Greek GSX-R forum
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
JIMK7
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
nasos-v
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
T.R.E
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
k8 600 kk
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
kostaskr6
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
κολτρέϊν
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
Leroy
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
ripper
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_l10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_c10Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Poll_r10 

 

 Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα

Πήγαινε κάτω 
+12
WotU777
magiaklaniakeksatmisi
ghost
Opeth
mitsos
mistiriodis_tsantakias
sxlogo
kontos 750
[alex]
magfaria
thodorisk
Aftershock
16 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aftershock
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 13:58

Καλησπερα σε ολους σας!Επιτελους βρηκα ενα μερος στο οποιο πιστευω πως θα λαβω σοβαρες γνωμες για το ερωτημα μου!Ως λοιπον κατοικος του λεκανοπεδιου και λογω απιστευτης λατρειας προς το ειδος του supersport σκευτομαι να προβω στην αγορα ενως GSXR 750 k7!Την μηχανη την θελω για καθημερινη χρηση και οχι απαραιτητος για ταξιδια,σας καλω να αναφερεται τις γνωμες σας πανω σε αυτο για τυχων δυσκολιες που μπορει να προκυψουν!

Ευχαριστω εκ των προταιρων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodorisk
Normal gixxer
Normal gixxer
thodorisk


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης
Τόπος : Κορυδαλλος......εξω...
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Αγωνιζόμενος : Στις μπυρες.....
Hμερομηνία εγγραφής : 16/02/2010

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 14:05

Εχει πλεονεκτιμα η χρηση ss στην πολη;;;;;;;


Ααααααα,ναι...περνανε τα κλιπον κατω απο τους καθρεφτες.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 14:09

καλημερα φιλε μου και kalowhrthes

αν θες την γνωμη μου για το 750 (ειχα μεχρι το καλοκαιρι ) θα σου πω πως το μηχανακι δεν ειναι καθημερινη χρηση !!

ειναι φοβερο για πιστα αλλα και βολτες ,εγω το ειχα βολευτει και σε ταξιδια ακομα και μακρινα !

αλλα για πολη δεν κανει !δεν κοβει το τιμονι του δεν βολευει στα πεζοδρομια
δεν μπορεις να το αφηνεις οπου να ναι ,ταλεπωρεις γενικοτερα πολυ το μηχανακι
δεν σε συνφερει οικονομικα (λαστιχα κτλ ) γενικως τσαμπα τα χλμ που του γραφεις!!

οτι θες κανεις βεβαια !!

ps:εγω το ειχα επι 1 χρονο για καθημερινη χρηση περα απο τις βολτες πιστες!
ps1:μακρυα απο ολλους αλλα τα πραγματα εχουν ζορισει πολυ με τις κλοπες
ps3:παρε και ενα σκρινιο οτι να ναι με 400-500 ευρω για καθε μερα και το 750 αστο για τα γουστα σου

παντα φιλικα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 14:18

Γεια σου φίλε!

Επειδή ζω και εγώ στην Αθήνα θα σου πω την άποψή μου:

Νομίζω πως δεν ταιριάζει τέτοιο μηχανάκι για καθημερινή χρήση στην πόλη:

1. Είναι δυσκίνητο στο μποτιλιάρισμα (σε σχέση με παπί/scooter)
2. Καίει πολύ (σε σχέση με παπί/scooter)
3. Ακριβή συντήρηση (σε σχέση με παπί/scooter)
4. Είναι βούτυρο στο ψωμί των απανταχού κλεφτρονιών (σπάνια το αφήνω στο δρόμο και πάντα με 2 λουκέτα στο δισκόφρενο και συναγερμό - και αν δεν έχω οπτική επαφή με ζώνουν τα φίδια μέχρι να το ξαναδώ :Ρ)

Αν το έχεις απωθημένο από πιτσιρικάς, πάρ' το για να σου φύγει (αυτό έκανα εγώ, αλλά το χρησιμοποιώ σπάνια για μετακίνηση μέσα στην Αθήνα).

Ένα σκούτερ ή ένα παπί είναι φτιαγμένο για καθημερινή χρήση στην πόλη.

Το gsxr (και γενικά η κατηγορία) είναι όπλο για πόλεμο και όχι εργαλείο για να σε πηγαίνει από το σημείο Α στο σημείο Β Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 14:42

KARDITSARA έγραψε:
καλημερα φιλε μου και kalowhrthes

αν θες την γνωμη μου για το 750 (ειχα μεχρι το καλοκαιρι ) θα σου πω πως το μηχανακι δεν ειναι καθημερινη χρηση !!

