Greek GSX-R forum
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
JIMK7
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
nasos-v
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
T.R.E
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
k8 600 kk
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
kostaskr6
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
Leroy
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
ripper
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_l10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_c10αλλαγη μοτοοοοο!!!! Poll_r10 

 

 αλλαγη μοτοοοοο!!!!

Πήγαινε κάτω 
+16
SuzukaK4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
mistiriodis_tsantakias
babis k8
Miou
Darksoul
lKiNG
mike
k8 600 kk
gsxrk71000
ghost
mx5
varypiniths
x4m3n0s
kouzinas
karagio
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 12:14

καλημερα σας αγαπητοι ....


απο καιρο τωρα σκεφτομαι να πουλησω το ομορφο gixxerακι μου(το οποιο ειχα παρει καινουριο και το εχω στην πενα) και να το αντικαταστησω με το bmw 1200 gs....

Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να αποφασισω, μ'αρεσει τοσο πολυ το γκαζακι του και η ομορφια του που με κρατανε σε αυτο. Απο την άλλη η μεγαλη του καταναλωση (μιας και δεν υπαρχει φραγκο) με κανει να σκεφτομαι να παρω το bmw που λογικα ειναι οικονομικοτερο στα ταξιδακια.... Χρηση πολης δεν υφισταται λογω παπιου....

Ωστοσο σε μια ερευνα για πιθανα προβληματα στο bmw μεσα απο το forum moto.gr μου επεσαν τα μαλλια....
προβληματα σε διαφορικο διαβασα, σε πιστονια,σε μπιελες και ενα σωρο άλλα....

αναρωτιομουν τελικα αν περασω στην αγορα πως μπορω να ελλεγξω αν εχει το μηχανακι τετοια προβληματα...
και γενικοτερα τι με συμβουλευετε να κανω...

να το δωσω ή οχι... ουφ! θα τρελαθω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 12:16

Προδότηηηηηηη!!! fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
x4m3n0s
Normal gixxer
Normal gixxer
x4m3n0s


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Hμερομηνία εγγραφής : 29/05/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 12:25

Κοιτα τυγχανει να εχω το ιδιο με εσενα και να εχει ενας ξαδερφος μου το 1200 που θελεις σε μοντελο 2009(2βαλβιδες κεφαλες) και η καταναλωση εξαρταται απο την ταχυτητα που θα κανεις ταξιδι. Σε ταχυτητες κατω των 140 ισως ειστε τα ιδια μολις πατε πανω απο 160-170 ισως καιει και περισσοτερο απο εσενα.Σαν μηχανακι γενικα εμενα με χαλαει μιας και ειναι κατι τελειως διαφορετικο. σαν γκαζι δεν νομιζω οτι θα σε ικανοποιησει τωρα δεν ξερω αν σε χαλαει η θεση οδηγης στο gixxeraki σου αλλα ειναι ρκετα μεγαλη αλλαγη κατευθυνσης. Μηπως να σκεφτεις και την περιπτωση να πας σε ενα μεγαλυτερο αδελφακι (1000) και να παιζεις και λιγο με c χαρτη;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την x4m3n0s στις Τετ 07 Δεκ 2011, 12:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 12:25

εγω δεν ξερω τι θα εκανα στη θεση σου...αλλα ξερω οτι το 1200gs ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μηχανημα.το γουσταρω τρελά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 12:36

μην τολμησεις και κανεις κατι τετοιο

οι ιδιοκτητες bmw ειναι οι μονοι ειλικρινεις μοτοσυκλετιστες

6-8 μηνες κοιτουσα για το συγκεκριμμενο μηχανημα
και σταματουσα τον καθε εναν στον δρομο που καβαλουσε gs1200

κανεις, μα κανεις δεν ηταν ικανοποιημενος
ανορθωτης, διαφορικο, ηλεκτρικα, διακοπτακια και σκατακια ειναι τα καθημερινα προβληματα που αντιμετωπιζαν, απο την πρωτη εβδομαδα ιδιοκτησιας
καποιοι ειχαν προβλημα και με το asa

επαναλαμβανω, δεν τα λεω εγω αλλα μου τα ειπαν αυτα, πανω απο 20 "γερμανοφιλοι"

μονο απο θεμα μοτερ δεν ειχαν θεμα
αν και μπροστα στα ματια μου, πριν 4 χρονια, ενα gs γυρισε αναποδα το μοτερ του!!!

