Greek GSX-R forum
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
JIMK7
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
nasos-v
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
T.R.E
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
k8 600 kk
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
kostaskr6
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
κολτρέϊν
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
Leroy
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
ripper
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_l10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_c10ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Poll_r10 

 

 ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]

Πήγαινε κάτω 
+49
BillyGsxR
fatsas k5
Schumi
demk6
thodoris
Vortex
Babis
Black Eagle
-=UNSEEN=-
Aristosk8
bolek76
AggelosK8
magfaria
mbkostas
GIXXERAKIAS
riderspower
taurus
abrestas
Κωσταςηρακλειο
sxlogo
mike
Bozos
ktm_21
ripper
loukaspsi
kontos 750
chris8790
Darksoul
boutser
tiger6
alhthrios
sporoskaterini
akisrio
gsxrk71000
kostas-1000k9
[alex]
kantalis
gsxrakias
christ-r
platonas
maikstain
lKiNG
Miou
SuzukaK4
x4m3n0s
ripseventh
k8 600 kk
kostaskr6
κολτρέϊν
53 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bolek76
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bolek76


Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Αγωνιζόμενος : never
Hμερομηνία εγγραφής : 24/03/2011

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠεμ 23 Φεβ 2012, 19:37

εγω που δεν ειμαι απο Αθηνα πως θα γινει με τα μπλουζακια και τα αυτοκολλητα;αν ειναι να πω σε καποιον φιλο αν μπορει να περασει να τα παρει η να μου στειλει το παιδι αντικαταβολη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠαρ 24 Φεβ 2012, 09:48

Miou έγραψε:
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ...

ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ ΤΗΛ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ...
2121025351 6942420197 δημητρης




thanks

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠεμ 22 Μαρ 2012, 21:28

Miou έγραψε:
Miou έγραψε:
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ...

ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ ΤΗΛ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ...
2121025351 6942420197 δημητρης




thanks



taurus , gsxr1000k7 , σποροςκατερινη

παρτε τον τηλ να τελειωνουμε πια...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 02:05

Καλησπερα, ειμαι καινουργιος στο φορουμ (και βασικα πρωτη φορα γραφω), ηθελα να ρωτησω πως θα γινει να αγορασω κι εγω καποιο μπλουζακι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 09:44

καλημερα ακη. παρε τηλ στο παιδι που μας τα ειχε φτιαξει μπας και σου φτιαξει και εσενα ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 12:10

Miou έγραψε:
Miou έγραψε:
Miou έγραψε:
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ...

ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ ΤΗΛ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ...
2121025351 6942420197 δημητρης




thanks



taurus , gsxr1000k7 , σποροςκατερινη

παρτε τον τηλ να τελειωνουμε πια...
εγινε μπερδεμα με εμενα κ θα τα στειλει σημερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠαρ 23 Μαρ 2012, 15:21

Εγινε Αλεξανδρε, ευχαριστω.. oraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 14:55

σημερα πηγα να παρω και εγω τα μπλουζακια μου!!!!το παιδι εκει μου ειπε οτι καποιοι δεν εχουν παει ακομα να τα παρουν!!!!!
οι TAURUS και KING παρακαλω να πανε να τα παρουν!!!!ειναι κριμα να ξεφτυλιζομαστε σαν φορουμ και ειναι κριμα οι υπολοιποι που ειναι σωστοι να μας παρει ολους η μπαλα!!!!!
ξεφτυλα γινομαι και εγω με τον Αλεξ (miou) που κανονισαμε το ολο θεμα!!!!!


jester και aristo το παιδι ζηταει συγνωμη για το λαθος και αν θελετε παρτε τηλ να του μιλησετε τα εχει ετοιμα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lKiNG
Normal gixxer
Normal gixxer
lKiNG


Άντρας Όνομα: : Κυριάκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 17:01

Γιατί ξεφτιλιζόμαστε? Τι σημασία έχει πότε θα πάμε να το πάρουμε? Τούρτα είναι και θα χαλάσει?
Εμένα μου ζήτησε το κινητό μου και μου είπε ότι όταν το ετοιμάσει θα με πάρει τηλ... κάτι που δεν το έκανε.
Τεσπα αύριο θα πάω beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 19:58

kontos 750 έγραψε:
σημερα πηγα να παρω και εγω τα μπλουζακια μου!!!!το παιδι εκει μου ειπε οτι καποιοι δεν εχουν παει ακομα να τα παρουν!!!!!
οι TAURUS και KING παρακαλω να πανε να τα παρουν!!!!ειναι κριμα να ξεφτυλιζομαστε σαν φορουμ και ειναι κριμα οι υπολοιποι που ειναι σωστοι να μας παρει ολους η μπαλα!!!!!
ξεφτυλα γινομαι και εγω με τον Αλεξ (miou) που κανονισαμε το ολο θεμα!!!!!


jester και aristo το παιδι ζηταει συγνωμη για το λαθος και αν θελετε παρτε τηλ να του μιλησετε τα εχει ετοιμα!!!!

