Greek GSX-R forum
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
JIMK7
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
nasos-v
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
T.R.E
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
k8 600 kk
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
kostaskr6
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
κολτρέϊν
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
Leroy
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
ripper
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_l10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_c10να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Poll_r10 

 

 να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά

Πήγαινε κάτω 
+7
ghost
Darksoul
chris8790
Miou
gianni
black rider
paul22
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 00:00

λοιπόν παιδιά έχοντας 2 μήνες το καπα κ επειδή σπουδάζω σε άλλη πόλη λέω να ετοιμαστώ για τον χειμώνα σιγά σιγά

για αρχή έχω παραγγείλει αυτή την τσάντα μέσα στην βδομάδα την περιμένω

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-ALPINESTARS-TECH-AERO-BACK-PACK-BAG-BLACK-TANK-TRIP-/230649119542?pt=Apparel_Merchandise&hash=item35b3c24336#ht_2268wt_1165

100€ απο το e-bay τιμή ελλάδας 150+ η χαμηλότερη

jacket έχω ένα της pokal με προστατευτικά εσοθερμικό είναι μια χαρά το έχω 3 χρόνια με προστάτεψε σε κάτι -5

κοιτάω για balaclava κ είμαι ανάμεσα σ αυτήν http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ALPINESTARS-TOURING-WINTER-BALACLAVA-MOTORCYCLE-SNOW-/290603290939?pt=Apparel_Merchandise&hash=item43a94e513b#ht_2482wt_937

κ σ αυτήν http://www.e-racing.gr/index.php?target=products&product_id=3534

κ τέλος γάντια

είδα κάτι ixs κάτι turcano urban αλλα έχω τα κλασικά γάντια χιονιού οπότε θα την παλέψω για κάποιο διάστημα ε μετά για εσοθερμικό παντελόνι κ μπλούζα κάτι οικονομικό θα πάρω και αμα δε με καλύψει με καμιά μπλούζα+ θα την παλέψω θεσσαλονίκη μένω και πάω μέχρι την λάρισα δεν πάω στο Διδυμότειχο

αυτά για πείτε μου την γνώμη παρακαλώ κ είμαι ανοιχτός και σ άλλες προτάσεις

ευχαριστώ προκαταβολικά και καλο χείμωνα να έχουμε αδέρφια santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 00:04

σου αρεσει η AlpineStar;η τσαντα τα σπαει,η μπακλαβανα καλη μου φαινεται.τωρα για γαντια ψηφιζω IXS μιας κ εχω ενα ζευγαρι δερματινα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 01:11

ειμαι λίγο φαν της alpine όντως,μπαλαγκλάβα ποιά φένετε καλή απο τις δύο η φθηνή?αμα μπείς στο site έχει 360 μοίρες view http://www.macna.eu/ πάνε στα accessories δεν ξέρω πόσο ζεστή θα είναι στον λαιμό δε θέλω να φοράω κασκόλ γιατι μ εμποδίζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 09:23

Για ταξίδια το χειμώνα, καλό είναι η μπαλακλάβα να έχει μεμβράνη windstopper γύρω από το λαιμό. Η Macna φαίνεται να έχει μόνο μπροστά αυτό το υλικό (αν είναι αυτό) αλλά πίσω στο σβέρκο εάν είναι υλικό που περνά ο αέρας, θα κρυώνεις. Να κοιτάξεις να έχει και καλή εφαρμογή γιατί πολλές φορές δεν μπαίνει καλά κάτω από το κράνος και είναι άχρηστη.

Η τσάντα είναι σούπερ okk στην Ελλάδα είχει 155 ευρά. Όσο για γάντια η ixs (επειδή τη δουλεύω) έχει πολύ μεγάλη ποικιλία και καλές τιμές. Ένα μοντέλο για πολύ κρύο και σχετικά καλή αίσθηση είναι το BOSTON. Ρίξε μια ματίά εδώ http://www.diatsidismoto.gr/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=159&category_id=32
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 14:28

