Greek GSX-R forum
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_l10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_c10Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...

Πήγαινε κάτω 
+24
ripper
georgeIII
teo46
mike
amorfotos
stoui
gat0s
kontos 750
Miou
gkourv
louk6
Opeth
gixxermak
DrIoannis
Sotoner
kouzinas
kostaskr6
WotU777
tasos1984
spyroszx
gsxrk71000
stam911
k8 600 kk
katath
28 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 12:05

gat0s έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
Ο καθενας ας παει οπως θελει.....και εγω εθνικη το ανοιγω αλλα οχι τοσο ρισκο...κριμα να χανουμε νεους τις πιο πολλες φορες ανθρωπους,κριμα ομως να πηγαινεις εσυ μια χαρα και να σε καρφωσει καποιος σαν το παλικαρι που απο το βιντεακι καταλαβα οτι ηταν διπλος στο μοτο....αυτος και ο χαρος....

Γιαυτο δεν πηγενε βημα lol! lol! lol!


λες!!!!!καλα ποσα κιλα ειναι και ο ΧΑΡΟΣ!!!! affraid affraid affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 15:22

kontos 750 έγραψε:
gat0s έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
Ο καθενας ας παει οπως θελει.....και εγω εθνικη το ανοιγω αλλα οχι τοσο ρισκο...κριμα να χανουμε νεους τις πιο πολλες φορες ανθρωπους,κριμα ομως να πηγαινεις εσυ μια χαρα και να σε καρφωσει καποιος σαν το παλικαρι που απο το βιντεακι καταλαβα οτι ηταν διπλος στο μοτο....αυτος και ο χαρος....

Γιαυτο δεν πηγενε βημα lol! lol! lol!


λες!!!!!καλα ποσα κιλα ειναι και ο ΧΑΡΟΣ!!!! affraid affraid affraid affraid affraid
Very Happy Very Happy Η απαντηση να μπει στο θεμα για τα κιλα και υψος του φορουμ :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 15:29

amorfotos έγραψε:

Very Happy Very Happy Η απαντηση να μπει στο θεμα για τα κιλα και υψος του φορουμ :P :P

hahahaha!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 16:08

υπαρχει κ παλαιοτερο βιντεακι με gixxer


Very Happy Very Happy φιλιπε ρωτα τον μπαμπα σακη ποσο το ειχε κανει με gixxer του 97 με την παλια κακια σκαλα κ βαλε το χρονο εγω τον ξερω ετσι απλα γιατι τα gixxer καταπινουν το δρομο χωρις ελεος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 17:15

stoui έγραψε:
Συμφωνώ με spriderakias και DrIoannis. Επίσης το ότι στην αρχή του βίντεο δείχνει την φάτσα του, απόδειξη ότι το κάνει για τα "εύσημα" αφού μετά το ρίχνει και στο youtube δείχνει ανισόρροπο άτομο.


καλα νταξ ...και εγω ανισορροπος ειμαι αλλα δεν ανεβαζω βιντεακια στο ytube...δεν ειναι αυτο το κριτιριο της ισορροποιας - ανισορροποιας....και ουτε το κανω για τα ευσημα αλλα για την κα@λα που περνω οταν οδηγω σαν τον τυπα που κραζετε....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 17:46

Miou έγραψε:

καλα νταξ ...και εγω ανισορροπος ειμαι αλλα δεν ανεβαζω βιντεακια στο ytube...δεν ειναι αυτο το κριτιριο της ισορροποιας - ανισορροποιας....και ουτε το κανω για τα ευσημα αλλα για την κα@λα που περνω οταν οδηγω σαν τον τυπα που κραζετε....

E Πάρε μια κάμερα αγόρι μου!!!! ssss ssss fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 17:57

amorfotos έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
gat0s έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
Ο καθενας ας παει οπως θελει.....και εγω εθνικη το ανοιγω αλλα οχι τοσο ρισκο...κριμα να χανουμε νεους τις πιο πολλες φορες ανθρωπους,κριμα ομως να πηγαινεις εσυ μια χαρα και να σε καρφωσει καποιος σαν το παλικαρι που απο το βιντεακι καταλαβα οτι ηταν διπλος στο μοτο....αυτος και ο χαρος....

