Greek GSX-R forum
προβλημα... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
προβλημα... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
προβλημα... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 προβλημα...

Πήγαινε κάτω 
+10
Darksoul
Miou
kostasva
spastos
leontas
panosk8
k8 600 kk
platonas
valentinosgsxr
alhthrios
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 09 Φεβ 2012, 22:44

το κοψιμο ειναι κατα 99% κρατα μια πιθανοτητα για αντλια βενζινης καθαρισμα κ αν ειναι αλλαγμα τα φιλτρακια κανα 200αρι αυτα πανε περιπου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 09 Φεβ 2012, 23:20

Darksoul έγραψε:
το κοψιμο ειναι κατα 99% κρατα μια πιθανοτητα για αντλια βενζινης καθαρισμα κ αν ειναι αλλαγμα τα φιλτρακια κανα 200αρι αυτα πανε περιπου!


αφου λεει οτι οταν βγαζει τον συναγερμο η μηχανη δουλευει μια χαρα γιατι να ειναι η αντλια? scratch

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leontas
Normal gixxer
Normal gixxer
leontas


Άντρας Όνομα: : Λεόντιος
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Αγωνιζόμενος : καθε μερα...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/08/2011

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 07:00

καλημερα! βγαζω τον συναγερμο και η μηχανη δε κανει πλεον διακοπες. η τελικη μου απλα ειναι μικρη. 230 κατι... σιγουρα ο συναγερμος προκαλει τις διακοπες αλλα εχω κι αλλο προβλημα απ'οτι φενεται.. ετσι δεν ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 10:19

ναι δεν ειναι λογικο να εχεις τελικη μονο 230 ... εκτος και εαν εχει αλλαξει τα γραναζια ο προηγουμενος για να κανει μοτοκρος.... κοιτα τι γραναζια φορας (μετρα τα δοντια ) και πες μας....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leontas
Normal gixxer
Normal gixxer
leontas


Άντρας Όνομα: : Λεόντιος
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Αγωνιζόμενος : καθε μερα...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/08/2011

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 16:08

οκ, θα μετρησω σημερα και θα πω. μιλησα σημερα με τον συναγερμα και μου ειπε πως μιλησε και καλα με την αντιπροσωπεια της Patrol και του ειπαν πως δε παιζει να εχει προβλημα ο συναγερμος και του λεω ρε μεγαλε οταν τον αποσυνδεω η μηχανη παει μια χαρα.. δεν εχει κοψιματα.. αρα??? θελει να τον συνδεσει απ'ευθειας στην μπαταρια αλλα δε παιζει να τον αφησω.. η θα μου βαλει αλλον οπως spyball 6829 που εχει ενα φιλαρακι στο CBR του η τα χρηματα μου πισω. σωστα? βαρεθηκα.. 7 φορες εκανα χθες την εθνικη πανω κατω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 16:20

Miou έγραψε:
ναι δεν ειναι λογικο να εχεις τελικη μονο 230 ... εκτος και εαν εχει αλλαξει τα γραναζια ο προηγουμενος για να κανει μοτοκρος.... κοιτα τι γραναζια φορας (μετρα τα δοντια ) και πες μας....

Αν ειχε βαλει γραναζια για να κανει μοτοκρος θα του εδειχνε 299 για πλακα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 16:24

leontas έγραψε:
καλημερα! βγαζω τον συναγερμο και η μηχανη δε κανει πλεον διακοπες. η τελικη μου απλα ειναι μικρη. 230 κατι... σιγουρα ο συναγερμος προκαλει τις διακοπες αλλα εχω κι αλλο προβλημα απ'οτι φενεται.. ετσι δεν ειναι?

Αν βγαζεις τον συναγερμο και η μηχανη παει μονο 230 εχει προβλημμα.
Πες του να σου καθαρισει την ανλια βενζινης για αρχη.
μην πηγενεις πανω κατω τσιτα γιατι αν εχεις προβλημμα με την τροφοδοσια μπορει να παρεις το μοτερ στο χερι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 17:38

gat0s έγραψε:
Miou έγραψε:
ναι δεν ειναι λογικο να εχεις τελικη μονο 230 ... εκτος και εαν εχει αλλαξει τα γραναζια ο προηγουμενος για να κανει μοτοκρος.... κοιτα τι γραναζια φορας (μετρα τα δοντια ) και πες μας....