ειναι φοβερο για πιστα αλλα και βολτες ,εγω το ειχα βολευτει και σε ταξιδια ακομα και μακρινα !

αλλα για πολη δεν κανει !δεν κοβει το τιμονι του δεν βολευει στα πεζοδρομια
δεν μπορεις να το αφηνεις οπου να ναι ,ταλεπωρεις γενικοτερα πολυ το μηχανακι
δεν σε συνφερει οικονομικα (λαστιχα κτλ ) γενικως τσαμπα τα χλμ που του γραφεις!!

οτι θες κανεις βεβαια !!

ps:εγω το ειχα επι 1 χρονο για καθημερινη χρηση περα απο τις βολτες πιστες!
ps1:μακρυα απο ολλους αλλα τα πραγματα εχουν ζορισει πολυ με τις κλοπες
ps3:παρε και ενα σκρινιο οτι να ναι με 400-500 ευρω για καθε μερα και το 750 αστο για τα γουστα σου

παντα φιλικα !




συμφωνω με τα παλουκαρια πιο πανω...εχω 750 εδω και 2 χρονια περιπου...μονο για βολτα γιατι no money για πιστα....εχω 4000χλμ αυτο τα λεει ολα,και ειναι σε ταξιδια.το γουσταρω πολυ το μοτο μου εστω και να το δω λιγο στο γκαραζ...παρε κανενα παπιο η σκουτερ για αθηνα και ειδικα στο κεντρο.....δεν παλευεται κανενα ssγια εδω μεσα και ειδικα το καλοκαιρι λαμπαδιαζει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 14:44

kalowhrthes Παπι για καθημερινα εκτως και αν πρεπει να κανεις 30 χλμ στην Αττικη οδο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 14:59

ειχα και 100 και 750 και 600 με απιρα χιλιομετρα μεσα στην πολη ...περιτο να πο οτι το χοντακι του εκανα 5.000χιλ μεσα σε 2 μηνες μονο τρεχοντας για δουλιες εδω μεσα και κατακαλοκερο ιουνιο ιουλιο....
το μονο που με ενοχλι μεσα στην πολη ειναι οταν εχει πολυ κινηση και ανεβενη η θερμοκρασια και βαρανε τα βεντιλατερ ....

οχι δεν ειναι δυσκινιτα στιν πολη αρκη να το πιστευεις κ να εισαι σοστος απιρες φορες με μπλοκαρι ενα παπακι που δεν περναει απο καπου παρα το σσ μου που το μονο μιονεκτιμα του ειναι οτι δεν κοβει το τιμονι του τοσο οσο ενα παπι ...
δεν με κουραζει καθολου ενα ΣΣ στην πολη σε σχεση με αλλα μεγαλητερα που εχω κυκλοφοριση ..v-strom Cbf transalp κτλπ κτλπ
παντα κολαγα στην κηνηση με τετια μηχανακια ....
τορα βεβεα ειναι καθαρα αποψεις αυτα εγω παντος κινουμε πιο ανετα και γρηγρα με ενα ΣΣ μεσα στην πολη παρα με οτι διποτε αλλο ,εγω ανεβενο και πεζζοδρομια με το gsxr αφου οπος εχω ξαναπει το μηχανακη ειναι υβριδιο
GS(bmw)XR(honda) ειναι κιριλε αναπαυτικο αλλα αλιτικο και ανεβοκατεβενει τα παντα Smile

συγουρα ομος καιει πολυ περισοτερο απο ενα οπιοδιποτε αλο μηχανακη οταν εισαι στο σταματα ξεκινα ....
και η φθορεστου σε λαστιχα το φορτομα χιλιομετρον για το σερβις κτλπ κτλπ θα δεις οτι δεν συμφερουν αv το θες να το περνεις για τhν δουλια σου καθημερινα...εγω δλδ δεν ειχα προβλημα αλλα μεγαλο το κοστος ...
και να σου πω οτι ενα 1000αρι ειναι πολυ πιο ικονομικο και στροτο απο ενα 600αρι μεσα στην πολυ αφου τραβαει απο χαμιλα και δεν αλαζεις συνεχια 500φορες ταχιτιτες ετσι σε στροτι κινηση χορις να ξεφτιλιζεις το γκαζη εχει καλητερι καταναλοση ...μικρη διαφορα αλλα εσθητη Wink

Οστοσο οτι κ να σου λεμε αμα σου αρεσει παρτο και να το χαρεις και ασε ολα τα αλλα θα τα βρεις ...ΚΡΑΝΟΣ παντα και ολα τα αλλα να πανε στο διαολο Wink

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 15:07

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
το gsxr αφου οπος εχω ξαναπει το μηχανακη ειναι υβριδιο
GS(bmw)XR(honda)

respect!!!