Γιαυτο δεν πηγενε βημα lol! lol! lol!


λες!!!!!καλα ποσα κιλα ειναι και ο ΧΑΡΟΣ!!!! affraid affraid affraid affraid affraid
Very Happy Very Happy Η απαντηση να μπει στο θεμα για τα κιλα και υψος του φορουμ :P :P


ο χαρος ειναι 2,12 υψος 46 κιλα... κοκκαλιαρης ειναι!!! αλλα φοραει φαρδια και δημιουργουν αντισταση Rolling Eyes

κατι σαν το αλεξιπτωτο στα dragster!!!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 18:07

εγω παιδια ειμαι κατα σε τετοιο στυλ οδηγησης...και δεν ειναι θεμα καυλας αυτο που κανει,αν θες να ξεκαυλωσεις ανοιγεις εκει που σε περνει και ξανα ομοφα και ξανα ανοιγμα κτλ...
δεν ξερω ποσοι απο σας ταξιδευετε με κουτι με την οικογενεια σας μαζι και εχει τυχη να σας περασει καποιος ετσι χωρις να τον εχετε παρι χαμπαρι...κλανεις μεντες...
εχει τυχη σε μενα με το αμαξι να κοιταω καθρεφτη για να μπω δεξια και να λεω οκ δεν ερχετε τιποτα και με το που βγαζω φλας και παω να αλλαξω λοριδα να περνα τετοιος τυπος διπλα σου με +χιλ150 περιττο να πω οτι παγωνεις...λες 1sec πιο γρηγορα να το εκανα θα τον σκωτωνα...εγω που οδογαω και ο ιδιος μηχανη και εχω αντιληψη του τι συμβαινει στον δρομο...
εμενα ηταν το τελος μετα απο αυτο...το μηχανακι στο δρομο "οποτε" βγαινει παει κυριλε τελειος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 18:57

amorfotos έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
gat0s έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
Ο καθενας ας παει οπως θελει.....και εγω εθνικη το ανοιγω αλλα οχι τοσο ρισκο...κριμα να χανουμε νεους τις πιο πολλες φορες ανθρωπους,κριμα ομως να πηγαινεις εσυ μια χαρα και να σε καρφωσει καποιος σαν το παλικαρι που απο το βιντεακι καταλαβα οτι ηταν διπλος στο μοτο....αυτος και ο χαρος....

Γιαυτο δεν πηγενε βημα lol! lol! lol!


λες!!!!!καλα ποσα κιλα ειναι και ο ΧΑΡΟΣ!!!! affraid affraid affraid affraid affraid
Very Happy Very Happy Η απαντηση να μπει στο θεμα για τα κιλα και υψος του φορουμ :P :P

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 19:01

teo46 έγραψε:
εγω παιδια ειμαι κατα σε τετοιο στυλ οδηγησης...και δεν ειναι θεμα καυλας αυτο που κανει,αν θες να ξεκαυλωσεις ανοιγεις εκει που σε περνει και ξανα ομοφα και ξανα ανοιγμα κτλ...
δεν ξερω ποσοι απο σας ταξιδευετε με κουτι με την οικογενεια σας μαζι και εχει τυχη να σας περασει καποιος ετσι χωρις να τον εχετε παρι χαμπαρι...κλανεις μεντες...
εχει τυχη σε μενα με το αμαξι να κοιταω καθρεφτη για να μπω δεξια και να λεω οκ δεν ερχετε τιποτα και με το που βγαζω φλας και παω να αλλαξω λοριδα να περνα τετοιος τυπος διπλα σου με +χιλ150 περιττο να πω οτι παγωνεις...λες 1sec πιο γρηγορα να το εκανα θα τον σκωτωνα...εγω που οδογαω και ο ιδιος μηχανη και εχω αντιληψη του τι συμβαινει στον δρομο...
εμενα ηταν το τελος μετα απο αυτο...το μηχανακι στο δρομο "οποτε" βγαινει παει κυριλε τελειος.
+ 750 okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 21:58

Miou έγραψε:
stoui έγραψε:
Συμφωνώ με spriderakias και DrIoannis. Επίσης το ότι στην αρχή του βίντεο δείχνει την φάτσα του, απόδειξη ότι το κάνει για τα "εύσημα" αφού μετά το ρίχνει και στο youtube δείχνει ανισόρροπο άτομο.