Αν ειχε βαλει γραναζια για να κανει μοτοκρος θα του εδειχνε 299 για πλακα


ναι ρε ανεστη εχεις δικιο ..... εννοουσα λανθασμενα οτι θα εχει 230 πραγματικη τελικη ενω το παιδι ελεγε για την κοντερισια του τελικη....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 21:15

Miou έγραψε:
gat0s έγραψε:
Miou έγραψε:
ναι δεν ειναι λογικο να εχεις τελικη μονο 230 ... εκτος και εαν εχει αλλαξει τα γραναζια ο προηγουμενος για να κανει μοτοκρος.... κοιτα τι γραναζια φορας (μετρα τα δοντια ) και πες μας....

Αν ειχε βαλει γραναζια για να κανει μοτοκρος θα του εδειχνε 299 για πλακα


ναι ρε ανεστη εχεις δικιο ..... εννοουσα λανθασμενα οτι θα εχει 230 πραγματικη τελικη ενω το παιδι ελεγε για την κοντερισια του τελικη....

okk okk okk okk okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 10 Φεβ 2012, 21:25

gat0s έγραψε:
Miou έγραψε:
ναι δεν ειναι λογικο να εχεις τελικη μονο 230 ... εκτος και εαν εχει αλλαξει τα γραναζια ο προηγουμενος για να κανει μοτοκρος.... κοιτα τι γραναζια φορας (μετρα τα δοντια ) και πες μας....

Αν ειχε βαλει γραναζια για να κανει μοτοκρος θα του εδειχνε 299 για πλακα
η ερωτηση ειναι αν φορτωνει κανονικα ολη την 6-η ταχυτητα(η' περιπου ολη-στο στροφομετρο).
αν την φορτωνει ολη την 6-η σε στροφες ισως να παιζει κατι με το ματακι που ειναι στο γραναζι..... πχ. να εχει ενα δοντακι του, σπασμενο.
Αν παλι δεν την φορτωνει τοτε καλα ειναι να καθαρισεις την βενζινατλια πολυ καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 02:53

μουχε τυχει αυτο και εμενα.
τσεκαρε τα σολινακια απο τις εισαγωγες(εμενα ειχε τρυπησει/σχιστει λιγο το ενα)
who knows....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leontas
Normal gixxer
Normal gixxer
leontas


Άντρας Όνομα: : Λεόντιος
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Αγωνιζόμενος : καθε μερα...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/08/2011

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 10:22

καλημερα παιδια και ευχαριστω πολυ για της απαντησεις σας. λοιπον.. χθες μετα απο πολυ υπομονη κατεφερα τον βλακα τον συναγερμα να μου βγαλει τον μαπα συναγερμο του και να με δωσει τα χρηματα μου πισω (μου κρατησε 15€, χαλαλι του).ο τυπας ηθελε σον και ντε να κανει πειραματα και μετα μου ειπε πως δεν τον αφηνω να κανει τη δουλεια του. η μηχανη σκυλιαζει πλεον. δεν εχω πλεον κοψιματα και μου εβγαλε 250 τελικη. σιγουρα θελω καθαρισμα στην αντλια και το προγραμματισα για τη Δευτερα. 3η, 4η τις γεμιζει 16.000, στην 5η και 6η μεχρι 14.000. τα γραναζια θα τα ελεγξω τη δευτερα. αα! δεν εχω βαλει βασικα ποτε 100 βενζινη. παιζει κι αυτο ετσι? τελικα τι συναγερμο να βαλω? τι προτεινετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 10:53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 10:59

platonas έγραψε:
http://www.scorpioalarms.com/products/motorcycle/sr-i900/

+1 +1 +1 +1 +1 +1
ειναι ακριβος αλλα γ@μ@ει. τον πληρωσα 380 ευρο αν θυμαμαι καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

προβλημα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα...   προβλημα... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 11 Φεβ 2012, 13:52

380 με τοποθετηση και τον περιμετρικο.

Πλεον η scorpio τον εχει σε προσφορα στα 228 + 27,35 το περιμετρικο = 255,35
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» προβλημα???
» προβλημα Fi
» προβλημα F1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com