Greek GSX-R forum
Πλαισιο - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πλαισιο - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πλαισιο - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_l10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_c10Πλαισιο - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Πλαισιο

Πήγαινε κάτω 
+12
Darksoul
Alexisssss
gsxrk71000
Miou
billchris
kostaskr6
frozen
mike
louk6
k8 600 kk
ghost
Stavrosthira7
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alexisssss
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 18/10/2011

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 02:18

kostaskr6 έγραψε:
Μάλλον δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα το κ5 ήταν το πιο εμπορικό μηχανάκι όταν κυκλοφόρησε,
έβλεπα πιο πολλά κ5 από παπιά.

δεύτερο το λαμάκι που λες ότι μπήκε είναι μια αλουμινένια ενίσχυση που μπαίνει κάτω από το πλαίσιο
κ κρατάει τα δυο σημεία των αεραγωγών που έχει κενό το πλαίσιο κ παρουσιάζετε το φαινόμενο

θα συμφωνήσω μαζί σου στο ότι δεν θα έπρεπε να γίνετε αυτό για κανένα λόγο
αλλά από τότε που αποφάσισαν να ελαφρύνουν τα πλαίσια υπάρχει αυτό το πρόβλημα σε πολλές εταιρίες

τώρα θα ήθελα να μου πεις από περιέργεια κ μόνο το δικό σου κόπηκε στην ευθεία?

Δεν ειναι δικο μου το εικονιζομενο φιλε μου! Wink
Απλα το εβαλα διοτι μ εκανε την εντυπωση οτι πουλαει και τα μπροστινα και την ζαντα προφανως και ειναι αθικτα και δεν εγινε τρακαρισμα για να κοπει...
Τωρα ευθεια η οχι δεν το γνωριζω Smile

Παντως υπαρχει κι εδω ενα θεμα με ενα Κ7 το οποιο ολοι λεγανε οτι κοπηκε πριν τη συγκρουση...

Τελικα γνωριζεις τι εγινε με αυτο;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 04:22

αν λες γιαυτο στην γρ.λαμπρακη αν θυμαμε καλα δεν εχουν ειπωθει ολα.

το μηχανακι ειχε αλλες δυο πτωσεις αν θυμαμε καλα κ δεν ξερω ποσο επωδυνες ηταν
κ επαναλαμβανω οχι οτι θεωρω οτι ειναι σωστο αυτο για μενα δεν θα επρεπε να κοβουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 09:35

Alexisssss έγραψε:
mike έγραψε:
ε ναι ρε γιωργο εχουμε παραπανω κρουσματα (μην ξεχναμε οτι η σουζουκι εχει της τριπλασιες πωλησεις απο ολους τους αλλους) αλλα επειδη το ειχα ψαξει παρα πολυ το θεμα οταν ηταν να παρω το κ μου ολα κοβουνε ολα ομως


http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/1863206/



Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_1_b


Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_3_b


Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_0_b




"Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΠΛΑΙΣΙΟ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΒΩΜΕΝΗ.
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ.
ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΔΟΘΕΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ Η ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ.
ΜΟΤΕΡ ΑΠΕΙΡΑΧΤΟ ΧΩΡΙΣ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΕΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ,TO ΚΟΝΤΕΡ, CLIP ON ,ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΖΑΝΤΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΚ
."





Συν οτι το παραδειγμα σου ειναι ατυχες και αστοχο...

Ωραια εργαλεια κι εγω αμα ειχα το χρημα δυο εταιριες θα κοιταγα και μονο και ξερει ποιες ειναι ο Σταυρακης!

Αλλα πρεπει να δεχτουμε οτι οτι εεεεεεστω καποια μοντελα ειχανε προβλημα....


Στο κατω κατω το κ5-κ6 το οποιο και εγινε ανακληση απο την σουζουκι για να κολληθει ενα λαμακι στο σασι δεν πουλησε και τοσο οσο λετε!

Συν οτι δεν ειδα κανενα TDM900 να κοβει σασι!
Και μη μ πειτε οτι δεν πουλησανε τα TDM900!