καλα νταξ ...και εγω ανισορροπος ειμαι αλλα δεν ανεβαζω βιντεακια στο ytube...δεν ειναι αυτο το κριτιριο της ισορροποιας - ανισορροποιας....και ουτε το κανω για τα ευσημα αλλα για την κα@λα που περνω οταν οδηγω σαν τον τυπα που κραζετε....


θα συμφωνησω με τον αλεξη στο οτι κανεις καντο για την παρτη σου

κ οχι για να δειξεις οτι εσαι ποιο γρηγορος απο τον gostrider Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 341461
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 22:09

εγω ειμαι πιο αργος ρε γιαυτο δεν τραβαω βιντεακια.... fafoutis fafoutis

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 23:16

Miou έγραψε:
εγω ειμαι πιο αργος ρε γιαυτο δεν τραβαω βιντεακια.... Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 79988 Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 79988


καλα φερε σε μενα την καμερα που ειμαι γρηγορος geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 23:23

εγω θα κανω αλλη ερωτηση..
ειδα το πρωτο video μονο και δεν ειδα να περναει διοδια... απο ποιο δρομο πηγε ρε παιδια;

δεν θα κρινω αυτο που κανει γιατι και εγω εχω κανει μ@λ@κιες ειτε με το αμαξι ειτε με την μηχανη μεχρι που εβαλα μυαλο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 23:26

Φέρτε μια κάμερα σε μένα να την βάλω στο μίνι μπαικ. Εκεί να δείτε χρόνο που θα κάνω. geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 01 Δεκ 2011, 23:37

georgeIII έγραψε:
εγω θα κανω αλλη ερωτηση..
ειδα το πρωτο video μονο και δεν ειδα να περναει διοδια... απο ποιο δρομο πηγε ρε παιδια;

δεν θα κρινω αυτο που κανει γιατι και εγω εχω κανει μ@λ@κιες ειτε με το αμαξι ειτε με την μηχανη μεχρι που εβαλα μυαλο...

μαλλον δεν θα το προσεξες καλα ... περναει διοδια...μαζι με ενα φορτηγο...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 00:57

Miou έγραψε:
stoui έγραψε:
Συμφωνώ με spriderakias και DrIoannis. Επίσης το ότι στην αρχή του βίντεο δείχνει την φάτσα του, απόδειξη ότι το κάνει για τα "εύσημα" αφού μετά το ρίχνει και στο youtube δείχνει ανισόρροπο άτομο.


καλα νταξ ...και εγω ανισορροπος ειμαι αλλα δεν ανεβαζω βιντεακια στο ytube...δεν ειναι αυτο το κριτιριο της ισορροποιας - ανισορροποιας....και ουτε το κανω για τα ευσημα αλλα για την κα@λα που περνω οταν οδηγω σαν τον τυπα που κραζετε....

Πάντως σίγουρα ο φίλος δεν είναι και πολύ ισορροπημένος. aswew

Η άποψη μου είναι ότι τέτοια οδήγηση με συμβατικά μοτόρια σε κοινό δρόμο με κοινούς άσχετους οδηγούς ΙΧ, πεζούς, ζώα κλπ κλπ είναι απλά θέμα πιθανοτήτων, ότι και να λέμε! Νομίζω είναι προφανές ότι ακόμα και οδηγάρα να είναι κανείς, οι παράγοντες που δεν ελέγχει είναι τόσοι πολλοί που επιμένω ότι είναι θέμα πιθανοτήτων. Και οι πιθανότητες σαν μαθηματικά που είναι ποτέ δεν χάνουν δυστυχώς.

