Greek GSX-R forum
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_l10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_c10gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 gilles ή rizoma

Πήγαινε κάτω 
+11
Miou
Leroy
Antonios_gsxr
ghost
teo46
gat0s
thodorisk
Lefis GSXR
DrIoannis
JIMK7
katath
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 17:18

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Img2012091800041xc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros67
Normal gixxer
Normal gixxer
petros67


Άντρας Όνομα: : Petros
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Hμερομηνία εγγραφής : 07/02/2014

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 13 Απρ 2014, 18:55

Επαναφερω το θεμα αυτο ,
Ψαχνω και εγω ρυθμιζομενα μασπιε για καλυτερη θεση οδηγησης ,
ειμαι σχετικα ψιλος 1,86 και σε μεγαλη βολτα που εκανα 300 χλμ ++ την ακουσα με τα ποδια μου ακετα ..... λογω μεγαλης κλισης.

Εχω παει στην τερμα κατω θεση τους μαμα ......


Εχει δοκιμασει κανεις τους Arata ???

η Rizoma // Gilles ειναι μονοδρομος ???



Πετρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 13 Απρ 2014, 19:27

Συνήθως μαρσπιέ aftermarket βάζεις για να μπορείς να τα βάλεις πιο ψηλά και πιο πίσω και όχι για χαμηλότερα που θες... δεν νομίζω οτι πάνε χαμηλότερα απο τα μαμά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 13 Απρ 2014, 19:43

Πετρο η λυση ειναι μια αν δε βολευεσαι οταν κανεις αποστασεις.....ειναι 1340cc και ανετο  ssss 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros67
Normal gixxer
Normal gixxer
petros67


Άντρας Όνομα: : Petros
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Hμερομηνία εγγραφής : 07/02/2014

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 13 Απρ 2014, 20:34

Δηλαδη δεν υπαρχει λυση για τους ψιλους ??? διοτι το GSXR δεν το αλλαζω με τιποτα  gsxr 

Εδω με το μοτορι .....
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 P1010088_zpsabffae17


Γιαννη βαλτος εισαι ρε φιλε  lol!  λες και ξερες την διαμαχη που εχω με τον κολλητο ....... εγω την λεω χοντρη και επιμενω να αλλαξει να παρει GSXR &
αυτος μου λεει παρε busa .....
gilles ή rizoma - Σελίδα 2 P1010083_zps8896e320


Πετρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΔευ 14 Απρ 2014, 11:53

εκτος απο αυτες τις 2 επιλογες υπαρχουν και αλλες πολλες επωνυμες ...

με τους ρυθμιζομενους μπορεις να ρυθμισεις το μαρσπιε και πιο κατω απο την μαμα θεση . τουλαχιστον στους δικους μου βαλτερ μοτο μπορεις ...

δεν ξερω ποσο πιο κατω θα πανε απο την μαμα κατω θεση γιατι το κ5 δεν εχει ρυθμιζομενους απο την μαμα ... δεν πιστευω οτι θα πανε και πολυ πιο κατω ομως αλλα λιγο πιο κατω και λιγο πιο μπροστα να πανε θα κανεις δουλεια ...

επισης να ξερεις οτι σχετικα βαρια ατομα απο εδω μεσα εχουν σπασει 2 φορες τους γιλες στην βαση τους και το ανταλακτικο ειναι πανακριβο και φυσικα η εταιρεια δεν αναγνωριζει οτι ειναι προβλημα απο την κατασκευη ...

επισης υπαρχουν στο εβαυ αρκετες φθηνες επιλογιες της ταξεως των 100€ + -  τους εχουν βαλει φιλοι και σε ρενα και σε συζυκι και ειναι μια χαρα . οκ δεν εχουν την ποιοτητα των αλλων αλλά δεν εχουν και την τιμη τους ...


η χοντρη ειναι πολυ καλη επιλογη απλα εξαρτατε την χρηση που θελεις να κανεις ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros67
Normal gixxer
Normal gixxer
petros67


Άντρας Όνομα: : Petros
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Hμερομηνία εγγραφής : 07/02/2014

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 11 Μάης 2014, 07:38

kentaurosk8 έγραψε:

Συνήθως μαρσπιέ aftermarket βάζεις για να μπορείς να τα βάλεις πιο ψηλά και πιο πίσω και όχι για χαμηλότερα που θες...
δεν νομίζω οτι πάνε χαμηλότερα απο τα μαμά.

ΛΑΘΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ !!!!!

Το λοιπον επαναφερω το θεμα διοτι το εψαξα καλα , αφου τελικα καταφερα να βρω την σωστη θεση οδηγησης επανω στην μοτο μου !!!
Γυρισα χθες απο βολτα 280 χλμ με τα νεα μασπιε και ημουν σαν πουλακι ....σαν να μην ειχα οδηγηση καθουλου αφου πλεον τα ποδια μου εχουν σωστη γωνια επανω στην μοτο μου cheers  cheers 

Εβαλα επανω μασπιε αφτερ 4 racing για Κ8 , πριν τα παρω εκανα δοκιμη συκγριση απο την μια πλευρα τους μαμα και απο την αλλη τους αφτερ ......
Το ποδι μου πολυ πιο κατω απο την πλευρα του αφτερ........με καλυτερη γωνια αφου ειναι πιο χαμηλα.

Κοστος 300 ευρω !!!  ( ισως βοηθησει και αλλους ψιλους σαν εμενα να βρουν την σωστη θεση τους πανω στην μοτο που ειναι βασικο )

ΥΓ > δεν εχουν βαση οπως για το πισω φως ........θα φτιαξω εγω μια αργοτερα.

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 P1010117_zpsc56e0358

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 P1010118_zpsbf0f6ac2

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 P1010119_zpsad7af63a



Πετρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Σεπ 2015, 21:24

Για τους 4racing που φέρνει ο mouratis τι γνώμη έχετε; Ποιοτικά rearsets; Η τιμή τους είναι 300 ευρώ και τους έχει ετοιμοπαράδοτους σε μαύρο χρώμα για Κ9 1000.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 09:29

προσωπικα δεν μου αρεσουν σε εμφανιση .
πριν τους αγορασεις παρε ενα τηλ και ρωτησε τον εαν σε καλυπτει σε ανταλακτικα

με τους γιλες τι εγινε τελικα ???

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 10:48

Miou έγραψε:
προσωπικα δεν μου αρεσουν σε εμφανιση .
πριν τους αγορασεις παρε ενα τηλ και ρωτησε τον εαν σε καλυπτει σε ανταλακτικα

με τους γιλες τι εγινε τελικα ???

Έστειλα mail στην εταιρία, μου έστειλαν να συμπληρώσω μία φόρμα με ερωτήσεις, όπως πόσα χιλιόμετρα έχω κάνει με τους μαρσπιέδες πάνω, αν ζω κοντά σε αλμυρό νερό, τι άλλες βελτιώσεις έχω στο μηχανάκι, αν έχω πέσει από την στιγμή που τους φόρεσα κτλ. Το μόνο που έλειπε από τις απαντήσεις μου ήταν η φωτογραφία της απόδειξης την οποία δεν βρίσκω δυστυχώς. Χθες το έστειλα και περιμένω απάντηση. Ο Παπασταύρου τους έχει ετοιμοπαράδοτους, αλλά 490 ευρώ για να πάρω πάλι τους ίδιους μου φαίνονται πάρα πολλά. Δεν ξέρω τελικά που θα καταλήξω. Και οι rizoma εκεί στα 450 παίζουν σαν τιμή. Τσάμπα χρήματα από το πουθενά, αλλά ακόμα για αυτά να σκάσουμε, θα ασπρίσουν τα μαλλιά μας πριν τα 30 μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 11:48

o παπασταυρου δεν μπορει να σου φερει το ανταλακτικο που εσπασε ?
γιατι να αγορασεις καινουργιους δεν μπορω να καταλαβω

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 12:05

Antonios_gsxr έγραψε:
Miou έγραψε:
προσωπικα δεν μου αρεσουν σε εμφανιση .
πριν τους αγορασεις παρε ενα τηλ και ρωτησε τον εαν σε καλυπτει σε ανταλακτικα

με τους γιλες τι εγινε τελικα ???