το gs1200 adventure το κ@υλαντιζα πολυ. οχι πια. καθολου.
την αξιοπιστια και τις τιμες της suzuki δεν τις αλλαζω
καλη τυχη!!!!

υ.γ. κι αν θες, αλλαξε τον τιτλο με "αντικατασταση με bmw 1200 gs". για να ειναι πιο συγκεκριμμενος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 13:03

κατ'αρχην περνα μια βολτιτσα απο εδω http://www.imoto.gr ο ιδρυτης του forum (Γιωργος) ειναι φιλαρακι και
απιστευτος τυπος και θα σε κατατοπισει σε οτι θες, οπως και τα υπολοιπα παιδια του forum το οποιο αυτες τις
μερες ειναι δυστηχως down αλλα συντομα θα ειναι και παλι on (αν βιαζεσαι...facebook >>> IMoto Gr)
αν η αλλαγη ειναι μονο και μονο για την καταναλωση, κρατησε το μηχανακι σου γιατι οσα φραγκα και να γλιτωσεις
απο διαφορα καταναλωσης που κατα τη γνωμη μου δεν θα γλιτωσεις τιποτα, αντιθετως πιστευω οτι θα του πινεις
το αιμα γιατι το GS δεν θα ''πηγαινει'' σε σχεση με το GSXR, σκεψου ποσα παραπανω θα πληρωνεις για service,
ανταλλακτικα, ασφαλεια και τελη κυκλοφοριας...μην ξεχνας οτι θα πας σε διπλασια κυβικα και σε πιο ακριβη εταιρια...
η αποφαση δικη σου αλλα ψαξου πολυ καλα πριν αποφασισεις γιατι ειναι τεραστια αλλαγη οχι μονο σε εταιρια, αλλα
σε κυβικα, τυπο μοτερ και κατηγορια μοτοσυκλετας...καλο κουραγιο και καλο ψαξιμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 13:16

θα συμφωνήσω και με τους δύο από πάνω μου!
γνώμη μου είναι κράτα το gixxerακι σου,που ξέρεις ότι θα φτάσεις σίγουρα εκεί που θες και άσε το gs!
πιστεύω ότι αν κάνεις μια τέτοια κίνηση θα το μετανιώσεις μέσα στον πρώτο μήνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 14:13

Ρε φιλος θα μας τρελανεις !!!!!
Εφ'οσον το gixxer ΔΕΝ το εχεις για πολη, γιατι να το δωσεις ???
Να μου ελεγες οτι θελω ενα μηχανακι που τα κανει ολα να σου πω οκ, αλλα εθνικη με GS και 140-160μαχ πορεια μετα απο gixxer ????? aftokt

Αν το κανεις σου δινω διορια μεχρι το πρωτο χαξιδι που θα κανεις...... οταν θα σε περασει σα σταματημενο ενα T-max με 190 σε βλεπω να παιρνεις gixxer !!!!!

Απο την αλλη αν θες ταξιδι πιο ανετο, και ενα μηχανακι της προκοπης στη θεση σου θα κοιταζα το fazer 1000, αξιοπιστο, παει απιστευτα για touring, ανετο, και για δικαβαλο, και φορτωνεται !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
x4m3n0s
Normal gixxer
Normal gixxer
x4m3n0s


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Hμερομηνία εγγραφής : 29/05/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 14:34

mx5 έγραψε:
μην τολμησεις και κανεις κατι τετοιο

οι ιδιοκτητες bmw ειναι οι μονοι ειλικρινεις μοτοσυκλετιστες

6-8 μηνες κοιτουσα για το συγκεκριμμενο μηχανημα
και σταματουσα τον καθε εναν στον δρομο που καβαλουσε gs1200