Φαντάζομαι θα έχεις πάει συνοδηγός σε ΙΧ κάποιου άσχετου ή απρόσεκτου οδηγού! Έχω ένα φιλαράκι π.χ. που αλλάζει λωρίδες για πλάκα. Ότι και να του λέω ξερό κεφάλι αυτός, ξεχνάει. Είναι λοιπόν θέμα τύχης να βρεθεί ο φίλος από πάνω στο δρόμο κάποιου σαν τον φίλο μου σωστά? :| Να στο πω διαφορετικά: ο μόνος λόγος που ο φίλος από πάνω ζει είναι το ότι δεν έκανε το εν λόγω εγχείρημα αρκετές φορές ώστε να γίνει το κακό.

Από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει ότι καταλαβαίνει. Γρήγορα όλοι πάμε, αλλιώς δεν θα είχαμε ss. okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 01:08

teo46 έγραψε:
εγω παιδια ειμαι κατα σε τετοιο στυλ οδηγησης...και δεν ειναι θεμα καυλας αυτο που κανει,αν θες να ξεκαυλωσεις ανοιγεις εκει που σε περνει και ξανα ομοφα και ξανα ανοιγμα κτλ...
δεν ξερω ποσοι απο σας ταξιδευετε με κουτι με την οικογενεια σας μαζι και εχει τυχη να σας περασει καποιος ετσι χωρις να τον εχετε παρι χαμπαρι...κλανεις μεντες...
εχει τυχη σε μενα με το αμαξι να κοιταω καθρεφτη για να μπω δεξια και να λεω οκ δεν ερχετε τιποτα και με το που βγαζω φλας και παω να αλλαξω λοριδα να περνα τετοιος τυπος διπλα σου με +χιλ150 περιττο να πω οτι παγωνεις...λες 1sec πιο γρηγορα να το εκανα θα τον σκωτωνα...εγω που οδογαω και ο ιδιος μηχανη και εχω αντιληψη του τι συμβαινει στον δρομο...
εμενα ηταν το τελος μετα απο αυτο...το μηχανακι στο δρομο "οποτε" βγαινει παει κυριλε τελειος.

+1

Αυτό που περιγράφεις φίλε έχει τύχει σε πολλούς γνωστούς μου ΙΧδες. Προσωπικά μου έχει τύχει να οδηγεί η κοπελιά μου το αμαξάκι της με 100 χαω και εμένα συνοδηγό, να περνά ο μ@λ@κας με μηχανή με 200+ από πολύ κοντά μας και η κοπέλα να τρομάζει και να χάνει προσωρινά τον έλεγχο. Αν τον σκοτώναμε? Αν πέφταμε στο χαντάκι και σκοτωνόμασταν εμείς? mal@kies mal@kies mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 09:52

εαν η κοπελα σου τρομαζει οταν περναει μια μηχανη απο διπλα της και χανει τον ελεγχο του αμαξιου καλυτερα να μην ξαναοδηγησει... για ολους μας...

προσ θεου χρηστο δεν λεω οτι ο τυπος με το ρ1 καλα κανει και παει ετσι σαν τρελος... και μιας και συμφωνω μαζι σας οτι ειναι ηλιθιο να πηγενεις ετσι σε δημοσιο δρομο εχω αρχισει να μπαινω στην πιστα μπας και κοψω ολη αυτην την μαλ@κια που με εδερνε στον δρομο...
μεχρι ενα σημειο το εχω καταφερει αλλα αυτο δεν σημενει οτι οταν βγω στον δρομο δεν θα παω γρηγορα.... αλλα αλλο το γρηγορα και αλλο το παιζω με την τυχη μου και τις πιθανοτητες...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 10:40

Miou έγραψε:
εαν η κοπελα σου τρομαζει οταν περναει μια μηχανη απο διπλα της και χανει τον ελεγχο του αμαξιου καλυτερα να μην ξαναοδηγησει... για ολους μας...

