Greek GSX-R forum
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_l10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_c10προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα

Πήγαινε κάτω 
+15
babis k8
bolek76
louk6
vagos gixxer
mistiriodis_tsantakias
gat0s
panosk8
kontos 750
Darksoul
AggelosK8
Miou
kentaurosk8
TheVeteran
maikstain
Babis
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα    προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 20 Σεπ 2011, 01:07

πολυ καλη δουλεια....το δικο μου δεν το αφηνω να γινει ετσι γιατι αν θελω να καθαρισω μετα,καλυτερα να aftokt !!!!!!γινεται πολυ χαλια και μου βγαζει την ψυχη για να καθαρισει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα    προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 20 Σεπ 2011, 01:09

Το κακο ειναι οτι η αλυσιδα εχει βγαλει καποια ιχνη σκουριας αλλα τιποτα το ανυσηχητικο προς το παρον ετσι κι'αλλιως σε λιγο θα παει για αλυσιδογραναζα.απλα την επομενη θα δοκιμασω πετεντρεϊ για να δω αν θα σπασει τις ψειρες σκουριας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα    προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 20 Σεπ 2011, 01:17

kontos 750 έγραψε:
πολυ καλη δουλεια....το δικο μου δεν το αφηνω να γινει ετσι γιατι αν θελω να καθαρισω μετα,καλυτερα να aftokt !!!!!!γινεται πολυ χαλια και μου βγαζει την ψυχη για να καθαρισει.
+1 +1 +1 και γω το ιδιο αλλα την καθαριζω μονο με καθαρη βενζινη και πανακι οταν γινετε χαλια και την ζαντα...
και οχι η καθαρη βενζινη δεν θολωνει το χρωμα αν την ξεπλυνεις αμεσως hallo
διαπιστωμενο 1000% και οχι μονο απο μενα good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα    προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 20 Σεπ 2011, 01:24

TheoDo R έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
πολυ καλη δουλεια....το δικο μου δεν το αφηνω να γινει ετσι γιατι αν θελω να καθαρισω μετα,καλυτερα να aftokt !!!!!!γινεται πολυ χαλια και μου βγαζει την ψυχη για να καθαρισει.
+1 +1 +1 και γω το ιδιο αλλα την καθαριζω μονο με καθαρη βενζινη και πανακι οταν γινετε χαλια και την ζαντα...
και οχι η καθαρη βενζινη δεν θολωνει το χρωμα αν την ξεπλυνεις αμεσως hallo
διαπιστωμενο 1000% και οχι μονο απο μενα good

εγω ζαντες και αλυσιδογραναζα, καθαρο πετρελαιο τα κανω, στη ζαντα που και που μπερδευω το πετρελαιο με λιγο λαδι για περισσοτερη γιαλαδα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
προβλημα βρωμας με λαδι απο αλυσιδα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» (gsxr k1 1000) 85.000 χιλιόμετρα και τσιμπάει λάδι να βάλω ποιο χοντρό λάδι?
» Λαδι αλυσιδας !!!!
» ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟ ΛΑΔΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com