Επισης το hayabusa πουλησε παρα πολυ αλλα δεν ακουστηκε τπτ για σασι...
Τελος τα ZZR1400 Πουλησανε επισης αλλα δεν ακουστηκε κατι για σασι....

Τελος το αν εκανε σουζες η εντο η φρεναριζε το μηχανακι τους στα ορια καποιος ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ να κοπει το σασι ακομα και αν το σκαει οσο χειροτερα μπορει κατω μετα απο σουζα....



Υ.Γ:Καλως σας βρηκα win




βασικα καλως ηρθες
αν θελεις κανε μια ερωτιση για το ποσες ταξινομισης εγιναν σε souzoukia k5 k6 πολυ περισοτερες απο ολα τα αλλα μαζι ποσα souzoukia εχεις δει στην βουτα κ στα αλλα στεκια να σουζαρουν ασταματιτα με 20 χρονους μαθιτευομενους κασκαντερ


ειπες παραπανω για το αν εχουν κοψει tdm οχι δεν εχουν κοψει με εξερεση ενα που γνωριζω αν θελεις περνα απο τον κουδουνακο στο κερατσινι κ ρωτα τον για το πως εκοψε
μην μου συγκρινης μηχανακι μπακγαζιερατο με 150 χιλιοστα αναρτηση που μπορεις να μεταφερεις αυγα με το ποιο καθαροαιμο ss

ειπες για τα busa αλλη κατηγορια δεν τους ενοιαζε ο πολεμος τον κιλων μεχρι τωρα τουλαστιχων γιατι δεν ειχε αντιπαλο ειπες για τα ζζρ ε ημαρτον βλεπεις ενα την εβδομαδα κ αν οκ τα σουζουκια κοβουνε οχι μονα τους ομως εχω φωτογραφιες απο ζχ10 φιλου που εκοψε το 2004 αν ψαξεις λιγο παραπανω θα βρεις μεχρι κ ducati σωληνοτο κομενο κ οχι στραβωμενο αν βρω την φωτο θα την ανεβασω
κ τελος εχει φιλος στο μαγαζι του 3 Κ8 το ενα ειναι κομενο ραμενο κ ξαναβαμενο με ηλεκροστατικη οποιος γουσταρη παμε εκει κ βλεπει κ τα 3 κ αν μου βρει ποιο ειναι το κομενο απο μενα μπυρες μετα σικονουμε τεποζιτο κ βλεπουμε ραφες γνησιες απο μεσα κ ραφες by greek μοδιστρος αυτο το μηχανακι αν αυριο μεθαυριο κοπη θα λεμε παλι για την souzouki οτι ειναι κοφτιρια κ αλλα πολλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 09:55

Alexisssss έγραψε:
mike έγραψε:
ε ναι ρε γιωργο εχουμε παραπανω κρουσματα (μην ξεχναμε οτι η σουζουκι εχει της τριπλασιες πωλησεις απο ολους τους αλλους) αλλα επειδη το ειχα ψαξει παρα πολυ το θεμα οταν ηταν να παρω το κ μου ολα κοβουνε ολα ομως


http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/1863206/



Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_1_b


Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_3_b


Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_0_b




"Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΠΛΑΙΣΙΟ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΒΩΜΕΝΗ.
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ.
ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΔΟΘΕΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ Η ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ.
ΜΟΤΕΡ ΑΠΕΙΡΑΧΤΟ ΧΩΡΙΣ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΕΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ,TO ΚΟΝΤΕΡ, CLIP ON ,ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΖΑΝΤΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΚ
."

Συν οτι το παραδειγμα σου ειναι ατυχες και αστοχο...
Ωραια εργαλεια κι εγω αμα ειχα το χρημα δυο εταιριες θα κοιταγα και μονο και ξερει ποιες ειναι ο Σταυρακης!
Αλλα πρεπει να δεχτουμε οτι οτι εεεεεεστω καποια μοντελα ειχανε προβλημα....
Στο κατω κατω το κ5-κ6 το οποιο και εγινε ανακληση απο την σουζουκι για να κολληθει ενα λαμακι στο σασι δεν πουλησε και τοσο οσο λετε
Συν οτι δεν ειδα κανενα TDM900 να κοβει σασι!
Και μη μ πειτε οτι δεν πουλησανε τα TDM900!
Επισης το hayabusa πουλησε παρα πολυ αλλα δεν ακουστηκε τπτ για σασι...
Τελος τα ZZR1400 Πουλησανε επισης αλλα δεν ακουστηκε κατι για σασι....
Τελος το αν εκανε σουζες η εντο η φρεναριζε το μηχανακι τους στα ορια καποιος ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ να κοπει το σασι ακομα και αν το σκαει οσο χειροτερα μπορει κατω μετα απο σουζα....
Υ.Γ:Καλως σας βρηκα win

