πληρωνω τα τελη,οποτε ειμαι σε διαδηκασια καταθεσης της πινακιδας.Απ'οτι

ομως εμαθα αυτο ισχυει πλεον μονο για 1 χρονο Shocked αλλιως γινεται οριστικη

διαγραφη του οχηματος... affraid ,μιας κ οι πονηροι πολιτικοι μας,προσπαθουν να βαλουν το

χερι τους στις τσεπες μας με καθε τροπο!!!Γνωριζει καποιος αν υπαρχει τροπος ή καποιο

"παραθυρακι" (π.χ. να το δηλωσω ως αγωνιστικο...) κ να αποφυγω τα τελη???





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Καταθεση πινακιδας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καταθεση πινακιδας...   Καταθεση πινακιδας... EmptyΚυρ 07 Αυγ 2011, 23:44

κοιταξε ξερω οτι αυτο που λες ισχυει τα τελεταια χρονια ελλα ενας γνωστος μου στην Καβαλα που ειχε παραδωσει της πινακιδες λογο ατυχιματος για 3 χρονια προσπαθησε να παρει πισο της πινακιδες του μολις ευτιαξε το αμαξι αλλα δεν μπωρουσε και πηρε καινουριες πινακιδες με την βοηθεια του δημαρχου Ελευ/πολης. οποτε δεν χρειαζετε παραθυρακι αλλα μεσων!!!!! Αθανατη Ελλαδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Καταθεση πινακιδας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καταθεση πινακιδας...   Καταθεση πινακιδας... EmptyΔευ 08 Αυγ 2011, 00:06

boutser έγραψε:
κοιταξε ξερω οτι αυτο που λες ισχυει τα τελεταια χρονια ελλα ενας γνωστος μου στην Καβαλα που ειχε παραδωσει της πινακιδες λογο ατυχιματος για 3 χρονια προσπαθησε να παρει πισο της πινακιδες του μολις ευτιαξε το αμαξι αλλα δεν μπωρουσε και πηρε καινουριες πινακιδες με την βοηθεια του δημαρχου Ελευ/πολης. οποτε δεν χρειαζετε παραθυρακι αλλα μεσων!!!!! Αθανατη Ελλαδα



lol! Τι να πω...θα απω απο βδομαδα στην εφορια να δω τι παιζει κ θα σου πω...ελπιζω να μην χρειαστει ο δημαρχος!!! Very Happy




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Καταθεση πινακιδας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καταθεση πινακιδας...   Καταθεση πινακιδας... EmptyΔευ 08 Αυγ 2011, 23:57

φιλε ειχα καταθεσει τις πινακιδες απο ενα παλιο αμαξι στην εφορια και μου ειχανε πει και εμενα για 1 χρονο και καλα και πριν λιγο καιρο οταν πηγα να τις ζητησω μπας και το εκανα οριστικη διαγραφη δεν μου ειπανε τιποτα... μου εδωσαν ενα χαρτι για να το παω στο υπουργειο και να τις παρω πισω ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Καταθεση πινακιδας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καταθεση πινακιδας...   Καταθεση πινακιδας... EmptyΤρι 09 Αυγ 2011, 16:54

Miou έγραψε:
φιλε ειχα καταθεσει τις πινακιδες απο ενα παλιο αμαξι στην εφορια και μου ειχανε πει και εμενα για 1 χρονο και καλα και πριν λιγο καιρο οταν πηγα να τις ζητησω μπας και το εκανα οριστικη διαγραφη δεν μου ειπανε τιποτα... μου εδωσαν ενα χαρτι για να το παω στο υπουργειο και να τις παρω πισω ...



Οποτε εχει δικιο ενας φιλος απο αλλο φορουμ...τα ιδια μου ειπε κ απλα οτι η πινακιδα μετα απο 1 χρονο παει για ανακυκλωση κ

οταν θελησεις να την παρεις πισω απλα σου δινουν ενα χαρτι απο εφορια κ το πας στο υπουργειο για να σου δωσουν αλλη

πινακιδα...Ευχαριστω Αλεξανδρε!!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Καταθεση πινακιδας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καταθεση πινακιδας...   Καταθεση πινακιδας... EmptyΤρι 09 Αυγ 2011, 18:15




Το θεμα λυθηκε... Very Happy Παραδιδω πινακιδα απο το gixxeraki μου στην εφορια,περνω ενα χαρτι που λεει οτι ειμαι κατοχος της μοτο κ

το μετακινω νομιμοτατα με το τρεϊλερ μου.Οποτε χρειαστω την πινακιδα για να το κυκλοφορησω,απλα παω στην εφορια κ την

περνω πισω χωρις καμια επιβαρυνση...Αν ομως περασει 1 χρονος απο την καταθεση η πινακιδα παει στην ανακυκλωση αλλα το

οχημα δεν διαγραφεται.Ετσι αν σε 2-3-10 χρονια θελω να το κυκλοφορησω παλι στο δρομο,παω στην εφορια,μου δινουν ενα

χαρτι για να το δωσω στο υπουργειο μεταφορων κ στο υπουργειο μου βγαζουν νεο αριθμο πινακιδας με επιβαρυνση μου 30κατι

ευρω...Αυτα!!! Very Happy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καταθεση πινακιδας...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τοποθετηση πινακιδας???
» Βαση πινακιδας
» Βαση πινακιδας?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com