κανεις, μα κανεις δεν ηταν ικανοποιημενος
ανορθωτης, διαφορικο, ηλεκτρικα, διακοπτακια και σκατακια ειναι τα καθημερινα προβληματα που αντιμετωπιζαν, απο την πρωτη εβδομαδα ιδιοκτησιας
καποιοι ειχαν προβλημα και με το asa

επαναλαμβανω, δεν τα λεω εγω αλλα μου τα ειπαν αυτα, πανω απο 20 "γερμανοφιλοι"

μονο απο θεμα μοτερ δεν ειχαν θεμα
αν και μπροστα στα ματια μου, πριν 4 χρονια, ενα gs γυρισε αναποδα το μοτερ του!!!

το gs1200 adventure το κ@υλαντιζα πολυ. οχι πια. καθολου.
την αξιοπιστια και τις τιμες της suzuki δεν τις αλλαζω
καλη τυχη!!!!

υ.γ. κι αν θες, αλλαξε τον τιτλο με "αντικατασταση με bmw 1200 gs". για να ειναι πιο συγκεκριμμενος

Ο ξαδελφος μου που το εχει μου εχει αναφερει και μηχανικο θεμα κινητηρα το οποιο παρουσιαζεται στο συμπλεκτη.

k8 600 kk έγραψε:
Ρε φιλος θα μας τρελανεις !!!!!
Εφ'οσον το gixxer ΔΕΝ το εχεις για πολη, γιατι να το δωσεις ???
Να μου ελεγες οτι θελω ενα μηχανακι που τα κανει ολα να σου πω οκ, αλλα εθνικη με GS και 140-160μαχ πορεια μετα απο gixxer ????? aftokt

Αν το κανεις σου δινω διορια μεχρι το πρωτο χαξιδι που θα κανεις...... οταν θα σε περασει σα σταματημενο ενα T-max με 190 σε βλεπω να παιρνεις gixxer !!!!!

Απο την αλλη αν θες ταξιδι πιο ανετο, και ενα μηχανακι της προκοπης στη θεση σου θα κοιταζα το fazer 1000, αξιοπιστο, παει απιστευτα για touring, ανετο, και για δικαβαλο, και φορτωνεται !!!!

Οπως λεει και ο φιλος αν ειναι να την εχεις για ταξιδι και θελεις κατι ανετο γιατι οχι σε hayabusa (χαζη ερωτηση);
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 14:54

φιλε μου πριν 20 μερες εδωσα το gixxer μου κ5 1000 κ πηρα μια φριτεζα 1000 κυβικων κ ο λογος που το εδωσα ηταν οτι ειχα βαρεθη να περιμενω μια κυριακη να το καβαλισω για να το απολαυσω οπως θελω κ επειδη τα πραγματα αγριεψαν οικονομικα κ μαλλον δεν θα μπορω να το κανω καθε κυριακη αλλα ουτε κ να κυκλοφορο με σκουτερ συνεχεια πηγα σε αυτη την μαλακια που ακουει στο ονομα fazer το μηχανακι ειναι σουπερ δεν λεω στριβη φρεναρι εχει γκαζι ειναι ανετο το κανεις γενικα οτι θελεις to θεμα ειναι οτι εσυ τι θελεις να κανεις αν σε ευχαριστη να εισαι με την παπια κ να το βγαζεις μια φορα την βδομαδα κρατα το τερατακι σου θα το μετανιωσεις ουτο σι αλλος δεν εχει τρελλη διαφορα σε εξοδα αντε 5 στην βολτα κ ε κ τι εγινε αν τωρα δεν αρεση στην γυναικα χωρισε την κ βρες αλλη (πλακα κανω )απλα το θεμα ειναι τι θες εσυ να κανεις με ενα μηχανακι σου αν ομως κατεβεις απο gixxer το μονο που μπορεις να οδηγισεις με ευχαριστιση χωρις να σε χαλαει τιποτα επανω του ειναι f 16