Έστω φίλε μου ότι συμφωνώ μαζί σου (που δεν διαφωνώ και πολύ), αλλά πρόσεξε, κάποιος θα μπορούσε να μας πει: "καλά ρε παίδες, εσείς παραβιάζετε τον κώδικα οδικής κυκλοφορίας, εσείς θέτετε τον εαυτό σας και τους άλλους σε κίνδυνο και θα απαγορεύσουμε στην κοπέλλα να οδηγεί?". Θα είχε άδικο? Δυστυχώς ή ευτυχώς, οι δημόσιοι δρόμοι είναι για όλους φίλε, για την κοπέλα μου που τρομάζει (αλλά κατά τα άλλα ελιναι πολύ καλή οδηγός και εδώ που τα λέμε και εσύ θα τρόμαζες στην θέση της Twisted Evil ), για τον παπού τον τυφρό με αλχάιμερ, τον απρόσεκτο κλπ κλπ, εώς ότου όλοι αυτοί οδηγούν δεν πρέπει να πηγαίνουμε γηρεύοντας.

Miou έγραψε:

προσ θεου χρηστο δεν λεω οτι ο τυπος με το ρ1 καλα κανει και παει ετσι σαν τρελος... και μιας και συμφωνω μαζι σας οτι ειναι ηλιθιο να πηγενεις ετσι σε δημοσιο δρομο εχω αρχισει να μπαινω στην πιστα μπας και κοψω ολη αυτην την μαλ@κια που με εδερνε στον δρομο...
μεχρι ενα σημειο το εχω καταφερει αλλα αυτο δεν σημενει οτι οταν βγω στον δρομο δεν θα παω γρηγορα.... αλλα αλλο το γρηγορα και αλλο το παιζω με την τυχη μου και τις πιθανοτητες...

Ακριβώς αυτό ήθελα να πω, συμφωνώ 100% okk

και μεταξύ μας, δεν είμαι από αυτούς που ζητούν να κρεμμαστεί κάποιος που πάει τέζα σαν τον φίλο με το Ρ1 και υπάρχουν πολλοί λόγοι γιαυτό. Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε, ελεύθεροι να πράτουμε όπως καταλαβαίνουμε στα όρια που μας αφήνουν. Αν τον αφήνει ο νόμος να πηγαίνει έτσι (δηλ. η αστυνομία που mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies ), ας πηγαίνει. Αλλά, έτσι ηλικρινά, άμα πας συνέχεια έτσι και κάποια στιγμή την πάθεις δεν υπάρχει καμιά δικαιολογία. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 12:36

καλο τιμονι το παλικαρι ομως τσαμπα χαραμιζεται στο δρομο.
αυτο που βλεπετε στο βιντεο λεγεται αγνοια.μαλλον δεν εχει χτυπησει ακομα σοβαρα οδηγοντας μηχανη κ παει ετσι.
αν πετουσε στον αερα με καμια 200αρα θα του φευγε κ η μαγκια κ η μαλακια. ευχομαι να μη του συμβει ποτε γιατι δεν αξιζει σε κανεναν να ποναει.

βεβαια το καλυτερο θα ηταν να αφησει τα βιντεακια κ να φτιαξει λιγο την επιταχυνσηssss

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katath
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 19/06/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 13:44

panosk8 έγραψε:
καλο τιμονι το παλικαρι ομως τσαμπα χαραμιζεται στο δρομο.
αυτο που βλεπετε στο βιντεο λεγεται αγνοια.μαλλον δεν εχει χτυπησει ακομα σοβαρα οδηγοντας μηχανη κ παει ετσι.
αν πετουσε στον αερα με καμια 200αρα θα του φευγε κ η μαγκια κ η μαλακια. ευχομαι να μη του συμβει ποτε γιατι δεν αξιζει σε κανεναν να ποναει.