μπορείς να φοράς την μπαλαγκλάβα κ αν η θερμοκρασία είναι τόσο χαμηλή να φοράς κ εκείνο που είναι μόνο για τον λαιμό,δεν ζούμε και στην μόσχα :P, όσο για τα γάντια πολύ καλά φένονται είχα πάει στον διατσίδη εδώ στη λάρισα κ είχα δεί αυτά http://www.diatsidismoto.gr/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=41&category_id=32
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 16:50

paul22 δεν ξερω απο που εισαι αλλα αν δεν σου κανει κοπο και εχει κοντα σου κανα καταστημα της colori να πας.... εχει ολα αυτα που ψαχνεις σε πολυ καλες τιμες...μπαλακλαβες-ισοθερμικα -ισοθερμικα γαντια,καλτσες,γονατακια...στα περισοτερα πραγματα δεν χρειαζετε να αγορασεις ακριβα και επωνυμα(ετσι και αλλοιως ολα στην κινα τα φτιαχνουν...)πχ ιχς αγορασα τον ιουνιο 55ε και τον αυγουστο ειχαν αρχισει να σκιζονται στα δαχτυλα...κατι αλλα δεν θυμαμαι την μαρκα τους (made in china)τα αγορασα απο τον καρρερ 40ε την ανοιξη και τα εχω ακομα και δεν εχουν παθει τιποτα...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 18:54

Miou έγραψε:
paul22 δεν ξερω απο που εισαι αλλα αν δεν σου κανει κοπο και εχει κοντα σου κανα καταστημα της colori να πας.... εχει ολα αυτα που ψαχνεις σε πολυ καλες τιμες...μπαλακλαβες-ισοθερμικα -ισοθερμικα γαντια,καλτσες,γονατακια...στα περισοτερα πραγματα δεν χρειαζετε να αγορασεις ακριβα και επωνυμα(ετσι και αλλοιως ολα στην κινα τα φτιαχνουν...)πχ ιχς αγορασα τον ιουνιο 55ε και τον αυγουστο ειχαν αρχισει να σκιζονται στα δαχτυλα...κατι αλλα δεν θυμαμαι την μαρκα τους (made in china)τα αγορασα απο τον καρρερ 40ε την ανοιξη και τα εχω ακομα και δεν εχουν παθει τιποτα...
η COLORI εχει ακομα Bazzar κ εχει ριξει τις τιμες μεχρι κ 40% σε μερικα πραγματα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 19:19

απο θεσσαλονίκη είμαι κ σπουδάζω λάρισα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 04 Οκτ 2011, 20:00

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΔευ 16 Ιαν 2012, 21:11

παιδια τελικα καμια καλη προταση για κουκουλα ισοθερμικη. θελω να πιανει στομα και λαιμο κατω...!!!! ακουω προτασεις. εχω βρει αυτο

http://motorshop.skroutzstore.gr/p.Prostasia-laimoy-CERVICALE-APRO.552592.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΔευ 16 Ιαν 2012, 21:13

chris8790 έγραψε:
παιδια τελικα καμια καλη προταση για κουκουλα ισοθερμικη. θελω να πιανει στομα και λαιμο κατω...!!!! ακουω προτασεις. εχω βρει αυτο

http://motorshop.skroutzstore.gr/p.Prostasia-laimoy-CERVICALE-APRO.552592.html

παρε δοκιμασε κ πες μας πρεπει να κραταει λογικα κατι τι στο καλο!? Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΔευ 16 Ιαν 2012, 21:38

εγω σου προτεινω αυτη που σε προστατευει απο τον κρυο αερα και στο πισω μερος
δες και τη δευτερη φωτογραφια που εχει στο site...
http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=6028
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΔευ 16 Ιαν 2012, 23:19

chris8790 έγραψε:
παιδια τελικα καμια καλη προταση για κουκουλα ισοθερμικη. θελω να πιανει στομα και λαιμο κατω...!!!! ακουω προτασεις. εχω βρει αυτο

http://motorshop.skroutzstore.gr/p.Prostasia-laimoy-CERVICALE-APRO.552592.html


απλα αν διαλεξεις αυτην να την δοκιμασεις να εισαι σιγουρος οτι θα μπορει να ανεβει μεχρι τον πηγουνι και να μην σε ενοχλει στο κρανος...

ghost έγραψε:
εγω σου προτεινω αυτη που σε προστατευει απο τον κρυο αερα και στο πισω μερος
δες και τη δευτερη φωτογραφια που εχει στο site...
http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=6028

ρε κωστα καλη αυτη αλλα τσουχτερη η τιμη της φιλε.....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 00:12

Miou έγραψε:
chris8790 έγραψε:
παιδια τελικα καμια καλη προταση για κουκουλα ισοθερμικη. θελω να πιανει στομα και λαιμο κατω...!!!! ακουω προτασεις. εχω βρει αυτο

http://motorshop.skroutzstore.gr/p.Prostasia-laimoy-CERVICALE-APRO.552592.html


απλα αν διαλεξεις αυτην να την δοκιμασεις να εισαι σιγουρος οτι θα μπορει να ανεβει μεχρι τον πηγουνι και να μην σε ενοχλει στο κρανος...
τωρα με πεθανες.. cyclops cyclops cyclops που να βρω να το δοκιμασω το ιδιο.? τοσο προβλημα μπορει να εχω..?