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΣΥ γι αυτο σου κανει τοση μεγαλη περιεργεια κ κατι ακομα επειδη ξερω πιο λαμογιο εισαι κρυφοκαβασακιαα ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!! lol!
ΖΧ10R07
ZX10R09
Z1000 τα πρωτα κοβανε λαιμο απο κατω ασχετα αμα δεν τα χουν πει οι γνωστες
ΖΖR σιγουρα ειναι στην ιδια μοιρα με τα σουζουκι βλεπε ιδιο κραμα σκελετου(αλουμινενιο για να νε ελαφρυ) τα ιδια σκατα
R1
fazer
tdm κοβουν μπιελες οχι πλαισιο ZX12R επισης ΖΧ6R 07 08
ολα τα μοτο εχουν τα προβληματα τους εγω ΠΑΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΤΙ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΚΟΠΗΚΑ ΤΑ ΜΟΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ Η ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ Η το πιο σοβαρο ποτυ βλεπω στο συνεργειο που παω ξεκεντραριζετε το μοτερ απο τον σκελετο μετα απο τουμπα ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ κ δεν τα φερνει σωστα κανενας μαστορας σχεδον ποτε γτ δεν το ξερουν κατι αλλο οταν λυνουν μανηταρια κοβονται οι βιδες σε εκεινο το σημειο κ κανενας δεν φτιαχνει τα σπειρωματα κ απλα βαοζυν κολλα κ βαζουν το μανηταρι κ τ μοτερ κρεμετε στον αερα απο μια βιδα σοβαρη κεντρικη λιγο πτιν την ραφη αν σου λενε αυτρα κανει αν ξερεις κατι απο αντοχη υλικων αν απο τις δυναμεις αντ να τις περνεις η βιδα που δεν ειναι ποτε βιδωμενη εκει κ παεν στην ραφη ειναι πολυ πιθανο να γινιε οτι γινετε τα μηχανακια αυτα δεν εχουν φτιαχτει για να τρακαρουν κ να μην παθαινουν τπτ αλλα για να σπανε κ να τα φτιαχνεις απλα κ σωστα!
το οτι τα σουζουκι μαθαινονται κ τα καβασακια που εχουν ΚΟΠΕΙ ΔΕΝ ΤΟ χει πει κανενας αυτο πουθενα για τους δικους τους λογους αυτο δεν ξερω τι σημαινιε αλλα εχουν κοπει κ με ψευτοstoykitsa ενα υπαρχει του ΤRE αν θυμασια που το εχει φτιαξει με καινουργιο πλαισιο για παπι!
παρτο χαμπαρι ΟΛΑ ΚΟΒΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΝΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΩΣΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ εγω αυτο πιστευω γτ κ γω σπειρωματα τα εφτιαξα γτ μετα απο τουμπα στην κ5 ειχε ξεκεντραρστει το μοτερ οταν πηγαμε για καλη μου τυχη κιολλας που το πηρα χαμπαρι κ γρηγορα να βγαλουμε μανηταρια να αλλαξουμε μια φλατζα στο καπακι γτ εχανε απο μονο του του μοτερ δεξια κοπηκε στο λυσημο η βιδα του μανηταριου μετα κ απο την αλλη το ιδιο κ μετα κατεβασαμε μοτερ για να φτιξει ο σακης σπειρωματα ιδια τιτανιου ομως!απο τοτε κομπλε!
μη λεμε οσα λενε οι ασχετοι κ ριχνουν το φταιξιμο στην εταιρια στο κ7 1000 απο το Κ-Β δεν ημουν μπροστα δεν ξερω τι εγινιε δεν εχω μιλησει ποτε απο κοντα με το παιδι που το παθε αφου δεν επαθε τπτ αυτος παλι καλα να λεμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 10:03