υγ ασε που το ειδα στην πιστα κ δεν το κοιτουσα καθολου ηταν σαν να μου πιδανε την γκομενα κ να περνω ματι οχι τοση ανομαλια δεν την αντεχω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lKiNG
Normal gixxer
Normal gixxer
lKiNG


Άντρας Όνομα: : Κυριάκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 15:15

Είσαι τρελός?
Gs = πολλά προβλήματα
Άμα θές να αλλάξεις κατηγορία πάρε τουλάχιστον κάτι ποιο αξιόπιστο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 15:17

παρε παρε bmw κ μετα θα το πουλας οταν πας για το μεγαλο σερβις του....που ειναι 3 ζευγαρια λαστιχα καινουργια περιπου...!!

αν θες δωστο κ παρε το Z750R η Ζ750 απλο αυτο θα ναι λιγακι πιο οικονομικο αν θες ακομα πιο οικονομικο ninja 250 R 180 τελικη ανετο κ στην πολη 400χλμ καταναλωση με ομαλη οδηγηση με ενα τεποζιτο!!
το Ζ το ειχα 2 χρονια ειχα κανει 33000 στροφες πιστα πολη κ εινα παρα πολυ αξιοπιστο κ οικονομικο κ σωστο μηχανακι για πολη κ ομορφο φυσικα το μονο κακο του το βαρος για μενα τπτ αλλο αλλα συνηθιζεται αυτο δεν ειναι τπτ!

αλλαξε το αν θες το δικο σου απλα μη παρεις Bmw μπες στα φορα να μαθεις γι αυτο για τα σερβις του κ μετα μιλαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΤετ 07 Δεκ 2011, 16:09

μην μπερδευουμε την π@υτσα με την βουρτσα ... το εχεις ακουσει φανταζομαι...

αλλο το ενα μηχανακι και αλλο το αλλο.... τι χρηση θελεις να κανεις φιλε μου??

2καβαλος με μπαγκαζια και 140-160 στην εθνικη?αν αυτο ειναι το ζητουμενο καιλο ειναι το bmw για οσο δουλευει... να ξερεις οτι το κοστος συντηρησης ειναι αρκετα πιο μεγαλο (για να μην πω πολυ μεγαλυτερο....) και δεν ειναι απο τα μηχανακια που δεν καινε το βμw...το ειχα δοκιμασει και αυτο μιας και το ειχα αγορασει ο γαμπρος μου...δεν μου αρεσε καθολου... το βρηκα αθλιο μηχανακι για εμενα...ουτε αυτος το ευχαριστιθικε...οσο για το μποξερ μοτερειναιλιγο ιδιοτροπο... ανοιγεις το γκαζι και αυτο τραβαει δεξια... κλεινεις το γκαζι και αυτο σπρωχνει αριστερα... το r51 του 1953 που ειχα το προτιμουσα οσο τρελο και αν σου ακουγετε....σαζμαν σπανε, διαφορικα σπανε,ανορθωτες καινε...

το σουζουκι με αυτες τις ταχυτητες στην εθνικη θα καιει πιο λιγη βενζινη...
αλλα το πιο σημαντικο ειναι η χρηση που θελεις να κανεις....

δεν υπαρχει κακη μηχανη πλεον στην εποχη μας... λαθος επιλογες υπαρχουν για την χρηση που θελεις να κανεις...αποφασισε τι θελεις και προχωρα .... υπαρχουν και πιο καλα μηχανακια σε αυτην την κατηγορια για την ηλικια μας...

τα bmw ειναι παντος οτι πιο ακριβο υπαρχει στην ελλαδα στα παντα του... μια μανετα φρενου χωρις καμια ρυθμιση εχει πανω απο 60ε (για το μικρο bmw gs650 το παλιο οχι το κινεζικο...)
χαλασε το ντουι της μπροστα λαμπας και παμε στο συνεργειο και μας λενε οτι δεν υπαρχει ντουι σαν ανταλακτικο και πρεπει να αγορασουμε ολοκληρη την πλεξουδα !!!!!!!!!! κοστος ?? 600ε toixos toixos toixos
και εχω πολλα τετοια παραδειγματα να σου πω ....

