Greek GSX-R forum
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
JIMK7
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
nasos-v
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
T.R.E
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
k8 600 kk
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
kostaskr6
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
Leroy
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
ripper
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_l10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_c10Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Poll_r10 

 

 Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!

Πήγαινε κάτω 
+16
kostas-1000k9
potis
frozen
boutser
kostaskr6
gixxermak
spastos
-=UNSEEN=-
Miou
k8 600 kk
giannisK6
κολτρέϊν
gsxrk71000
DrIoannis
teo46
christ-r
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 20:50

Χθες μετα απο τον καφε ειπα να μην παω και στην βολτα αλλα να παω σπιτι να αραξω...κατα τις 2 εκει που ακουγα την μουσικουλα μου ακουω εξω απο το γκαραζ που εχω ενα παπι να υπαρχουν ομιλιες καλου κακου βγαινω ριχνω μια ματια και τους βλεπω να σπανε την ποδια και να προσπαθουν να βγαλουν ολο το μοτερ...κατεβαινω κατω και τη συνεχεια την αφηνω σε εσας...καποιοι που με ξερουν καλα θα καταλαβαν τι επηλθε μετα εμου και των 3 αλλοδαπων εκ δυτικων δυτικων προαστιων!!!τελος καλο ολα καλα...τους χαιδεψαμε τους τυλιξαμε και σε κολλα Α4 και καλο δικαστηριο αν και ελευθεροι θα ειναι σμρ αλλα το χαιδεμα θα το θυμουνται για πολυ καιρο... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil gun mastigio mastigio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 20:54

christ-r έγραψε:
Χθες μετα απο τον καφε ειπα να μην παω και στην βολτα αλλα να παω σπιτι να αραξω...κατα τις 2 εκει που ακουγα την μουσικουλα μου ακουω εξω απο το γκαραζ που εχω ενα παπι να υπαρχουν ομιλιες καλου κακου βγαινω ριχνω μια ματια και τους βλεπω να σπανε την ποδια και να προσπαθουν να βγαλουν ολο το μοτερ...κατεβαινω κατω και τη συνεχεια την αφηνω σε εσας...καποιοι που με ξερουν καλα θα καταλαβαν τι επηλθε μετα εμου και των 3 αλλοδαπων εκ δυτικων δυτικων προαστιων!!!τελος καλο ολα καλα...τους χαιδεψαμε τους τυλιξαμε και σε κολλα Α4 και καλο δικαστηριο αν και ελευθεροι θα ειναι σμρ αλλα το χαιδεμα θα το θυμουνται για πολυ καιρο... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil gun mastigio mastigio

mprabo mprabo mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 20:56

ninza mastigio mastigio mastigio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 21:09

το θέμα είναι αυτό που είπες,ότι θα είναι πάλι ελευθεροι και σιγουρα είναι και παράνομοι εδώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 21:16

καλα τους εκανες.. mastigio mastigio mastigio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 21:19

gsxrk71000 έγραψε:
το θέμα είναι αυτό που είπες,ότι θα είναι πάλι ελευθεροι και σιγουρα είναι και παράνομοι εδώ!!

Tα δικαστηρια στη χωρα μας ετσι δικαζουν...αμα ειχα κλεψει εγω ομως παιζει και να εμπαινα μεσα για κανα χρονακι...ο,τι να'ναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 21:22

ναι το ξέρω!δυστυχώς τους χαϊδεύουν...
σαπισέ τους στο ξύλο και στείλτους στην χώρα τους....όχι φυλακή να τους ταίζουμε κιόλας!
mastigio mastigio mastigio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 21:24

Και χρονακι και μητρωο αμαυρωμενο χαλαροτατα.... Γμστ εδω το αλλο παιδι απο τα Μεγαρα δεν θυμαστε τι ειχε γραψει που δαγκωσαν τα σκυλια τους κλεφτες και του εκαναν μηνυση (οι κλεφτες)mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 21:28

giannisK6 έγραψε:
Και χρονακι και μητρωο αμαυρωμενο χαλαροτατα.... Γμστ εδω το αλλο παιδι απο τα Μεγαρα δεν θυμαστε τι ειχε γραψει που δαγκωσαν τα σκυλια τους κλεφτες και του εκαναν μηνυση (οι κλεφτες)mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies

εγω θα παρακαλουσα να μου κανουν μηνυση για να τους κανω αγωγη μετα και να τραβανε τα βυζια των 50 γυναικων τους και των 100 θυγατερων τους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 22:09

gsxrk71000 έγραψε:
σαπισέ τους στο ξύλο και στείλτους στην χώρα τους....
mastigio mastigio mastigio

+1 +1 +1 +1 +1 +1 .........+600 !!!!!!!!!!!

Πες τα γιατι οταν μιλαω εγω ο Ποτης με λεει αναρχικο και αμορφωτο !!!!!!!!!!!!!!!!

Και οχι μονο ξυλο και πυρααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 22:19

επιτελους ενας που τους επιασε στα πρασα..... μπραβο ρε χρηστο καλα σου εκατσε... πηρες μια μικρη εκδικηση για πολλους απο εδω μεσα...