Ποιο λαθος; Εγω εχω παρει το ενα και αλλο ενα που εχω προπληρωσει και απλα δεν εχω παει να το παρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΤετ 04 Απρ 2012, 20:12

kontos 750 έγραψε:
σημερα πηγα να παρω και εγω τα μπλουζακια μου!!!!το παιδι εκει μου ειπε οτι καποιοι δεν εχουν παει ακομα να τα παρουν!!!!!
οι TAURUS και KING παρακαλω να πανε να τα παρουν!!!!ειναι κριμα να ξεφτυλιζομαστε σαν φορουμ και ειναι κριμα οι υπολοιποι που ειναι σωστοι να μας παρει ολους η μπαλα!!!!!
ξεφτυλα γινομαι και εγω με τον Αλεξ (miou) που κανονισαμε το ολο θεμα!!!!!


jester και aristo το παιδι ζηταει συγνωμη για το λαθος και αν θελετε παρτε τηλ να του μιλησετε τα εχει ετοιμα!!!!

φιλε Γιαννη δεν το εχω ξεχασει αλλα δεν ειμαι και διπλα στην Καλλιθεα.
δεν εχω σκοπο να τον ξεγραψω...αλλα υπομονη.
πηρα μια φορα και δεν ηταν εκει(εκτος απο το Σαβατο που ειχα παει και περιμενα μια ωρα)...τα ωραρια μας ειναι δυσκολα.
ισως αυτο το Σαβατο να ξαναπαω...αν ειναι ξυπνιος!
gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠεμ 05 Απρ 2012, 00:49

Κυριακο δεν ειναι τουρτα απλα σιγα σιγα να τελειωνουμε με το θεμα!!!!οσο για το αν ξεφτυλιζομαστε,ο αλλος εχει πει για 4 κομματια και δεν παει να τα παρει!!!οταν κανουμε ομαδικη περνουμε τιμη για συγκεκριμενο αριθμο!!!!το παιδι δεν μου ειπε τιποτα αλλα εγω αισθανομαι ασχημα.....

Σπυρο το ξερω οτι ειναι πληρωμενο απλα να τελειωνουμε οπως προ ειπα.

Αριστο με εσενα εγινε μ@@@@ια αν θελεις μπορω εγω να σου το παρω και αν κατεβαινεις καθολου κεντρο σου το δινω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠεμ 05 Απρ 2012, 00:57

Ρε αγορινα το ξερω να τελειωνουμε αλλα πραγματικα αυτες τις μερες δεν προλαβαινω να κλ@σω. Φαντασου μενω 5 λεπτα μακρυα με το παπακι και ειμαι πτωμα. Εγω ειχα παρει ενα το πληρωσα και μαλιστα του ζητησα αλλο ενα και το προπληρωσα.

Εχει γινει τηλεφωνικη επικοινωνια με το παλικαρι και μαλιστα του ειπα να μου το στειλει και με την πορτα πορτα με δικα μου εννοειται τα εξοδα και το θεωρησε βλακεια και μου πε δεν παιζει προβλημα και να παω να το παρω οποτε θελω.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠεμ 05 Απρ 2012, 09:59

εσυ ρε σπυρο του το εχεις πληρωσει ... δεν υπαρχει θεμα αλλα ο αλλος που του εχει ζητησει 4 μπλουζακια με εχτρα τυπωματα πανω και δεν παει να τα παρει?
μαγαζι εχεις και εσυ και καταλαβενεις ....
δεν τρεχει τιποτα με αυτους που ειπαν οτι θελουν μπλουζακια και ποτε τους δεν πηραν τηλ το παιδι να τους τα φτιαξει αλλα τα παιδια που του ειπαν φτιαξε μας 1-2-3-4 μπλουζακια , βαλε και αυτο βαλε και το αλλο και δεν πανε να τα παρουν εδω και 2 μηνες .... ε πως να το κανουμε με αυτους τρεχει θεμα....

