Greek GSX-R forum
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+8
Babis
valkyrion 84
totoulis
christ-r
maikstain
mike
Miou
giannisK6
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 16:11

christ-r έγραψε:
Λες και δεν ξερεις την κοντρα αθηνα-θεσσαλονικη...


ο κολλητος μου ειχε παει σκ επανω θεσσαλονικη και εψαχνε κανα δυωρο το ξενοδοχειο γτ ολοι πρωτα εβλεπαν πινακιδα και μετα του λεγανε πως να παει...χααχαχχαχααχχαχα
φιλε μου χωρις να θελω να υποστηριξω την πολη μου και γω αθηναικες πινακιδες εχω στο αμαξι αλλα δεν αντιμετωπισα ποτε τετοια συμπεριφορα.
ασε τις πλακες οταν το παιζω αθηναιος και ρωταω τα πιπινια προς τα που θα παω για ποσειδωνιο και κρηνη.
Smile Smile Smile bom bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 16:35

Σαφως κυριοι ενα σημα μια στολη και ενα οπλο αλλαζουν κατα παρα πολυ την προσωπικοτητα και τον χαρακτηρα.ευτυχως προβλημα με ΔΙΑΣ δεν εχω συναντηση ακομα.ισα ισα που οπως στο παλικαρι παραπανω μου ζητησαν μια φορα να φυγω με σουζα και στο επομενο φαναρι παλι ρωταγαν τι μοντελο ειναι και τετοια.δηλαδη κουβεντα που θα καναμε μεταξυ μας αν σταματουσαμε σε φαναρι.υπαρχουν και καλα παιδια σιγουρα μεταξυ τους.
παλι ομως το να μην εχεις καθολου πινακιδα ειναι προκληση.αλλο να την εχεις μαζεμενη στην ουρα με πτυσομενη βαση και αλλο καθολου.αν προκαλεις μια φορα με την πτυσομενη με καθολου η βιδομενη μονιμα κατω απο τη σελα προκαλεις 10 φορες.αυτη δεν ειναι δικια μου αποψη ειναι λογια αστυνομικου.
χαρα στο κουραγιο σου παναγιωτη που δεν εχασες την ψυχραιμια σου.το πιθανοτερο ειναι οτι και εγω το ιδιο θα εκανα αλλα δεν θα κοιμομουν για τα επομενα 3 βραδια απο νευρα.
παντως να ξερετε οσο συνεχιζει η κριση οσο το εισοδημα των δημοσιων και μαλιστα σωματων ασφαλειας συνεχιζει να ψαλιδιζεται τοσο θα εχουμε ολο και πιο πολλα τετοια κρουσματα μαγκιας και αλαζονειας.το εχω πει παλι σε αλλο ποστ μου.οσο ο κοσμος χανει λεφτα χανει και ορεξη για σεξ και οσο δεν το κανεις τοσο πιο πολλα νευρα εχεις.γιατι θα μου πεις εμεις δεν εχουμε χασει λεφτα και δουλειες??εμεις δεν εχουμε νευρα???ναι αλλα εμεις δεν εχουμε οπλο και σημα..!!! pistoli
συμπερασμα γ@μ@τε γιατι χανομαστε...... ninza ninza ninza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valkyrion 84
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Παναγιωτης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Hμερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 17:10