respekt respekt respekt

respekt2 respekt2 respekt2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aftershock
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 15:14

Καλησπερα σε ολους και σας ευχαριστω για ακομη μια φορα για το ενδιαφερον σας!
Καταρχας να σημειωσω πως το "μεσα στην πολη" μπορει να ειναι λιγο παραφραση εφοσον σχεδον καθημερινα πρεπει να κανω 40-50 χιλιομετρα εντως εθνικης!Αν ειναι ευκολο θα ηθελα απο καποιον προκατοχο της συγκεκριμενης μηχανης αν μπορει να μου αναλυσει λιγο τα εξοδα και το ποσο της καταναλωσης σε βενζινες λαστιχα και λοιπα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 15:20

1φαναρι κοκκινο =10~ βαθμους+(καλοκαιρι)
βεντιλατερ=μαρτυριο (εκτος και αν ειναι χειμωνας)
μικρο κοψιμο τιμονιου, δλδ μεσα στην κινηση πας μονο ευθεια
η ταχητερη μοτο ομως σε κινηση αναμεσα σε αυτοκινιτα σε ευθεια περνας ΠΑΝΤΟΥ
το καλοκαιρι θα μαρτυρησεις παντος με το βεντιλατερ
για να παρεις ιδεα για βενζινι(καθημερινη χρηση) ανα 2-3 μερες 20ευρω~ απλη
νταξει τα βραδυα ομως ειναι μαγικα... θα λεγα να την παρεις αλλα μονο αν εχεις κατι δευτερο.Ναι κανει για καθε μερα αλλα κουραζει
Υ.Γ. λαστιχα 300~ υπαρχουν και ποιο φθηνες λυσεις αλλα οκ... και με "λιγα" μπαντιλικια 7-9χιλιαδες αναλογα το λαστιχο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 15:26

βενζινες οπως ειπε και ο mitsos πιο πανω 20 ευρω ανα 3 μερες μαχ

λαστιχα ¨γομες τις ξεχνας πας μονο για πολιτικα περιπου 7000 χλμ

και μετα τα 4-5 εχουν αρχισει να τετραγωνιζουν οποτε....

αλλα σε ολα τα γουστα μας τα σκαμε !!!

με το καλο να το παρεις και να το χαρεις !


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 15:53

Σιγουρα δε κανει και κριμα το μηχανακι αλλα οτι θελεις κανεις τι να σου πουμε εμεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 16:07

καλως ηρθες...κι εγω εχω για τα παντα το 1300, και το 750 θα σε βολεψει να κανεις οτι θες αλλα ειναι
πολυ καλυτερα να δωσεις 500-600 ευρω επιπλεον και να παρεις κι εναν μεταχειρισμενο παπιο για να μην
γραφεις αχρηστα χιλιομετρα που πονανε και στη τσεπη με το 750...κατα τ'αλλα ειναι μηχανημα και θα σε
παει απο το σημειο Α στο σημειο Β αλλα με οτι αυτο συνεπαγεται απο εξοδα, δυσκολια και φοβο κλοπης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 16:31

Είναι όλα αυτά π λένε τα φιλαράκια πιο πάνω αλλά αυτό π για μένα είναι χειρότερω είναι η συμπεριφορά ενός ss μέσα στην πόλη η οποία μπορεί ν σ στοιχίσει πολλά λεφτά κ κόκκαλα (εγώ μετραω 4 , το ένα από το σουζουκι) γιατί πολύ απλά οι οδηγοί των κουτιων δεν έχουν αίσθηση με πόσο πλησιαζεις κ αυτά τα αναθεματησμενα gixxer ανοίγουν σαν διαβολακια αλλα όταν έρθει η ώρα να φρεναρεις στους κ@λοδρομους μας βλέπεις ότι δεν προλαβαινεις γιατί λίγο φρένο ακόμη σημαίνει το προστινω να χορεύει μπαλέτο.. Εκεί θα δεις ένα vstrom ένα transalP να σταματά μέτρα νωρίτερα η λόγο ελαστικών να γλυτωνουν ενώ ο οδηγός του ss θα ναι συνοδηγός στο αμάξι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WotU777
Normal gixxer
Normal gixxer
WotU777


Άντρας Όνομα: : Ανδρεας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 99
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 16:47

thodorisk έγραψε:
Εχει πλεονεκτιμα η χρηση ss στην πολη;;;;;;;


Ααααααα,ναι...περνανε τα κλιπον κατω απο τους καθρεφτες.....

xaxa xaxa xaxa xaxa χαχαχα χαχαχα χαχαχα
kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 17:02

