Greek GSX-R forum
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
JIMK7
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
nasos-v
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
T.R.E
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
k8 600 kk
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
kostaskr6
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
κολτρέϊν
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
Leroy
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
ripper
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_l10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_c10πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Poll_r10 

 

 πιστα χωρις σωληνακια υψηλης

Πήγαινε κάτω 
+6
mistiriodis_tsantakias
babis k8
magiaklaniakeksatmisi
Opeth
stavroulis
karagio
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΠαρ 09 Δεκ 2011, 23:33

οπως λεει και το θεμα κυριοι αν και σας εχω πριξει τον τελευταιο καιρο.... μπαινω πιστα χωρις σωληνακια υψηλης ή απο τον 2ο γυρο δεν θα πιανουν τα φρενα????

το ερωτημα προεκυψε υστερα απο συζητηση με τον μαστορα μου!!!!

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroulis
Normal gixxer
Normal gixxer
stavroulis


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : ΧΑΝΙΑ!!
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 350
Αγωνιζόμενος : Προσπαθω.....
Hμερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΠαρ 09 Δεκ 2011, 23:37

Να μην πιανουν απο τον 2ο γυρο λιγο δισκολο πιστευω..
Αν ομως τα ζορισεις ζεσταθουνε και με την διαστολη θα εχεις μειωμενα
κατα πολυ τα φρενα.

Γνωμη μου βαλε να χεις το κεφαλι σου υσηχο αλλα και για βελτιωση στο φρεναρισμα!!
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΠαρ 09 Δεκ 2011, 23:54

βασικα gsxr εχεις μονο σωληνακια νομιζεις θα σου λυσουν το προβλημα?

εισαι πολυ γελασμενος Very Happy

με το 600 μου, που ειχε σωληνακια... μια φορα τερματισε η μανετα στο γκριπ..

μετα εβαλα τακακια PF, υγρα 5.1 και καααααααααααααααααατι εγινε...

βασικα δαγκανες απο κανα μηχανακι που εχει φρενα θα φτιαξει πολυ το συνολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 00:02

αν ειναι η πρωτη φορα που μπαινεις αλλαξε απλα υγρα να ειναι καινουργια κ δεν θα εχεις κανενα προβλημα,η καποια μειωση της αποδοσης ερχεται σταδιακα για να ειναι επικινδυνη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 00:09

karagio έγραψε:
οπως λεει και το θεμα κυριοι αν και σας εχω πριξει τον τελευταιο καιρο.... μπαινω πιστα χωρις σωληνακια υψηλης ή απο τον 2ο γυρο δεν θα πιανουν τα φρενα????

το ερωτημα προεκυψε υστερα απο συζητηση με τον μαστορα μου!!!!

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 901866



Αυτο που λες εχει να κανει με το κατα ποσο θα πιεσεις τα φρενα κ κυριως με τι διαρκεια :?: Ανετα μπορεις να μπεις πιστα,ειδικα αν σκεφτεις οτι ο Μπουστας δοκιμαζει "μαμα" τα καινουρια μοντελα στην πιστα κ γυρναει σε εξωπραγματικους χρονους... Wink

Το θεμα ομως ειναι οτι μπαινει κ κανει λιγους γυρους-μιας κ το'χει το αντικειμενο ο ανθρωπος-γιατι σε τετοια γυρολογια οι εργοστασιακες αναρτησεις κ φρενα-ειδικα σε Ιαπωνικα μοτο-κουραζονται πολυ γρηγορα.Οποτε οπως καταλαβαινεις το θεμα ειναι στη διαρκεια κ σε πιστες σαν τα Μεγαρα που ειναι γκαζι-φρενο,αν γλυκαθεις κ αρχισεις να πιεζεις τοτε το σιγουρο ειναι οτι μετα απο λιγους γυρους θα δεις την μανεττα του φρενου να πλησιαζει επικινδυνα το γκαζι affraid...οχι οτι με τα σωληνακια θα δεις τρελη βελτιωση απλα ισως παρατεινεις για λιγο αργοτερα αυτο το προβλημα.Το μονο σιγουρο ειναι οτι αν αρχισουν να ζεσταινονται τα φρενα η τρομπα θα σε προειδοποιησει οποτε μην φοβασαι... πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 201866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 00:32