εχω βαρεθει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια......
1.οποιου δεν του αρεσει η θεωρει αναξιοπιστο το GSXR ειτε κ5,κ6,κ8,κτλ ας μην το παρει.
2.φιλος με κ8 600 επεσε εσπασε το στοπ του τιμονιου και το κλιπ ον τριπισε το πλαισιο....εδωσε το μηχανακι σε μαντρα και μετα απο 3 μηνες το ειδε στην εκθεση του μαντρα για πουλημα....σε ερωτηση του,ο μαντρας του ειπε οτι ολα γινονται...ΠΟΙΟΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΤΟ ΠΕΙΡΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!! affraid
3.και YAMAHA εχω δει κομενο και KAWASSAKI θα συμφωνησω με τους παραπανω οτι απο τοτε που αρχησε το θεμα των κιλων στα πλαισια γενικα υπαρχει θεμα....
4.κανενας δεν λεει απο αυτους που εχει κοψει ολη την αληθεια για το αν ειχε το μοτο καποιο ατυχημα πριν...και δωξα τον θεο η ελληνικη πατεντα παει συννεφο με οποια συνεπεια και με οποιο κοστος,δεν κολαει το ιδιο το εργοστασιο με τον κυρ. παντελη....
αυτα ειχα να δηλωσω ελεος με τα πλαισια και τισ θεωριες!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 10:25

kontos 750 έγραψε:
εχω βαρεθει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια......
1.οποιου δεν του αρεσει η θεωρει αναξιοπιστο το GSXR ειτε κ5,κ6,κ8,κτλ ας μην το παρει.
2.φιλος με κ8 600 επεσε εσπασε το στοπ του τιμονιου και το κλιπ ον τριπισε το πλαισιο....εδωσε το μηχανακι σε μαντρα και μετα απο 3 μηνες το ειδε στην εκθεση του μαντρα για πουλημα....σε ερωτηση του,ο μαντρας του ειπε οτι ολα γινονται...ΠΟΙΟΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΤΟ ΠΕΙΡΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!! affraid
3.και YAMAHA εχω δει κομενο και KAWASSAKI θα συμφωνησω με τους παραπανω οτι απο τοτε που αρχησε το θεμα των κιλων στα πλαισια γενικα υπαρχει θεμα....
4.κανενας δεν λεει απο αυτους που εχει κοψει ολη την αληθεια για το αν ειχε το μοτο καποιο ατυχημα πριν...και δωξα τον θεο η ελληνικη πατεντα παει συννεφο με οποια συνεπεια και με οποιο κοστος,δεν κολαει το ιδιο το εργοστασιο με τον κυρ. παντελη....
αυτα ειχα να δηλωσω ελεος με τα πλαισια και τισ θεωριες!!!!!

ετσι ακριβως φαντασου ποσα θα ναι με κολλα τα μανηταρια τους κ οχι βιδωμενα καλο θα ταν πολλα παιδια που περναν μεταχειρο να το ψαχναν καλα καλα οχι μ@λακιες πριν τα παρουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 10:28

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

το κ5-6 δεν πουλησε λεει πολλα κομματια..... καλο και αυτο....
ειδικα η συγκριση με το tdm ειναι ακριβως οτι πρεπει....
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa


______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 10:40

ποπο με το πλαισιο εχει γινει....σιριαλ

www.plaisio.gr

ολλες οι απαντησεις !! lol!

(με επιασε η μαλ@@κια πρωι πρωι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 10:51

xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 10:58

KARDITSARA έγραψε:
ποπο με το πλαισιο εχει γινει....σιριαλ

www.plaisio.gr

ολλες οι απαντησεις !! lol!