μερικοι ακομα δεν εχουν παει να παρουν τα αυτοκολλητα τους και μερικοι αλλοι
ακομα δεν εχουν παρει τηλ εμενα να μου πουνε διευθυνση για να τους τα στειλω...τα εχω πληρωσει και τα ειχα στο συρταρι μου να καθοντε τοσο καιρο μεχρι που τα εδωσα σε αλλους στο τελος....
αν μη τι αλλο αυτο ειναι ξεφτυλα....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΠεμ 05 Απρ 2012, 17:20

Miou έγραψε:
εσυ ρε σπυρο του το εχεις πληρωσει ... δεν υπαρχει θεμα αλλα ο αλλος που του εχει ζητησει 4 μπλουζακια με εχτρα τυπωματα πανω και δεν παει να τα παρει?
μαγαζι εχεις και εσυ και καταλαβενεις ....
δεν τρεχει τιποτα με αυτους που ειπαν οτι θελουν μπλουζακια και ποτε τους δεν πηραν τηλ το παιδι να τους τα φτιαξει αλλα τα παιδια που του ειπαν φτιαξε μας 1-2-3-4 μπλουζακια , βαλε και αυτο βαλε και το αλλο και δεν πανε να τα παρουν εδω και 2 μηνες .... ε πως να το κανουμε με αυτους τρεχει θεμα....

μερικοι ακομα δεν εχουν παει να παρουν τα αυτοκολλητα τους και μερικοι αλλοι
ακομα δεν εχουν παρει τηλ εμενα να μου πουνε διευθυνση για να τους τα στειλω...τα εχω πληρωσει και τα ειχα στο συρταρι μου να καθοντε τοσο καιρο μεχρι που τα εδωσα σε αλλους στο τελος....
αν μη τι αλλο αυτο ειναι ξεφτυλα....
+1
Σπυρο οσοι εχετε μιλησει οκ καποιοι ομως δεν το εχουν κανει...ειναι κριμα να κανονιζουμε κατι και να ξενερωνουμε μετα...τεσπα ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον εαυτο του...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΣαβ 07 Απρ 2012, 15:21

Αδερφια...Peace!
εγω πηγα σημερα και το τσιμπησα...ειχα την εντυπωση οτι θα υπηρχε το nickname στο μανικι...τελοσπαντων...και ετσι ωραιο ειναι(το onoma ειναι κατω απο το gsxr)

Επιασα την κουβεντα με το παληκαρι που μας εφτιαξε τα μπλουζακια και ψαχνεται για να φτιαξει site...
Αν εχουμε καποιο webdesigner στην παρεα και ενδιαφερεται να του δωσει μια προταση/προσφορα θα το εκτιμουσε.
τα τηλεφωνα ξερετε που θα τα βρειτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΣαβ 07 Απρ 2012, 15:36

aristos750 έγραψε:
Αδερφια...Peace!
εγω πηγα σημερα και το τσιμπησα...ειχα την εντυπωση οτι θα υπηρχε το nickname στο μανικι...τελοσπαντων...και ετσι ωραιο ειναι(το onoma ειναι κατω απο το gsxr)

Επιασα την κουβεντα με το παληκαρι που μας εφτιαξε τα μπλουζακια και ψαχνεται για να φτιαξει site...
Αν εχουμε καποιο webdesigner στην παρεα και ενδιαφερεται να του δωσει μια προταση/προσφορα θα το εκτιμουσε.
τα τηλεφωνα ξερετε που θα τα βρειτε!


ευχαριστω που πηγες Αριστο με εσενα και τον σπυρο δεν υπηρχε και ιδιαιτερο θεμα τεσπα μακαρι να τακτοποιησουν και οι υπολοιποι το θεμα να ξεμπερδευουμε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
suzukaros
Jr.gixxer
suzukaros


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : κερατσινι
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 24
Hμερομηνία εγγραφής : 30/04/2012

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΤετ 23 Μάης 2012, 22:43

θα ηθελα και γω μπλουζακι πως γινεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΤετ 23 Μάης 2012, 22:56

αν κοιταξεις στο θεμα λεει που τα φτιαξαμε...παρε τηλ το παιδι,ειναι στην καλλιθεα και πες να σου φτιαξει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
suzukaros
Jr.gixxer
suzukaros


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : κερατσινι
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 24
Hμερομηνία εγγραφής : 30/04/2012

ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]   ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ] - Σελίδα 13 EmptyΤετ 23 Μάης 2012, 23:40

κοστος εχει ?μου δινεις ενα τιλ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ομαδικη παραγγελια ''μπλουζακια'' και ''αυτοκολλιτα'' gixxer.gr [ΕΛΕΙΞΕ]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 13 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Παρόμοια θέματα
-
» ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ "GIXXER" ΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ ΜΑΣ
» ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ GIXXER ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΤΜ21, CHRIS GIXXER ΚΑΙ ΜΙΚΕ!!!!!!!!!!!!!!
» Μαζική παραγγελία ελαστικών!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com