Greek GSX-R forum
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
JIMK7
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
nasos-v
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
T.R.E
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
k8 600 kk
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
kostaskr6
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
κολτρέϊν
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
Leroy
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
ripper
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_l10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_c10προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Poll_r10 

 

 προβλημααααααααααααααα.....SOS........

Πήγαινε κάτω 
+3
mistiriodis_tsantakias
Miou
frozen
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 18:08

καλησπερα παιδες...θα ηθελα ννα με βοηθησετε με ενα θεματακι που εχω με την κασα μου.....λοιπον....εχει κλοτσισει η μια βιδα τησ σελας.....οταν το πηγα για service το ειπα στον μαστορα ....κατι εκανε αλλα δεν κρατησε......δεν ειναι οτι εχω σοβαρο προβλημα αλλα το μθαλο μου ειναι ειναι συνεχεια εκει και ξενερωνω....ξερετε τωρα πωσ ειναι αυτα.....και επειδη αρχιζουν και μου κατεβαινουν κατι ιδεεσ που το περιεχομενο τουσ εχει τροχουσ κοπησ κτλ......λεω κατσε να ρωτησω πρωτα εσασ που ειστε κια πιο γνωστεσ,φοβεροι μηχανοβιοι,απιστευτα τιμονια,απεχτοι τυποι και ολα τα σχετικα I love you I love you I love you I love you ...αχαχαχα...θα ηθελα να να του βαλω κατι σαν μισησ στροφησ βιδεσ η κατι τετοια τελοσ παντων...για να ειναι κ πιο ευκολο στο βγαλε.....φανταζομαι καποιοι μυστηριοι τυποι απο εσας που τα μηχανακια τουσ μονο κ7 δεν ειναι πια Laughing Laughing Laughing κατι θα εχου ν στα υπ οψην.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 18:12

ειναι απλο ρε νικο... βγαζεις την σελα και την πας σε ενα μηχανουργειο και σου βαζουν χελικοιλ και ξαναφτιαχνουν το σπειρωμα για να βαζεις παλι την ιδιια βιδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 18:17

ναι εκτος απο αυτο δεν παιζει κατι αλλο ωστε να μν χρειαζετε εργαλειο για να βγαλω την σελα????????//
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 19:28

τι να βγαλει τιν σελα ρε αλεξ???
πρεπει να βγαλει ολο το υποπλεσιο κ να παει να κανει ενα κολαουζο...
ειναι πολυ ευεστιτες αυτες η βολετς εκει κ υποφερουνε γιατι ειναι ευκολο να της στραβο βιδοσεις ....εγω εχω αγοραση κολαουζο μονο για αυτην την βιδα γιατι παντα βρισκο χαλασμενες ...
αμα θες νικο περνα να δουμε αν γινετε να το φτιαχουμε με το κολαουζο που εχω αλιος το καλιτερο βγαλσιμο γεμισμα κ κενουργια πασα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 19:38

Ναι θελει κολαουζο για αλλο σπειρωμα,

ΥΓ. Νικο και να σε ενημερωσω οτι αν καταφυγεις στη λυση του Τσαντακια θα χρειαστει να τον πληρωσεις με...σεξουλικα τερτιπια !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 19:43

τα ευκολος ενοουμενα παραλιποντε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 19:44

Και αλλαξε τιτλο, βαλε κατι πιο συγκεκριμμενο να βοηθηθουν και οι επομενες γενιες


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mx5 στις Κυρ 30 Οκτ 2011, 21:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 20:35

frozen έγραψε:
καλησπερα παιδες...θα ηθελα ννα με βοηθησετε με ενα θεματακι που εχω με την κασα μου.....λοιπον....εχει κλοτσισει η μια βιδα τησ σελας.....οταν το πηγα για service το ειπα στον μαστορα ....κατι εκανε αλλα δεν κρατησε......δεν ειναι οτι εχω σοβαρο προβλημα αλλα το μθαλο μου ειναι ειναι συνεχεια εκει και ξενερωνω....ξερετε τωρα πωσ ειναι αυτα.....και επειδη αρχιζουν και μου κατεβαινουν κατι ιδεεσ που το περιεχομενο τουσ εχει τροχουσ κοπησ κτλ......λεω κατσε να ρωτησω πρωτα εσασ που ειστε κια πιο γνωστεσ,φοβεροι μηχανοβιοι,απιστευτα τιμονια,απεχτοι τυποι και ολα τα σχετικα I love you I love you I love you I love you ...αχαχαχα...θα ηθελα να να του βαλω κατι σαν μισησ στροφησ βιδεσ η κατι τετοια τελοσ παντων...για να ειναι κ πιο ευκολο στο βγαλε.....φανταζομαι καποιοι μυστηριοι τυποι απο εσας που τα μηχανακια τουσ μονο κ7 δεν ειναι πια Laughing Laughing Laughing κατι θα εχου ν στα υπ οψην.......


Αν ψήνεσαι για carbon ουρά με ενσωματωμένη την σέλα μου το λες... :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 20:40

καλο ακουγετε αυτο..αλλα θα πρεπει να ξεχασω και το σελακι μετα ε????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 20:41

k8 600 kk έγραψε:
Ναι θελει κολαουζο για αλλο σπειρωμα,

ΥΓ. Νικο και να σε ενημερωσω οτι αν καταφυγεις στη λυση του Τσαντακια θα χρειαστει να τον πληρωσεις με...σεξουλικα τερτιπια !!!!



χαχαχαχ xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 21:30

frozen έγραψε:
καλο ακουγετε αυτο..αλλα θα πρεπει να ξεχασω και το σελακι μετα ε????

Ναι εννοείται αυτό Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 21:48

T.R.E έγραψε:
frozen έγραψε:
καλο ακουγετε αυτο..αλλα θα πρεπει να ξεχασω και το σελακι μετα ε????

Ναι εννοείται αυτό Very Happy



τοτε δεν ακουγεται καθολου καλο για την τζουλια......θα εχουμε παρατραγουδα παλι.....χααχαχαχαχαχχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasos1984
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Τάσος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 341
Αγωνιζόμενος : OPEN
BMU
SBK
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2009

προβλημααααααααααααααα.....SOS........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημααααααααααααααα.....SOS........   προβλημααααααααααααααα.....SOS........ EmptyΚυρ 30 Οκτ 2011, 22:16

Πας σε ενα μαστορα τις προκοπης το μηχανακι, τ λες μαστορα το και το... Σου βαζει μια μουφα μεσα με την γαματη τουμπανη σκληρη λοκταιτ και επειτα ξαναβαζεις την μαμα βιδουλα στην θεση τις χωρις να ξανακλωτσησει ποτε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/tasos1010
 
προβλημααααααααααααααα.....SOS........
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com