Έστειλα mail στην εταιρία, μου έστειλαν να συμπληρώσω μία φόρμα με ερωτήσεις, όπως πόσα χιλιόμετρα έχω κάνει με τους μαρσπιέδες πάνω, αν ζω κοντά σε αλμυρό νερό, τι άλλες βελτιώσεις έχω στο μηχανάκι, αν έχω πέσει από την στιγμή που τους φόρεσα κτλ. Το μόνο που έλειπε από τις απαντήσεις μου ήταν η φωτογραφία της απόδειξης την οποία δεν βρίσκω δυστυχώς. Χθες το έστειλα και περιμένω απάντηση. Ο Παπασταύρου τους έχει ετοιμοπαράδοτους, αλλά 490 ευρώ για να πάρω πάλι τους ίδιους μου φαίνονται πάρα πολλά. Δεν ξέρω τελικά που θα καταλήξω. Και οι rizoma εκεί στα 450 παίζουν σαν τιμή. Τσάμπα χρήματα από το πουθενά, αλλά ακόμα για αυτά να σκάσουμε, θα ασπρίσουν τα μαλλιά μας πριν τα 30 μας!

Παρε μασπιε PP TUNING και δεν θα ξανασχολιθεις...ομορφα γερα και φτηνα

http://www.spiliotis.gr/%CE%BC%CE%B1%CF%81%CF%83%CF%80%CE%B9%CE%B5-%CF%81%CF%85%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CE%B6%CE%BF%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%B2%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BF-pp-tuning-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-mv-agusta-f4-99-11-2


Οσο για αυτά που ειχες μην περιμενεις να σε καλυψουν Rolling Eyes και μενα στα καλα καθουμενα μου ειχαν σπασει οι ρυθμιστες αλυσιδας και στα παπαρια τους οσο μηνυματα και αν εστειλα Wink


______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 10p7ousgilles ή rizoma - Σελίδα 2 Icnsl4gilles ή rizoma - Σελίδα 2 2dhxn3kgilles ή rizoma - Σελίδα 2 2lbdx0jgilles ή rizoma - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 14:44

Miou έγραψε:
o παπασταυρου δεν μπορει να σου φερει το ανταλακτικο που εσπασε ?
γιατι να αγορασεις καινουργιους δεν μπορω να καταλαβω

Αν υπάρχει το ανταλλακτικό και η τιμή του δεν κοστίζει κανένα εξωφρενικό ποσό, τότε θα το προτιμήσω, από το να αγοράσω νέα rearsets.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 14:45

JIMK7 έγραψε:
Antonios_gsxr έγραψε:
Miou έγραψε:
προσωπικα δεν μου αρεσουν σε εμφανιση .
πριν τους αγορασεις παρε ενα τηλ και ρωτησε τον εαν σε καλυπτει σε ανταλακτικα

με τους γιλες τι εγινε τελικα ???

Έστειλα mail στην εταιρία, μου έστειλαν να συμπληρώσω μία φόρμα με ερωτήσεις, όπως πόσα χιλιόμετρα έχω κάνει με τους μαρσπιέδες πάνω, αν ζω κοντά σε αλμυρό νερό, τι άλλες βελτιώσεις έχω στο μηχανάκι, αν έχω πέσει από την στιγμή που τους φόρεσα κτλ. Το μόνο που έλειπε από τις απαντήσεις μου ήταν η φωτογραφία της απόδειξης την οποία δεν βρίσκω δυστυχώς. Χθες το έστειλα και περιμένω απάντηση. Ο Παπασταύρου τους έχει ετοιμοπαράδοτους, αλλά 490 ευρώ για να πάρω πάλι τους ίδιους μου φαίνονται πάρα πολλά. Δεν ξέρω τελικά που θα καταλήξω. Και οι rizoma εκεί στα 450 παίζουν σαν τιμή. Τσάμπα χρήματα από το πουθενά, αλλά ακόμα για αυτά να σκάσουμε, θα ασπρίσουν τα μαλλιά μας πριν τα 30 μας!

Παρε μασπιε PP TUNING και δεν θα ξανασχολιθεις...ομορφα γερα και φτηνα



Τα είχα και αυτά στο μυαλό μου Δημήτρη! Καλή τιμή και από Ελλάδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 14:54

400 ευρώ έχουν για Κ9, τώρα το είδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

gilles ή rizoma - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gilles ή rizoma   gilles ή rizoma - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Σεπ 2015, 07:26

Κοιτα και για lightech....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
gilles ή rizoma
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» fotisgsxrk7
» μου έσπασαν τα gilles μαρσπιέ χωρίς να πέσω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com