Greek GSX-R forum
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
JIMK7
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
nasos-v
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
T.R.E
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
k8 600 kk
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
kostaskr6
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
Leroy
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
ripper
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_l10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_c10ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Poll_r10 

 

 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ

Πήγαινε κάτω 
+45
gixxermak
futuristic
No Fear
geopar
ripper
Sotoner
GIXXERAKIAS
stam911
Bozos
spastos
chris8790
ktm_21
nasos-v
Darksoul
Aristosk8
platonas
sporoskaterini
kantalis
kapamarou85
ripseventh
AggelosK8
demk6
JIMK7
alhthrios
NIKOSSITIA
[alex]
x4m3n0s
gsxrk71000
SuzukaK4
kostas-1000k9
louk6
carlos
totoulis
boutser
black rider
frozen
tiger6
kostaskr6
κολτρέϊν
k8 600 kk
Black Eagle
kentaurosk8
thodoris
Miou
kontos 750
49 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012, 16:38

GSXR-750™ έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
ορεα φιλε δημητρη οταν ομος σου ειπα εγω να μιλισουμε τηλεφονικος για το θεμα δεν δεχτικες ....και δεν απαντισες κιολας θα σου εστελνα πμ αλλα οπος βλεπεις ο τυπος ειναι αδιστακτος επαγγελματιας και με μαλαγανιες προσπαθη να πουληση μπλουζακια ...
και λεει οτι τον απιλουμε κιολας ενο σε αντιθεση ο "κυριος"αυτος εχει απιλιση εμενα με μινησης και το γνοριζουνε και αντιμνις ...

σε χαλαρο λυπον υφος αν ο κυριος γιοργος θελει να γραφει στο φορουμ με γουστοτου με καπελοτου αλλα θα παρακαλεσο να μην ξαναδω καμια αναφορα σχετικα με το θεμα γιατι εγω προσοπικα δεν θα το αφησο ΑΚΡΑΧΤΟ ....
το θεμα φιλε δημητρη εχει συζητηθη ουκ ολιγες φορες σε καφεδες και ολοι συμφονουνε μαζιμου αλλα οχι με τον "τροπο μου" ...

οποτε νομιζο οτι ειναι δουλια σας σαν μοντερ να λαβετε τα ινια οταν βλεπετε προσπαθια ικονομικης εκμεταλευσης του χορου ...και ιδιετερα οταν γινετε κατα εξακολουθηση ...

και για τους κυριους κυριους εγω δεν κριβομε πισο απο τπτ το τηλεφονομου ειναι δημοσια σε πολες αγγελιες οπος η περιοχη που μενο και το ονομαμου οπιος ΛΟΓΙΚΟΣ ανθροπος εχει καπιο προβλημα μπορει να μου τηλεφονιση η να κανονιση και συναντιση για καφε ...δυστιχος αυτοιι που δεν εχουνε επιχιριματα και τους ξεμπροστιαζο δεν δεχοντε κατι τετιο γιατι απλος δεν εχουνε τπτ να πουνε ...ουτε σε εμενα ουτε στην μιζερη ζωη τους ...
παρολα αυτα εγω ειμαι ακομα και ετσι διατεθημενος να λυσο οπιαδιποτε παρεξιγιση μαζιτους σε μια συναντιση του φορουμ οστε να δουμε αν εγω λεο ΜΑΛΑΚΙΕΣ η εχω δικιο ...το οτι οι περισοτεροι απο εδω μεσα δεν ασχολουντε με τα ποστ καπιον δεν παει να πει οτι δεν ενοχλουντε ...
και πιστευο οτι για το παρον θεμα ο user θα επρεπε να ειχε διαγραφτη οπος το θεορουνε και οι περισοτεροι απο εδω μεσα ....

λυπαμε αλλα θα επεκταθο και παρακατο αν δω αναλογα ποστ οπος την προιγουμενη φορα και θα ειμαι αμιλικτος αυτην την φορα προηδοπιο ...ξιγουμαστε για να μην παρεξιγουμαστε ....

Ευχαριστο εκ τον προτερον για την κατανοιση ...

π.σ. εσεις λαμογια που περιμενετε ξεκατινιασμα και δεν μιλατε στο μαιν και στελνετε πμ και περιμενετε ποτε θα σας χαρισο λιγες στιγμες γελιου ΕΤΙΜΑΣΤΙΤΕ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ


Στέφανε,επειδή μπαίνεις καθημερινά εδώ μέσα,θα έχει πέσει στην αντίληψη σου πόσες φορες έμμεσα η άμεσα έχει αναφερθεί ότι κάποιοι τα κονομάμε από το forum!!Από αυτό και μονο δεν αξίζει να σχολιάσουμε τίποτα....!!!
Τωρα...,δεν είναι ότι δεν δέχτηκα να σου μιλήσω,απλά θεώρησα ότι δεν έπρεπε να δώσουμε συνεχεια σε ένα θέμα που δεν άξιζε κανένα σχόλιο(δικαιολογώ σε προηγούμενο post το λόγο)!!!!!

Για το θέμα με τις μηνύσεις,τις αγωγές,τις απειλές κτλ κτλ,τα θεωρώ τουλάχιστον αστεία να λέγονται σε ένα forum.....!! Very Happy

αστεια ξε αστεια δημητρη υποθικαν ομος και οπος και νανε δεν μπορει να γινοντε δεχτα εδω μεσα τετια ατομα .-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012, 22:53

Στεφ το θεμα εχει τελειωσει....και καταλαβαμε γιατι μπηκε αυτος ο ανθρωπος εδω....ας κλειδωσει οπως εγραψα να τελειωνουμε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012, 23:01

kontos 750 έγραψε:
Στεφ το θεμα εχει τελειωσει....και καταλαβαμε γιατι μπηκε αυτος ο ανθρωπος εδω....ας κλειδωσει οπως εγραψα να τελειωνουμε!!!!

το κακο ειναι οτι δεν θα ειναι ο πρωτος ουτε και ο τελευταιος αν δεν ληφθουν ''καποια μετρα'' .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 EmptyΣαβ 25 Αυγ 2012, 17:54

ελα να κλεινει το θεμα σιγα σιγα................. neura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ   ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ - Σελίδα 9 EmptyΣαβ 25 Αυγ 2012, 19:57

true dat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
 
ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Παρόμοια θέματα
-
» ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]
» ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ GIXXER ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΤΜ21, CHRIS GIXXER ΚΑΙ ΜΙΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
» Gixxer στα Δυτικα.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com