Babis έγραψε:
Σαφως κυριοι ενα σημα μια στολη και ενα οπλο αλλαζουν κατα παρα πολυ την προσωπικοτητα και τον χαρακτηρα.ευτυχως προβλημα με ΔΙΑΣ δεν εχω συναντηση ακομα.ισα ισα που οπως στο παλικαρι παραπανω μου ζητησαν μια φορα να φυγω με σουζα και στο επομενο φαναρι παλι ρωταγαν τι μοντελο ειναι και τετοια.δηλαδη κουβεντα που θα καναμε μεταξυ μας αν σταματουσαμε σε φαναρι.υπαρχουν και καλα παιδια σιγουρα μεταξυ τους.
παλι ομως το να μην εχεις καθολου πινακιδα ειναι προκληση.αλλο να την εχεις μαζεμενη στην ουρα με πτυσομενη βαση και αλλο καθολου.αν προκαλεις μια φορα με την πτυσομενη με καθολου η βιδομενη μονιμα κατω απο τη σελα προκαλεις 10 φορες.αυτη δεν ειναι δικια μου αποψη ειναι λογια αστυνομικου.
χαρα στο κουραγιο σου παναγιωτη που δεν εχασες την ψυχραιμια σου.το πιθανοτερο ειναι οτι και εγω το ιδιο θα εκανα αλλα δεν θα κοιμομουν για τα επομενα 3 βραδια απο νευρα.
παντως να ξερετε οσο συνεχιζει η κριση οσο το εισοδημα των δημοσιων και μαλιστα σωματων ασφαλειας συνεχιζει να ψαλιδιζεται τοσο θα εχουμε ολο και πιο πολλα τετοια κρουσματα μαγκιας και αλαζονειας.το εχω πει παλι σε αλλο ποστ μου.οσο ο κοσμος χανει λεφτα χανει και ορεξη για σεξ και οσο δεν το κανεις τοσο πιο πολλα νευρα εχεις.γιατι θα μου πεις εμεις δεν εχουμε χασει λεφτα και δουλειες??εμεις δεν εχουμε νευρα???ναι αλλα εμεις δεν εχουμε οπλο και σημα..!!! pistoli
συμπερασμα γ@μ@τε γιατι χανομαστε...... ninza ninza ninza
φιλε μου μπαμπη και γω μην νομιζεις μου χαλασανε την μερα.ασε που ηταν και τα γενεθλια μου.τι να πεις ομως.οπως ειπες και συ καποιοι την βρησκουνε στο να γραφουνε εσενα κα μενα.λες και τα λεφτα θα πανε στην δικη τους τσεπη.αλλα δεν σκεφτονται οπως πολλοι σωστα ειπες οτι αν το κρατος δεν παει καλα και οπως βλεπουμε δεν παει απο τον καθενα μας κοβουνε να χουμε κι απο πανω να πληρωνουμε κλησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 18:34

σημα +στολη+οπλο αλλαζουν και την προσωπικοτητα και τον χαρακτηρα ...ξαφνικα ανακαλυπτουν οτι το οπλο τους ή ακομα χειροτερα το σημα τους ειναι πιο μεγαλο απο το π@υλι τους και αρχιζουν τα προβληματα μετα...οσοι δεν εχουν τετοια προβληματα με το πλι τους δεν εχουν και γενικα προβληματα...

παντως και εγω που παω πολυ συχνα θεσ/κη δεν εχω αντιμετωπισει ιδιαιτερα προβληματα με την συμπεριφορα τους...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Σεπ 2011, 19:56

Ενας ειδικος φρουρος μπορει να βεβαιωσει παραβαση αλλα απλα δεν μπορει να σε γραψει ο ιδιος...Τα μπλοκακια τα εχουν πλεον μονο αστυφυλακες.Ουσιαστικα ομως καταληγουμε στο γεγονος οτι αν θελει ο αλλος να φας την κλιση,θα την φας...

Επισης βρε παιδια ανοιξtε λιγο το μυαλο σας και θα καταλαβετε οτι το σωμα της αστυνομιας δεν απαρτιζεται μονο απο κομπλεξικους.Συμφωνω με τον MIOU οτι υπαρχουν ατομα τα οποια απεκτησαν οπλο κ σημα και την ειδαν σεριφηδες....Ειναι ομως και τι παιδεια εχει λαβει ο καθενας απ το σπιτι του....

Τεσπα,για να μην μακρηγορω,μ@λακες και κομπλεξαρες υπαρχουν παντου!Στο λυκειο ας πουμε ειχαμε καλους καθηγητες και κακους καθηγητες και παντα υπηρχε και ενας μ@λακας μαθητης σε καθε τμημα.Δεν γινεται να τους βαζουμε ολους σε ενα σακι...

Εν ολιγοις,PEACE BROTHERS!!!! fatsa fatsa fatsa fatsa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 00:40