βεβαια το καλυτερο θα ηταν να αφησει τα βιντεακια κ να φτιαξει λιγο την επιταχυνσηssss


Τι εννοείς για την επιτάχυνση? Ότι δεν επιταχύνει αρκετά γρήγορα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cube Capacity
Normal gixxer
Normal gixxer
Cube Capacity


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 212
Αγωνιζόμενος : Μπα!Κατι ψιλα μονο...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2008

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 15:35

Θα κανω μια ερωτηση αλλα μην κραξετε....Τι διαφορα τελικα εχει ο crossplane απο τον flatplane?? και ποιος ειναι καλυτερος???

Βρηκα καποια κειμενα αλλα ειναι στα αγγλικα και με τις ωρολογιες δεν τα παω καλα.Αυτο που καταλαβα ειναι οτι τα πιστονια εχουν διαφορα 180 μοιρες μεταξυ τος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekbusas.forumotion.com
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 16:19

Cube Capacity έγραψε:
Θα κανω μια ερωτηση αλλα μην κραξετε....Τι διαφορα τελικα εχει ο crossplane απο τον flatplane?? και ποιος ειναι καλυτερος???

Βρηκα καποια κειμενα αλλα ειναι στα αγγλικα και με τις ωρολογιες δεν τα παω καλα.Αυτο που καταλαβα ειναι οτι τα πιστονια εχουν διαφορα 180 μοιρες μεταξυ τος.

180 μοίρες δεν έχουν τα συμβατικά inline 4? Έτσι όπως το καταλαβαίνω εγώ, αντί να έχουμε κάθε 180 μοίρες εναν κύλινδρο να αναφλέγεται με σειρά (συμβατικά μοτέρ), έχουμε την διάταξη που έχει στον πίνακα εδώ (δες I4 και I4 'Uneven bang')

Περισσότερα πό τους ειδικούς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...   Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ... - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 02 Δεκ 2011, 16:53

Cube Capacity έγραψε:
Θα κανω μια ερωτηση αλλα μην κραξετε....Τι διαφορα τελικα εχει ο crossplane απο τον flatplane?? και ποιος ειναι καλυτερος???

Βρηκα καποια κειμενα αλλα ειναι στα αγγλικα και με τις ωρολογιες δεν τα παω καλα.Αυτο που καταλαβα ειναι οτι τα πιστονια εχουν διαφορα 180 μοιρες μεταξυ τος.

ρε γιωργο αυτο που ρωτας , για να απαντηθει σωστα και πληρως θελει πολλες σελιδες....
θα στα πω παρα πολυ περιληπτικα και απλοικα...ολο το θεμα εχει να κανει με τις ροπες που υπαρχουν στο στροφαλο(και μπιελες+πιστονια) οταν περιστρεφεται...στον νεο στροφαλο (crossplane) τα διαστηματα της αναφλεξης ειναι διαφορετικα και ανισα με αποτελεσμα οταν το ενα πιστονι ανεβενει το αλλο να κατεβενει και να μηδενιζουν μεταξυ τους τις ροπες αδρανειας που υπαρχουν...
αυτο που μας ενδιαφερει εμας σαν οδηγους ειναι οτι δεν βγαινει η δυναμη τοσο δυνατα ( ειναι λιγο λαθος σαν εκφραση αλλα πιστευω οτι καταλαβενεις τι θελω να πω...) και αποτομα και ετσι μπορεις να ανοιξεις το γκαζι νωριτερα στην εξοδο της στροφης και να σου ερθει η δυναμη πιο γλυκα και ελεγχομενα σε σχεση με τους παλιους κανονικους στροφαλους...
το ποιος ειναι καλυερος εχει να κανει με την χρηση που θελεις... εαν εισαι για πιστα θεωρητικα ειναι καλυτερος ο νεος .. εαν θελεις να κανεις dragster ο παλιος ειναι καλυτερος...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το crossplane στον δρόμο για Κόρινθο. ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» χρονια πολλα στον κοντο και στον feelgood
» Διάφορα ευτράπελα που συναντάμε στο δρομο.
» Προβλήματα αξιοπιστίας R1 crossplane??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com