Greek GSX-R forum
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
JIMK7
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
nasos-v
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
T.R.E
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
k8 600 kk
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
kostaskr6
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
κολτρέϊν
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
Leroy
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
ripper
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_l106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_c106ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Poll_r10 

 

 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ

Πήγαινε κάτω 
+23
mistiriodis_tsantakias
x4m3n0s
usabug
thodorisk
mx5
spyroszx
magfaria
nktr
jvertigo
AggelosK8
888hayabusa
ronnie_10
kostaskr6
GIXXERAKIAS
babis k8
lakou636
gsxrk71000
Miou
boutser
teo46
mike
k8 600 kk
nasos-v
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΤετ 26 Οκτ 2011, 13:39

Αν φοράει τα κατάλληλα γρανάζια, το κατάλληλο σαζμάν και το τονίζω, η μοτοσυκλέτα δουλεύει σωστά η διαφορά είναι μηδαμινή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΤετ 26 Οκτ 2011, 14:09

DimSTriple έγραψε:
Τσαντάκια, πρίν κάτσεις και γράψεις επεξεργάσου στον εγκέφαλο σου τις πληροφορίες που παπαγαλίζεις... και στο λέω με τη τελευταία ευγένεια που έχω για πάρτυ σου.

Το R6 της ομάδας είναι το ίδιο που πήρε πρωτάθλημα ο Πολίτης πέρυσι, με μόνη προσθήκη του αγωνιστικού βολάν που ΔΕΝ είχαμε πέρυσι, ζητήσαμε απο το τεχνικό έφορο να το κάνει μπίλιες αν θέλει, δε το έκαναν.
Όσο για την ακύρωση άσε να βγεί πρώτα η επίσημη απόφαση και μετά το βλέπουμε.

Τα R6 σαφέστατα και σε επίπεδο full κιτ άσχετε τσαντάκια (και όποιος άλλος βγάζει τέτοια συμπεράσματα) εφόσων ξέρεις να τα φτιάξεις να δουλεύουν, να μην ανατινάζονται και να αποδίδουν, είναι πιο δυνατά απο τα 675, αν θές "ρώτησε" τον Scassa και των πρωταθλητή ss600 φέτος που πέρυσι ήταν με 675, ή καλύτερα δές τι γίνεται στο κόσμο γενικά με τα R6 τα τελευταία 3-4 χρόνια.

φιλε δημητρη δεν εχω τπτ μαζισου και πραγματικα δεν εχω προβλημα και ισος εχεις κ δικιο για αυτα που λες ...δυστιχος δεν παπαγαλιζο εσυ που γνοριζεις καταλαβενεις οταν δεν λεο καπια πραγματα ...γραφο αρκετες εχμες αλλα οχι ολα ...εσυ και εγω αλλα και αλλοι που διαβαζουνε ξερουνε ...πραγματικα δεν εχω τπτ με τους οδιγους εσενα κ τα μηχανακια σας ...καταλαβενεις ομος τι θελω να πω ...πραγματικα δεν λεο εγω οτι εισαι παρανομος...λεο αυτα που γραφτικαν και υσχιουν ...αυτο που λες για τον εφορο δεν το γνοριζο...αλλα το περιμενα οτι καπος ετσι θα γινανε τα πραματα ...ομος εδω δεν θελω να αναλοθο σε μια μεταξισας μαχη με τον κυριο πιερακο η οπιον διποτε αλλο ...εμενα με νιαζει το πρωταθλημα και ας εχει παρανομα μηχανακια(δεν ενοο τα δικασου και δεν στοχευο κανενα) αλοστε παντου γινοντε αυτα ....

οπος βλεπεις ομος για ακομα μια φορα επιβεβεονοντε αυτα που λεο ...για ενα τοσο μικρο προταθλημα τοσε πολες ιντριγκες ....
συγνομη αν σε εθιξα ελπιζο να με καταλαβενεις και θα τα πουμε κ απο κοντα καπια μερα τα περετερο Wink