Με τα παιδια τον διασ ως τωρα δεν εχω απολυτος κανενα προβλημα.
Με το χτ με ειχαν ρημαξει να με σταματανε(πινακιδα κρανος παντα) παντα τους μιλουσα καλα μου μιλαγαν 10 φορες καλυτερα κυριε κλπ.
Μαλιστα μια φορα μου καναν σημα να σταματησω ενω εκανα μπαντιλικια και εκανα πως δεν καταλαβα και με σταματησας ποιο κατω και μου " ψιλο" φωναξαν αλλα οταν μιλησα ωραια χαλαρωσανε.
Με το σουτζουκι μαζεμενη πινακιδα και ολο σουζες μου λενε να κανω κλπ 1-2 με σταματησανε τλσπ για ελενγχο απλο , οχι απλα δεν εχω προβλημα τους υποστιριζω γιαυτο που κανουν.
Το θεμα ειναι οτι μαλλον αυτη η ευγενια και το οτι δεν γραφουν πεζει να ειανι εντολες .. αυτο φοβαμαι και οτι θα "ξα"ναερθουν οι full εισπρακτικοι καιροι.Και γενικα αν δεν εισαι εριστικος δεν γραφουν αυτες τις εποχες εκτος απο περιπτωσεις.Αλλα και να μην υσχιει τελειως αυτο ειναι σιγουρο οτι δεν γραφουν ουτε το μισο απο οτι εγραφαν ποιο παλια.
Και γενικα(χωρις να θελω να το πεξω καπως...) αν τους μιλας σωστα την βγαζεις καθαρη 9/10 (τωρα πια εστω..)γιατι προσφατα με σταματησε περιπολικο ενω περασα κοκκινο και εκανα και παντιλικι και ενω με αποπηρανε στην αρχη οταν ειδαν οτι μιλαγα ωραια δεν καναν τπτ, αυτη ειανι η εμπειρια μου γενικα(οχι γλυψιμο μην παρεξηγηθουμε).
POWER CORRUPTS αυτο γενικα υσχιει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 06:40

Zuki φιλε μου δεν ειπαμε οτι ειναι ολοι κομπλεξικοι.φυσικα και υπαρχουν σε ολές τις δουλειες οι μ@λ@κες που κανουν τη ζωη των αλλων δυσκολη.απλα ενα πιστολι και ενα σημα ειναι ενας λογος παραπανω να γινεις κοπανος.
και ισα ισα που ειπα οτι οι ΔΙΑΣ στο μεγαλυτερο ποσοστο τους ειναι ενταξει παιδια και ας μη γελιομαστε ειναι και μηχανοβιοι το 90% οποτε μας καταλαβαινουν καπως. παντως οντως η ευγενεια παιζει πολυ μεγαλο ρολο και αν τους παρεις με το καλο πολλες φορες γλιτωνεις.φυσικα η ευγενεια μου δεν δουλεψε καθολου στο θεμα εθνικης με αυτοκινητο στο οποιο εχω το 2008 9 κλησεις ολες 350αρια και ολες υπερβολικη ταχυτητα και σε ολες εφταιγα 100%.
ελα ομως και στη θεση του παναγιωτη που εκανε τη δουλεια του στην οποια δεν μπορει να φοραει κρανος και το επαιξαν σεριφιδες.
παντως δεν ξερω αν ειναι καλυτερα αυτες τις εποχες απο κλησεις λογο κρισης η αν εχει μπει μεγαλυτερο πλαφον στις κλησεις που πρεπει να δειξουν στο τμημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 11:01

θα συμφωνησω με πολλα απο οσα εχουν γραφτει. τον καθε ανθρωπο τον καταλαβαινεις για τον χαρακτηρα του οταν του δωσεις καποιου ειδους εξουσια.....αν δεν εχεις δουλεψει εξω να δεις πως βγαινει το μεροκαματο τοτε σου ειναι ευκολο να γραψεις για 350,500,1000 eyro ο καθε δημ.υπαλ. πρεπει να συμπεριφερεται με ευγενεια να καταλαβαινει την κατασταση του ανθρωπου που εχει απεναντι του.αν και εμεις που κατα καποιο τροπο ελεγχομαστε απο την αστυνομια μιλαμε σωστα πιστευω οτι και αυτοι οσο μαγκες και να προσπαθουν να το παιξουν καπου θα το γυρισουν....εκτος αν μπλεξεις σαν τον Παναγιωτη τοτε κανεις υπομονη γιατι εσυ εισαι ο παραβατης μηπως και γλυτωσεις το κουστουμι που θα σου ραψουν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 11:47

ολοι εχετε δικιο. και εσεις που σας γραφουν και αυτοι που σας γραφουν. σιγουρα σε ολες τις δουλειες υπαρχουν οι "καπως" και οι "αλλιως". σκεψου να ερχοταν καποιος με παιδεια ηθος κλπ και να σου ελεγε :
-Κυριε δεν φορατε κρανος..(με ενα χαμογελο λες και εισαι γκομενα),
εσυ, εγω ο καθενας, θα λεγαμε την οποιαδηποτε δικαιολογια (που ειναι αφελεια γιατι η παραβαση ειναι παραβαση), και θα απανταγε αυτος παλι ολο ευγενια:
- εχετε απολυτο δικιο!!!! αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα.. 350€ και να τα πληρωσετε σε 10 μερες τα μισα...
Παλι μ@λ@κ@ δεν θα το λεγαμε; ευγενικο μ@λ@κ@ ομως.
καθε φορα που κανουμε παρανομια ειναι παρανομια και εχουν υποχρεωση να μας γραψουνε ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες που λεμε για να "τα βρουμε περισσοτερο με εμας που μαναμε την μ@λ@κια και εφυγαν τα ωραια μας €ακια.