το μηχανακι που σκεφτεσαι το ξερω αρκετα.... αν θελεις περισοτερες πληροφοριες με πμ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 16:05

σας ευχαριστω πολυ ολους, αν και ακομα δεν μπορω να αποφασισω.... η αληθεια ειναι πως εχω ξενερωσει λιγακι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 16:14

Miou έγραψε:
μην μπερδευουμε την π@υτσα με την βουρτσα ... το εχεις ακουσει φανταζομαι...

αλλο το ενα μηχανακι και αλλο το αλλο.... τι χρηση θελεις να κανεις φιλε μου??

2καβαλος με μπαγκαζια και 140-160 στην εθνικη?αν αυτο ειναι το ζητουμενο καιλο ειναι το bmw για οσο δουλευει... να ξερεις οτι το κοστος συντηρησης ειναι αρκετα πιο μεγαλο (για να μην πω πολυ μεγαλυτερο....) και δεν ειναι απο τα μηχανακια που δεν καινε το βμw...το ειχα δοκιμασει και αυτο μιας και το ειχα αγορασει ο γαμπρος μου...δεν μου αρεσε καθολου... το βρηκα αθλιο μηχανακι για εμενα...ουτε αυτος το ευχαριστιθικε...οσο για το μποξερ μοτερειναιλιγο ιδιοτροπο... ανοιγεις το γκαζι και αυτο τραβαει δεξια... κλεινεις το γκαζι και αυτο σπρωχνει αριστερα... το r51 του 1953 που ειχα το προτιμουσα οσο τρελο και αν σου ακουγετε....σαζμαν σπανε, διαφορικα σπανε,ανορθωτες καινε...

το σουζουκι με αυτες τις ταχυτητες στην εθνικη θα καιει πιο λιγη βενζινη...
αλλα το πιο σημαντικο ειναι η χρηση που θελεις να κανεις....

δεν υπαρχει κακη μηχανη πλεον στην εποχη μας... λαθος επιλογες υπαρχουν για την χρηση που θελεις να κανεις...αποφασισε τι θελεις και προχωρα .... υπαρχουν και πιο καλα μηχανακια σε αυτην την κατηγορια για την ηλικια μας...

τα bmw ειναι παντος οτι πιο ακριβο υπαρχει στην ελλαδα στα παντα του... μια μανετα φρενου χωρις καμια ρυθμιση εχει πανω απο 60ε (για το μικρο bmw gs650 το παλιο οχι το κινεζικο...)
χαλασε το ντουι της μπροστα λαμπας και παμε στο συνεργειο και μας λενε οτι δεν υπαρχει ντουι σαν ανταλακτικο και πρεπει να αγορασουμε ολοκληρη την πλεξουδα !!!!!!!!!! κοστος ?? 600ε αλλαγη μοτοοοοο!!!! 714410 αλλαγη μοτοοοοο!!!! 714410 αλλαγη μοτοοοοο!!!! 714410
και εχω πολλα τετοια παραδειγματα να σου πω ....

το μηχανακι που σκεφτεσαι το ξερω αρκετα.... αν θελεις περισοτερες πληροφοριες με πμ...