ρε πας καλα θες 750 για την πολη SS!
παρε 750 αλλης εταιριας που αρχιζει απο Ka και τελειωνει σε ki να ξεμπερδευεις να σια ωραιος ευκινητος ποζερια απειρη κ σωστος μεσα στην πολη κ αν θες ναναι καλο παρε του 11 το Z750R!
αυτο μαλιστα στην πολη γ@μας!
η το GSR 750!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 17:25

φιλε kalowhrthes στο φορουμ ...
γνωμη μου ειναι να το παρεις το μηχανακι.... δεν ειναι το πιο βολικο για την πολη αλλα μην νομιζεις οτι δεν μπορεις και να το πας...εγω με το σουζουκι δεν δυσκολευομαι πολυ περισοτερο στην πολη απο οτι με το κουλουρι (κλρ 650)μερικες φορες παω και πιο γρηγορα...
και γουσταρω και να κυκλοφορω με το μωρομου...απλα αυτο που δεν γουσταρω ειναι οταν παω στο βενζιναδικο και στον λαστιχα...
παρτο ρε που σου λεω ,θα ξεκα@λωσεις θα καραγουσταρεις και θα το βλεπεις και θα λιωνεις ακομα και αν δεν το καβαλας...καιμετα απο λιγο καιρο θα το παρεις χαμπαρι και εσυ και θα αρχισεις να ψαχνεις για 2ρο μηχανακι για την πολη γιατι θα λυπασε να καταστρεφεις τα λαστιχα στην πολη...
τωρα αν δεν εχεις ιδεα απο ςς (που μαλλον δεν εχεις) να ξερεις οτι αυτα δεν εχουν σχεδιαστει για να κοβουν βολτες στην πολη αλλα τα 40χλμ καθε μερα στην εθνικη που λες οτι εχεις να κανεις θα τα ευχαριστιεσαι...

καλη αγορα οτι και να παρεις τελικα....




μην μου πεις οτι θελεις να βαζεις και την γυναικα πανω και να πηγενεται χαλαρες βολτες γιατι τοτε κανε αυτο που σου λεει ο φιλιππος... θα σε χωρισει η αλλη αν την ανεβασεις στο σουζουκι για βολτες...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aftershock
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 17:47

Δηλαδη ρε παλικαρια για μια νορμαλ καθημερινη χρηση και με το λιγοτερο δυνατο ζορισμα η καταναλωση βενζινης ξεπερνα το 30αρι την βδομαδα?
Και η αλλαγη ελαστιχων πανω απο 2 ζευγαρια τον χρονο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 18:00

το 30αρι ειναι αναλογα τα χιλιομετρα κ οχι δεν θες 2 ζευγοι το χρονο

αναποδα με νορμαλ οδηγηση κ οχι (ροσι) 1 σε δυο χρονια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 18:02

Καλώς ήρθες. Παρτο αν σου αρέσει. Τα έξοδα(βενζίνες,λάστιχα,σερβίς κλπ) πάνε ανάλογα
με την χρήση που κάνει ο κάθε αναβατης. Πάντως σαν μηχανή ΑΞΊΖΕΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aftershock
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 18:09

Εχω παθος με την συγκεκριμενη μηχανη απλα επειδη θα μπω πρωτη φορα στον SS κοσμο θελω να μαθω καποιες λεπτομερειες,εξου και τα ερωτηματα μου....δηλαδη τα 100χλμ σε αντιστοιχια με ευρω μεχρι 160-180 ανωτατη ταχυτητα περιπου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα   Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα EmptyΠαρ 11 Νοε 2011, 18:17

kostaskr6 έγραψε:
το 30αρι ειναι αναλογα τα χιλιομετρα κ οχι δεν θες 2 ζευγοι το χρονο

αναποδα με νορμαλ οδηγηση κ οχι (ροσι) 1 σε δυο χρονια


ρε δεν ρωταει για το παπι το παιδι ... για το 750 λεει και μαλιστα για καθημερινη χρηση...
εσυ θελεις 1 ζευγαρι λαστιχα στα 2 χρονια γιατι το κ6 που εχεις εχει 6000 χλμ ακομα...
εγω χωρις καθημερινη χρηση θελω 2 πισω σιγουρα στον 1 χρονο... καλα ειμαι και λιγο καφρος με το γκαζι...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πλεονεκτηματα και Μειονεκτηματα αγορας GSXR 750 μεσα στην Αθηνα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» μεταφορα gsxr απο Καβαλα ή Θεσ/νικη προς Αθήνα.
» Ερευνα αγορας
» Η οδυσσεια αγορας ενος s1000rr vol2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com