δεν ξερεις και ποτε, μπορει να βρεθουν και τπτ αλλα κλεμενα μηχανακια στα σπιτια τους...




ninza ninza pnixton ropalo ropalo ropalo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
-=UNSEEN=-
Adv. gixxer
Adv. gixxer
-=UNSEEN=-


Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 414
Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 22:46

Φίλε εγω θα διαφωνήσω με τους υπόλοιπους φίλους πιο πάνω και με την κίνηση σου. Δεν έκανες καθόλου καλά να τους χτυπήσεις και να τους παραδόσεις. Προσωπική μου άποψη είναι οτι....... ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!

Αυτό λέγεται μοναχοφαγιά και πλεονεξία. Δηλαδή γιατί να μην τους ρίξεις μερικές χωρίς όμως να τους χαλάσεις πολύ και μετά αφου τους έχεις πουθενά μαντρωμένους να κάνεις εδω ανάρτηση για να έρθουμε κι εμείς??? Οπως είναι λογικό όλοι μας τρέφουμε αγάπη για τέτοια παιδιά, άσχετα αν είναι αλλοδαποί ή οχι. Και άνετα πλήρωνα κανένα τραβε απο Συγγρου να τους κανονίσει αφου τους έχουμε γλεντήσει λιγάκι και τους κρατάμε...

Οπως κι αν έχει να αγιάσει το χέρι σου αν και τη συνέχεια την είπατε ήδη.... Οπότε έχε το νου σου μη σου κάνουνε καμία βρωμιά αμα σε πιάσουν σε χαλαρή φάση.
mprabo mprabo respekt2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 22:52

-=UNSEEN=- έγραψε:


Οπως κι αν έχει να αγιάσει το χέρι σου αν και τη συνέχεια την είπατε ήδη.... Οπότε έχε το νου σου μη σου κάνουνε καμία βρωμιά αμα σε πιάσουν σε χαλαρή φάση.
mprabo mprabo respekt2


+1 Eχε το νου σου γενικα,και για σενα και για τα μηχανακια-αμαξια που εχετε οικογενειακως.Οπως επισης και να συνεχισεις τη μηνυση (οχι πως θα βγαλεις κατι απο οικονομικης αποψεως).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 23:39

-=UNSEEN=- έγραψε:
Φίλε εγω θα διαφωνήσω με τους υπόλοιπους φίλους πιο πάνω και με την κίνηση σου. Δεν έκανες καθόλου καλά να τους χτυπήσεις και να τους παραδόσεις. Προσωπική μου άποψη είναι οτι....... ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!

Αυτό λέγεται μοναχοφαγιά και πλεονεξία. Δηλαδή γιατί να μην τους ρίξεις μερικές χωρίς όμως να τους χαλάσεις πολύ και μετά αφου τους έχεις πουθενά μαντρωμένους να κάνεις εδω ανάρτηση για να έρθουμε κι εμείς??? Οπως είναι λογικό όλοι μας τρέφουμε αγάπη για τέτοια παιδιά, άσχετα αν είναι αλλοδαποί ή οχι. Και άνετα πλήρωνα κανένα τραβε απο Συγγρου να τους κανονίσει αφου τους έχουμε γλεντήσει λιγάκι και τους κρατάμε...

Οπως κι αν έχει να αγιάσει το χέρι σου αν και τη συνέχεια την είπατε ήδη.... Οπότε έχε το νου σου μη σου κάνουνε καμία βρωμιά αμα σε πιάσουν σε χαλαρή φάση.
mprabo mprabo respekt2


+1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠεμ 27 Οκτ 2011, 23:46

-=UNSEEN=- έγραψε:
Φίλε εγω θα διαφωνήσω με τους υπόλοιπους φίλους πιο πάνω και με την κίνηση σου. Δεν έκανες καθόλου καλά να τους χτυπήσεις και να τους παραδόσεις. Προσωπική μου άποψη είναι οτι....... ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!

Αυτό λέγεται μοναχοφαγιά και πλεονεξία. Δηλαδή γιατί να μην τους ρίξεις μερικές χωρίς όμως να τους χαλάσεις πολύ και μετά αφου τους έχεις πουθενά μαντρωμένους να κάνεις εδω ανάρτηση για να έρθουμε κι εμείς??? Οπως είναι λογικό όλοι μας τρέφουμε αγάπη για τέτοια παιδιά, άσχετα αν είναι αλλοδαποί ή οχι. Και άνετα πλήρωνα κανένα τραβε απο Συγγρου να τους κανονίσει αφου τους έχουμε γλεντήσει λιγάκι και τους κρατάμε...

