Greek GSX-R forum
Γραναζωμα και κοντερ! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Γραναζωμα και κοντερ! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Γραναζωμα και κοντερ! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
JIMK7
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
nasos-v
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
T.R.E
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
k8 600 kk
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
kostaskr6
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
κολτρέϊν
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
Leroy
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
ripper
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Γραναζωμα και κοντερ! Poll_l10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_c10Γραναζωμα και κοντερ! Poll_r10 

 

 Γραναζωμα και κοντερ!

Πήγαινε κάτω 
+3
gat0s
varypiniths
Bozos
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bozos
Normal gixxer
Normal gixxer
Bozos


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 242
Αγωνιζόμενος : Παλιά,...στο Τέξας
Hμερομηνία εγγραφής : 12/04/2011

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 14:07

Καλησπερα παιδες! Εχω ενα 750 κ7 και πριν απο μερικες μερες για δοκιμη(που μαλλον θα μεινει) εβαλα ενα δοντι μικροτερο γραναζι μπροστα(απο το παλιο μου μηχανακι GSR). Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την αλλαγη στο μηχανικι η οποια σε συνδιασμο με κοντιτερη γκαζιερα(R6) ειναι σουπερ. Χθες βγηκα εθνικη για πρωτη φορα με τα νεα δεδομενα και το κατα ευχαριστηθηκα. Το μηχανακι ανοιγει πολυ ωραια ακομα και με 6η στις 10.000 και αποτομο ανοιγμα του γκαζιου απο το 70% (ας πουμε) στο 100%. Το μονο που με χαλαει ειναι οτι ξερω οτι το κοντερ πλεον με παραμυθιαζει(μαλλον περισσοτερο απο πρινSmile). Περα απο το GPS που δεν τυχαινει να εχω προχειρο επανω μου μηπως καποιο καλο παιδι εχει δοκιμασει κατι, εχει ψαξει και μπορει να με διαφωτησει? Ενα ποσοστο ας πουμε περιπου για το ποσο κατω να υπολογιζω απο τα χλμ που βλεπω στο κοντερ!
Ευχαριστω εκ των προτερων!
Υ.Γ.
υπαρχει πιο πανω ενα θεμα σχετικο με ενα link για υπολογισμο ταχυτητων αλλα δε με βαζει :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 14:31

Φιλε μου δεν ξερω να σε απαντησω αλλα επειδη εχω ιδιο μηχαμημα για πες εντυπωσεις...πολυ καλυτερη αποκριση να υποθεσω ε?πρεπει να ακουει πολυ καλυτερα νομιζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bozos
Normal gixxer
Normal gixxer
Bozos


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 242
Αγωνιζόμενος : Παλιά,...στο Τέξας
Hμερομηνία εγγραφής : 12/04/2011

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 14:53

Α, ωραια. Τωρα που σε βρηκα θα κανεις εσυ τα τεστ? Smile. Φανταζομαι εχεις μαμα γραναζια. Φιλε επειδη το ειχα το γραναζι ελεγα να το δοκιμασω και οτι οταν ερχοταν η ωρα θα εβαζα -1,-1. Τωρα ομως λεω να το αφησω ετσι. Για το γραναζι σε ψιλο κλειστες στροφες με τρομαζε η 2α(ακουγα το μηχανακι σαν να ειχα πρωτη). Η 3η ηταν οτι σουπερ. Ασε που με 1η αν ανοιξεις αποτομα το εχεις φαει στη μουρη το μηχανακι. Δεν ξερω και σουζα και εσπασα τα @@@ μου χθες το απογευμα. Επισης μου αρεσε που ειδα στην εθνικη να σταματαει να γραφει το κοντερ,και ας ειναι "ψεμα"Smile.Για την γκαζιερα μια χαρα. Με την ιδια κινηση που εκανα πριν στον καρπο μου και δεν ανοιγα το γκαζι ποτε 100% τωρα το ανοιγω. Δεν ειναι πολυ μεγαλη η διαφορα αλλα για εμενα ειναι η ιδανικη.
Οσων αφορα το θεμα που ανοιξα τωρα, μπηκα σε αυτο το site(με αλλο explorer) και εκτως και αν ειμαι μπαγλαμας και δεν καταλαβα καλα, με μαμα στοιχεια μου βγαζει στις 15.500 rpm με 6η ,ταχυτητα 326 χλμ. Μαλλον κατι δεν παει καλα. Με το ενα κοντυτερο δοντι που εχω μου δινει στα ιδια ταχυτητα 307χλμ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 14:57

αν δεις 299 να υπολογιζεις γυρο στα 255-260 πραγματικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 15:00

