Greek GSX-R forum
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_l10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_c10ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ

Πήγαινε κάτω 
+16
panosk8
Darksoul
ghost
cb130081
kentaurosk8
teo46
nasos-v
maikstain
T.R.E
Babis
Miou
ripseventh
giannisK6
misfits296
Sotoner
dimmoy
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ   ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Νοε 2011, 13:26

ειχε ερθει ειδοποιηση στο ονομα μου με το ταχυδρομειο που ομως δεν ειχε καθολου στοιχεια της
μοτοσυκλετας...το μονο που εγραφε ηταν οτι για τον συγκεκριμενο νομο που κατοικω οι κατοχοι
δικυκλων πρεπει να περασουν ΚΤΕΟ και ειχε συγκεκριμενα διαστηματα με ημερομηνιες αναλογα με
τον τελευταιο αριθμο της πινακιδας, οπως επισης και το τι ισχυει...στα 4 χρονια απο την ημερομηνια
ταξινομησης της μοτοσυκλετας και μετα καθε δυο χρονια (το ιδιο ακριβως ισχυει και για τα αυτοκινητα)

35 ευρω ειναι το παραβολο για το ΚΤΕΟ το οποιο και πληρωσα επιτοπου (ιδιωτικο ΚΤΕΟ) τσεκαραν θορυβο,
ρυπους, φρενα, αναρτησεις, ελαστικα, φωτα, φλας, περιτο να πω πως πρεπει να υπαρχουν καθρεπτες...
πηρα το σηματακι το οποιο ειναι ιδιο ακριβως με των αυτοκινητων και μου το κολησαν στο χαρτι της
αποδειξης και οχι στην πινακιδα...επεσαν παρακαλια γι'αυτο βεβαια...........................................

96 db με την ταπα επανω !!!!!!!! καμια περιπτωση να περνουσε χωρις ταπα...δεν ξερω σε τι στροφες το μετρανε...
με ταπα στην εξατμιση δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα με τα καυσαερια...εδω ''περνανε'' φορτηγα...

στο εξης χωρις καρτα απο ΚΤΕΟ δεν μπορεις να κανεις μεταβιβαση εκτος και εισαι ακομη μεσα στην τετραετια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ   ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Νοε 2011, 15:55

αυτο το τελευταιο που λες : "στο εξης χωρις καρτα απο ΚΤΕΟ δεν μπορεις να κανεις μεταβιβαση εκτος και εισαι ακομη μεσα στην τετραετια" δεν ειμαι και τοσο σιγουρος οτι ισχυει για την αττικη μιας και ακομα δεν εχουν αρχισει να μοιραζουν τα χαρτια για το κτεο...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ   ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Νοε 2011, 16:37

Miou έγραψε:
αυτο το τελευταιο που λες : "στο εξης χωρις καρτα απο ΚΤΕΟ δεν μπορεις να κανεις μεταβιβαση εκτος και εισαι ακομη μεσα στην τετραετια" δεν ειμαι και τοσο σιγουρος οτι ισχυει για την αττικη μιας και ακομα δεν εχουν αρχισει να μοιραζουν τα χαρτια για το κτεο...

ισχυει σιγουρα...στους νομους που εχουν σταλει ειδοποιητηρια το ζητανε απο το
υπουργειο πλεον αν η ηλικια της μοτοσυκλετας ειναι πανω απο 4 ετων...ακομη
και αν καποιος δεν εχει λαβει ειδοποιηση αν τυχον προσπαθησει να μεταβιβασει
το δικυκλο, η απαντηση που θα λαβει απο το υπουργειο ειναι: ''φιλαρακι πεταξου
μεχρι το ΚΤΕΟ να το περασεις ενα λεπτακι'' εχω ξαδερφη στο υπουργειο...εγκυρη
πηγη, με την προυποθεση ο συγκεκριμενος νομος να εχει μοναδα ΚΤΕΟ για δικυκλα
το αν η Αττικη δεν εχει αρχισει να στελνει ειδοποιητηρια ακομη και το αν εχει ή αν δεν
εχει ΚΤΕΟ για μοτοσυκλετες, αυτο δυστηχως δεν ειμαι σε θεση να το γνωριζω........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ   ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Νοε 2011, 17:58

καλη πατεντα αυτη, θα την χρειαστω 100% γιατι αυτη η μπουρακλα που εχω φωναζει πολυ.. Embarassed Very Happy

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ   ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Νοε 2011, 23:39

δηλ ρε κωστα αν θελω να πουλησω το δικο μου (2005) κ δεν μου εχει ερθει, χαρτι δεν θα μπορω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΤΕΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΤΕΟ
» ΚΤΕΟ για δικυκλα
» Περί ΚΤΕΟ μοτοσικλετών…

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com