αμα δεν εισαι σινεχια γκαζη φρενο κ απλος κιτας να μπενεις με ροι και τα μαμα φρενα ειναι οκ ....απο εκει κ περα σολινακια για να μιν πευτει η μανετα ειναι απαρετιτα

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
cb130081
Normal gixxer
Normal gixxer
cb130081


Άντρας Όνομα: : ΝΙΚΟΣ
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Hμερομηνία εγγραφής : 05/04/2011

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 08:09

Με την ερωτηση σου καταλαβαινει κανεις πως θα ειναι αν οχι η πρωτη φορα γενικα,τουλαχιστον με αυτο το μοτο,που θα μπεις πιστα.Γνωμη μου ειναι να ξεχασεις την υπαρξει της μανετας του φρενου(στα λογικα οροια παντα ε???) και να κουμπωσεις μια ταχυτητα χωρις πολλες αλλαγες κανοντας την καλυτερη δυνατη διαχειρηση του δεξιου γκριπ(γκαζιου).
Μετα απο αυτο αν σου αρεσει η πιστα και το ολο κονσεπτ θα καταλαβεις απο μονο σου που πρεπει να επεμβεις(γραναζια,φρενα,αναρτηση κ.τ.λ).Αυτο θεωρω πως ειναι το πιο σωστο ξεκινημα.(η γνωμη μου παντα).

Και οπως ειπανε ολοι η παραπανω 'Ναι μπαινεις και με τα μαμα σωληνακια'.Οποια κουραση στα φρενα θα ερθει σταδιακα και θα μπορεσεις να την προβλεψεις.

Καλα γυρολογια cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1735
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 09:51

Αν είναι η πρώτη σου φορά σε πίστα λογικά θα κάνεις υπερβολική χρήση φρένου λόγω απειρίας.Άλλαξε υγρά και δοκίμασε έτσι.Αν κρίνω από το δικό μου GSXR600 ήθελα για να έχω ικανοποιητικά φρένα:
1.Σωληνάκια υψηλής
2.Τακάκια
3.Τρόμπα φρένου
Αφού έκανα τα προηγούμενα τότε είδα αξιόλογη βελτίωση στην επιβράδυνση.Επίσης πρέπει ανάλογα την χρήση να καθαρίζεις τα έμβολα στις δαγκάνες.
Τώρα για δαγκάνες δεν έχω εμπειρία,αλλά έχω ακούσει καλά λόγια για μεταχειρισμένες από
R6 >2006
CBR1000>2007
GSXR1000>1009
Τις βρίσκεις κανένα 250άρι.Με 500 παίρνεις monoblock Brembo polybolo (να σε βάλω στην πρίζα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 10:16

την πρωτη φορα που πηγα πιστα στα 2 πρωτα σεσσιονς δενθυμαμαι να ασχολιθηκα και πολυ με τα φρενα.....αφου θα ειναι και εσενα η πρωτη σου φορα
καπως ετσι θα ειναι και για εσενα.... μπες χωρις φοβο.... απλα οταν αρχισεις και πιεζεις και αρχισει να πεφτει η μανετα να εισαι προσεκτικος και αν πεσει πολυ να βγεις εξω....αλλα δεν νομιζω οτι θα γινει αυτο την πρωτη σου φορα....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 10:21

DrIoannis έγραψε:
Αν είναι η πρώτη σου φορά σε πίστα λογικά θα κάνεις υπερβολική χρήση φρένου λόγω απειρίας.Άλλαξε υγρά και δοκίμασε έτσι.Αν κρίνω από το δικό μου GSXR600 ήθελα για να έχω ικανοποιητικά φρένα:
1.Σωληνάκια υψηλής
2.Τακάκια
3.Τρόμπα φρένου
Αφού έκανα τα προηγούμενα τότε είδα αξιόλογη βελτίωση στην επιβράδυνση.Επίσης πρέπει ανάλογα την χρήση να καθαρίζεις τα έμβολα στις δαγκάνες.
Τώρα για δαγκάνες δεν έχω εμπειρία,αλλά έχω ακούσει καλά λόγια για μεταχειρισμένες από
R6 >2006
CBR1000>2007
GSXR1000>1009
Τις βρίσκεις κανένα 250άρι.Με 500 παίρνεις monoblock Brembo polybolo (να σε βάλω στην πρίζα).



