Greek GSX-R forum
δεν περνιουνται τα Suzuki. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
δεν περνιουνται τα Suzuki. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
δεν περνιουνται τα Suzuki. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
JIMK7
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
nasos-v
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
T.R.E
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
k8 600 kk
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
kostaskr6
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
κολτρέϊν
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
Leroy
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
ripper
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_l10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_c10δεν περνιουνται τα Suzuki. Poll_r10 

 

 δεν περνιουνται τα Suzuki.

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

δεν περνιουνται τα Suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: δεν περνιουνται τα Suzuki.   δεν περνιουνται τα Suzuki. EmptyΤρι 18 Οκτ 2011, 08:16

θα υποθεσω οτι οποιος ειδε τον αγωνα τις Αυστραλιας θα ειδε τι επαθε ο γιατρος οταν πηγε να περασει τον Bautista.ΕΤΣΙ,δεν περνιουνται κυριε μου τα Gixxer!!!!ασχετα αν μετα πεσεις μονος σου ενω εισαι τριτος. sorry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

δεν περνιουνται τα Suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν περνιουνται τα Suzuki.   δεν περνιουνται τα Suzuki. EmptyΤρι 18 Οκτ 2011, 08:25

ναι το ειδα και εγω ! εν το μεταξη μολης σαβουροθηκε ο γιατρος λεω ωχ παει και μπαουτιστα αλλα ευτυχος το προλαβε το κακο προς στιγμην για να τα σκατωσει αργωτερα! τεςπα αντε να δουμε του χρονου αν θα εχουμε συμετοχη με τα 1000αρια και τι σκ@τ@ θα φαμε εκει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
opoulian
Normal gixxer
Normal gixxer
opoulian


Άντρας Όνομα: : Spyros
Τόπος : athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 237
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

δεν περνιουνται τα Suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν περνιουνται τα Suzuki.   δεν περνιουνται τα Suzuki. EmptyΤρι 18 Οκτ 2011, 09:30

παντως το μηχανακι στην ευθεια ηταν πολυ αργο ακομα και με slipstreaming δεν μπορουσε να περασει hayden..οταν εδειχνε τις τελικες ταχυτητες καποια στιγμη στον αγωνα του stoner ηταν 315 και μπατιστα 299 Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

δεν περνιουνται τα Suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν περνιουνται τα Suzuki.   δεν περνιουνται τα Suzuki. EmptyΤρι 18 Οκτ 2011, 15:35

μου θυμιζεις ενα φιλο που οταν κερδιζε ο λορετζο τον ρωτουσες ποιος κερδισε? και ελεγε το R1. Δεν γινεται να λες τα gixxer για τα μηχανακια του μοτοgp.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black rider
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 559
Αγωνιζόμενος : μονο Πεμπτη βραδυ
Hμερομηνία εγγραφής : 18/03/2011

δεν περνιουνται τα Suzuki. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: δεν περνιουνται τα Suzuki.   δεν περνιουνται τα Suzuki. EmptyΣαβ 22 Οκτ 2011, 08:33

Opeth έγραψε:
μου θυμιζεις ενα φιλο που οταν κερδιζε ο λορετζο τον ρωτουσες ποιος κερδισε? και ελεγε το R1. Δεν γινεται να λες τα gixxer για τα μηχανακια του μοτοgp.
ναι καλα συγνωμη κ ολας No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
δεν περνιουνται τα Suzuki.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» suzuki τοτε suzuki και τωρα
» Suzuki GSR 600
» suzuki

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com