Για το κοντερ ας μας πουν οι γνωστες γιατι δεν εχω ιδεα... scratch απο γκαζιερα εγω φοραω την κοντη της rizoma που δινει μαζι με τα grips και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος...δηλαδη με το -1 μπροστα που φορας για να καταλαβω καλυτερα,με 2α ερχεται στον αερα μονο γκαζι ευκολα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 15:00

Bozos έγραψε:
Α, ωραια. Τωρα που σε βρηκα θα κανεις εσυ τα τεστ? Smile. Φανταζομαι εχεις μαμα γραναζια. Φιλε επειδη το ειχα το γραναζι ελεγα να το δοκιμασω και οτι οταν ερχοταν η ωρα θα εβαζα -1,-1. Τωρα ομως λεω να το αφησω ετσι. Για το γραναζι σε ψιλο κλειστες στροφες με τρομαζε η 2α(ακουγα το μηχανακι σαν να ειχα πρωτη). Η 3η ηταν οτι σουπερ. Ασε που με 1η αν ανοιξεις αποτομα το εχεις φαει στη μουρη το μηχανακι. Δεν ξερω και σουζα και εσπασα τα @@@ μου χθες το απογευμα. Επισης μου αρεσε που ειδα στην εθνικη να σταματαει να γραφει το κοντερ,και ας ειναι "ψεμα"Smile.Για την γκαζιερα μια χαρα. Με την ιδια κινηση που εκανα πριν στον καρπο μου και δεν ανοιγα το γκαζι ποτε 100% τωρα το ανοιγω. Δεν ειναι πολυ μεγαλη η διαφορα αλλα για εμενα ειναι η ιδανικη.
Οσων αφορα το θεμα που ανοιξα τωρα, μπηκα σε αυτο το site(με αλλο explorer) και εκτως και αν ειμαι μπαγλαμας και δεν καταλαβα καλα, με μαμα στοιχεια μου βγαζει στις 15.500 rpm με 6η ,ταχυτητα 326 χλμ. Μαλλον κατι δεν παει καλα. Με το ενα κοντυτερο δοντι που εχω μου δινει στα ιδια ταχυτητα 307χλμ????


Να ξερεις οτι και το στροφομετρο κλεβει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 15:10

αν θες λιγοτερο κοντιμα επρεπε να βαζες η +1 πισω η +2 πισω το +2 ειναι λιγοτερο απο το -1 εμπρος κατα 0,5 δοντια!
δηλαδη το εμπρος ειναι σαν +2,5 πισω!
εγω θα βαλω το +2 πισω στο αμεσο μελλον κ θα γραψω εντυπωσεις καποια στιγμη!

αν θες να λεει αληθεια το κοντερ παρε ενα speedohealer η ενα ακομα καλο το SPeedoDRD καπου στα 80 ευρα βγαινει αυτο απο το σιτε!και μετα θα σου λεει πραγματικα χλμ οτι αλλαγες κανεις με γραναζια η κ κανα 190 λαστιχο πισω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 15:11

gat0s έγραψε:
Bozos έγραψε:
Α, ωραια. Τωρα που σε βρηκα θα κανεις εσυ τα τεστ? Smile. Φανταζομαι εχεις μαμα γραναζια. Φιλε επειδη το ειχα το γραναζι ελεγα να το δοκιμασω και οτι οταν ερχοταν η ωρα θα εβαζα -1,-1. Τωρα ομως λεω να το αφησω ετσι. Για το γραναζι σε ψιλο κλειστες στροφες με τρομαζε η 2α(ακουγα το μηχανακι σαν να ειχα πρωτη). Η 3η ηταν οτι σουπερ. Ασε που με 1η αν ανοιξεις αποτομα το εχεις φαει στη μουρη το μηχανακι. Δεν ξερω και σουζα και εσπασα τα @@@ μου χθες το απογευμα. Επισης μου αρεσε που ειδα στην εθνικη να σταματαει να γραφει το κοντερ,και ας ειναι "ψεμα"Smile.Για την γκαζιερα μια χαρα. Με την ιδια κινηση που εκανα πριν στον καρπο μου και δεν ανοιγα το γκαζι ποτε 100% τωρα το ανοιγω. Δεν ειναι πολυ μεγαλη η διαφορα αλλα για εμενα ειναι η ιδανικη.
Οσων αφορα το θεμα που ανοιξα τωρα, μπηκα σε αυτο το site(με αλλο explorer) και εκτως και αν ειμαι μπαγλαμας και δεν καταλαβα καλα, με μαμα στοιχεια μου βγαζει στις 15.500 rpm με 6η ,ταχυτητα 326 χλμ. Μαλλον κατι δεν παει καλα. Με το ενα κοντυτερο δοντι που εχω μου δινει στα ιδια ταχυτητα 307χλμ????