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΤετ 26 Οκτ 2011, 14:29

Στέφανε, σαφέστατα και ΔΕΝ έχεις άδικο στο θέμα ίντριγκας, γιατί όμως την αναμεταδίδεις? Εκεί τα χαλάμε φίλε Στέφανε. Όταν τα γράφεις εγώ να μη το θεωρήσω δηλαδή ώς άποψη σου?
Φυσικά και αυτά που λές τα άκουσα πρίν απο 'σένα, όπως έχω ακούσει και για το R1 πολλά και διάφορα, ακόμα και για το στόκ R6 του μικρού, αλλά δε μ'ενδιαφέρουν, τα μηχανάκια εκεί ήταν και το το πρωτάθλημα έληξε μ'αυτό το αποτέλεσμα. Ουδείς δε προχώρησε σε κάτι παραπάνω απο γκομενοκουβεντούλες 'νά'χαμε να λέγαμε, αντί να ξεστραβωθούν να φτιάξουν το μηχανάκι τους ή απλά να παραδεχθούν τα γεγονότα ώς έχουν και να πούν αυτή τη ριμάδα τη καλή κουβέντα. Εκεί χαλιέμαι και δε με χωράει ο τόπος.

Απο κοντά ΠΑΝΤΑ το προτιμώ και 'γώ, πρόσεχε όμως σε παρακαλώ τι "υπογράφεις"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΤετ 26 Οκτ 2011, 15:14

DimSTriple έγραψε:
Τσαντάκια, πρίν κάτσεις και γράψεις επεξεργάσου στον εγκέφαλο σου τις πληροφορίες που παπαγαλίζεις... και στο λέω με τη τελευταία ευγένεια που έχω για πάρτυ σου.

Το R6 της ομάδας είναι το ίδιο που πήρε πρωτάθλημα ο Πολίτης πέρυσι, με μόνη προσθήκη του αγωνιστικού βολάν που ΔΕΝ είχαμε πέρυσι, ζητήσαμε απο το τεχνικό έφορο να το κάνει μπίλιες αν θέλει, δε το έκαναν.
Όσο για την ακύρωση άσε να βγεί πρώτα η επίσημη απόφαση και μετά το βλέπουμε.

Τα R6 σαφέστατα και σε επίπεδο full κιτ άσχετε τσαντάκια (και όποιος άλλος βγάζει τέτοια συμπεράσματα) εφόσων ξέρεις να τα φτιάξεις να δουλεύουν, να μην ανατινάζονται και να αποδίδουν, είναι πιο δυνατά απο τα 675, αν θές "ρώτησε" τον Scassa και των πρωταθλητή ss600 φέτος που πέρυσι ήταν με 675, ή καλύτερα δές τι γίνεται στο κόσμο γενικά με τα R6 τα τελευταία 3-4 χρόνια.

Γνωστός αγωνιζόμενος πάντως παραδέχτηκε ανοιχτά ( μάλλον ομολόγησε) ότι το μηχανάκι του είναι 636 και χαρακτηριστικά είπε πως όλοι έτσι τα τρέχουν... scratch

Τέλοσπάντων. stothema

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΤετ 26 Οκτ 2011, 15:19

Νίκο ούτε μπορώ να ξέρω τι κάνουν οι άλλοι ούτε δε μ'ενδιαφέρει. Μιλάω για 'μένα, για 'μάς ώς ομάδα και τις μοτοσυκλέτες μας και μόνο Wink Το να λές - όποιος και αν είναι αυτός οτι έτσι κάνουν όλοι είναι το λιγότερο αστείο.

Όλοι αυτό κάνουν! Τι είναι αυτό δικαιολογία δηλαδή? lol! lol! Όταν όμως κάποια στιγμή του ανοίξουν το μοτέρ και το μετρήσουν και γίνει ρεζίλι - γιατί κάποια στιγμή αυτό θα γίνει και τότε θα χαρακτηριστεί και θα χαλάσει και το όνομα του να δώ τότε τι στην ευχή θα βρεί να πεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΤετ 26 Οκτ 2011, 19:04

DimSTriple έγραψε:
Στέφανε, σαφέστατα και ΔΕΝ έχεις άδικο στο θέμα ίντριγκας, γιατί όμως την αναμεταδίδεις? Εκεί τα χαλάμε φίλε Στέφανε. Όταν τα γράφεις εγώ να μη το θεωρήσω δηλαδή ώς άποψη σου?
Φυσικά και αυτά που λές τα άκουσα πρίν απο 'σένα, όπως έχω ακούσει και για το R1 πολλά και διάφορα, ακόμα και για το στόκ R6 του μικρού, αλλά δε μ'ενδιαφέρουν, τα μηχανάκια εκεί ήταν και το το πρωτάθλημα έληξε μ'αυτό το αποτέλεσμα. Ουδείς δε προχώρησε σε κάτι παραπάνω απο γκομενοκουβεντούλες 'νά'χαμε να λέγαμε, αντί να ξεστραβωθούν να φτιάξουν το μηχανάκι τους ή απλά να παραδεχθούν τα γεγονότα ώς έχουν και να πούν αυτή τη ριμάδα τη καλή κουβέντα. Εκεί χαλιέμαι και δε με χωράει ο τόπος.