++++++++++++++++++++++++ 1000

αλλαγη μοτοοοοο!!!! 355452 αλλαγη μοτοοοοο!!!! 355452 αλλαγη μοτοοοοο!!!! 355452 αλλαγη μοτοοοοο!!!! 355452

Μονο για το ducati multistrada 1200 θα σκεφτομουν να μπω σε αυτη την κατηγορια...κ οσο κ αν ακουγεται περιεργο,35000 χλμ του εχει κανει ενας φιλος χωρις την παραμικρη ζημια κ ολα τα χλμ στον κοφτη Shocked ασε που ειναι κουκλα κ τα κανει ολα κ συμφερει...ιδανικο μηχανακι νομιζω για Ελλαδα αλλα κ για βολτες στο εξωτερικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 16:35

αλλος ενας φευγει ...αυτο ξερω εγω ...κανεις δεν θα μηνει σε αυτο το φορουμε με gsxr :P
οπος εχτες στον καφε ....ουτε ενα σουζουκι ΠΡΩΔΟΤΕΣ(μαζι κ εγω)

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 17:12

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
αλλος ενας φευγει ...αυτο ξερω εγω ...κανεις δεν θα μηνει σε αυτο το φορουμε με gsxr :P
οπος εχτες στον καφε ....ουτε ενα σουζουκι ΠΡΩΔΟΤΕΣ(μαζι κ εγω)

αυτό αρχίζω να φοβάμαι και εγώ!! affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 18:21

ερχεται ερχεται το νιωθο θα μπω σε καμια εκθεση κ θα του πω φιλε παρε τη μαλακια κ δωσε μου ενα μηχανακι να πηγαινει 300 με 5η
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 18:28

mike έγραψε:
ερχεται ερχεται το νιωθο θα μπω σε καμια εκθεση κ θα του πω φιλε παρε τη μαλακια κ δωσε μου ενα μηχανακι να πηγαινει 300 με 5η

άντε άντε κάνε την καλή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
Normal gixxer
Normal gixxer
ΣΚΟΡΠΙΟΣ


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Αγωνιζόμενος : ???Πού τέτοια τύχη!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 24/05/2009

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 18:47

...........κατ' αρχήν , για να εκφράσω την προσωπική μου γνώμη φιλαράκι , θα σου πω ότι και η υπογραφή του κολτρέιν....αλλαγη μοτοοοοο!!!! 53917 ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI (και πέσει έλλειψη και στα μεταχειρισμένα) ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΗΧΑΝΗαλλαγη μοτοοοοο!!!! 53917 ....μετα απο αυτό , επειδή δεν γράφεις και την ηλικία σουαλλαγη μοτοοοοο!!!! 79988 και μπορεί το gixxerακι να σε κουράζει , αν έχεις συμπάθεια στην εταιρείααλλαγη μοτοοοοο!!!! 398157 , βγάζει κι αυτή on-off....V-strom π.χ....τώρα όσον αφορά ζημιές στην gs , επειδή έχω φιλαράκια που έχουν και τα ευχαριστιούνται πραγματικά , με Τουρκίες,Τυνησίες και πολλές άλλες εξορμήσεις ντόπιες , δεν έχω ακούσει να μιλάνε για ζημιές που δεν τις περιμένεις λόγω ταλαιπωρίας........

....αλλά ρε φιλαράκι , τι να σου πώ...εν έτη 2012 , να έχεις μηχανάκι με μποξεράκι μοτέρ και δυναμό αυτοκινήτουαλλαγη μοτοοοοο!!!! 79988 , μισό κυβικό τεπόζιτο αλλαγη μοτοοοοο!!!! 60125 αλλαγη μοτοοοοο!!!! 60125 (θα σε φοβίζει να το γεμίσεις), φώτα σαναλλαγη μοτοοοοο!!!! 536918 ...τι να πω...και να ζητάς και γνώμη των αλλαγη μοτοοοοο!!!! 857660 gixxer.....θα πάρεις περίεργες συμβουλές....αλλαγη μοτοοοοο!!!! 201866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuzukaK4
Adv. gixxer
Adv. gixxer
SuzukaK4


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης!
Τόπος : Salonica Rules!
Αριθμός μηνυμάτων : 445
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 19:45