Να ξερεις οτι και το στροφομετρο κλεβει

δηλαδη?αν λεει 15000 ο κοφτης παει πιο λιγο ε?ποσο ομως??πχ με +2 πισω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 15:15

είναι περίπου -13% λιγότερα χλμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 15:17

nktr έγραψε:
είναι περίπου -13% λιγότερα χλμ

ρε συ ξερω για τα χλμ τα βλεπω εδω gearcommander.com
για τις στροφες ρωταω παραπανω! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 15:21

Darksoul έγραψε:
nktr έγραψε:
είναι περίπου -13% λιγότερα χλμ

ρε συ ξερω για τα χλμ τα βλεπω εδω gearcommander.com
για τις στροφες ρωταω παραπανω! Very Happy

στο manual απο το μηχανακι σου λεει ποσες ειναι οι πραγματικες στροφες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bozos
Normal gixxer
Normal gixxer
Bozos


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 242
Αγωνιζόμενος : Παλιά,...στο Τέξας
Hμερομηνία εγγραφής : 12/04/2011

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 15:40

κατ'αρχας σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας.
Φιλε varypiniths οχι, με 2α δε νομιζω οτι σηκωνεται ευκολα. Οταν μας κανει τη χαρη ο κ@λο καιρος θα θυμηθεις να μου κανεις δυο μετρησεις πχ με 2α σταθερα στις 10000 και 4η ας πουμε και να μου πεις τι λεει το κοντερ σου? Ετσι για να δω σε σχεση με πριν τι λεει. Φανταζομαι ο nktr αναφερεται στα πραγματικα χλμ (για το -13%) και οχι σε σχεση με πριν??
Darksoul γνωριζω τι παιζει με τα γραναζια,τη δοκιμη αυτη την εκανα μιας και υπηρχε το γραναζι. Οσο για τα αλλα που λες δεν με καιει τοσο το θεμα ωστε να δωσω λεφτα για κατι τετοιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 20:22

λοιπον παιδια τα στροφομετρα ανεξαρτητως γραναζωματος κλεβουν 500 στροφες
το δικο μου πχ κοφταρει στις 12700 και στο δυναμομετρο εχω 12200 πραγματικες στροφες
το κοντερ τωρα οτι γραναζια και να βαλει καποιος θα λεει παντα τα ιδια οπως πριν
αλλα εκει που θα εκλεβε στα 200 14 χλμ τωρα θα κλεβει 20 πχ :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Γραναζωμα και κοντερ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γραναζωμα και κοντερ!   Γραναζωμα και κοντερ! EmptyΔευ 10 Οκτ 2011, 21:05

Bozos έγραψε:
Καλησπερα παιδες! Εχω ενα 750 κ7 και πριν απο μερικες μερες για δοκιμη(που μαλλον θα μεινει) εβαλα ενα δοντι μικροτερο γραναζι μπροστα(απο το παλιο μου μηχανακι GSR). Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την αλλαγη στο μηχανικι η οποια σε συνδιασμο με κοντιτερη γκαζιερα(R6) ειναι σουπερ. Χθες βγηκα εθνικη για πρωτη φορα με τα νεα δεδομενα και το κατα ευχαριστηθηκα. Το μηχανακι ανοιγει πολυ ωραια ακομα και με 6η στις 10.000 και αποτομο ανοιγμα του γκαζιου απο το 70% (ας πουμε) στο 100%. Το μονο που με χαλαει ειναι οτι ξερω οτι το κοντερ πλεον με παραμυθιαζει(μαλλον περισσοτερο απο πρινSmile). Περα απο το GPS που δεν τυχαινει να εχω προχειρο επανω μου μηπως καποιο καλο παιδι εχει δοκιμασει κατι, εχει ψαξει και μπορει να με διαφωτησει? Ενα ποσοστο ας πουμε περιπου για το ποσο κατω να υπολογιζω απο τα χλμ που βλεπω στο κοντερ!
Ευχαριστω εκ των προτερων!
Υ.Γ.
υπαρχει πιο πανω ενα θεμα σχετικο με ενα link για υπολογισμο ταχυτητων αλλα δε με βαζει :(


Μπορεις να βαλεις ενα speedohealer,το οποιο παρεμβαλεται αναμεσα στην φυσα και το κοντερ (plug & play xωρις πατεντες) και αφου υπολογισεις το σφαλμα του κοντερ σου να κανεις τις διορθωσεις απο κει.Αυτο χρειαζεται και σε μαμα γραναζωμα αφου ετσι κι αλλιως ειναι υπερασιοδοξες οι ενδειξεις μας.


Σορρυ Φιλιππε δεν ειχα δει το ποστ σου. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γραναζωμα και κοντερ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γραναζωμα Gsxr-R6
» γρανάζωμα σε Κ6 1000
» κοντερ..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com