Απο κοντά ΠΑΝΤΑ το προτιμώ και 'γώ, πρόσεχε όμως σε παρακαλώ τι "υπογράφεις"

δημητρη πηρα τηλ στο μαγαζη για να μηλισουμε αλλα ελιπες ...

αναμεταδιδο αυτο που κυκλοφορη δεν ειναι η αποψιμου ...αν εβαζα την αποψη μου θα το καταλαβενες οπος οταν γραφο και για αλλα πραματα την αποψη μου ...

δεν σχολιασα το ασχετε κτλπ γιατι καταλαβενο οτι τα λεγομεναμου αρκετες φορες ειναι παρεξιγισιμα αλλα περιμενα απο εσενα τουλαχιστον να καταλαβενεις πος ενοω καπια πραγματα ...

να διευκρινισο λυπον γιατι αναπαραγο αλλα ελιπος(συγνομη παραληψη) οτι ακομα δεν εχει αλλαξει το αποτελεσμα αφου οπος ακουστικε δεν μπορουνε να δουνε αν ειναι παρανομα τα μηχανακια βαση κανονισμου και στιλανε της λεπτομεριες στο εξοτερικο (FIM) οστε να παρουνε απαντηση ...
ασπουμε σε αυτο εδω ειναι το τι εχει γινει κ το αναπαραγο δεν ειναι η αποψη μου..
η αποψημου ειναι οτι ειναι τοσο γελιο να εχεις τον κανονισμο στα χεργια σου και να εχεις το μηχανακη μπροστασου και να μην μπορεις να κρινεις απο μονο σου αν ειναι νομιμο η οχι και ανακατεβεις ολοκληρη FIM για να ασχολιθη με το κολο προταθληματακι μας ....καταλαβες πος το ενοω τορα δημητρη?

οστοσο ακουστικε επισεις οτι υπερχε σιφτερ με δινατοτιτα αλαγης στο χιριστιριο στο ενα απο τα 2 μηχανακια ....που κανονικα απαγορευετε ....
και επισις χορις να θελο να ερθο σε ιντερνετικι αντιπαραθεση με καπιον ....
ενα ρ6 που φυσικα ειναι γαματο μηχανακη και οπος ομος κ το 675 (τα 2 καλητερα 600 κατα τη γνομη πολον)
που φτιαχνοντε απο 2 μεγαλα ονοματα δεν ειναι κανεις τυχεος ,οσο διαφορετικο γραναζομα κ να φορανε τετια διαφορα μετα την μεση της ευθιας δεν γινετε ...τορα το οτι μπορει το 675 να ειχε προβλημα πεζει κ αυτο στο πεχνιδη ....δεν ειναι μονο αποψιμου ειναι το τι φενοτανε στης κερκιδες και ειδαμε ολοι μας...
παντα υπαρχουν 2 μεργιες σε ενα νομισμα ...και ακριβος επιδει ειναι δυσκολο να ξερουμε ολες της μεργιες καλο ειναι να ακουγοντε η αποψεις χορις προσοπικες αναφορες η υβρης η φασαριες ....
εγω γιαυτο πιρα τηλ και θα περναγα σημερα απο εκει κιολας για να ακουσο κ την δικιασου αποψη δημητρη αν και εφοσον ειθελες γιατι με ενδιαφερει ....δεν περνο μερος σε κανενα στρατοπεδο απλος θελο να ακουο τα παντα απο τους παντες οστε να εχο μια πιο γεματη αποψη τον πραγματον ....
θα τηλεφονιθουμε αμεσα οταν θα εχο χρονο αν ενδιαφερεσε για την συζιτηση Wink


______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
DimSTriple
Full gixxer
Full gixxer
DimSTriple


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 12:18

Στέφανε, πολύ συγκεκριμένα πράγματα λέει η FIM, επίσης πολύ συγκεκριμένα πράγματα λέει ο Ελληνικός κανονισμός που υπερισχύει του FIM.
Αν δείς τον Ελληνικό θα διαπιστώσεις και 'συ οτι δεν υπάρχει κανένα θέμα. Αλλα καλύτερα μη το ψάξεις καθόλου. Το θέμα έκλεισε χθές οπότε λογικά θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση.