Για να μην παρεξηγηθω δεν εχω καμια σχεση με τον αγαπητο κατα τα αλλα κλαδο των αστυνομικων και εχω και εγω την ιδια αποψη με ολους σας. απλα πρεπει να γινουμε πιο αντικειμενικοι με πολλα πραγματα. Αν γραφανε ολους οσους δεν φορανε κρανος ισως να ειχαμε πιο λιγα θυματα στους δρομους (ισως). και αν ειχαμε την παιδεια εμεις οι ιδιοι να φοραμε κρανος δεν θα χρειαζονταν να γραφουν αυτοι.
(το κρανος το χρησιμοποιω σαν παραδειγμα)





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ   ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 08 Σεπ 2011, 19:51

georgeIII έγραψε:
ολοι εχετε δικιο. και εσεις που σας γραφουν και αυτοι που σας γραφουν. σιγουρα σε ολες τις δουλειες υπαρχουν οι "καπως" και οι "αλλιως". σκεψου να ερχοταν καποιος με παιδεια ηθος κλπ και να σου ελεγε :
-Κυριε δεν φορατε κρανος..(με ενα χαμογελο λες και εισαι γκομενα),
εσυ, εγω ο καθενας, θα λεγαμε την οποιαδηποτε δικαιολογια (που ειναι αφελεια γιατι η παραβαση ειναι παραβαση), και θα απανταγε αυτος παλι ολο ευγενια:
- εχετε απολυτο δικιο!!!! αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα.. 350€ και να τα πληρωσετε σε 10 μερες τα μισα...
Παλι μ@λ@κ@ δεν θα το λεγαμε; ευγενικο μ@λ@κ@ ομως.
καθε φορα που κανουμε παρανομια ειναι παρανομια και εχουν υποχρεωση να μας γραψουνε ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες που λεμε για να "τα βρουμε περισσοτερο με εμας που μαναμε την μ@λ@κια και εφυγαν τα ωραια μας €ακια.

Για να μην παρεξηγηθω δεν εχω καμια σχεση με τον αγαπητο κατα τα αλλα κλαδο των αστυνομικων και εχω και εγω την ιδια αποψη με ολους σας. απλα πρεπει να γινουμε πιο αντικειμενικοι με πολλα πραγματα. Αν γραφανε ολους οσους δεν φορανε κρανος ισως να ειχαμε πιο λιγα θυματα στους δρομους (ισως). και αν ειχαμε την παιδεια εμεις οι ιδιοι να φοραμε κρανος δεν θα χρειαζονταν να γραφουν αυτοι.
(το κρανος το χρησιμοποιω σαν παραδειγμα)








φιλε δεν συμφωνω ... οταν με επιασαν να κανω σουζες στη κηφησιας και με εγραψαν δεν μπορω να πω τι μ@λακας ειναι ο μπατσος που με εγραψε οσο ευγενικος και αν ηταν... ο μαλ@κας ειμαι εγω που κανω σουζα ενω γνωριζω οτι απαγορευεται,αν με γραψουν χωρις κρανος δεν ειναι μλκς αυτος παλι εγω ειμαι αφου παλι γνωριζω οτι απαγορευεται,ισα ισα που αν δεν με γραψουν τοτε ειναι που ειναι μαλ@κες γιατι και παρανομος ειμαι και επικινδυνος και για τον εαυτο μου αλλα και για τους αλλους...ακομα και για πινακιδα να με γραψουν δεν μπορω να τους πω τπτ μιας και γνωριζω οτι ειμαι παρανομος αλλα οταν ερχονται με το στυλ που μερικοι απο αυτους εχουν λες και ειμαι κανενας εγκληματιας δεν μπορω να μην τους πω μακακες...
αντε ρε τραβα να πιασεις κανεναν που πουλαει πρεζα στα παιδακια,αντε να πιασεις κανεναν που καταληστευει στο κεντρο κτλ κτλ ...
στην τελικη αν ειμαι εγω μακακας και ηλιθιος οσο δικιο και αν εχει ο τσεος ο,τι παρανομοια και αν εχω κανει θα τα βαλω μαζι του γιατι εκανε την δουλεια του... αστα βραστα... αβυσος η ψυχη...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΦΟΡΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com