Οπως κι αν έχει να αγιάσει το χέρι σου αν και τη συνέχεια την είπατε ήδη.... Οπότε έχε το νου σου μη σου κάνουνε καμία βρωμιά αμα σε πιάσουν σε χαλαρή φάση.
mprabo mprabo respekt2


+1 +1 +1 +1 mastigio mastigio mastigio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:14

Σε χαλαρη φαση δυστυχως δυσκολα θα με πιασουν...υπαρχουν πτυχες στο ολο στορυ που κανουν αυτη τη φαση διαφορετικη...αυτο μπορουν να το καταλαβουν οσοι με ξερουν προσωπικα...και οντως πηρα το αιμα μου πισω για δευτερη φορα γτ καποιοι ομοεθνης τους παλι παλιοτερα ειχαν παει να κλεψουν μηχανακι γειτονα μου με την ιδια και χειροτερη τυχη γτ ξυπνησαν και τα 3 αδερφια του γειτονα μου πανω στο σαματα που εκανα!χαχααχαχχααχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:28

Ρε χρηστο μη μιλας σαν πιτσιρικας τωρα (κι ας ειμαστε :P )...Κι εγω σαν κι εσενα σκεφτομαι και πραττω αλλα τον καθενα μπορει καποιος να τον πιασει στον υπνο.Πιστεψε με τρελενομαι και μονο που το λεω αλλα ετσι ειναι....εκει που εχεις ολα τα δικια με το μερος σου μπορει να τη βρεις κι απο πανω...εντελως φιλικα στα λεω ολα αυτα,χωρις διαθεση να το παιξω εξυπνος γιατι εγω χειροτερος μλκς ειμαι xaxa
beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:29

giannisK6 έγραψε:
Και χρονακι και μητρωο αμαυρωμενο χαλαροτατα.... Γμστ εδω το αλλο παιδι απο τα Μεγαρα δεν θυμαστε τι ειχε γραψει που δαγκωσαν τα σκυλια τους κλεφτες και του εκαναν μηνυση (οι κλεφτες)mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies

κακός τους άφησε να φύγουν!!!Έπρεπε να τους κάνει σκυλοτροφή για τα κουτάβια του... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:32

Δημητρη διαβασε το ποστ. αξιζει οντως mpanana
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christ-r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
christ-r


Άντρας Όνομα: : Χρήστος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 439
Αγωνιζόμενος : Στις πατεριτσες!
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:36

giannisK6 έγραψε:
Δημητρη διαβασε το ποστ. αξιζει οντως mpanana

εχεις π.μ 8)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kawasaki-bikers.gr
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 00:37

giannisK6 έγραψε:
Δημητρη διαβασε το ποστ. αξιζει οντως mpanana

Το έχω διαβάσει ήδη!!!Καλά τα έκανε και αν κατάλαβα καλά πρέπει να ήταν και αλλοδαπά τα παιδιά.... file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 01:02

GSXR-750 έγραψε:
κακός τους άφησε να φύγουν!!!Έπρεπε να τους κάνει σκυλοτροφή για τα κουτάβια του... lol! lol!


+1 +1 +1 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 02:47

καλα τους αλλους τον γειτονα δεν φωναξες :(

καλα ρε ετσι εισαι δεν σε ξανα παιζω Evil or Very Mad

υ.γ. δεν ειχα δει αυτο το ποστ κ το εγραψα στον καφε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 03:11

επρεπε να παρεις ενα τηλ σε καπιον απ το φορουμ για να ερχομασταν ολοι μαζι και να δεις 5*5 θα τους παιζαμε και θα ηταν και για το καλο τους γιατι θα μαθεναν οτι η κλωπη απο ελληνα κανει κακο στην υγεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!   Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!! EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 15:06

spastos έγραψε:
-=UNSEEN=- έγραψε:
Φίλε εγω θα διαφωνήσω με τους υπόλοιπους φίλους πιο πάνω και με την κίνηση σου. Δεν έκανες καθόλου καλά να τους χτυπήσεις και να τους παραδόσεις. Προσωπική μου άποψη είναι οτι....... ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!

Αυτό λέγεται μοναχοφαγιά και πλεονεξία. Δηλαδή γιατί να μην τους ρίξεις μερικές χωρίς όμως να τους χαλάσεις πολύ και μετά αφου τους έχεις πουθενά μαντρωμένους να κάνεις εδω ανάρτηση για να έρθουμε κι εμείς??? Οπως είναι λογικό όλοι μας τρέφουμε αγάπη για τέτοια παιδιά, άσχετα αν είναι αλλοδαποί ή οχι. Και άνετα πλήρωνα κανένα τραβε απο Συγγρου να τους κανονίσει αφου τους έχουμε γλεντήσει λιγάκι και τους κρατάμε...

Οπως κι αν έχει να αγιάσει το χέρι σου αν και τη συνέχεια την είπατε ήδη.... Οπότε έχε το νου σου μη σου κάνουνε καμία βρωμιά αμα σε πιάσουν σε χαλαρή φάση.
mprabo mprabo respekt2

θα συνφωνησω.... okk okk okk okk okk +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1


+1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aγαπαει ο θεος του κλεφτες αλλα αγαπαει και τους ιδιοκτητες!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» γεια σε ολους τους ερωτευμενους με την suzukara τους
» θεος!!!!!!!!!!!
» τελικο χωρις τον καταλυτη 600-750

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΚΛΟΠΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com