Τώρα για τα μηχανάκια μας δε μπορώ να σου αναλύσω κάτι παραπάνω. Αυτό που θα σου θυμίσω μόνο είναι πως φέτος ήταν η τρίτη χρονιάς μας με το R6 και έχουμε όλοι δουλέψει πολύ πάνω του.Tο R1 που ήταν το μεγάλο στοίχημα για μάς. Αν κάποιος τελικά ήταν απόλυτο σίγουρος οτι κάποιο απο τα δύο ή και τα δύο ήταν παράτυπα νομίζω θα προχωρούσε στις κατάλληλες ενέργειες. Τέλος να σ'ενημερώσω γιατί πιθανότατα δε το γνωρίζεις πως για τη Μοτοδυναμική ήταν η πρώτη φορα στα χρόνια που τρέχει που εμπιστεύθηκε την ομάδα της σε μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα.

Και οι δύο μοτοσυκλέτες την ερχόμενη Τετάρτη στο trackday θα είναι για δοκιμή απο τους Δημοσιογράφους, όσοι πιστοί προσέλθετε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meremetis.gr/
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 12:56

δημοσιογραφος ειμαι και ΟΧΙ φωτογραφος οπως με φωναζουνε... τι ωρα βολευει να περασω δημητρη??? ssss ssss ssss


xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 12:59

Miou έγραψε:
δημοσιογραφος ειμαι και ΟΧΙ φωτογραφος οπως με φωναζουνε... τι ωρα βολευει να περασω δημητρη??? ssss ssss ssss


xaxa xaxa xaxa

xaxa xaxa xaxa
λαμόγιο... :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ   6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 13:25

DimSTriple έγραψε:
Στέφανε, πολύ συγκεκριμένα πράγματα λέει η FIM, επίσης πολύ συγκεκριμένα πράγματα λέει ο Ελληνικός κανονισμός που υπερισχύει του FIM.
Αν δείς τον Ελληνικό θα διαπιστώσεις και 'συ οτι δεν υπάρχει κανένα θέμα. Αλλα καλύτερα μη το ψάξεις καθόλου. Το θέμα έκλεισε χθές οπότε λογικά θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση.

Τώρα για τα μηχανάκια μας δε μπορώ να σου αναλύσω κάτι παραπάνω. Αυτό που θα σου θυμίσω μόνο είναι πως φέτος ήταν η τρίτη χρονιάς μας με το R6 και έχουμε όλοι δουλέψει πολύ πάνω του.Tο R1 που ήταν το μεγάλο στοίχημα για μάς. Αν κάποιος τελικά ήταν απόλυτο σίγουρος οτι κάποιο απο τα δύο ή και τα δύο ήταν παράτυπα νομίζω θα προχωρούσε στις κατάλληλες ενέργειες. Τέλος να σ'ενημερώσω γιατί πιθανότατα δε το γνωρίζεις πως για τη Μοτοδυναμική ήταν η πρώτη φορα στα χρόνια που τρέχει που εμπιστεύθηκε την ομάδα της σε μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα.

Και οι δύο μοτοσυκλέτες την ερχόμενη Τετάρτη στο trackday θα είναι για δοκιμή απο τους Δημοσιογράφους, όσοι πιστοί προσέλθετε Wink

θα ενδιαφερομουνα δημητρη ξαναλεο να μας κρατας ενημερους με το τι γινετε με το θεμα Wink

και εγω δημοσιογραφος ειμαι γιαυτο κανο ολες αυτες της ερωτησης κ της διλοσεις ρε μιου περιμενε στην σειρα ;P

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
 
6ος Αγώνας (τελικός) Πανελληνιου Πρωταθλήματος ΕΚΟ ΣΟΑΜ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» 4ος αγωνας Πανελληνιου Πρωταθληματος Ταχυτητας 22-23/09/2012
» Ο 1ος Αγώνας του πρωταθλήματος...
» 31-1ΝΟΕΒΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ DRAKSTER

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com