ΣΚΟΡΠΙΟΣ έγραψε:
...........κατ' αρχήν , για να εκφράσω την προσωπική μου γνώμη φιλαράκι , θα σου πω ότι και η υπογραφή του κολτρέιν....αλλαγη μοτοοοοο!!!! 53917 ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI (και πέσει έλλειψη και στα μεταχειρισμένα) ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΗΧΑΝΗαλλαγη μοτοοοοο!!!! 53917 ....μετα απο αυτό , επειδή δεν γράφεις και την ηλικία σουαλλαγη μοτοοοοο!!!! 79988 και μπορεί το gixxerακι να σε κουράζει , αν έχεις συμπάθεια στην εταιρείααλλαγη μοτοοοοο!!!! 398157 , βγάζει κι αυτή on-off....V-strom π.χ....τώρα όσον αφορά ζημιές στην gs , επειδή έχω φιλαράκια που έχουν και τα ευχαριστιούνται πραγματικά , με Τουρκίες,Τυνησίες και πολλές άλλες εξορμήσεις ντόπιες , δεν έχω ακούσει να μιλάνε για ζημιές που δεν τις περιμένεις λόγω ταλαιπωρίας........

....αλλά ρε φιλαράκι , τι να σου πώ...εν έτη 2012 , να έχεις μηχανάκι με μποξεράκι μοτέρ και δυναμό αυτοκινήτουαλλαγη μοτοοοοο!!!! 79988 , μισό κυβικό τεπόζιτο αλλαγη μοτοοοοο!!!! 60125 αλλαγη μοτοοοοο!!!! 60125 (θα σε φοβίζει να το γεμίσεις), φώτα σαναλλαγη μοτοοοοο!!!! 536918 ...τι να πω...και να ζητάς και γνώμη των αλλαγη μοτοοοοο!!!! 857660 gixxer.....θα πάρεις περίεργες συμβουλές....αλλαγη μοτοοοοο!!!! 201866



Πολλα mprabo για το σχολιο!!! ΜΟΝΟ GIXXER!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 19:56

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
αλλος ενας φευγει ...αυτο ξερω εγω ...κανεις δεν θα μηνει σε αυτο το φορουμε με gsxr :P
οπος εχτες στον καφε ....ουτε ενα σουζουκι ΠΡΩΔΟΤΕΣ(μαζι κ εγω)
ειναι χειμωνας τωρα αραξε ως αλκιονηδες/ανοιξη κλπ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠεμ 08 Δεκ 2011, 21:52

ΣΚΟΡΠΙΟΣ έγραψε:
...........κατ' αρχήν , για να εκφράσω την προσωπική μου γνώμη φιλαράκι , θα σου πω ότι και η υπογραφή του κολτρέιν....αλλαγη μοτοοοοο!!!! 53917 ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI (και πέσει έλλειψη και στα μεταχειρισμένα) ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΗΧΑΝΗαλλαγη μοτοοοοο!!!! 53917 ....μετα απο αυτό , επειδή δεν γράφεις και την ηλικία σουαλλαγη μοτοοοοο!!!! 79988 και μπορεί το gixxerακι να σε κουράζει , αν έχεις συμπάθεια στην εταιρείααλλαγη μοτοοοοο!!!! 398157 , βγάζει κι αυτή on-off....V-strom π.χ....τώρα όσον αφορά ζημιές στην gs , επειδή έχω φιλαράκια που έχουν και τα ευχαριστιούνται πραγματικά , με Τουρκίες,Τυνησίες και πολλές άλλες εξορμήσεις ντόπιες , δεν έχω ακούσει να μιλάνε για ζημιές που δεν τις περιμένεις λόγω ταλαιπωρίας........