(με επιασε η μαλ@@κια πρωι πρωι)
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stavrosthira7
Jr.gixxer
Stavrosthira7


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Άρτα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Hμερομηνία εγγραφής : 15/11/2011

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 11:04

Darksoul έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
εχω βαρεθει να διαβαζω τα ιδια και τα ιδια......
1.οποιου δεν του αρεσει η θεωρει αναξιοπιστο το GSXR ειτε κ5,κ6,κ8,κτλ ας μην το παρει.
2.φιλος με κ8 600 επεσε εσπασε το στοπ του τιμονιου και το κλιπ ον τριπισε το πλαισιο....εδωσε το μηχανακι σε μαντρα και μετα απο 3 μηνες το ειδε στην εκθεση του μαντρα για πουλημα....σε ερωτηση του,ο μαντρας του ειπε οτι ολα γινονται...ΠΟΙΟΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΤΟ ΠΕΙΡΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!! affraid
3.και YAMAHA εχω δει κομενο και KAWASSAKI θα συμφωνησω με τους παραπανω οτι απο τοτε που αρχησε το θεμα των κιλων στα πλαισια γενικα υπαρχει θεμα....
4.κανενας δεν λεει απο αυτους που εχει κοψει ολη την αληθεια για το αν ειχε το μοτο καποιο ατυχημα πριν...και δωξα τον θεο η ελληνικη πατεντα παει συννεφο με οποια συνεπεια και με οποιο κοστος,δεν κολαει το ιδιο το εργοστασιο με τον κυρ. παντελη....
αυτα ειχα να δηλωσω ελεος με τα πλαισια και τισ θεωριες!!!!!

ετσι ακριβως φαντασου ποσα θα ναι με κολλα τα μανηταρια τους κ οχι βιδωμενα καλο θα ταν πολλα παιδια που περναν μεταχειρο να το ψαχναν καλα καλα οχι μ@λακιες πριν τα παρουν!
Συμφωνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stavrosthira7
Jr.gixxer
Stavrosthira7


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Άρτα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Hμερομηνία εγγραφής : 15/11/2011

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 11:06

Miou έγραψε:
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

το κ5-6 δεν πουλησε λεει πολλα κομματια..... καλο και αυτο....
ειδικα η συγκριση με το tdm ειναι ακριβως οτι πρεπει....
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Αχαχαχαχαχαχα...ωραια συγκριση...το παιδακι ειναι απο αλλο πλανητη και το γνωριζω καλα αυτο...δε βγαινει ακρη,μπουφος και κολλημενο μυαλο mal@kies


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Stavrosthira7 στις Σαβ 26 Νοε 2011, 11:35, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stavrosthira7
Jr.gixxer
Stavrosthira7


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Άρτα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Hμερομηνία εγγραφής : 15/11/2011

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 11:13

Alexisssss έγραψε:
mike έγραψε:
ε ναι ρε γιωργο εχουμε παραπανω κρουσματα (μην ξεχναμε οτι η σουζουκι εχει της τριπλασιες πωλησεις απο ολους τους αλλους) αλλα επειδη το ειχα ψαξει παρα πολυ το θεμα οταν ηταν να παρω το κ μου ολα κοβουνε ολα ομως


http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/1863206/



Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_1_b


Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_3_b


Πλαισιο - Σελίδα 2 1863206_0_b




"Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΠΛΑΙΣΙΟ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΒΩΜΕΝΗ.
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ.
ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΔΟΘΕΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ Η ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ.
ΜΟΤΕΡ ΑΠΕΙΡΑΧΤΟ ΧΩΡΙΣ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΕΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ,TO ΚΟΝΤΕΡ, CLIP ON ,ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΖΑΝΤΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΚ
."





Συν οτι το παραδειγμα σου ειναι ατυχες και αστοχο...

Ωραια εργαλεια κι εγω αμα ειχα το χρημα δυο εταιριες θα κοιταγα και μονο και ξερει ποιες ειναι ο Σταυρακης!

Αλλα πρεπει να δεχτουμε οτι οτι εεεεεεστω καποια μοντελα ειχανε προβλημα....


Στο κατω κατω το κ5-κ6 το οποιο και εγινε ανακληση απο την σουζουκι για να κολληθει ενα λαμακι στο σασι δεν πουλησε και τοσο οσο λετε!

Συν οτι δεν ειδα κανενα TDM900 να κοβει σασι!
Και μη μ πειτε οτι δεν πουλησανε τα TDM900!