οι δαγκανες ειναι το μεγαλο μας προβλημα και οχι η τρομπα... οι δαγκανεα απο το cbr 08-09
ειναι μονομπλοκ και μαμανε... και "παιζουν" αρκετα πιο κατω απο τα 250... εμενα μου κοστισαν 110ε μαζι με τα μεταφορικα με καινουργια σχεδον τακακια(που δεν τα εβαλα πανω φυσικα αγορασα καινουργια)

με 500ε δεν περνεις βρεμβο τουλαχιστον στην ελλαδα ... οταν εψαχνα ηταν στα 600+
(για καινουργιες μιλαω... γιατι μαλλον ειναι δυσκολο να τις βρεις μεταχειρο...)

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 10:40

Miou έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
Αν είναι η πρώτη σου φορά σε πίστα λογικά θα κάνεις υπερβολική χρήση φρένου λόγω απειρίας.Άλλαξε υγρά και δοκίμασε έτσι.Αν κρίνω από το δικό μου GSXR600 ήθελα για να έχω ικανοποιητικά φρένα:
1.Σωληνάκια υψηλής
2.Τακάκια
3.Τρόμπα φρένου
Αφού έκανα τα προηγούμενα τότε είδα αξιόλογη βελτίωση στην επιβράδυνση.Επίσης πρέπει ανάλογα την χρήση να καθαρίζεις τα έμβολα στις δαγκάνες.
Τώρα για δαγκάνες δεν έχω εμπειρία,αλλά έχω ακούσει καλά λόγια για μεταχειρισμένες από
R6 >2006
CBR1000>2007
GSXR1000>1009
Τις βρίσκεις κανένα 250άρι.Με 500 παίρνεις monoblock Brembo πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 959417 (να σε βάλω στην πρίζα).



οι δαγκανες ειναι το μεγαλο μας προβλημα και οχι η τρομπα... οι δαγκανεα απο το cbr 08-09
ειναι μονομπλοκ και μαμανε... και "παιζουν" αρκετα πιο κατω απο τα 250... εμενα μου κοστισαν 110ε μαζι με τα μεταφορικα με καινουργια σχεδον τακακια(που δεν τα εβαλα πανω φυσικα αγορασα καινουργια)

με 500ε δεν περνεις βρεμβο τουλαχιστον στην ελλαδα ... οταν εψαχνα ηταν στα 600+
(για καινουργιες μιλαω... γιατι μαλλον ειναι δυσκολο να τις βρεις μεταχειρο...)


Εχουμε ασχοληθει κ στο παρελθον αν θυμαμαι καλα με το θεμα φρενα κ αλλοι πιστευαν πως φταινε οι δαγκανες κ αλλοι η τρομπα...

Απο προσωπικη εμπειρια στο κ8 1000 που εχω αλλαξα τρομπα με μια brembo
μαζι με σωληνακια υψηλης κ ειδα τεραστια αλλαγη.Απο τοτε δεν με εχει
απασχολησει ποτε ξανα το θεμα φρενα...κ φαντασου με μαμα
τακακια-υγρα-δισκους κ σε χρονους στο 3 κ στο 4 στα Μεγαρα.Το μονο που
σκεφτομαι ειναι οταν "τελειωσουν" τα τακακια να δοκιμασω καποια
μαλακοτερα. πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 761429
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 11:15

babis k8 έγραψε:
Miou έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
Αν είναι η πρώτη σου φορά σε πίστα λογικά θα κάνεις υπερβολική χρήση φρένου λόγω απειρίας.Άλλαξε υγρά και δοκίμασε έτσι.Αν κρίνω από το δικό μου GSXR600 ήθελα για να έχω ικανοποιητικά φρένα:
1.Σωληνάκια υψηλής
2.Τακάκια
3.Τρόμπα φρένου
Αφού έκανα τα προηγούμενα τότε είδα αξιόλογη βελτίωση στην επιβράδυνση.Επίσης πρέπει ανάλογα την χρήση να καθαρίζεις τα έμβολα στις δαγκάνες.
Τώρα για δαγκάνες δεν έχω εμπειρία,αλλά έχω ακούσει καλά λόγια για μεταχειρισμένες από
R6 >2006
CBR1000>2007
GSXR1000>1009
Τις βρίσκεις κανένα 250άρι.Με 500 παίρνεις monoblock Brembo πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 959417 (να σε βάλω στην πρίζα).