Miou έγραψε:
ghost έγραψε:
εγω σου προτεινω αυτη που σε προστατευει απο τον κρυο αερα και στο πισω μερος
δες και τη δευτερη φωτογραφια που εχει στο site...
http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=6028

ρε κωστα καλη αυτη αλλα τσουχτερη η τιμη της φιλε.....

ναι και εμενα μ φαινεται λιγο ακριβο. εχει παρομοια σε fc και αλλες πιο φθηνα.! νομιζω και ιδες μαρκες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 13:56

καλυτερα να παρεις κορντουρα παντελονι και μπουφαν παρα εσωθερμικα εγω ειχα ρουχα τα πουλησα και πηρα εσωθερμικα και το εχω μετανιωση ασε που τον δαγκωνω οταν εχει κρυο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 17:11

τα εσωθερμικα για να "δουλεψουν" θελουν κινηση απο οτι εχω καταλαβει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 17:36

καλα...η τσαντα ειναι super...δεν ειχα ιδεα!
θα ψαχτω για αγορα αμεσα!
mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 18:49

mitsos έγραψε:
τα εσωθερμικα για να "δουλεψουν" θελουν κινηση απο οτι εχω καταλαβει



να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  2672159185 να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  2672159185

δεν ειναι ετσι ακριβως ... εξαρτατε το τι ισωθερμικο θα αγορασεις ....και τι χρηση θελεις να κανεις...δλδ εαν αγορασεις ενα ισωθερμικο που ειναι για να κανεις ποδηλατο (δλδ σχεδιασμενο να ανεβαζει θερμοκρασια το σωμα και να ιδρωνει. επισης ειναι τελειως διχτυ στην πισω πλευρα για να εξατμιζετε ο ιδρωτας) ή ειναι σχεδιασμενο για ορηβασια - αναρηχιση θα εχεις μεγαλο προβλημα με την μηχανη...
αν αγορασεις ενα ισωθερμικο για μηχανη που ειναι σχεδιασμενα για να μην κινητε το σωμα και να μην ανεβαζει θερμοκρασια (που να πας οταν οδηγεις...) και να σε κραταει ζεστο ενω τρεχει η μηχανη και το βαλεις ενω κανεις ποδηλατο θα εχεις παλι προβλημα....
πλεον η επιστημη εχει βγαλει ενα σκασμο υλικα-μεμβρανες που εχουν σχεδιαστει για συγκεκριμενες συνθηκες... πιστευω πως ο,τι και να αγορασεις αρκει να εχει σχεδιαστει για τον λογο που το θελεις θα ειναι μια χαρα και θα δουλευει σωστα ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά    να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  EmptyΤρι 17 Ιαν 2012, 19:25

Miou έγραψε:
mitsos έγραψε:
τα εσωθερμικα για να "δουλεψουν" θελουν κινηση απο οτι εχω καταλαβει



να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  2672159185 να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά  2672159185

δεν ειναι ετσι ακριβως ... εξαρτατε το τι ισωθερμικο θα αγορασεις ....και τι χρηση θελεις να κανεις...δλδ εαν αγορασεις ενα ισωθερμικο που ειναι για να κανεις ποδηλατο (δλδ σχεδιασμενο να ανεβαζει θερμοκρασια το σωμα και να ιδρωνει. επισης ειναι τελειως διχτυ στην πισω πλευρα για να εξατμιζετε ο ιδρωτας) ή ειναι σχεδιασμενο για ορηβασια - αναρηχιση θα εχεις μεγαλο προβλημα με την μηχανη...
αν αγορασεις ενα ισωθερμικο για μηχανη που ειναι σχεδιασμενα για να μην κινητε το σωμα και να μην ανεβαζει θερμοκρασια (που να πας οταν οδηγεις...) και να σε κραταει ζεστο ενω τρεχει η μηχανη και το βαλεις ενω κανεις ποδηλατο θα εχεις παλι προβλημα....
πλεον η επιστημη εχει βγαλει ενα σκασμο υλικα-μεμβρανες που εχουν σχεδιαστει για συγκεκριμενες συνθηκες... πιστευω πως ο,τι και να αγορασεις αρκει να εχει σχεδιαστει για τον λογο που το θελεις θα ειναι μια χαρα και θα δουλευει σωστα ...

+1
ακριβώς έτσι άλεξ!
ένας φίλος μου είχε κάποια αντίστοιχα προβλήματα με ισωθερμικά που ήταν για άλλη χρήση!!
αν πάρεις ισωθερμικό για άλλη χρήση είναι απλά χειρότερο από το να φοράς απλά ρούχα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
να ετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα σιγά σιγά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com