Επισης το hayabusa πουλησε παρα πολυ αλλα δεν ακουστηκε τπτ για σασι...
Τελος τα ZZR1400 Πουλησανε επισης αλλα δεν ακουστηκε κατι για σασι....

Τελος το αν εκανε σουζες η εντο η φρεναριζε το μηχανακι τους στα ορια καποιος ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ να κοπει το σασι ακομα και αν το σκαει οσο χειροτερα μπορει κατω μετα απο σουζα....



Υ.Γ:Καλως σας βρηκα win




Το θεμα ειναι οτι στην τελικη κι'εσυ Suzuki θα επαιρνες εαν ειχες καποια χρηματα παραπανω για 1000αρι...οποτε ασε τα παραδειγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stavrosthira7
Jr.gixxer
Stavrosthira7


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Άρτα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Hμερομηνία εγγραφής : 15/11/2011

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 11:41

Κι'εγω προσεχως κατοχος Gsxr ειμαι και δε σημαινει οτι για καποιες φημες του κώ@@@ θα αλλαξω γνωμη Αλέξη γιατι οπως βλεπεις λιγο πολυ τα ιδια παιζουν παντου και πιστευω σε ελαχιστο βαθμο αναλογα και με τη χρηση που την κανει ο καθενας...Εαν εισαι normal τιποτα δεν εχεις να φοβηθεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 12:08

Διαβάζω μέρες το ποστ και προσπαθώ να μην εκραγώ. Τέλος πάντων το πιο αστείο που διάβασα είνια οτι έχει πουλήσει το ZZR-14..... xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 12:52

kentaurosk8 έγραψε:
Διαβάζω μέρες το ποστ και προσπαθώ να μην εκραγώ. Τέλος πάντων το πιο αστείο που διάβασα είνια οτι έχει πουλήσει το ZZR-14..... Πλαισιο - Σελίδα 2 60125

κ μετα θα σου πω για τον τοτο Πλαισιο - Σελίδα 2 60125 Πλαισιο - Σελίδα 2 60125 Πλαισιο - Σελίδα 2 60125

καποια στιγμη ας σοβαρευτουμε κ να αφησουμε την καραμελλα τα suzuki μονο κοβουν.
αν καποιος ενδιαφερετε πραγματικα ας διαβασει ή ας ρωτηση να μαθει οπως εκανε το παιδι ποιο πανω
γιατι δοξα το θεο πολλα παιδεια μεσα στο φορουμ μας,
βοηθαμε ο ενας τον αλλο για να καλυτερευσουμε τα μηχανακια μας
ειτε με γνωσεις ειτε βοηθοντας με διαφορα εργαλεια που ειναι ειδικα για την καθε περιπτωση
κ μια που ειπα εργαλεια νικο (τρε) εχω ενα δικο σου :P


υ.γ η αξιοπιστια της suzuki συνεχιζεται κ απο τους κατοχους της Πλαισιο - Σελίδα 2 79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 26 Νοε 2011, 17:15

φυσικά αν γίνονται τέτοιες μοδιστρικές δουλειές σε κομμενα πλαίσια μετά απο στούκα δεν φταίει το πλαίσιο όταν κάποια στιγμή θα κοπεί ξαφνικά ''μόνο'' του...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Πλαισιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλαισιο   Πλαισιο - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 27 Νοε 2011, 01:13

gsxrk71000 έγραψε:
φυσικά αν γίνονται τέτοιες μοδιστρικές δουλειές σε κομμενα πλαίσια μετά απο στούκα δεν φταίει το πλαίσιο όταν κάποια στιγμή θα κοπεί ξαφνικά ''μόνο'' του...

Δεν ξερω ρε παιδια ποιος τα κανει αυτα αλλα το μονο σιγουρο οποιος το κανει ειναι δολοφονος και mal@kies

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Πλαισιο - Σελίδα 2 10p7ousΠλαισιο - Σελίδα 2 Icnsl4Πλαισιο - Σελίδα 2 2dhxn3kΠλαισιο - Σελίδα 2 2lbdx0jΠλαισιο - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πλαισιο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Πλαισιο
» Νέο πλαίσιο για Suzuki
» ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com