....αλλά ρε φιλαράκι , τι να σου πώ...εν έτη 2012 , να έχεις μηχανάκι με μποξεράκι μοτέρ και δυναμό αυτοκινήτουαλλαγη μοτοοοοο!!!! 79988 , μισό κυβικό τεπόζιτο αλλαγη μοτοοοοο!!!! 60125 αλλαγη μοτοοοοο!!!! 60125 (θα σε φοβίζει να το γεμίσεις), φώτα σαναλλαγη μοτοοοοο!!!! 536918 ...τι να πω...και να ζητάς και γνώμη των αλλαγη μοτοοοοο!!!! 857660 gixxer.....θα πάρεις περίεργες συμβουλές....αλλαγη μοτοοοοο!!!! 201866

το τι καβαλαει ο καθενας ειναι γουστο....συμφωνω με τα παραπανω...εχεις στα χερια σου πυραυλο και θα πας σε τρακτερ.... :P :P :P ασε που αυτη την εποχη δεν ειναι καιρος για εξοδα!!!!αρα κατσε με αυτο που εχεις....ολα ειναι εναντιον της αλλαγης που θελεις να κανεις Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠαρ 09 Δεκ 2011, 17:44

karagio έγραψε:
καλημερα σας αγαπητοι ....


απο καιρο τωρα σκεφτομαι να πουλησω το ομορφο gixxerακι μου(το οποιο ειχα παρει καινουριο και το εχω στην πενα) και να το αντικαταστησω με το bmw 1200 gs....

Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να αποφασισω, μ'αρεσει τοσο πολυ το γκαζακι του και η ομορφια του που με κρατανε σε αυτο. Απο την άλλη η μεγαλη του καταναλωση (μιας και δεν υπαρχει φραγκο) με κανει να σκεφτομαι να παρω το bmw που λογικα ειναι οικονομικοτερο στα ταξιδακια.... Χρηση πολης δεν υφισταται λογω παπιου....

Ωστοσο σε μια ερευνα για πιθανα προβληματα στο bmw μεσα απο το forum moto.gr μου επεσαν τα μαλλια....
προβληματα σε διαφορικο διαβασα, σε πιστονια,σε μπιελες και ενα σωρο άλλα....

αναρωτιομουν τελικα αν περασω στην αγορα πως μπορω να ελλεγξω αν εχει το μηχανακι τετοια προβληματα...
και γενικοτερα τι με συμβουλευετε να κανω...

να το δωσω ή οχι... ουφ! θα τρελαθω...


Φίλε όπως το θέτεις πιο πάνω το πρόβλημα, ΟΧΙ να μην το πάρεις. Και λέω κάθετα όχι επειδή θα πάρεις λάθος μηχανάκι για αυτά που ζητάς. Βασικά το μόνο που ζητάς είναι οικονομία και όμως σκέφτεσαι να πάρεις κάτι που "θεωρητικά" μόνο είναι οικονομικό, δηλαδή αν δεν το πιέζεις. Το 600 που έχω εγώ (φαντάζομαι και το δικό σου) στα 120 καίει πολύ λίγο, μπορεί και πιο λίγο από το GS στα ίδια χλμ. άρα θα συμφωνήσω και εγώ με τα παιδιά πιο πάνω.

Αυτό που θέλω να σε ρωτήσω είναι γιατί ειδικά το GS 1200? Υπάρχουν τόσα πολλά οικονομικά και καλά μηχανάκια! Αν θες σώνει και καλά έλικα, πάρε το GS 650 ή το 800 το δικύλινδρο που είναι και πιο οικονομικά απο το 1200 και πιο γκαζάτα από τον μπόξερ και πιο πρόσφατη τεχνολογία.

Η μόνη περίπτωση να σου έλεγα πάρτο με την μία είναι να μας έλεγες ότι το καψουρεύτηκες...παίζει κάτι τέτοιο? ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

αλλαγη μοτοοοοο!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αλλαγη μοτοοοοο!!!!   αλλαγη μοτοοοοο!!!! EmptyΠαρ 09 Δεκ 2011, 23:30

αναμενομενο το κραψιμο ''ΣΚΟΡΠΙΕ''..... Τελικα μετα απο συζητηση με ΜΙΟΥ λεω να κρατησω την ζουζουνα μου.... και να συχεχισω να ειμαι oraios


ενα μεγαλο thanks στον ΜΙΟΥ

και πολλα ole
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αλλαγη μοτοοοοο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αλλαγη μπουζι?
» Αλλαγη Ζαντων
» Αλλαγη μηχανης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com