οι δαγκανες ειναι το μεγαλο μας προβλημα και οχι η τρομπα... οι δαγκανεα απο το cbr 08-09
ειναι μονομπλοκ και μαμανε... και "παιζουν" αρκετα πιο κατω απο τα 250... εμενα μου κοστισαν 110ε μαζι με τα μεταφορικα με καινουργια σχεδον τακακια(που δεν τα εβαλα πανω φυσικα αγορασα καινουργια)

με 500ε δεν περνεις βρεμβο τουλαχιστον στην ελλαδα ... οταν εψαχνα ηταν στα 600+
(για καινουργιες μιλαω... γιατι μαλλον ειναι δυσκολο να τις βρεις μεταχειρο...)


Εχουμε ασχοληθει κ στο παρελθον αν θυμαμαι καλα με το θεμα φρενα κ αλλοι πιστευαν πως φταινε οι δαγκανες κ αλλοι η τρομπα...

Απο προσωπικη εμπειρια στο κ8 1000 που εχω αλλαξα τρομπα με μια brembo
μαζι με σωληνακια υψηλης κ ειδα τεραστια αλλαγη.Απο τοτε δεν με εχει
απασχολησει ποτε ξανα το θεμα φρενα...κ φαντασου με μαμα
τακακια-υγρα-δισκους κ σε χρονους στο 3 κ στο 4 στα Μεγαρα.Το μονο που
σκεφτομαι ειναι οταν "τελειωσουν" τα τακακια να δοκιμασω καποια
μαλακοτερα. πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 761429

spam on

μπαμπη εχεις κανα βιντεακι απο κανα γυρολογιο σου στα μεγαρα??

θα ηθελα να δω τι γραμμες δουλευεις...

spam off


οσο για την ερωτηση του φιλου, νομιζω οτι για αρχη δεν ειναι απαρετητα τα σωληνακια , αρκει να κανεις αυτο που σου ειπε ο miou. μολις πεσει η μανετα σου να βγεις.

σιγουρα ομως ,αν συνεχισεις το θεμα πιστα, θα ειναι ενα απο τα πρωτα πραγματα που θα χρειαστεις

______________________________________________________
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Dgnfjaπιστα χωρις σωληνακια υψηλης X3ww74πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 25k1wusπιστα χωρις σωληνακια υψηλης 2nqcwidπιστα χωρις σωληνακια υψηλης Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιστα χωρις σωληνακια υψηλης   πιστα χωρις σωληνακια υψηλης EmptyΣαβ 10 Δεκ 2011, 11:55

μπαμπη εχεις κανα βιντεακι απο κανα γυρολογιο σου στα μεγαρα??

θα ηθελα να δω τι γραμμες δουλευεις...[/quote]


Αν θελεις εχω απο το τελευταιο t.d. που μπηκα με τρομερη γραμμη στην κ1-κ2... :P

πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 79988 πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 79988 πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 79988 πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 79988

Δυστηχως Νασο δεν εχω βαλει ποτε καμερα πανω στο μοτο...κ την τελευταια φορα ηθελα να γυρισουμε μαζι αλλα αν θυμασαι μας βαλανε να μπουμε με σειρα στην πιστα με αποτελεσμα να φυγω πρωτος κ εσυ πολυ αργοτερα.
Ε και μετα...μπουμ στην κ1!!! :( lol! lol! lol!

Εχω δει μερικα δικα σου βιντεακια,εχεις πολυ καλυτερες γραμμες...το μονο που εχω να παρατηρησω ειναι στην πλατεια που κρατας 2α κ δεν αλλαζεις σε 3η scratch

Τι να κανουμε,οσονουπο την καινουρια χρονια με το καλο-να'μαστε υγειης-θα τα πουμε στα γνωστα λιμερια κ ελπιζω να καταφερουμε-επιτελους-να μπουμε μαζι να αλληλοτραβηχτουμε πιστα χωρις σωληνακια υψηλης 463658
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πιστα χωρις σωληνακια υψηλης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» σωληνακια υψηλης
» Σωληνάκια υψηλής πίεσης
» σωληνακια υψηλης για την γρια μου που;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com